Je kandaulista skrytý homosexuál?

PoradnaKategorie dotazu: OstatníJe kandaulista skrytý homosexuál?
Oem zeptal se před 4 roky

Odpověď fanyna mě inspirovala k dalšímu dotazu. https://parohaci.cz/dotaz/prinos-nevery/
Na dotaz, co je to takový heterosexuál odpovídá : 

Feste. Mohu-li, odpovím za Huntera jak to vidím já. Připomínám, že je to jen mé vidění, aby mi někdo nepodsouval, že to generelizuji. U mne je heterák standardní chlap s normální sexuální touhou po ženě, tedy nikoliv homosexuál. Je to chlap, který miluje, souloží, který si svou partnerku hájí a nepůjčuje ji jiným, ani nezavírá oči nad tím, pokud je mu nevěrná. Má tudíž v sobě přirozenou žárlivost a bere ji, že patří k němu a né ke všem, není o ženu sdílný s kamarády i když ví, že kamarád také rád. Prostě je to normální samec hájící si svou samici. To ale neznamená, že čistý heterák musí být bull nebo prostě kurevník, který nenechá na pokoji každou sukni. To s tím nemá nic společného. Čistý heterák není ani bisexuál a ani kandaulista natož cuckold, protože tyto úchylky jej prostě nevzrušují. Heterák může napsat klidně kandaulisticky laděnou povídku, ale využívá jen znalosti prostředí a těch lidí, což neznamená že je s nimi názorově a sexuálním cítěním v souladu. Některý způsob kandaulismu toleruje s tím, že je to každého věc, když se na tom domluví. Ostatně spisovatel detektivek také není skrytý násilník či sadista. Psaní je pro něj jen obživa, řemeslo nebo koníček zadara a píše to, co chtějí čtenáři číst. 

Co si o tom myslíte? Přemýšlel jsem nad tím a říkám si, že žádný kandaulista ani cuckold nemůže být 100% heterosexuál, protože by se mu jednoduše hnusilo, že skrze svou ženskou má zprostředkovaně kontakt s jiným chlapem. Prostě by takovou ženskou musel vnímat jako „použitou“ a kdyby nebyl aspoň lehce bi, tak se mu to musí hnusit, ne?
Já nejsem homosexuál, ale přiznám se, že chlap mi nevadí. Nemyslím tím sex, ani mě to nevzrušuje, ale nevadí mi třeba semeno cizího chlapa na, nebo v mé ženě, atd. Čili určitě nejsem 100% hetero. Jak to máte a co si o tom myslíte?

28 Odpovědi
fest odpověděl před 4 roky

Jelikož otázka na níž Fanyn odpověděl byla mířena na něj a tak taky jako první odpovím. Ptal jsem se záměrně, protože se nám tady v poslední době objevuje takový nešvar, že se pletou jablka s hruškama a zcela se zde narušuje pojmosloví. 
Ještě trochu poupravím, že otázka zněla co je to čistý heterák, kde to slovo čistý je dost podstatné. Hodně mě ten termín zaujal, protože vlastně nic takového jako čistý heterák neexistuje. Je to něco podobného jako neexistují čistí cholerici, melancholici atd. Zde se ovšem hlavně spojují dvě zcela odlišné věci, a to sexuální orientace a sexuální úchylky.  To zda je někdo kandaulista a nebo cuckold může ale nemusí mít se sexuální orientací daného člověka nic společného. Není to prostě přímo spojeno. 
Kandaulista je ve stejné rovině jako třeba fetišista, frotérista, masochista. Je to prostě jistá úchylka. 
Na druhé straně je pravdou, že především u cuckoldů se v mnoha případech jedná o určitou inklinaci k bisexualitě, ovšem převážně ve fyzické rovině. Ono o klasickou bisexualitu, která je spojená s emocionální přitažlivostí a schopností se zamilovat i do jedince stejného pohlaví se většinou nejedná. Fyzická bisexualita zde více vychází ze submisivního založení člověka.
V případě kandů je to trochu něco jiného a spousta z nich ani kontakt s jiným mužem nechce, případně jim i vadí. 
Pokud jde o tvůj případ, kdy ti nevadí ani semeno na nebo v tvé ženě, to opravdu nijak neovlivňuje to, zda jsi heterosexuál nebo ne. Pokud už by ti nevadilo, že olizuješ penis jiného muže, že na tebe stříká nebo po něm vylizuješ ženu, tam už o tom můžeš začít přemýšlet.  Ale ani to není rozhodující.

