jeji-byvali-pritel

PoradnaKategorie dotazu: Vztahyjeji-byvali-pritel
beta zeptal se před 2 roky

Máte někdo zkušenost, že vám v intimních chvílích říká vaše přítelkyně jménem svého bývalého přítele?

8 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 2 roky

Já osobně ne, ale za mlada si mi stěžoval nejlepší kamarád, že to měl s přítelkyní. Byl s ní rok, byla to fajn holka, byli do sebe zamilovaní, tedy alespoň on určitě. No, při společném šukání, když se rozjela a zapomněla, tak ho oslovovala Míro a kámoš byl Karel. Přitom on měl vercajk tak nějak v normě, těch 17 cm, co říkal a co vím, tak holky co s nimi chodiy před touto si na něho neztěžovaly, že by byl při sexu ničemný nebo že by byl hned hotový. No, kámošovi to leželo v hlavě a když jí to řekl, tak ona že prý si to neuvědomuje a že je to asi nějaký podvědomý zvyk, protože se svým ex chodila přes dva roky. No, nakonec to stejně prasklo a kdosi ji viděl s jiným ve městě. Kámoš začal pátrat a zjistil, že ta jeho láska občas chodila za svým ex. Mohla pochopitelně zatloukat, ale když se pohádali, ztratila nervy, neudržela se a vpálila mu, že bývalého sice nemiluje, protože to byl hajzl, ale že ho má většího než Karel a že šuká oproti němu jako bůh. No dal jí kopačky, ale rok se z toho vzpamatovával. To víš, na sebevědomí mu to nepřidalo.
Tobě se to děje? jak dlouho jste spolu? také máš podezření, že ji to táhne při sexu k jejímu ex?

beta odpověděl před 2 roky

No, že ho má většího a je v posteli mnohem lepší mi řekla už dávno… Nedávno jsme si spolu o tom promluvili… nic s ním nemá, protože mi řekla, že ho pořád miluje, a že když by jí chtěl zpátky, tak nebude váhat, ale on prý nechce… přitom když jsme se s ním viděli na nedávném večírku, tak jí občas sáhnul (plácnul) na zadel a podobně… jejich objímání také očividně nebylo jen kamarádské…

Fanyn odpověděl před 2 roky

beta:  je mi líto, ale ty jsi opravdu jen beta. Když ti vše přiznala i když né sex s ním, ty tomu věříš, že s ním nic už nemá??? Navíc kdyby ji chtěl zpět, klidně ti dá kopačky, dokonce ti to řekla předem, takže jsi pro ni jen převozník, jen dočasné řešení. Váš vztah nemá žádnou perspektivu. Já bych se na ni vybodnul. Jinak budeš jen No.2 a trouba.

Oem odpověděl před 2 roky

Máte vůbec sex? Nebo jsi jenom peněženka a bankomat? Z toho co říkáš vyplývá, že tě jenom zneužívá. Co vše pro ni děláš? Napiš nám to, třeba ti pomůžeme uvědomit si, proč s tebou vlastně je.

beta odpověděl před 2 roky

Občas sex máme… většinou jí to dělám pusou, a při tom se honím… to že se občas vyspí s někým jiným vím a akceptuji. Není to moc často, ale když k tomu dojde, tak jí obvykle jezdím vyzvenout… vlastně častěji ji jezdím vyzvedávat, než že bychom spole měli sex…
 

Fanyn odpověděl před 2 roky

Takže ty jsi kandaulista a vyhovuje ti to jaká je a že na tebe dlabe, nebo jsi jen slaboch co se tomu nedokáže vzepřít? Když už ti řekla, že ex ho má většího, v sexu je mnohem lepší a že kdyby na ni hvízdl, ať se k němu vrátí, tak nemešká a opustí tě, tobě ta role chudáka a onuce nevadí? Jako jsi-li kanda a pokud ti vypráví, s kým byla a co spolu dělali a jaké to bylo, ta OK, proti gustu žádný dišputát, ale pokud se ti kurví, nic ti o tom neřekne, ty to tušíš a mlčíš, co jsi vlastně za chlapa? Je mi tě líto. Takové chudáky ženské nemusí, ty jsi pro ni jen dočasné útočiště. Vzmuž se!!!

beta odpověděl před 2 roky

vlastně se mi ta situace líbí…. když nevím kdy kde s kým spala a občas mi naznačí, že si vždycky může najít lepšího….

Fanyn odpověděl před 2 roky

Ta tebou očividně pohrdá a dává ti to sežrat. Má tě jen jako základnu, kam chodí spát a ty jsi asi ten, kdo jí ještě zajišťuje servis.
Hanba mužům, kterým žena vládne! Toto není nic o rovnoprávnosti. Chlape, je mi tě líto!

Vaše odpověď

5 + 14 =