Jsem v průseru

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiJsem v průseru
Michal zeptal se před 9 měsíců

Ahoj, jsem Michal a žiju spokojený život se svou ženou Eliškou, máme dvě děti. Před několika týdny jsme byli na návštěvě u sousedů kteří jsou bezdětní a zajištění. Mají oba kolem 35 let. Grilovačka něco se vypilo, bazén prostě letní pohoda. Přisli jsme tam na podnět Ivety manželky souseda, která je hezká prdelatá a prsatá brunetka. Když se večer blížil ke konci manželka už šla domů spát, Ivetin manžel Milan taky a nakonec jsme tam zůstali sami dva. Celý večer se mi zdálo, že se na mě Iveta hodně zaměřuje, chtěla si povídat a když jsme byly sami tak se snažila flirtovat. O to víc když všichni odešli, byla čím dál odvážnější a u mě zapracoval alkohol nakonec to dopadlo přesně tak jak chtěla, svedla mě a vyspali jsme se spolu. Tím to ovšem nezkončilo. Po několika dnech mi od ní přišel email s videem kde jsem spolu šukali, ta mrcha přesně na tom místě kde si mě měla v plánu odeslat nachystala kameru. Pod videem bylo napsané, že se chce sejít a když prý budu poslušný tak video zůstane jen mezi námi. Dal jsem s ní tedy sraz a byl jsem docela v šoku, prý semnou chce šukat pravidelně dokud neotěhotní s manželem prý šukají naostro 7 let a stále nic. Byla na vyšetření a prý je naprosto zdravá, takže je problém u něho. Já že mám dvě děti, takže si mě vyhlídla jako jistotu. Měla všechno naplánované i tu grilovačku prý zařizovala jen aby mě ojela. Pokud odmítnu, pošle video manželce a pokud budu souhlasit nikdo se to prý nedozví. Takže mě ta prohnaná mrcha začala vydirat a já teď vůbec nevím jestli by skončilo jen u jejího oplodnění nebo by její ďábelský plán dál pokračoval. Vůbec nevím co se jí může honil hlavou, ale je hodně mazaná a jde si za svým cílem. 

14 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 9 měsíců

Jo, kamaráde, chlast uvolňuje mravy a a zatemňuje rozum… To ti nedošlo, že když jsou dlouho bezdětní a zůstali jste sami a ona flirtovala, že jsi se měl sbalit a odejít? Jenže za tebe přemýšlel ocas, co?
Nevím, jakou máš ženu, zda by to skousla, kdyby ses jí přiznal, posypal sis popelem hlavu a označil jsi se za vola,  popsal jí, jak to Iveta narafičila a proč to udělala a že tě vydírá. Pokud by to manželka skousla, pak by jí to mohla špelit před jejím mužem, že jsi jí to řekl a že tě Iveta vydírá nahraným videem a co po tobě chce a ta Iveta by byla nahraná.

Zbyněk odpověděl před 9 měsíců

Podle mě bude chtít jenom udělat dítě a dá ti pokoj. Normálně bych do toho šel a naprcal ji, co by za to někteří chlapi dali kdyby se jim ženská takhle sama nabídla. Užiješ si a ještě budeš mít dobrý pocit, z toho že máš u sousedů kukačku o kterou se nemusíš starat. 

Fanyn odpověděl před 9 měsíců

Zbyňku, já s tebou souhlasím, ale té Ivetě do hlavy nikdo nevidí, Co když má Michal větší péro než její muž a ona ho bude pořád nutit k další a další nevěře. Jenže náhoda je blbec, jednou to praskne a Michal bude v zadeli. Má 2 děti… Rozvod, alimenty, dělba majetku a také by mu mohl Ivetin manžel rozbít hubu.
A nebo… Co když se na to Iveta dohodla s manželem, který je třeba neplodný…? Proto odešel a dal své ženě volnost k provedení akce. I ty kamery, to vypadá, že se na něho mohli domluvit…Třeba e jejímu muži blbé říci Michalovi: Hele Michale, naprcej mi Ivetu, já mám v kulkách vítr. třeba se stydí a tak to nechal na rafinované manželce?  Jenže ob+ možnosti jsou pro Michala stejné, je vydíratelný !