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, vysvetlim ten moj terminus technikus: cisty heterak. Ja si ho predstavujem ako „neposkvrneneho“ heteraka nejakym uletom pod vplyvom alkoholu aj s rovnakym pohlavym, kedy sa vsetci menime na zvieratka rozneho druhu. A lasku a vernost davaju na 1. miesto v hodnotovom rebricku vztahu dvoch ludi. Staci?

Oem odpověděl před 4 roky

Tak to já si zase dovedu klidně představit, že čistý heterák si pod vlivem alkoholu nechá ojet prdel. Protože alkohol mu změní chování a vlastně potlačí jeho osobnost, takže udělá něco, co ho třeba vůbec nevzrušuje jednoduše proto, že si ve svém stavu neuvědomuje co dělá.

Božský Kája odpověděl před 4 roky

Alkohol odstranuje zabrany a odhaluje pravy charakter cloveka. Takze kdo si pod vlivem necha ojet zadek je ve skutecnosti prave ten utajeny gej. Na zmenu sexualniho chovani bych volil asi jine drogy.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Božský Kájo:  Něco na tom je. Já když to přeženu s chlastem, tak sex je u mne byl vždy 0, ani bych nebyl schopný, mne alkohol vždy utlumoval. Ale jsem veselý a rád si zazpívám, zažertuji, prý jsem veselý kumpán. Ale mám svou hladinu, která mi řekne: A dost! Pak už by mi to ani nechutnalo a bylo by mi zle. Navíc jde i o to, co člověk pije. Zůstane-li jen u vína nebo u koňaku či slivovičky a pokud si z dalších druhů neudělá v žaludku mišmaš, tak z toho vyjde v pohodě. V životě jsem se neožral, abych o sobě nevěděl, abych měl totální okno a abych nevěděl, jak jsem se dostal domů. Jó, že jsem byl velkorysý a při útratě za 600 nechal vrchnímu celou tisícovku, to ano, ale nikdy ze mne nebylo hovado, co by se nechalo ojet do prdele. Někdo se zase ožere, jako jeden kamarád z vojny, Slovák. Ve střízlivosti milionový kluk, ale jen vypil trochu alkoholu, rýpavý a hned by se pral. Pak ale chlastal až do němoty, dokud nezajel pod stůl. Tak toto neznám. A to jsme my chlapi, teď si představ ožralou ženskou. Ale jak říkám, u mne alkohol a opice není omluva pro nevěru. Naopak. Pokud se ženská dokáže takto zcachtat, tak je to hovado, se kterou bych nic už nechtěl mít. To hovoří samo o sobě jako vysvědčení na takovou.

Hunter odpověděl před 4 roky

Ešte by som upresnil, čistý heterák. Ako všetci vieme, z počutia!!!, baby si v dobe dospievania medzi sebou skúšajú, aké je to vlastne bozkávanie a zdokonaľujú sa pri tejto činnosti medzi sebou. Mršky jedny. Takúto babu ja nepovažujem za čistú heteráčku, lebo to zaváňa bisexualitou. Tá, čo ju to ani nenapadne vyskúšať, zdokonaliť sa s kamoškou, to je u mňa čistá heteráčka. Teraz osobný príklad. Zopárkrát som bol v živote v bližšom kontakte s buzíkom a mne sa normálne postavia všetky chlpy odporom k nemu po fyzickej stránke. Z inej stránky ich však akceptujem, aj to, že je ich skoro 10% mužskej populácie a závidím im!!!, ako ich baby žerú. Buzík im radí makeup, líčenie, vlasy, look, spodné prádlo… Kľudne pred buzíkom pobehujú v spodnom prádle a vôbec sa nehanbia. Pred ním sa tak baby otvoria, že pred manželom sa tak nedokážu. Zažil som to niekoľkokrát na intráku/koleji, tak preto tá závisť. Toto tak vedieť s babami, čo buzíci……

