Kalhotky

Fanyn zeptal se před 2 roky

Kalhotky
Povídka napsána podle podkladů z vlastních zážitků kandaulisty s nickem. Gandalf
Ahoj, jmenuji se Zdeněk a mám pro vás jeden pikantní příběh. Stal se před 8 lety kdy bylo mojí ženě Evě 35 let. byli jsme tehdy už 12 let manželé. Jsem kandaulista, což Eva věděla prakticky  po nějakých 3 letech, co jsme byli spolu. Ne, neměla mne za úchyla, dokonce si nemyslela, že ji nemiluji. Něco jsem jí o tom dal přečíst a docela rychle mne pochopila. Eva navíc není stydlivka a tak využila mého požehnání a navázala pár kontaktů s muži, tudíž pár kandaulistických jednorázových dobrodružství jsme měli za sebou, nikoliv však nějakého stálého šukálistu. Záměrně neříkám milence, protože v mileneckém vztahu jsou už city a toho jsem se vždy bál a Eva také.
On člověk míní a osud mění, stačí sympatie, ta pověstná chemie a když to zajiskří, takže by pro mne mohlo být zle. Naštěstí i Eva si byla vždy tohoto nebezpečí vědoma a tak nikoho stálého nechtěla.
Občas na Amatérech, kde má profil, ráda flirtuje a provokuje. Dá se říci, že jí ani tak nešlo na těch Amatérech o sex s někým jiným, na to se necítila a vždy tvrdila, že ti chlapi tam jsou takoví divní. Spíš se jen bavila. Samozřejmě jsem o tom věděl, protože mne s tou korespondencí s nimi pravidelně seznamovala. V posteli jsme o tom pak fantazírovali, že co by, kdyby…
Nejprve si psala mimo jiné s jedním 58 letým chlápkem. Jmenoval se Josef a byl z Prahy. Ona jej  provokovala a ten chlap najednou po Evě chtěl její kalhotky, ale né přinesené Evou z domova z prádelníku. Prý na ni bude čekat v Praze v jednom parku v takovém altánku. Eva měla přijít na ostro a ty svoje kalhotky měla mít pěkně zastrkané  v kundě a kousek jí z ní měl koukat ven. On že k ní přistoupí, sáhne jí pod sukni mezi nohy, ty kalhotky jí vytáhne ven fetišista jeden  a místo nich jí prý navlékne jiné, co on s sebou přinese a do kterých si ho předtím vyhonil. Prostě taková výměna kus za kus. Zprvu se divil, že mne chce Eva u toho, ale pak napsal, že jestli jsem kanda a nebudu do toho nějak zasahovat, tak že mu to nevadí.
Zprvu Eva nevěděla, zda tam jít nebo ne, ale já jí řekl, že ať není jako řada těch slibotechen, co slíbí schůzku a pak nepřijdou a už se neozvou. Že to neměla slibovat. tak tedy že jó, ale že musím být nedaleko, kdyby se začalo dít něco co není v plánu, že bych zasáhl. Ptal jsem se Evy, co pořád s těmi starochy má, vždyť těch několik našich kandaulistických jednorázovek absolvovala s chlapy třicátníky a jednomu bylo 25.
Že prý ji nějak ti starší vzrušují tím,  jak jsou perverzní a umí mluvit přirozeně sprostě, prostě to nehrají. Zajímavé! Fakt je, že když mi ukazovala korespondenci, tak jí ten chlap oslovoval běžně „kurvičko, kurvo, děvko“ a přirození nazýval normálka „čurák, kunda, kozy“. Ona mu totiž povyprávěla, jak si několikrát zamrdala s jiným chlapem, jak jí to vzrušovalo a tak. Samozřejmě si mnohé vymyslela, aby to okořenila a chlap byl z toho celý huhňavý.

