Kandaulismus a odstavení od sexu?

PoradnaKandaulismus a odstavení od sexu?
Nadrzeny zeptal se před 4 roky

Manželka si našla milence a od té doby se mnou nechce skoro vůbec spát. Když spolu spíme jednou za měsíc tak je to svátek. Mám si zvykat? Stojí skoro pořád, neuvěřitelně mě vzrušuje a přitahuje, chtěl bych sex pořád, ale nic. Nemá chuť, nechce. Přitom na milence myslí pořád, je vidět, že milenec ji vzrušuje. Mám se smířit s tím, že jsem beta samec a budu si muset honit u představ jak moji manželku šoustá milenec?

26 Odpovědi
Nadrzeny odpověděl před 4 roky

Neříkám že tu roli nedokážu přijmout, asi mi nic jiného nezbyde ale zajímá jestli je to tak v cuckold vztahu běžné, jestli prostě nemám manželku otravovat se svými potřebami abych se jí ještě více neznechutil? Musím se s tím jenom smířit, asi bych potřeboval vědět, jestli je to tak normální a patří to k tomu, že když má žena milence který je dobrý v posteli, akční a dobře vybavený, tak manželovi zbývá už jenom ruka?

Radek odpověděl před 4 roky

Já myslím, že tvoje manželství jde do kytek… Budeš rád, že ti zbyde prázdná postel…

Nadrzeny odpověděl před 4 roky

Tak to není. Nejedná se o nevěru, jsem kandaulista, cuckold a domluvili jsme se, že si najde milence. Ale nechce se mnou spát. Asi ji nepřitahuji, nevzrušuji, nevím. Proto se ptám. Mám docela malý penis, nic extra velkého, milenec má o dost větší.

Pedro odpověděl před 4 roky

Což takhle: Jestli chceš milence, měj si ho. Ale spolu budeme spát také. Neznám vaše rodinné a majetkové poměry, děti, kdo má jaký plat atd. Pokud by její plad byl o poznání menší, asi by jí rozvod nevyhovoval. Kdo je majitelem domu, příp. bytu. Pokud není její, stěhuj se. Pokud ano, nebudu financovat to, co není moje. Asi rozvod nechceš, ale je asi potřeba na ni zatlačit.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nadržený, nic proti kandaulismu potažmo cuckoldingu, ale v takovém vztahu by měla mít manželka milence jen na občasný sex a né jenom šukaz s nm a ty nic. Nevím jak jste si to nastavili, ale tvá žena tě sprostě využila. Předpokládám, že ti o tom ani nic nevypráví. To už není kanda vztah, to už je z její strany drzost, oraženost a ignorace tebe jako manžela. Zvaž, zda takový vztah má pro tebe smysl. Ona tě prostě odstavila a udělala z tebe jen chudáka, spolubydlícího a financiéra. Já osobně bych ji kopl do zadele, rozvedl se a našel si jinou, kterou bych si do toho kanda vztahu vychoval. Ta tvoje je jen obyčejná vychcaná mrcha a ty jí děláš troubu. Ale to je každého věc. Co kdyby ti přišla se sdělením, že je s milencem v tom???

Nadrzeny odpověděl před 4 roky

A jak bych si ji měl pro Kanda vztah vychovat? Já se právě ptám jestli je to v pořádku že se mnou nespí. Nevím jak to mají jinde. Jsem dost empatický chlap a říkám si, že asi nemá chuť na paroháče tak přece ji do toho nebudu nutit. Připadal bych si jsi ještě jako větší ubožák kdybych věděl že mi podrží jenom z lítosti nebo povinnosti. Strašně mě to trápí chlapi. Na jednu stranu moc toužím po tom aby mě podváděla a měla milence který ji dokáže sexuálně stačit a na druhou stranu mě strašně mrzí že pro ni nejsem jako chlap vůbec zajímavý. Je mi to hrozně moc líto, ničí mě to. Přitom bych chtěl aby milence měla, dělá mi to moc dobře, ale mám taky svoje potřeby jako chlap a nevím jestli je normální abych si ho jenom honil. Přijdu si jako piča bezcenná. Jasně můžu si dupnout a ten sex si dát jako podmínku. Ale chlapi… Ruku na srdce. Rozumíte mi, ne? Nepřipadali byste si jako žebráci, kdybyste věděli že s vámi nemrdá proto že ji z vás vlhne ale proto že když to udělá tak bude moct za mrdákem? Strašně mě to chlapi sere… Strašně moc, nevím co s tím. Zbožňuju ji a chci aby byla šťastná ale já ji asi neumím šťastnou udělat.