Hunter odpověděl před 4 roky

A keď chceš Oeme odpoveď na Tvoju otázku: „Či je kandauilista skrytý homosexsuál“ , tak tá znie nie. Čistý kandaulista na to ani nepomyslí, nevzrušuje ho to a je mu to odporné. Keď ho to vzrušuje, sníva o tom alebo sa od partnerky nechá na to nahovoriť, aby aspoň nahonil amanta, tak áno. Potom je kandulista skrytý homosexuál alebo dokonca skrytý bisexuál. Ľudská sexualita má strašne veľa podôb a to, čo človek objaví v puberte o sebe, ešte nemusí byť tá správna „diagnóza“. Môže sa to prejaviť aj v neskoršom veku a vyplávať na povrch. Ani Ty si nebol couckold v tínedžerskom veku. Určite submisák v bežnom živote a vzťahu k obom pohlaviam. Ale nie couckold. Kedy? V akom veku? Za akých okolností si to na sebe spozoroval? Čo bolo spúšťačom Tvojej úchylky? Lebo to nie je geneticky predurčené a dané. Toto asi viac zaujíma ľudí okolo. A teraz vidíš aj na mne, ako som skĺzol v Tejto debate na inú tému. Ale ja si nezaložím v Poradni Dotaz ako Ty: Syn žije 33 rokov sám, partnerku nechce. Ja nemám takú potrebu. Lebo to nie je od Teba úprimná otázka ale otázka so skrytým úmyslom. Lebo Ty vieš, že tá otázka nie je pravda a čakáš len na reakciu Fanyna, aby si mu mohol „dokázať“ tú svoju úchylnú pravdu.

fest odpověděl před 4 roky

Tak ono je to tak, že opravdu 100% heterák neexistuje, ačkoliv ti, co jsou o tom přesvědčeni budou tímto tvrzením pobouřeni, protože jsou přesvědčeni, že oni tím pravým 100% heterákem jsou. Určitou míru přitažlivosti ke stejnému pohlaví máme všichni, jen u těch homosexuálů prostě převážila a u bisexuálů je to v různých poměrech. Tohle je biologicky dané a existuje to i u zvířat. 
Nechci se zde nikoho dotknout, aby to bral osobně, ale obvykle to bývá tak, že nejvíce homofobní bývají ti, kteří se bojí vlastních projevů homosexuality, a to často jen proto, že si své projevy špatně vysvětlují. 
Hunter tu napsal osobní příklad, jak se mu staví chlupy na těle, když stojí vedle buzíka. 
Jestli je tím myšlen homosexuál, zajímalo by mě, jak jsi to Huntere poznal, že je to homosexuál? Věděl jsi to o něm? Pak je to pouze tvá emocionální reakce, nikoliv biologická a o ničem to nevypovídá. 
Nebo tím byl myšlen buzík, jako to, co si možná spousta lidí pod tímto pojmem představí? Zženštilá vykroucenina, co se chová jako idiot? Pokud ano, tak z takových se ježí na těle chlupy i mi, a to jsem už měl v puse několik chlapských čuráků. A jak bys potom klasifikoval toto? S chlapem už jsem sexuální kontakt měl a přitom se mi z těchto „buzíků“ zvedá kufr. 

