Kdo jsou nejčastější paroháči ?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyKdo jsou nejčastější paroháči ?
puvabna_mrcha zeptal se před 6 roky

přemýšlím už pár dní nad tím, jestli je více paroháčů mezi ženatými muži nebo mezi nesezdanými páry, co žijí na psí knížku. A teď to nemyslím tak že jde o muže kandaulistu , ale prostě o prostou nevěru. 
Jestli častěji podvádějí vdané ženy a dělají ze svých mužů paroháče, a paroháči nosí snubní sprsteny  a třeba taky více zahýbají  a nebo jestli se do toho dobrodružství pouštějí častěji nesezdaní pánové a dámy. 
Přijde mi že ti co žijí na hromádce , přece nemusí podvádět ale mohou si sebrat své věci a ten život opustit ze dne na den a tudíž  nemusí tomu druhému partnerovi ublížovat….tak by to asi mělo bejt. u manželů to může být jistá vypočítavost a sázka na to , že to ten protějšek nějak přejde protože komu by se chtělo rozvádět, domlouvat se na dětech opouštět nový dům , rozdělovat si majetek atd……mám kolem sebe pár párů , někteří jsou svoji a někteří ne. Zvláštní je, že tam kde jsou svoji častěji podvádí žena a muž je paroháč, kdežto tam kde nejsou svoji podvádí více muž….takhle je to v mém okolí.
jak je to u vás? 

3 Odpovědi
ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Já myslím, a je to i statisticky prokázáno, že nevěrné jsou nejvíce ženy mezi 29-44 lety věku. Pokud jde o nevěru u nesezdaných párů, takové podvedené muže nepovažuji za paroháče, protože jsou svobodní popř. vdovci z předchozího manželství nebo rozvedení z předchozího manželství, tudíž nejsou ničím vázáni stejně, jako jejich partnerky. Podle mne paroháčem může být jen ženáč. Paroháči se nejčastěji stávají (bohužel) ti muži hodní, pracovití, ti co se starají o děti. Bohužel asi platí, že hodný rovná se blbý. Totéž platí o těch důvěřivých, blahosklonně tolerantních. I zde platí ono otřepané: za dobrotu na žebrotu. Další sortou paroháčů jsou ti staří a movití s mladou manželkou (zlatokopkou). Tam se to ale dá předpokládat, že taková má starého na živor ve vatičce a nějakého mladého na šuk. Dobře ale starochovi tak. V sexu mladého nedožene viagrou. Prostě je to furt stará kůže. Někdy je paradoxní, že si ženy neváží dobrého bydla a narazí si jako milence gaunera. Ale kdo chce kam.

Jojo odpověděl před 6 roky

Kolem mě je to taky samá nevěrná manželka. Sám bych nedokázal poznat nevěru svojí manželky ale u známých se to provalí hned, ony se s tou nevěrou celkem rády pochlubí kamarádkám a už je z toho veřejné tajemství.
To mi připadá ještě horší, když je manželka nevěrná a ten její se to dozví, asi to s ním zamává, ale když má nevěrnou manželku a ví to všichni, že je mu nevěrná, jenom on ne, tak je to dvakrát bolestivější, jednak je za hlupáka doma a pak ještě mezi lidma se šušká, že to je ten, co je mu manželka nevěrná.

Jakub odpověděl před 6 roky

Já myslím že se víc podvádí v mladším věku…
Co prstíky půvabná_mrcho??
Bude dokončení?

Vaše odpověď

14 + 11 =