Když nastal den D (byla to sobota a bylo to už odpoledne), Eva si na sebe vzala dlouhé modrobílé letní šaty, které jí sahají do půl lýtek a dají se v předu rozepnout až k pasu. Do pochvy si nasoukala černé kalhotky (to byl pohled pro bohy, když jsem se díval jak si je tam tlačí). Děti jsme měli sice školou povinné, ale už větší, tak jsme jim nabulíkovali, že jedeme na jednu obchodní schůzku do Prahy, možná i s večeří, tak že do 22. hodiny budeme doma. Dcera měla 12 a syn 14, tak už hlídání nepotřebovaly. Sedli jsme do auta a těch 80 km jsme vyrazili ku Praze. Podle jeho návodu a mé GPSky jsme to místo našli. bylo na okraji Prahy, takové zastrčené. Jen sem měl strach, aby tam zrovna nezevlovala nějaká parta puberťáků nebo pejskaři. Naštěstí tam nikdo nebyl. Lidé tu a tam chodili si spíš zaběhat, ale né k altánku.
Byli jsme tam o nějakých 30 minut dřív.
Chvíli se nic nedělo a pak, asi 5 minut před stanovenou 18. hodinou se kolem začal ochomítat nějaký chlap. věkem odpovídal. Vysoký asi 180 cm, hodně prošedivělý s menším bříškem. Nebyl to sice žádný vyložený šereda, ale hezoun také ne. Myslím, že ty své fotky, co Evě posílal byly alespoň 10 let staré.
Když nás tam viděl sedět, rozhlédl se jak agent s teplou vodou, zda je vzduch čistá s šel do altánu.

On: „Eva s manželem?“
Ona: „Jo a ty si Josef, co?“
On: „Tak jest… Teda ty vypadáš lepší než-li sem si myslel, kočko“.
Ona: „Dělám co můžu“.
On: „Psalas, že máte dvě děti, to po dětech vypadáš teda furt sexy“… Se nedivim, že tě chtěj mrdat i jiný borci než jen tady ten tvůj…“
Já: „Sem Zdeněk“

On: „Se ti divim, kámo, že ji necháváš šukat s jinejma…, tebe to nesere, tebe to fakt vzrušuje??“
Já mlčky zakýval hlavou a řekl: „Vzrušuje, nó…“
On: „Tak proti gustu žádnej dišputát… Každej máme něco…, já zase ty vonící dámský kalhotky…“.
 Pak se odmlčel, nastalo asi deset vteřin ticho a pak se jí zeptal: „Máš to ?“
Ona: „Mám“
On: „A máš to jak sme se dohodli?“
Ona: „Mám“
On: „Ty si fakt zajímavá kurva… Promiň Zdendo… Víže sem to ani nečekal? Vlastně sem ani nečekal, že přídeš… Tak ukaž tu svou nevěrnou kundu, co v ní máš ty děvko!“
Chlápek se rozjel a najednou se choval jako bych tam ani snad nebyl.
Já:“Nebude ti doufám vadit, když si to budu fotit… Neboj, obličej tam mít nebudeš“ a už jsem si chystal mobil.
On: „Pro mě za mě…“ pokrčil rameny.
Eva si rozepla ty šaty a vyvalila ji na něho.
On: „Teda ty máš fakt suprovou kundu…a pěkně vyholenou… to mám rád“.
Ona: „Pomalu prosím tě, ale nesmíš mi na ní sahat, to v dohodě nebylo!“
Já byl v pozoru a můj ocas také.
On: „No no, děláš jako prvnička a bůh ví kolik čuráků už v ní jezdilo… Teďka se postav a nohu dej na lavičku… To je vono…“
Pak z ní ty černé kalhotky zcela vytáhl a hned si je dal k nosu.
On: „Ty gaťky ti pěkně voněj tou tvou vzrušenou kundou… Teď si zase sedni, dej haxny vod sebe a já se ti na ten skvost podívám blíž!“
Ona: „Hele, ale nic nezkoušej, jen se podívej z blízka a můžež mi ji rozevřít, ale jinak nic!“ a koukla na mě. Já byl ale vzrušený a fotil jsem.
On: „Neboooj…“
On: „Teda ty máš tu kundu fakt luxusní! Ta by potřebovala fakt pořádnýho čuráka“
Ona:  „Hele hele, to už stačí… a máš ty zasemeněné kalhotky?“
On: „To si piš ty děvko… Chceš mít mý semeno pěkně na kundě, co?  Tak tady je máš.
Eva vstala a oblékla si je.
On: „No vidiš, jak ti slušej.…“