Nadrzeny odpověděl před 4 roky

Víte já bych ji snesl modré z nebe a nechal ji šukat kdy chce s kým chce aby byla vzrušená a spokojená že má prostě chlapa milence hovado s velkým pérem a božím tělem, aby si mohla užívat života dokud jsme mladí (40). Ale nechci být za úplného čuráka, za piču co si jenom honí. Ona mi nosí fotky a videa a vykládá vše co bylo to jako zase jo. Ale mě chybí ona. Chci taky cítit že jsem chlap pro ženskou atraktivní. Víte Kanda je té svoji maximálně oddaný. Nikdy bych ji nepodedl ale stále častěji na to myslím že bych si našel nějakou jenom na sex. Vím že bych z toho nic neměl. Vůbec nic. Moje je pro mě top ženská na celém světě. Ale prostě jenom abych si dokázal že nejsem úplná piča k ničemu.. že si musím jenom honit a jsem k hovnu. Jenom proto bych ji podvedl abych si trochu zvýšil svoje úplně dojebané sebevědomí. Chlapi je mi z toho fakt strašně. Někdy z toho nemám ani chuť žít jak mě zaplavuje pocit úplně na hovno. Přitom nedokážu bez toho být a miluju když je mi nevěrná. Ale trápí mě že na mě úplně jako na chlapa jebe. Jsem pro ni jenom dobrá kamarádka.

Nadrzeny odpověděl před 4 roky

Pořád si to kladu za vinu že se asi nechovam jako chlap že bych měl cvičit nebo chodit do hospody nebo dělat nějaký bojový sport nebo prostě že asi nemám ten testosteron jako jiní. Pořád hledám na sobě tu chybu proč mě nechce. Kámoška mi řekla že jsem prý ppdpantoflak a papučák že bych měl myslet víc na sebe že se jenom objetují pro ni a pro rodinu ale já si to nemyslím já myslím že ona by měla na lepšího chlapa a lepší život. Sice nepracuje ale to není vše že jo. Nevydělávám zase tak moc. Její milenci jsou na tom o dost lépe a já si přijdu že prostě bych měl více makat abychom se měli lépe a ona pak bude spokojenější. Vím že to nesouvisí se sexem ale třeba mi to zvedne sebevědomí a budu pro ni více atraktivní jestli to vůbec jde jestli už pro ni nejsem jenom kamarádka bez koulí.

Nadrzeny odpověděl před 4 roky

Sorry chlapi píšu píčoviny už jdu pryč. Cítím se jenom strašně nechtěný v životě přitom si za to můžu sám, asi od sebe odháním lidi a jsem nepříjemný. Víte chodím tady roky tohle je poprvé co jsem promluvil, otevřel se. Vím že asi tady nejste psychologové že tady řešíte spíš ten sex a tak, ale ono to moje trápení asi s tím sexem souvisí. Když má chlap pocit že jako chlap je na nic asi to nedělá dobře. Proto mě zajímá jak to vy cuckoldi děláte jak žijete s tím pocitem že nejste dost chlapi. Možná mám jenom špatný pohled sám na sebe. Možná bych neměl na tom sexu tolik lpět? Jsem sobec? Prosím poraďte mi. Budu vám strašně moc vděčný. Opravdu.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nadržený: Předně z tvých lítostivých výlevů je jasné, že jsi submisivní. Ženy mají po svém boku rády CHLAPA a né hodnou bačkorku. V kanda vztahu sice chlap půjčuje manželku jinému, ale jen se svým souhlasem a buď je u toho ať už aktivně nebo pasivně jako divák, nebo jí dovoluje za ním chodit, ale ona mu o tom pak doma podává podrobný report, protože ví, že je kanda a vzrušuje ho to. To co dělá ta tvoje je jen to, že tě odstavila, ignoruje tě, sere na tebe i na tvé potřeby a jede si po svém, tudíž tvoje žena je jen nevěrná mrcha, která tě využívá jako zázemí. Ona ví, že ty ji bezmezně miluješ, jenže příteli, Nadržený: Můžeš ji milovat jako blázen, ale nesmíš ji milovat jako blb. Navíc jak vidno, máš i nízké sebevědomí a promiň, asi si s tebou v posteli moc neužila, když hned ochotně využila tvou nabídku na se s jiným. Je docela možné, že tě s ním už předtím podváděla a tou volností mít milence jsi ho jenom zlegalizoval.
A více makat? Hele, tu si nekoupíš… Makej, ale na sobě. Choď běhat, choď do fítka, nedávej jí tak moc najevo svou zamilovanost.  A podpantofláč jsi. Jak vidíš, řekla ti to i kámoška. A ještě jedna věc, z toho co popisuješ, ty nejsi kanda, ty nejsi ani cuckold, ty jsi už ultimate cuckold a to jsou chlapi, kteří svůj život obětují někomu, kdo na ně sere, jen je využívá a kdo jim lásku neopětuje Je mi tě opravdu líto a jsi, bohužel, jen parodie chlapa..
Osvoboď se od ní a rozveď se !!!

