Jsem kandaulista a moje holka má nápadníka

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiJsem kandaulista a moje holka má nápadníka
Vojta zeptal se před 6 roky

Ahoj jsem kandaulista takže by mi i vzrušovalo kdyby si moje holka s někým něco začala. No je jí 22 moc sexy brunetka taková menší, krátké vlasy, celkem opálená, ale není romka. Kluci po ní dost letěj. No a to je ten problém. Když už to vypadá že by mohlo něco… tak já se zaseknu a začnu žárlit. Dneska zase přišla z práce a pípal pořád mobil. Prý mají nějakého klučinu co tam jezdí s kamionem a pořád s ní flirtuje a že si vyměnili dneska čísla a píšou si. Ona mi všechno řekne a ukáže ale já mám přesto strach. Dělá v jedné prodejně a bývá s ním ve skladu takže by měli příležitosti i na rychlovku v práci Ale já bych to asi neunesl. Nevím. Možná ano. 
Potřebuju asi povzbudit a říct kámo jdi do toho užijte si to. On dokonce ví že ona je zadaná a nechal mě pozdravovat. Sice asi z hecu ale i tak, bude to drzej hazjl 🙂 To se mi taky na něm líbí. Co myslíte, mám sebrat odvahu zatnout zuby a dát jim zelenou?

7 Odpovědi
Jojo odpověděl před 6 roky

Já bych se toho nebál. Jak jsi došel k tomu, že jsi kandaulista? To máš asi vypozorované, ne? Tak musíš vědět jestli to uneseš a jak budeš reagovat. nějaký ten kluk bude. A jestli píšeš že je sebevědomý a jí se líbí tak do toho jdi, ideální kombinace, než aby si našla někoho kdo zjistí že je zadaná a bude utíkat pryč. Takhle máš našlápnuto k tomu, aby si tě časem třeba dobíral, nebo jste někam vyrazili ve třech, to by se tvé přítelkyni líbilo? Vyrazit si do společnosti se dvěma chlapy?

Vojta odpověděl před 6 roky

Sním o tom už dlouho ale reálně jsem to ještě nezažil. Jenom se kdysi na disco osahávala s jiným a líbali se a já jsem to pozoroval a dělali jsme že k sobě nepatříme. To byl max co jsem zažil.

Ruda odpověděl před 6 roky

Nevahej a di do toho pokud muzes. Vim o cem mluvim sam mam dma divokou holku c se obcas s nekym pomiluje. Je to dokonale spestreni

Nevim odpověděl před 6 roky

Ryskujes s tim svuj vztah neblazni. Raci si pust nejake porno a vyhon si ho ale nepujcuj svoji holku jinymui jesli ji milujes.

Karel M. odpověděl před 6 roky

Ahoj,rád bych se s vámi podělil o svou zkušenost. Vše, o čem píši je pravda a to je nakonec i to, co mě nejvíce imponuje – žena mi nemusí lhát ze soucitu, dostávám pravdu, která by se kdejakému chlapovi zacloumala sebevědomím, ale pro mě je pevným základem našeho vztahu.Před rokem jsem zjistil, že mi nevěra mé ženy nevadí, resp. lépe řečeno, začalo mě to vzrušovat tak, že jsem pomalu nebyl schopen při sexu o tom nemluvit 🙂 Vím, že ženy předchozí partner byl dobrej v posteli. Vím to moc dobře, protože jsem byl před ním její partner a vím, jaký byl sex před ním a jaký je teď. Prostě ji sexuálně rozvinul tak, jak jsem já nedokázal. Naléhal jsem na ženu, aby ho kontaktovala, což nakonec udělala a parkrát si to udělali po telefonu, při tom jsem ji lízal a vzrušovalo mě, že si s ním píše. Jednoho dne při úklidu našla jeho věci a bylo jasné, že dojde k osobnímu kontaktu. Nakonec po našich výměnách došla k tomu, že za ním pojede. Ujistil jsem ji, že má dělat vše, jak cítí, nicméně že budu rád, když k něčemu dojde 🙂 Nakonec sem ji i vypravil, krásně se vyladila, byla moc nádherná, až jsem mu \“záviděl\“. Žena mi sdělila, že pokud si to rozmyslím, mám se jí do 19:00 ozvat. To jsem neudělal a jen sem si představoval, jak si užívá. Asi kolem osmé mi napsala, že se má skvěle a jak se cítím. Byla dost strohá, tak sem se ujistil, zda už je po. Odpověděla, že ano. Záhy přestala zas odpovídat a mě bylo jasné, že už zase na to skočili. Po více než třech hodinách dorazila domů. Byl jsem už značně vyčerpaný, protože jsem byl po celou dobu vzrušený a jen těžko jsem mohl myslet na něco jiného, než na to, jak to dělají. Žena mi vše odvyprávěla, sex si užila, vyváděl s ní věci, které já prostě neumím. Evidentně se ji to líbilo a netrvalo dlouho a byla předemnou svlečená, prohlížel sem si její kundičku, na které bylo poznat, že je pěkně vyšukaná. To mě vzrušilo, jako dosud málo co a musel sem ji do třetice toho večera ošukat. Následně ještě jednou ráno, protože mi vzrušením stál přes noc, jak mladému klukovi očekávajíc první sex 🙂 Už je to týden po mém prvním paroháčském zážitku a cítím se skvěle – dáváme si vzájemně svobodu a milujeme se tak, jak bychom to dříve patrně nedokázali.

podvedeny odpověděl před 6 roky

Pro pana jana jak ja ti zavidim ze to dokazes takhle brat. Ja bych se z toho sesypal. Mam na krku rozvod protoze to nedokazu prenest pres srdce to prece nejde tolerovat tohle svoji zensky. Pises ze jsi ji mel pred nim a po nem, to te jako s nim zacala podvadet, pak s nim byla a vratila se k tobe? To se ti z ni nezvedal potom zaludek? Dokazal ses s ni potom milovat? Proc se vratila, kdyz byl tak dokonaly?

Karel M. odpověděl před 6 roky

2 podvedeny: každý to máme jinak a nemohu ti vnucovat svůj pohled….
Odpovím na tvé dotazy: Rozvedl jsem se se ženou z jiných důvodů, kvůli nevěře to nebylo. Ona si pak našla nového partnera, se kterým byla necelé dva roky. Pak se rozešli a my si k sobě zase našli cestu. Rozhodně se mi nezvedal žaludek, neboť, jak jsem později zjistil, jsem kandaulista a dnes ji podporuji v tom, aby měla více partnerů. K tomu byla ovšem nějaká cesta a byl jsem stejně žárlivej, jako většina chlapů. Nicméně chápu, že to máme oba jinak a nebudu rozhodně vnucovat nikomu svůj pohled.
Jednu věc ale máme určitě společnou a to je jistota, že emoce, které teď prožíváš, nebudeš prožívat takto intenzivně dlouho, že všechno odezní. Na to se dá vsadit. Takže pokud to byl ze strany manželky úlet, nechce od tebe odejít, neviděl bych to tak jednoznačně. Často v nás promlouvá jen naše ego – někdo nás podvedl a musím to nějak dorovnat… Ale je to jen zbytečná hra se sebou, kde se rozhodně nedá zvítězit. Třeba i zjistíš, že když se rozejdete, nebudeš štastnější, ale tohle vnímání ti teď mohou zatemňovat emoce.
Rozhodně nic nerozhoduj v emocích, dej si čas, než se rozhodneš. Držím palce

Vaše odpověď

15 + 17 =