Po pěšině se blížili běžci, chlap se ženskou. Ten Josef je viděl a Eva také. Ona toho využila a řekla: „Tak to by jsme měli. Děkuji za kalhotky a užij si ty mé.“ Dokonce mu dala pusu a s taškou přes rameno jsme vyšli z altánu, ona zapínajíc si spodek šatů. Ti dva běžci ji viděli, viděli odkud vyšla a v altánu zahlédli i toho Josefa, načež se začali v běhu chechtat. Asi si mysleli, že tam s ním Eva šukala či co. Když jsme zmizeli za ohybem cesty a Eva neviděla nikoho poblíž, tak si ty darované kalhotky sundala a zahodila je do nejbližšího odpadkového koše.
„Copak, nelíbí se ti? Evi, to semeno už je neškodný, ty jeho spermie na vzduchu dlouho nevydrží, takže i když nic nebereš a navíc stejně nemáš plodný dni“, chlácholil jsem ji.
„Byl to úchyl“, ulevila si. Jak je starej, tak je úchylnej…“,
ulevila si.
„A stejně si s takovými píšeš a sama si říkala, že tě ta jejich perverznost a sprostota vzrušuje“, řekl jsem jí na oko vyčítavě.
„Hele Zdendo, ty mi nemáš co vyčítat s tou svou zálibou v kandaulismu“, opáčila se.
„Nepřipadalo mi nikdy, že bys byla proti, když sme si někoho našli?“ nedal jsem se.
„To víš milý zlatý, když je ruka páně otevřená tak to neber, když je ti to nabízeno“.
Domů jsme se vrátili kolem půl desáté, protože jsme se po cestě stavili ještě na ti véču. Já pak stáhl všechny fotky z mobilu do notebooku.

 S tím Josefem to pak uťala, protože už si neměli co říci a z jeho strany to bylo neustálé omílání toho samého. Pak byla asi měsíc taková nějaká pauza, snad i proto že začaly prázdniny a my jeli s dětmi na dva týdny do Řecka k moři.