fest odpověděl před 4 roky

Co si o tom myslíte? Přemýšlel jsem nad tím a říkám si, že žádný kandaulista ani cuckold nemůže být 100% heterosexuál, protože by se mu jednoduše hnusilo, že skrze svou ženskou má zprostředkovaně kontakt s jiným chlapem. Prostě by takovou ženskou musel vnímat jako „použitou“ a kdyby nebyl aspoň lehce bi, tak se mu to musí hnusit, ne?Já nejsem homosexuál, ale přiznám se, že chlap mi nevadí. Nemyslím tím sex, ani mě to nevzrušuje, ale nevadí mi třeba semeno cizího chlapa na, nebo v mé ženě, atd. Čili určitě nejsem 100% hetero. Jak to máte a co si o tom myslíte? Ještě bych řekl něco k tomuto.  To zda ti vadí nebo nevadí kontakt s mužem nebo i jeho semenem, případně že se jak píšeš přes tu ženskou dotýkáš jiného chlapa, tak to se sexuální orientací nemá společného vůbec nic. Myslíš že takoví ošetřovatelé nebo ošetřovatelky se nedotýkají osob stejného pohlaví? A to třeba i jejich intimních partií? Že nepřijdou do styku s jejich výměšky? A dělá to z nich někoho, kdo je na stejné pohlaví?  Jsi se ženou, kterou šuká jiný chlap a říkáš si \“hmm, ten má ale krásný ocas, toho bych se rád dotkl\“ nebo \“hmm, ten má ale prdelku, ta je prostě k zulíbání\“? Pak můžeš začít přemýšlet o své orientaci a ani toto není zcela určující.  Myslím, že naše společnost příliš stále přeceňuje tohle kastování. Co záleží na tom, jestli je někdo homosexuál nebo heterosexuál, kanda nebo cuckold, masochista nebo sadista. Pokud to, co dělá mu dělá dobře a neubližuje to nikomu jinému, nebo jako v případě S/M je ten druhý rád, že mu ten druhý ubližuje, tak je to přece úplně jedno.

fest odpověděl před 4 roky

Sakra, zrušily se tam všechny značky a tak je to skoro nesrozumitelné, ale snad to pochopíte. Začátek byla citace a pak má reakce.

fest odpověděl před 4 roky

Sakra, zrušily se tam všechny značky a tak je to skoro nesrozumitelné, ale snad to pochopíte. Začátek byla citace a pak má reakce.

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, ani nekrofil nikomu neublizuje a predsa sa mi taky clovek hnusi a spolocnost by ho mala izolovat. Tak ako pedofila. A na tom, kto je kto veeeelmi zalezi. Zase sa mylis, ale nevysvetlim, lebo sa dotknem Vaseho kand-coucoldovskeho ega. Mate vobec nejake? Ja som inac orientovany, tak tuto skusenost nemam.Bohu dik.

fest odpověděl před 4 roky

Huntere, jestli aspoň trošku tušíš, co to ego je, pak uznáš, že tvá otázka moc smysl nedává. 
Jinak jsem rád, že jsi mě opět ujistil o tom, jak se mýlím a ty máš pravdu. Pomalu si začínám zvykat. 
Tobě se vůbec hnusí lidé, kteří jsou jiní než ty nebo uvažují jinak než ty. Někdo by možná řekl, že ty máš to ego přebujelé, v tvém případě se ale spíše jedná o nedostatečné sebevědomí, které si kompenzuješ buď balením lehce získatelných žen a dívek a nebo haněním jiných, přestože sám zde nabízíš názory, které jsou podmíněny jen tvými bezprostředními zkušenostmi a nebo pocity. A to je trochu málo. 
A k tvým příkladům, nekrofil opravdu nikomu neubližuje, pokud pomineme společenskou stránku a narušení kulturně vytvořené úctě k zemřelému. Naopak pedofil, ale pouze v případě spojení s jinými úchylkami někomu ublížit může. Ale to může mezi námi i heterosexuál a nejeden to také dělá. 
A ještě jednu poznámku k tomu, co se ti hnusí a nebo ne. Je to tvé právo a mi je tvé vnímání popravdě fuk, ale možná by ti prospělo si uvědomit, že ať už je člověk homosexuál, bisexuál, nebo má úchylku jako pedofilové, nekrofilové, cuckoldi, sadisti atd. tak byť chování těchto lidí může být pro společnost v mnoha případech nepřijatelné, tak tito lidé za to nemohou.
Ty mi přijdeš jako ten milionářský synek, co se narodí do bohaté rodiny, vše dostane jako na podnose a pak chodí a opovrhuje všemi, kdo nejsou na tom tak dobře jako on. Bohužel za toho milionářského synka se považuješ jen ty.   

