Je kandaulista skrytý homosexuál II?

PoradnaKategorie dotazu: SexJe kandaulista skrytý homosexuál II?
fst zeptal se před 4 roky

Chtěl bych navázat na jedno téma zde v poradně.
Napadla mě totiž ještě jedna myšlenka. Jelikož je to vlastně jen škatulkování, ovlivňuje vás toto nějak? Myslím tím, že pokud by jste přijali myšlenku, že kandaulista či cuckold opravdu jsou skrytí homosexuálové, ovlivní vás to ve vašem vnímání, jak jich, tak toho co dělají? 
V některých povídkách dochází buď k přímému kontaktu paroháče s chlapem, který mu obdělává ženu nebo nepřímo, třeba s jeho semenem. Pokud by kanda nebo cuckold byli skrytí homosexuálové, případně měli alespoň bisexuální sklony změní to váš pohled na povídku? Nebo při čtení povídky takové věci neřešíte? 

5 Odpovědi
Oem odpověděl před 4 roky

Za sebe mohu říct, že jsem vůbec nepochopil na co se ptáš.

CVB odpověděl před 4 roky

Je rozdíl mezi povídkou a realitou. Spíš je to určitá forma bisexuality. Trojku MMŽ  mohou mít i čistě heterosexuální muži. Je to individuální věc.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Ptám se na přístup. Mnoha lidem jsou homosexuálové odporní. Proto mě zajímalo zda kdyby se v případě kandů se ve skutečnosti jednalo o skryté homosexuály, zda by třeba někdo, kdo homosexuály nemá rád změnil i svůj pohled na povídku, kterou čte a v níž kanda vystupuje. 
Ono totiž pokud je to každému jedno, tak pak je asi zbytečné to vůbec řešit, jestli kanda homosexuál je a nebo ne. Krom toho, že si ho někam zaškatulkuješ.  

Fanyn odpověděl před 4 roky

CVB: Jako heterák jsem si také za svobodna střihl trojku M+M+Ž, ale nebyla to moje holka, tak proč ne. S vlastní ale nikdy. Nikomu to ale neberu, chce-li to tak. 

Oem odpověděl před 4 roky

Mě jsou třeba homosexuálové odporní (ne tou jinou sexualitou, ale svým chováním), přesto mi kandaulismus nevadí a nevadí mi ani bisexuální chování mezi muži v takovém vztahu – nějaké ty doteky, dívat se na penis jak se zasouvá do ženy, na semeno, kontakt s ním, apod. Přesto bych si nikdy nehledal chlapa, nebo mě prostě chlap nevzrušuje, pokud v tom není ta žena.

Vaše odpověď

3 + 0 =