Po nějaké době po této dovolené si začala Eva zase psát na Amatérech a
zase si vybrala jednoho starocha, nějakého Eduarda, kterému bylo 62 let.Tento už čerstvý důchodce chtěl věkový rozdíl nevěkový rozdíl, aby jej má žena oslovovala Edo.. Na fotce vypadal zachovale jako chlap sice již v letech, ale který o sebe očividně dbá. Byl jako takový ten lázeňský don Juan. Psali si asi měsíc do půlky srpna.
V podstatě se nám zdálo, že je to stejný fetišistický pošuk jako ten Josef. Bavili jsme se tím a já nechápu co má chlap z toho honit si ocas do cizích kalhotek. Asi po týdnu dal Eda mé ženě nabídku, zda by mu prodala své kalhotky. Eva to považovala za srandu. nabízel jí za to 500 korun. O tu pětistovku mé ženě pochopitelně nešlo, ale chtěla vědět, zda chlápek nebude couvat jak koza od vrat, když se s nám o tom domluví. A tak mu napsala, že kalhotky mu poštou na dobírku posílat nebude, že nemá čas čekat na poště, až se objeví její číslo a číslo přepážky, že to je někdy na čtvrt hodiny, tak ať si pro ně přijede.
Ten Eda bydlel na vesnici od nás necelých 40 km. On že tedy dobře a kam si má pro ně přijet, ale že má podmínku když už si pro ty kalhotky musí dojet a to tu, že si je z ní sám stáhne.. Koukli jsme s Evou na sebe, když tohle napsal a já kývl, že jo a tak mu to moje žena i napsal. Eda byl očividně potěšen.
Paradoxně se s Evou bavil naprosto slušně a decentně. Eva mu napsala, že na něj počká v kanceláři naší firmy, poslala mu adresu a popsala mu, že je to patrová vilka.
No a protože Eda byl do toho celý hrrrr, tak se domluvili ještě na tentýž den večer.
Já měl zase čekat v záloze v kanclu v patře, aby se nebála, že bude v celém baráku sama. Kanceláře máme propojeny interkomy a tak odposlech manželčiny kanceláře nebyl žádný problém.
Bylo 19:10, když přijelo auto a z něho vystoupil starší pán. Vysoký tak 178 (asi jako já), věk odpovídal těm jím deklarovaným 62 letům, proplešatělý s kouty, měl trochu bříško, ale jinak vypadal šarmantně. Zazvonil a Eva mu šla otevřít. Slyšel jsem, jak se navzájem představili křestními jmény, on jí přinesl dokonce květiny. Vzala jej do své kanceláře v přízemí.. Nabídla mu kávu a on že ano, že si dá rád.. Chvilku se tak bavili o všem možném, také o jejich dopisování. Akorát pískala konev a Eva zalévala šálky s kávou, když se zeptal: „Psalal jsi, že jsi vdaná, že máš dvě už větší děti… Tvůj manžel ví, že si se mnou píšeš?“
„Neví… Nemusí přece vědět všechno… My tuhle firmu máme spolu a že někdy zůstanu dýl, abych něco dodělala, na to je zvyklý. I on tu někdy zůstává třeba dýl do noci“, lhala mu.
„Takže on neví, že jsi tu zůstala kvůli mě?“ vyzvídal.
„Neví“, Eva na to.
„Tedy ty jsi ale nevěrná děvka…“, překvapil mě a jak jsem se pak dozvěděl, tak i ji.
„Proč mu to vlastně děláš? nestačí ti? nebo ti zahýbá a ty mu to vracíš?“ nedal pokoj.
„Nevracím, prostě mě to baví… Vždyť spolu přece nebudeme šukat, je ti jen o ty kalhotky“,
vysvětlovala mu Eva.
„Teda ty seš ale kurvisko, to bych do tebe neřekl… Ráda si zahráváš, co? Víš, že si pěkná mrcha… Takže jdeme na to? Můžu ti ty kalhotky sám sundat?“ přešel k věci a já u interkomu zbystřil. Nejlepší na tom bylo, že Eva nemohla couvnout a tak tedy řekla: „Tak jo“
Eda chtěl, aby se postavila k psacímu stolu z boku a pak se ohnula a tělem si lehla na desku, tedy břichem a prsy na stůl. O její prsa mu očividně nešlo, takže Eda byl očividný dolňák.
„Jo, ale musím si ty věci dát stranou„, řekla a pak jsem slyšel zvuky, jak něco přendává či odsunuje.Když si tedy Eva udělala na stole místo, zaujala polohu, kterou Eda požadoval.
„Tak nezdržuuuj„, byl nedočkavý.
Dál popíši dění z toho, co mi manželka po jeho odchodu vyprávěla, protože jsem nic neviděl. Takže Eva se pak postavila ke svému psacímu stolu z boku jak chtěl a pak se musela hluboce předklonit a lehnout si tělem na tu desku.
„Hodná kurvička, hodná“, uslyšel jsem v interkomu. „Máš krásnou prdel, víš to?“
Pak jí prý začal přes spodek šatů zadek poplácávat a hladit a posléze přešel dolů na hlazení Eviných nohou, přičemž jí nenápadně ten spodek šatů zdvíhal vzhůru. Moje žena ani nemukala a byla dost napjatá i vzrušená zároveň. Když jí obnažil celý zadek v kalhotkách, zase jí hladil po půlkách.
„Teda do je fakt krásná prdel jedna báseň…“, chválil ji.
Pak jí prý zajel na bocích prsty pod gumu kalhotek a začal jí je stahovat.
„Nádhera“, řekl a párkrát jí přes půlky pleskl. Když už měla Eva kalhotky až u kolen, prý si čupl na bobek a začal ženě ty nahé půlky líbat, pomačkávat a olizovat. Také jí palci začal půlky rozevírat se slovy: „Ukaž mi tu tvou mrdavou kundu, děvko. Kolik nemanželskejch čuráků už v ní bylo, co? Já vim, že tvuj starej má parohy, že neproleze dveřma…!“ ji to prý vzrušovalo dost, začala vlhnout a tak ho nechala i když tohle již domluvené neměli. Ten chlívák to na mé ženě zkušeně poznal a spustil: „A heleme se, tobě se to líbí, ty kurvo jedna nevěrná, co? Kunda ti mokvá blahem. Pěkně ti z toho voní… Byla by škoda ti ten nektar z ní nevylízat…“ Pak jí stáhl kalhotky až k páskovým střevícům na vysokém podpadku. „Zvedni nohu!“, slyšel jsem. „A eště druhou!“ To ji už zcela zbavil těch kalhotek.
