Kamarádka je nevěrná mému kamarádovi, proč to dělá?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyKamarádka je nevěrná mému kamarádovi, proč to dělá?
Miri zeptal se před 7 roky

Mám kamarádku od dětství a seznámila jsem ji kdysi s mým dobrým kamarádem, se kterým jsem kdysi sama chodila, ale byl to jenom krátký románek. Je to hodný kluk ale nebyl můj typ a měli jsme na hodně věcí jiný názor tak jsme šli od sebe. Byla jsem ráda, že někoho má a ona byla ráda, že má fajn kluka, který vydělává, je spolehlivý, zajistí ji a staví dům, aby mohli založit rodinu. Nedávno jsem ale potkala kámošku ve městě jak se vede za ruku s nějakým chlapem. Nevypadalo to, že by byli kamarádi a tak jsem se druhý den zeptala, co to mělo být, nebo kdo to byl. Ona mě vyloženě seřvala co se starám a když jsem jí naznačila že bych se mohla zeptat Libči jestli toho chlapa zná, tak se rozpovídala, že prý se s ním stýká už dva roky, že se to Libor nesmí nikdy dozvědět, že by ho to moc ranilo, ale že prý jim to v posteli moc neklape a tak si našla milence. Prý to měla být jednorázovka ale zalíbilo se jim to a ona nedokáže přestat. Ten chlap je ženatý a prý ho miluje, ale miluje i Libora a chce s ním být a mít rodinu.
Poslouchala jsem ji s otevřenou pusou a celou cestu domů jsem přemýšlela, jestli jsem divná já, když to nechápu, nebo je ona děvka. Nevím co mám dělat. Jestli to mám Liborovi říct? Naznačit nějak anonymně? Nebo to nechat plavat? Proč to ta nána pitomá dělá? Copak chce zůstat sama? S nějakým ženáčem, který se na ni vykašle, protože s ní chce mít maximálně sex? Od té doby naše vztahy dost ochladly, ráda bych jí porozuměla, ale nejde mi to. Je tu nějaká žena, která má pro ni pochopení? A co vy chlapi, chtěli byste, abych vám to jako kamarádka řekla, nebo byste byli radši, kdybyste nic nevěděli a měli „šťastný“ vztah s holkou, kterou milujete?

1 Odpovědi
puvabna_mrcha odpověděl před 7 roky

tohle je dvojsečný, asi je jasný že jim ve vztahu sex neklape, když má jinak úžasnýho partnera ale má potřebu kvůli sexuálnímu pudu chodit za jiným.sama si byla jeho partnerka tak asi víš jestli byl dřevo v posteli nebo ne.ale co žena to jiná chuť.Jestli na nich vidíš že jinak jsou spokojení ……já bych do toho nevrtala…navíc se můžeš dostat do blbý pozice když to práskneš nevíš jak se on zachová…….v uvozovkách je to jen sex…a se ženáčem….jestli takhle fungují dva roky je jasný že jim jde jen o sex, jinak ona je asi bez závazků….myslím že kdyby spolu plánovali budoucnost…nic jim v tom nebránilo už dávno, ale prostě si sedí jen v posteli…tak mě napadá jeden film, který jsem viděla……možná by ti mohl pomoci….né každý se s tím ztotožní ale…možná by stál za shlédnutí….film se jmenuje „definice lásky“ je tam jedna krásná pasáž…..s dialogem….hodina štěstí tejdně, čtyři hodiny měsíčně, myslíte že toho chce manželka od života moc? pochopíš až se podíváš……možná ti to pomůže se rozhodnout v tom jestli to prásknout nebo ne…..
držím palce ať už se rozhodneš …tak nebo tak.

Vaše odpověď

16 + 6 =