Jak získat zpátky svoji holku

PoradnaKategorie dotazu: VztahyJak získat zpátky svoji holku
Zklamaný zeptal se před 6 roky

Měl jsem holku. Byla nejlepší na světě. Je jí 22 a mi 18. Známe se ze školy, pak jsme spolu začali chodit. Bylo to super, ale pak jsem se začal věnovat víc kámošům a kašlal jsem na ni. Ona si začala psát s bývalým a chodili spolu o víkendu kalit. Já jsem kalil se svojí bandou a pak jsem je jednou potkal u nás ve městě na diskotéce, dorazili tam všichni z té jejich bandy. Ona nevěděla, že tam jsme a tak jsem seděl v boxu a díval se co dělá. Byla už trochu opilá a byla tam s tím bývalým. Ale neměla s ním nic. Motal se kolem ní nějaký starší týpek a pořad na ni sahal. Ona se smála, něco mu šeptala, smáli se oba a pak šli tančit. Neuvěřitelně mě to zasáhlo a měl jsem velikou touhu tam jít a křiknout hej, to je moje holka, necháš ji? Ale pozorovoal jsem to dál, protože mě to vzrušovalo. Od té doby jsem nemyslel na nic jiného. Moc jsem po ní začal toužit. Moc. Předtím mi byla úplně volná, bylo mi jedno kde je a s kým, prostě jsem si žil svůj život a měl jsem v pí*i. Od té noci v baru se všechno změnilo.
 
Bohužel asi i na její straně. Za dva dny mi řekla, že se semnou chce rozejít, že se jí nevěnuju a kašlu na ni, že to nemá cenu. Nevím co mám dělat. Být to před týdnem tak jsem rád, že mám od ní pokoj. Dnes toho moc lituji a šíleně ji chci získat zpátky. Co poradíte?

5 Odpovědi
ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Víš, nechci se tě dotknout, ale pro dívku o 4 roky starší jsi se ve svých osmnácti ukázal jako nevyzrálý mlíčňák. Když s někým chodíš, musíš se mu věnovat a ten vztah dál tvořit a opečovávat. ty jsi ale na svou dívku hodil bobek a dával jí najevo, že parta kámošů je pro tebe víc… ! Tak co jako čekáš??? To není šestnáctka či sedmnáctka, ale 22-tiletá žena. Nechci být špatným prorokem, ale ta už o tebe stát nebude a pokud ji přece jenom nějak ukecáš, už to nebude ono. Radím vzdej to, najdi si jinou a vyvaruj se chyb z předchozího vztahu.

Čistá pravda odpověděl před 6 roky

Souhlasím s názorem, že je to už pryč. Předtím jsi o ni nestál a teď ji chceš jenom proto, že je mají o ni zájem jiní. To není skutečný zájem o ženu. Za chvíli by tě to opět přestalo bavit.

Rey odpověděl před 6 roky

Jo, je to tak. Raději jdi a zaplat si nějakou pěknou kurvu a borce co jí před tebou opíchá a pak jí dej taky do těla. Trochu upustíš toho co tě teď tak bere a proč chceš svojí holku zpátky. Až bude chtíč ukojen, tak uvidíš, že ten vztah je pryč. 

Zklamaný odpověděl před 6 roky

Ale já nechci kurvu. Nemám chuť na žádnou jinou. Chci jedině svoji přítelkyni. Šíleně žárlím a lituju toho co se stalo 🙁

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

Hele dej tomu trochu času, to přebolí, kamarádi, kteří ti dělali tak skvělou společnost, že sis nevážil toho co máš se o tebe jistě rádi postaraj i teď a ty se k tomu postav čelem. Je lidské dělat chyby , ale v tom partnerském vztahu se né vždy vyplácejí a dají se napravit.S ženou to máš jako s květinou, musíš ji pravidelně zalévat a starat se o ni jinak si najde jiného a lepšího zahradníka……je ti osmnáct…..jaro a léto před námi….nevěš hlavu a ber to jako ponaučení, příště si snad nezačneš něco s holkou když ti jsou přednější kalby s kamarády…upřímně se holce nedivím že šla od tebe,navíc je starší jak ty  a ikdyž je to stále mladý kuřátko, už asi ví jakou pozornost si žádá.Tak se vykašli na to ubrekávat tady jak puberťačky v Bravíčku to ti tvou ztracenou lásku stejně nevrátí.To kde si udělal chybu očividně víš…..tak proč se v tom více babrat.nebo si myslíš že jsi v 18ti potkal tu svou osudovou? nebuď naivní, kdyby to byla ta pravá, sral by si na kamarády a každou volnou chvíli by si byl s ní……to mi věř.

Vaše odpověď

14 + 11 =