Oem odpověděl před 4 roky

Rozvod je hned moc krajní řešení. Promluvte si spolu. Třeba jenom neví, že ti to chybí. Nejdříve chceš aby měla milence a potom chceš aby s tebou spala. Možná se v tobě jen nevyzná.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Já ti nevím, ale co mám známé kandy, tak ty i přes milence svých žen, které jim tedy dohodili či povolili se svými manželkami spí. To by ta žena musela být ťululum aby si myslela, že on to nepotřebuje, že mu sex nechybí. Můj názor je, že ona se v něm vyzná až moc dobře, ale vidí submisivního hovňouse, kterého nespíš už podváděla a on jen zlegalizoval její spády a na něho už z vysoka sere. Bohužel, ale je to tak.
Takhle se HW nechová. Tedy pokud on není náturou a založením Osel.

Hunter odpověděl před 4 roky

Inzerát: Hľadám sponzora, korunovaného blba, čo mi bude požičiavať manželku na jebačku. Zn: Vyhoň si
Ty truľo! Treskni po stole ako chlap a nie ako špinavá handra, čo si:  „Ja ťa živím, moje pravidlá!“ Keď nie, kopni ju ešte dnes do prdele pijavicu jednu. Ty jej sponzoruješ jebačku? Kde bývaš, ja si idem tiež zadara zajebať!

Oem odpověděl před 4 roky

Proč jí sponzoruje jebačku? To by pak musel každý kanda tak mít. Já tvrdím, že jim vázne komunikace a třeba si ona myslí, že sex nepotřebuje. Mám toho hodně načteno a je to docela běžná věc, že v cuckold páru má manželka milence a manžel klec na penisu. Vlastně může mluvit o štěstí, že si ho může aspoň vyhonit. Taky by mohl dostat klícku a sexuální půst.
 
Chápu že normální, dominantní chlap tohle nechápe a hlava mu to nebere, ale cuckold má jiné vnímání světa. Pokud své manželce neřekne co ho trápí, ona si nemá křišťálovou kouli. Třeba si myslí, že mu dělá dobře, když mu odpírá sex. Internet je plný zpovědi cuckoldů, kterým se to tak líbí. Třeba si něco přečetla a neví, že ten její má jiný názor a touhy.

Oem odpověděl před 4 roky

Víte, zatratit ženskou je lehké. Ale podívejte se, co hledá cuckold. Většina z nich by takovou ženskou nosila na rukou a tomu jejímu paroháči by záviděli. Přijde mi jako věčně nespokojený, pokud si s ní nepromluvil, tak si nemůže stěžovat. Dovolil jsi ženě milence, tak teď se chovej normálně a nedělej hysterku, že ti nechce dát, když má konečně pořádný sex.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Máš pravdu, nám klasickým heterákům to hlava nebere. Jak jsem už psal, mám pár kamarádů kandů, ale ti se svou polovičkou normálně spí, jenom si tím druhým příprcníkem občas ozvláštňují a zpestřují vztah. Ale jak jsem řekl, nejsou to žádní subíci a pro ně je největší potěšení to vidět a slyšet a né si to nechat vyprávět. Jeden dokonce před dvěma lety zase zapadl mezi kandy-teoretiky, protože mu jeho žena řekla, že už o to nemá zájem, že ji to nebaví, když to nebaví jeho. On totiž po té, co se zapojen do trojky 2x udělal (jednou ho žena vykouřila a jednou do ní), načež on s vyklepaným pytlikem byl sice přítomen sexu své ženy s o deset let mladším maníkem, ale nudil se a tak si prohlížel časopis. Žena už to nechce, bez něho už absolutně ne, takže s tím skončili a věnují se dětem.

Oem odpověděl před 4 roky

Je otázka nakolik s tím skončili a nakolik s tím jeho žena pokračuje, jen bez jeho vědomí. Nevěřím už ničemu. Lidi toho namluví… Zvlášť ženy 😉 jsem Kanda takže tvrdím, pokud jim to jinak klape, tak je rozvod unáhlené řešení. Já bych více komunikoval.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: s tím kolegou je to pravda. On jí to po čase nabízel, ale ona nechce, že si to zkusila a že jí to už stačí. Ona má 39 a on 41. Za tím nabijákem byli někde na motelu asi 4x za půl toku. On je z Prahy a oni z Moravy. I on je ženáč.
No, víš, aby nebyl jako Osel na jiném webu, víš koho myslím. Aby to nebylo jako v tom filmu: Jsme tady v táboře, jsme tady rádi a chceme zde zůstat ještě aspoň 10 let.