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste,  stále si ma zle „diagnostikoval“. Teba najviac žere to, že ja Ti/Vám vidí až do žalúdka a Ty ani netušíš, kto som. Indícií máš kopec, ale tie sú asi dosť matúce, že? A tými stálymi invektívami na moju adresu kritika, sa len znemožňuješ. Vyvodzuješ z nich detinské závery. To vidí každý, len Ty asi nie. Keď Ti niekto dokáže, že nemáš pravdu, otočíš a chytáš sa okamžite inej témy, kde chceš uspieť. V jednom máš trochu pravdu. Sebavedomie mám nadpriemerné, ale to je niečoho dôsledkom… a submisivita je mi maximálne cudzia. Ako rozpletieš ten Tvoj gordický uzol? Tak to som teda zvedavý a nie len ja.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hoši a ještě o tom, kdo má nejdelšího pinďoura a kdo dočůrá nejvýše…

Hunter odpověděl před 4 roky

A vieš, Fanyne, že toto som už zažil raz na pánskych záchodoch? Vyhrala baba. Dostala nás tak, že : „Keď si nedržím ja, tak ani vy!“ A zostali sme aj pooštiavaní, aj v poli porazených. Všetci sme mali viac ako jedno promile…
Ako vsuvka mimo tému je to dobré, nie? A hlavne pravda.

Oem odpověděl před 4 roky

Co kdybychom se vrátili k tématu? 
Jak mi tedy vysvětlíte, že většina normálních, pro které nevěra je neodpustitelná, po takovém zjištění tvrdí – zhnusil se mi, nemohu se ho, nebo jí ani dotknout, atd. Hodně z nich říká třeba – je mi odporná představa, že tam měla jiného čuráka. To asi znamená, že tomu dotyčnému vadí, že by šukal svoji ženskou po tom, co do ní stříkal jiný chlap. Ale zeptej se 10 chlapů, jestli by jim vadilo, kdyby ta jejich měla románek se ženou. Kdyby si lízaly kundy, líbaly se, atd. Většina chlapů ti řekne, že to je jejich tajný sen.
A potom že to není o určité dávce, nebo minimálně toleranci kontaktu se stejným pohlavím.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak nevím jak u jiných, můj tajný sen to není a rovnou bych ukončil manželství. Když si chce s nějakou jinou lízat bliznu, tak ať jde, ale beze mne. Už jedině jako single. 

fest odpověděl před 4 roky

Oem: „Je mi odporná představa, že tam měla jiného čuráka“ Tak to je docela srandovní argument. Zajímalo by mě, kolik chlapů si našlo panu a žije celý život s pannou. Do kundy, kde už byl jeden a více čuráků ho strkáme skoro všichni. A bude li někdo oponovat tím, že je rozdíl, myslím tedy fyzický v tom, jestli ho tam měla před měsícem a nebo před několika lety, tak budu rád, když dodá v čem. 
Asi rozdíl bude v tom, kdyby nechtěl lézt do kundy, která je čerstvě vystříkaná a rochnit se v semenu cizího chlapa, ale to jak jsem pochopil není tento případ.
A podívejte se na porno. Myslíte, že všichni chlapi nebo ženské, které hrají v gay nebo lesbických scénách jsou homosexuální nebo bisexuální. Pokud si to myslíte, tak se vraťte do reality. Mnoho z nich jen potlačí předsudky a dostanou-li dobře zaplaceno, tak si klidně nechají i nadělat na hlavu, nejen že si to rozdají se stejným pohlavím.
Uniká mi vůbec smysl toho řešit, zda je kandaulista nebo cuckold skrytý homosexuál. Použiju větu z jednoho populárního českého filmu:
„A komu tím prospějete!?!“
Je to trochu jako debatovat nad pivem o nesmrtelnosti brouka. Tomu kandaulistovi to myslím v ničem ani nepomůže, ani neublíží a podstatné by mělo být, zda to, co dělá dělá rád a nebo ne. 
Stejně tak, jako mi nemohou ublížit zoufalé příspěvky nějakého Huntera s přebujelým egem, které on mylně považuje za sebevědomí. 

fest odpověděl před 4 roky

Neměj obavy Huntere, diagnostikovat tebe je opravdu velmi snadné, ale klidně tě nechám v představě o tvé úžasnosti a jak mi a ostatním to tady nandáváš. Budu reagovat pouze na tvé zcela nesmyslné bludy, případně i reálné zkušenosti, které jsou ovšem specifické čistě k tvé osobě a budeš-li své názory a pocity vydávat za jedinou možnou pravdu. 

