Jak začít s cuckoldingem (paroháčstvím)

PoradnaKategorie dotazu: SexJak začít s cuckoldingem (paroháčstvím)
Tom zeptal se před 3 týdny
0

Ahoj, abych se (nás) představil, jsem Tom, je mi 22 a mám 19 letou přítelkyni. Chodíme spolu už víc jak dva a půl roku a čím dál víc se u mě probouzí potřeba být paroháčem. Asi to umocňuje i ten fakt, že jsem v posteli skoro k ničemu. Nemám ho zrovna obřího, ale hlavně je problém ve výdrži. Vždy při sexu vydržím 1 minutu, max 2. Prostě se hned udělám a pak už se mi (mu) nechce. A poznám, že by samozřejmě chtěla víc. Proto bych se strašně rád stal pořádným paroháčem. Aby ji někdo dal to co já neumím. Aby ji někdo mrdal tak často a takovým způsobem, až by z toho chodila jako kriplík :)) Nic mě nikdy nevzrušovalo tolik jako představa, že se za mnou vrátí s rudou kundičkou, která bude ještě k tomu plná cizího semene.
Ale proč sem vůbec píšu. Uvítal bych nějaké rady, jak s něčím takovým začít. Co je dobré vědět, na co si dát pozor, čemu se vyvarovat… Ale hlavně v tuto chvíli bych chtěl poradit, kde ji hledat vhodného milence. Momentálně zkouším hledat na Omegle, ale tam se asi moc pořádných samců nevyskytuje 🙂 Určitě by se dali najít jednoduše, ale byli by to někteří její bývalý a to se mi zrovna nezamlouvá. Chtěl bych někoho, koho oba neznáme.
Jinak ona o mé úchylce ví, ale nijak extra to neřeší. Musím to řešit já. Ale když se najde ten správnej, tak vím, že do toho půjde a vyspí se s ním. Momentálně to je v takovém stavu, že si občas píše se dvouma klukama, kterým se klidně vyfotí nahá, ale pořád se to neposunulo nikam dál. I když oni by chtěli, ona se asi trochu bojí a pořád to setkání nějak oddaluje.
Děkuju za všechny rady 🙂
P. S. Tuhle stránku naprosto zbožňuju! 

0
3 Odpovědi
Ferda odpověděl před 3 týdny
0

úplně chápu tvé pocity mám to totiž stejně. Sice jsem starší, ale už ve tvém věku jsem to vnímal stejně. Že jsem jako samec podřadný a že pořádný sex by moje partnerka zažila jen s jiným mužem. A protože jsem ji miloval, chtěl jsem aby si to užívala. Vzrušovala mě představa, že se to dostane do fáze, kdy ona bude mít sex pouze s jiným, dobře vybaveným samcem a já se budu starat o její pohodlí a těšit se z toho, že je uspokojená. A když je uspokojený ona, budu uspokojený i já. 
K tomu bývalému – já si nemyslím že je to špatný nápad. Z nějakého důvodu je to bývalý. Asi jim to neklapalo a není to chlap pro život. Ale pokud říká, že v posteli to bylo skvělé, myslím, že lepšího těžko najdete. Je spousta frajírků, co se k holkám chovají jako hovada, ono je to vzrušuje, v posteli to umí, ale neuměly by si představit s ním žít. Proč toho nevyužít? Pěkně by ti tvoji milou obdělával, uspokojoval by se na ní a ty bys jí poskytoval klidný přístav, staral se o její ostatní potřeby.
Ptal ses na bývalé? Co ti na to řekla? Šla by do toho?

0
Karel odpověděl před 3 týdny
0

Ahoj zkus ji navrhnout swingers party , zatím třeba jen v den kdy mají program – párů , později ji vem na kandaul párty , myslím že si tam užije docela slušně , moje žena to velmi ocenila a líbí se jí to tam , občas to prokládáme samotným mužem a občas wellnessem , život je krátký na to abychom pily špatné víno a měli špatný sex 🙂  

0
Tom odpověděl před 3 týdny
0

Ferda – Vidím to úplně stejně… Jsem podřadný samec, který neumí uspokojit svou partnerku a nikdy to umět nebude. A samozřejmě nechci aby byla zanedbávaná. Představa, že se to dostane do fáze, kdy její kundička bude jen pro ty alfa samce s pořádnou kládou a já budu mít zákaz vstupu, se mi taky líbí až moc. Přece jen, proč by v posteli ztrácela čas se mnou, když v sobě může mít pořádnýho chlapa.
Jinak k těm bývalým – pokud vím dobře, tak měla jen jeden vztah, ale jinak X kluků jen na sex. Když jsem jí jednou sdělil, že bych chtěl aby si užívala s jinýma, tak myslím, že pak jen tak lehce nadhodila jednoho z těch jejích ex-nabíječů. Jak už jsem psal, mě se úplně nelíbilo, že by ji šukal někdo s kým už má nějakou minulost, tak jsem ji řekl, že bývalý nechci. Ale když tak nad tím díky tobě přemýšlím, asi to opravdu nebude zase tak špatný nápad. Ona by si určitě dokázala vybrat někoho, kdo ji šukal dobře a jelikož ho už zná, tak by se toho nemusela bát a udělala by to. Asi s ní ty bývalý proberu v blízké budoucnosti. 🙂  
 
Karel – Abych pravdu řekl, není to tak dávno, co se mě moje polovička zeptala, jestli bych s ní nešel na swingers party. Samozřejmě že bych šel rád. Ale kandaul party zní ještě lépe :)) To jsem ani netušil, že existuje. Jen bych potřeboval poradit, kde takové akce najdeme? Jsme z Brna.

0
Vaše odpověď

6 + 10 =