Hunter odpověděl před 4 roky

Oeme, ja Vás chápem, i keď som heterák. Ale musel som mu to natvrdo povedať/poradiť, ako to má urobiť, keď chce aj naďalej s manželkou spávať a zahrať to aspoň len na tento moment na chlapa, lebo ona chlapa potrebuje. Tá komunikácia medzi nimi viazne/absentuje, to vidí každý, len on nie. Tak som mu poradil toto a formu som zvolil, nech to v ňom poriadne hegne a zobudí sa, lebo je submisák aj v živote. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem:  Tak ještě jsem nic neslyšel a ani nečetl o tom, že by chlap ženě ofiko dovolil milence, že by se ani nezeptala: A tobě to fakt nebude vadit? Miluješ mě eště vůbec? A to mám spár s vámi oběma nebo s každým zvlášť? Plno žen, které dostaly tuto volnost si pak na emiminu stěžují, že ten její to udělal asi proto, že má bokem jinou, nebo že už ji nechce, ale ještě žádná to nevzala tak, že by prostě manžela zcela odstavila a šukala jen s milence. Z toho plyne, že manžela předtím moc nemusela a milence měla už při něm. Že to Nadržený jen zlegalizoval a protože ona je asi do milence zamilovaná a manžel se jí zprotivil, hned toho využila a odstavila jej. Takže, buď o tom s nadrženým mluvila a on nám to neřekl a nebo nemluvila, čímž dala jasně na srozuměnou, kdo je mrdák a miláček a kdo poskok a trpěná peněženka. kdyby toto ta žena ale, jak naznačuješ, nevěděla resp. nerozpoznala a nevěděla že manželovi ubližuje, pak má manželku mentálně zaostalou. Já si však myslím že má ale vychcanou mrchu, které by se měl co nejrychleji zbavit. Kdyby byl milenec movitější a měl vyšší příjmy, tak už by nejspíš bydlela u něj a Nadržený by byl v rozvodovém řízení z jejího podnětu. Jako důvod by uvedla, že k němu má nepřekonatelný odpor, protože to není chlap, ale ukňouraný chudák a sex s ním stojí za starou bačkoru.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Určitě není ultimate cuckold jak ty říkáš. Ten se odevzdává ženě rád a to, že jej odstrčí na druhou kolej a on je tu jen od toho, aby ji podporoval v tom, jak ona si bude užívat, tak to i užívá i on. V jeho případě se jedná o to, že je možná trochu kanda, ale spíš mi přijde, že někde v pornu viděl, něco jako cuckolding nebo prostě trojku a chtěl to zkusit jaké to je, ale neuvědomil si vůbec, co to obnáší. 
Nadržený: Nevíš, co chceš. Jsi trochu jako malé dítě, ale takhle to bohužel má spousta lidí. Někde něco vidí nebo si o tom něco přečtou a pak to chtějí zažít na vlastní kůži, ale myslí si, že to půjde přesně jako v tom pornu nebo kde to viděli. Jenže milý nadržený, musíš si uvědomit, že každé plus má také své mínus. A jestliže dáš svou ženu v šanc, a to ještě za situace, kdy nejsi absolutní číslo 1 mezi ostatními samci, musíš počítat s tím, že můžeš o tu svou ženu taky přijít. 
Tak tady nebreč a nelituj se a postav se k tomu čelem. Buď chceš být cuckold (a ano, je normální, že jako cuckold si už pořádně nezamrdáš a určitě ne tehdy, když to budeš chtít ty) a smiř se z pozicí č. 2 a nebo si svou ženu hlídej a nenabízej ji jiným, nemáš na to, abys souboj vyhrál. S touto už jsi to prohrál. Můžeš být příště chytřejší a nebo se chovat stejně hloupě a pak sem nebo jinam chodit plakat. 