Oem odpověděl před 4 roky

feste, něco jiného je porno kde dostávají zaplaceno, tak si nechají nasrat na hlavu. Ale já se bavím o tom, že jsou chlapi, kterým to nepříjemné vůbec není. Třeba jako já. Nevadí mi sahat na péro, na chlapa. Ale současně mě to nepřitahuje. Proto si nemyslím, že bych byl 100% hetero.
Je pravda, že už ani nevím, jak jsem se k té otázce dostal, ale asi to zaznělo někde v jiném dotazu, tak jsem to vypíchnul, jak to máte. Třeba hunter by asi na jiného nahého chlapa nikdy nesáhl. myšleno v posteli, při koupání v bazénu se to asi stane každému.
A já si prostě myslím, že chlap, který se štítí jiného chlapa, by nemohl být kanda, respektivě cuckold.
A ještě jedna věc – určitě je rozdíl, jestli někdo šukal holku rok předtím, než byla se mnou, nebo třeba půl hodiny předtím. Je to stejné, jako by mi řekla, že se před 10 lety líbala s bezdomovcem. Asi už by mi to nevadilo. Ale kdyby to udělala dnes ráno, měl bych problém s tím, dát jí třeba půl roku pusu. Není to nic racionálního, vím, že ty bacily v sobě bude mít ještě od toho prvního. Ale psychika.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak třeba já za sebe: Na vojně jsme se normálně sprchovali hromadně nazí. Nevadí mi čumět druhým na ocasy a oni ať čumí mě, to je OK, jsme chlapi, tak se snad nestydíme před sebou, ale sahat cíleně na cizí ocas, honit mu ho nebo dokonce kouřit, to je pro mne hnus.
Jasně, šukat ženskou, co ho tam měla třeba před půl rokem a nebo včera či ještě kratší dobu je zcela jiné.V tomto jsem s Oem za jedno. Od té první asi nic nedostanu, to už by něco měla a v něčem lítala, ale u té čerstvé nevím, je to riziko. To mluvím o sobě, když jsem byl svobodný. U manželky by byl konec všem srandám, s bohem a šáteček.

Martin odpověděl před 4 roky

Chalpci, nič v zlom – len sa mi zdá, že vám fakt kvapká na karbid.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Martine: Pročpak? 

PPP odpověděl před 4 roky

Kandaulismus je prostě jen další z mnoha sexuální deviací. Podobně jako homosexualita je sexuální deviace. Dává smysl, že lidé, kteří se vydávají naproti svým deviacím mají k sobě blíže, než k lidem, kteří toto nedělají (\“čistý heterák\“). A myšlenky a fantazie z nikoho nic nedělají, důležité jsou činy. Nějakou homosexuální představu nebo sen, která byla svým způsobem vzrušujícící, zažila většina mužů. Za mě, \“čistý heterák\“ je ten, co jenom neprobádal svoji sexualitu. 

Oem odpověděl před 4 roky

To je přece hloupost. Nebo mi chceš říct, že když budu 30letý panic, ale celý život si budu honit nad představami, jak kouřím svým kamarádům, tak nejsem homosexuál, protože jsem ještě s žadným nic neměl?

fest odpověděl před 4 roky

PPP: Psal jsem to už na začátku a tak pro velký úspěch znovu. Je něco zcela jiného sexuální orientace a sexuální úchylka (deviace). Tak to prosím nesměšujte dohromady. A pokud to nejste schopni rozlišit, tak se možná raději k podobným tématům ani nevyjadřujte.

PPP odpověděl před 4 roky

fest: To jestli je to něco jiného, je ale přece předmětem této diskuze, ne? Směšovat se to samozřejmě dá a i se tak i historicky dělo.
A aby teda byl jasný můj názor: Nemyslím si, že kandaulismus je významný ukazatel skryté homosexuality.
 

Vaše odpověď

0 + 13 =