Zbyněk odpověděl před 8 měsíců

Hele to máš pravdu, ale momentálně ho má Iveta absolutně v hrsti a Michal si myslím nemá moc na výběr. Protože tak jako tak, už své ženě nevěrný byl. Takže podle mě má jen jednu možnost, přistoupit na její požadavek a doufat, že až otěhotní tak bude spokojená a dodrží svoje slovo. Jinou možnost bez toho aby se to profláklo a nedozvěděla se to jeho žena prostě nemá. 

Fanyn odpověděl před 8 měsíců

Tak jasně, ale doufat, to může být jako věř a víra tvá tě uzdraví… a skutek utek. 

Zbyněk odpověděl před 8 měsíců

Dobrá, a jak by jsi ten problém řešil ty kdyby jsi byl v jeho kůži?  

Fanyn odpověděl před 8 měsíců

Tak za prvé bych v jeho kůži nebyl, nikdy jsem pod vlivem nedělal takové koniny, Navíc, já když pil, tak oči by šukaly, ale ocas stávkoval. na takovou akci bych musel být střízlivý a tudíž by můj rozum nebyl na procházce.
Když bych byl ale on, tak bych to ženě řekl na rovinu. Lepší hned a říci to sám a za jakých okolností k tomu došlo, než kdyby mlčel a pak to prasklo po čase od ní nebo z nějakého jiného zdroje. To by mu kecy o vydírání nijak nepomohly a manželka by mu je nevěřila. Hele, udělal blbost, o tom žádná, ale aby byl stále vydíratelný a držený v nejistotě, to je na prd.
Ale to si musí vyhodnotit on sám co si myslí, že je pro něj lepší, zda se ženě kajícně doznat a nebo Ivetě zobat z ruky? Totiž, co když se Iveta třeba s manželem rozvede a bude chtít Michala k sobě? Nebo co když jí udělá to dítě a ona pak po něm bude chtít prachy?

Fanyn odpověděl před 8 měsíců

Tak jak jsi se rozhodl, Michale ?

Michal odpověděl před 8 měsíců

Manželka by mi nevěru nikdy neodpustila a rozvod by stejně proběhl, takže mi nezbylo nic jiného než do toho jít. Už jsem s Ivetou třikrát spal. Mrdali jsme spolu když měla plodný týden, šuká vážně dobře, ale jde vidět že to bere účelně a když vidí že to na mě jde tak se na mě co nejvíc napíchne, aby to všechno skončilo hluboko v ní. Žádné extra city u toho taky neprojevuje, soustředí se jen na to abych přesunul obsah svých koulí do její dělohy, připadám si tak trochu jako její automat na mrdku… 

Fanyn odpověděl před 8 měsíců

Co když ti to dítě bude podobné a s těmi vašimi bude jako dvojčata? Poslyš, není to celé v režii jejího neplodného muže?

Michal odpověděl před 8 měsíců

Tak to můžu jen doufat. Naše jsou ale spíš po matce. Je možné, že to na mě ušili oba dva, to je těžké odhadnout. Každopádně teď když dosáhla svého, nevyhrožuje a je s ní rozumná řeč. 

Fanyn odpověděl před 8 měsíců

No dosáhla… ještě těhotná není…, nebo už ano? 

Michal odpověděl před 8 měsíců

Ne, nebo aspoň o tom nevím. Ten plodný týden byl minulý, takže i kdyby byla tak o tom nejspíš neví. To jsme spolu třikrát spali, tento týden nic. Chce šukat jen když má plodné dny a ovulaci. Docela mě dostala její prosba ten minulý týden, že nemám spát se svou ženou a raději to mám stříkat do ní. 

Fanyn odpověděl před 8 měsíců

No jp. ta si jde za svým cílem

Vaše odpověď

5 + 10 =