Kandaulismus

PoradnaKategorie dotazu: SexKandaulismus
Kandal zeptal se před 5 roky

Nejvíc mě vzrusi představa, že můj bratr by měl mrdat moji holku. Nezažil jsem větší vzrusenost. Poraďte mi, moji ženě jsem to říkal, ta se na to netvarila, ale bratr by dotoho šel. 

8 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

No, já bych také do toho šel, kdyby mne moje žena nabádala, abych omrdal její ségru, která by byla svolná. Inu, to není nevěra a když je ruka páně otevřená, proč nebrat. K tomuhle by ale moje žena nikdy nesvolila. Sám bych ale ženu k něčemu takovému nabádat nemohl. Nejsem kanda.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Kolik je ženě a kolik bratrovi? A nebál by jsi se, že by ti ji oplodnil? Nakonec, kukačka by byla krví tvé krve, takže by to zůstalo v rodině, co…?

Mladýkanda odpověděl před 5 roky

Mi je 19 a taky mě to láká už dlouho že by moje holka měla jiného a já bych musel být až druhý až po něm. Ve škole se mi to stalo že mi spolužák přebral holku a pak se schválně předemnou líbali a vodili za ruce a od té doby na to pořád myslím jaké by to bylo kdyby mi moje holka byla nevěrná a já bysem o tom věděl. jak se to jmenuje jsem našel až díky tady tomu webu.

Kanda odpověděl před 5 roky
  1. No já už se nemyslim na nic jinyho. Jednou bratr moji holce řekl že mi ji závidí a že by měla bejt jeho. Zazárlil jsem a vším jsem si že po ní kouká. 
Fanyn odpověděl před 5 roky

Nenapsal jsi, kolik je tobě a kolik bráchovi… Hele, třeba k tomu stejně jednou dojde, ale záleží na té tvojí. Pokud se jí tvůj brácha líbí, zahne ti s ním, ale nejspíš se o tom ani nedozvíš.

Kanda odpověděl před 5 roky

Mojze žena s nim nic mít nebude! Ale on by po ní mohl vyjet. Čumí ji furt na prdel, jednou šel do sprchy a on vylezl nahatej s postaveným udem.

Tak jsem ho nechal ať jde vedle honit k pornu. A i to mu bylo málo. Otevíral si dveře a chodil se na nás ukajet. Já od ty doby vím že jsem kanda a že to po nich budu chtít. 

Fanyn odpověděl před 5 roky

No, když znáš svou ženu a víš, že ona by bratra nechtěla, tak aby neřekla o vás obou, že jste prasáci oba a nekopla tě do prdele.

Fanyn odpověděl před 5 roky

A nebo jí budeš tak dlouho valit šrouby do hlavy, až povolí. JENŽE…
Úplně nejhorší je, když si někdo začne myslet jak přechytračil přírodu. Nebo jsi snad toho názoru, že tě žena bude ještě považovat za svého alfasamce, když ji dobrovolně půjčíš k sexu s někým jiným, ve tvém případě bratrovi? Alfasamcem pro ní už nikdy nebudeš a brácha tě bude mít za vola. Budeš akorát tak trpěnou peněženkou, mluvícím bankomatem…,ale to se od ní nikdy nedozvíš, protože ona si pod sebou dobře zaopatřenou větev přece neuřízne. To bys chtěl? Přemýšlej!!!

Vaše odpověď

0 + 15 =