„A teď se rozkroč, ať ti můžu jazykem na kundu!“ poroučel si a Eva jej poslouchala a dělala co si přál. To, že mluvil sprostě se Evě prý líbilo, ale také se bála protože jak jsem už napsal, ona HA nebere, protože vždycky tvrdila, že tu chemii do sebe den co den cpát nemíní. Proto po narození dcery souložíme s Evou jedině s kondomem a těch několik mužů, jež jsme přizvali do trojky k našim kandahrátkám museli mít kondomy také.
Pan Eda začal Evu lízat zezadu a palci jí stále rozevíral půlky a posléze i pysky. Bylo to pro ni vzrušující, protože to bylo něco jiného. Když jí pak začal brnkat na poštěváček, byla v sedmém nebi a já slyšel jak slastně Eva vzdychá a ochká. To mu asi dodávalo větší odvahy zacházet dál a dál. Prý jí do pochvy vklouzl prstem a jezdil jí tam s ním, pak dva a mrdal ji jimi a přitom stále lízal, takže podle hlasitého hekání jsem v interkomu poznal, že se díky tomu udělala. Jak byla v orgastickém rauši, ani neviděla, že si Eda stáhl kalhoty. Prý cítila, jak jí tam mezi pysky něco jezdí, něco krouží, ale bylo to prý tak úžasně vzrušující, že to neřešila. Až když řekl: „Teďka ti ty děvko dám něco navíc než jen peníze za ty kalhotky!“ a najednou ucítila v sobě jeho penis, který má prý mimochodem dělší a tlustší než já a to mám 18/5, pochopila, že ho do ní nacpal a navíc bez kondomu. Chtěla mu to říci, chtěla mu říci, aby byl opatrný, ale on ji prý hned začal tak tvrdě a divoce mrdat, že se nezmohla na slovo a sotva popadala dechu. Prý ji mrdal jako nějaký nevybouřený nadržený puberťák, že žasla… Však já o patro výš slyšel její rytmické hekání… Evino: „Óóóh…háááh“ a tak podobně. I mužské supění bylo slyšet. Přiznám se, že jsem si sám rozepnul poklopec, vytáhl ptáka z kalhot a honil si ho.
To hekání trvalo asi nějaké tři minuty a mě stačily k tomu, že jsem semenem postříkal koberec v kanclu. Ostatně podle nabývající rychlosti a intenzity manželčina hekání se šlo do finále i tam dole.
„To je bašta, ta tvá kunda, děvko, už dlouho sem takovou kundu nemrdal!“ chrochtal blahem Eda. Prý Evě bylo ale v těch chvílích najednou všechno jedno a chtěla, ať to mrdání trvá co nejdéle. No, ale to jí ten starý chlap nesplnil… Najednou vyhekl: „Už se to blíží… Už to budeee… Už to na mě deee!! natlačil se do ní, že jí dělohu tlačil až kousek do břicha, pak zařval: „THÉÉÉĎ!!!
Eva prý ucítila jak se jí v ní ten jeho ocas s sebou škube a už se jí tam prý rozlévalo teplíčko.
Když se do ní ten chlap vysemenil, asi mu došlo, že to přehnal  tak jí sám stáhl šaty dolů, řekl: „Díky, děvko… To semeno co ti z kundy vytejká si tam nech, třeba vás pak bude doma víc“ a zachechtal se. „Byli sme domluvení na pětikile za ty kalhotky a já ti přidávám eště patnáct stovek odměnu za mrdání“, řekl a pohodil na Evin stůl dvoutisícovku. Prý si v té chvíli fakt připadala jako nějaká kurva. Když se napřímila a vzpamatovala, Eda už byl z kanclu pryč a okne viděla jak odjíždí z parkoviště auto.
Seběhl jsem za ní dolů. Eva z toho všeho byla pořád hrozně vykulená.
„Zdendo, promiiiň, ten chlap mě normálně zezadu ojel“, říkala mi omluvně. „Já to nečekala, nechtěla, ale bylo to tak náhle… Já nevěděla co dělat…“, pronášela šokovaně.
„Evi, to nevadí, alespoň sis užila zase jiný ocas“, chlácholil jsem ji.
„No jo, ale von mě šukal bez gumy a…a von se do mě udělal!?“ bědovala.
„Tak snad z toho nic nebude„, stále jsem ji chlácholil.
„No ale když já mám teď zrovna plodný dny“, kňourala mi v náručí a mě zatrnulo.
Domů jsme se vrátili jakoby nic. Děti čuměly na telku. Eva se šla hned osprchovat.
Dotyčný Eda se už nikdy neozval. I jeho profil na amatérech zmizel.
Druhý den jsem svou ženu ukecal, že bych si ji rád vyfotil v těch pozicích v jakých byla den předtím když tam měla toho dědka.
 
Ty zhruba dva týdny, kdy měla Eva termín menstruace byla dost nervózní. Příznaky žádné ale neměla, ani bílý výtok, ani pnutí prsou. koupila si i testovací tyčinku a ta ukazovala jen jeden proužek. Dva dny na to dostala menstruaci. Jupííí. Spadl nám kámen ze srdce oběma.
Také další měsíc menstruaci dostala, sice slabší a trvala jí jen 3 dny, ale dostala.
Za další měsíc, to už byl konec října né a né menzes dostat. Ale protože žádné těhotenské příznaky jako například známé nevolnosti neměla a při těhotenství s oběma našimi dětmi od 6. týdne blila jak Alík celý měsíc, brala to jen jako takové to zpoždění. No ale po dalších více jak dvou týdnech, co to nedostala si zašla na gyndu. Umíte si představit jak byla překvapena, že je v tom a to už 13. týdnů, takže na potrat bylo pozdě…

Vaše odpověď

18 + 18 =