Nadržený odpověděl před 4 roky

Já se omlouvám nechtěl jsem vás naštvat. Nepřišel jsem plakat, jen mi bylo ten večer nějak ouvej. Víte, já mám rád když má milence, jsem za to rád, že mě podvádí. Vzrušuje mě to a jí taky. Ale nevím jak naložit s tím že nemám skoro žádný sex. Trápí mě to jak fyzicky, protože mám potřeby, ale i duševně protože si někdy nepřipadám dost jako chlap. Ale přitom jsem si to tak vždycky přál. Asi opravdu nevím co chci. Asi jsem chtěl slyšet že si mám zvykat, že je to normální a mají to tak cuckoldi běžně. Přijdu si že jsem nějak divný nebo jak to říci. Jakože prostě za blbce, chápete mě? Asi chci jen ujistit od někoho kdo má taky ženu s milencem.

fest odpověděl před 4 roky

Nadržený: Nemusíš se omlouvat, nikoho jsi nenaštval, je to tvůj život. 
Ale ano, pokud bys chtěl být cuckold, neznamená to, že už nemůžeš mít sex, ale je to prostě na tvé ženě, kolik ti toho dovolí. Jestli ví, že jsi cuckold a chce tě v tom podporovat, tak by ti ale měla dát i něco, co tobě bude dělat dobře. Pokud tě vzrušuje, že má milence, tak fajn, dostáváš vzrušení, ale to bys asi měl nějak ventilovat. Buď by ti měla dovolit si vyhonit, je už jedno, zda za její přítomnosti nebo ne, ale měla by to vědět, protože hotwife tě chce mít poníženého, že si nemůžeš zašukat a zbývá ti jen honit. 
Chlap dost nejsi, alespoň sexuálně, jsi jen druhořadý kus. Tak to prostě je a je třeba se s tím smířit. Je fajn, že o tom, že má milence víš. Může ti o tom ještě vyprávět, nebo ti jinak dávat najevo, když od něj přijde. Může se nechat poté od tebe vylízat, nebo si k tobě lehnout, aniž by se umyla. To jsou velmi vzrušující věci pro cuckoldy. Já osobně třeba mám hodně rád, když mi dává najevo, že ten druhý je lepší milenec, má ho většího, více ji vzruší atd. 
Ale pokud tohle nechceš, možná by bylo vhodné popřemýšlet, zda jím opravdu chceš být. Pokud ne a rád vidíš jen svou manželku s jiným, choďte třeba na swingers, ale to by pak měla šukat i s tebou a pokud nechce, je pravděpodobně z její strany něco špatně a prostě tuhle hru jsi už prohrál a poohlédni se po jiné jinde.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyne, on ju už stratil. Ako chlap totál zlyhal a zlyhal aj ako cuckold, lebo si dopredu nenastavil pravidlá. A teraz ich nastavovať? Ja si myslím, že je už dávno, dávno neskoro. Ona je zaláskovaná do milenca a pri Nadržanom je len a len z ekonomického hľadiska a strechy nad hlavou.. Milenec je asi ženatý alebo  má iné zábrany, ináč by už bývala dávno u neho. A Nadržaný by si doma len honil s dlhým nosom hlúpeho pokusu o couckolding.

Oem odpověděl před 4 roky

Huntere a ty si myslíš, že kdyby si nastavili pravidla, že by dnes byl v jiné situaci? Co by bránilo jeho ženě ty pravidla tajně porušovat? Není to trochu naivní? Ženskou chlap vzrušuje a zajímá, nebo ne. To si nedáš do podmínek, jako ve smlouvě, že se nezakouká do jiného. Pokud je s chlapem jenom z ekonomických důvodů, dokáže mu sehrát dobré divadélko a stejně bude mít tu kundu mokrou jenom z milence.

Hunter odpověděl před 4 roky

Oeme, ja viem, že v tomto máš pravdu. Ale keby bola medzi nimi komunikácia, odkiaľ pokiaľ a bola tam podmienka, že keď sa do milenca zamiluje, tak má veci vysťahované na ulici, určite by sa to vyvíjalo ináč. Možno by si uvedomila, že behom sekundy je z nej bezdomovec a bez Nadržaného peňazí totál švorc. Však on sám jej nepriamo povedal: „Ja som bačkora, choď a nájdi si iného chlapa. Mne stačí, keď si doma budem honiť.“ A zrazu zistil, aký dôsledok malo to jeho neuvážené správanie sa. Nedomyslel dôsledky. Asi som v tomto smere rojko/bláhový, lebo som heterák a nerozumiem moc tej vašej „úchylke“. Ja osobne by som cudziu ženu (a ona je už pre neho cudzia) doma neživil a neposkytoval jej ubytovanie a zázemie, aby si zadarmo mohla užívať a ja by som utrel hubu.. My máme na Slovensku pre takúto babu pomenovanie: „Kurva zkurvená“ Všetkým dá, len mne nie.

Vaše odpověď

5 + 9 =