Jak přesvědčit k nevěře?

PoradnaKategorie dotazu: SexJak přesvědčit k nevěře?
Martin zeptal se před 4 roky
5 Odpovědi
Martin odpověděl před 4 roky

Rád bych chtěl vidět ženu s jiným jsme 25 let manželé slíbila že to zkusí ale také říká že si to neumí představit. Poradí někdo jak ji přesvědčit že to nic není 

PaulFT odpověděl před 4 roky

Chceš-li aby tvá žena měla jiného, tak jí hlavně do toho nenuť, nesmí to dělat proto, že to chceš ty, ale musí to chtít ona sama.  Od tebe musí jen vědět, že může, musí mít jistotu, že je takové jednání v pořádku. A napoprvé, bych si asi netrval na tom, že musíš být u toho, nebude to pro ní jednoduché, nebude to ani jednoduché pro milence, napoprvé se musíš spokojit jen s vyprávěním.

stop odpověděl před 4 roky

Martin: Přečti si pár dotazů z poslední doby, třeba ten, co psala Alice. Možná tím nepřesvědčíš svou ženu, že mít milence nic není, ale třeba pochopíš ty, že to je setsakra hodně. A je to svým způsobem strkání hlavy do oprátky. Jasně může to vyjít, pokud budeš mít velké štěstí a nebo se tvá žena jen naoko tváří, že se jí to příčí a přitom po tom vnitřně už dávno touží. V každém případě to může znamenat, že pokud to štěstí mít nebudeš, nebo je to u ní ta druhá varianta, že zlatou svatbu už spolu neoslavíte.  Skoro se mi ani nechce věřit, že skoro padesátiletý chlap, nebo kolik ti je, může říct něco takového, jako že to, že jestliže někdo vstoupí do intimity tvé vlastní ženy takovým způsobem, že s ní bude mít sex, a to ještě před tebou, nic není.  To je jak výkřik pubertálního kluka, odkojeného pornem.  Mi se třeba líbí, když žena čůrá. Ok, pro mě hezká, vzrušující věc a teda úplná samozřejmost, že by toto měla pro mě žena udělat. Pro ni? Něco nepředstavitelného, že by měla tak intimní věc dělat před někým cizím. Trvalo mi 3 roky, než jsem svou ženu přiměl toto přede mnou udělat. Jsou ženy, pro které by to nebyl ten nejmenší problém, ale každá žena vnímá svou intimitu jinak a i svět vnímá jinak. A to co pro jednu nebo pro tebe může být malá věc, pro ní může být Mount Everest.  Ty bys ji měl po 25 letech znát a vědět jak na ni. Proto nehledej radu tady, ale sám v sobě, v tom, jak ji znáš. Rozhodně se nesnaž nic uspěchat, ani na ni tlačit. A dávej ji najevo, že ona je pro tebe důležitější, než to, co po ni chceš. 

honza odpověděl před 4 roky

Martin: Rád bys chtěl vidět ženu s jiným? A jsi si tím jist? Už jsi ji někdy s jiným viděl? Představy jsou jedna věc a skutečnost druhá. Taky si to představuju, dokonce se o tom s ženou bavíme i při sexu a vzrušuje nás to, ale zároveň oba víme, že jsme pořád na úrovni představ. 
A byl jsem jednou v situaci, kdy se sice nic nakonec nestalo, ale ji oblboval jeden floutek více než je zdrávo a má představivost při tom také pracovala na plné obrátky, ale když jsem viděl, nebo si spíš v tu chvíli namlouval, že k něčemu by fakt mohlo dojít, tak mi to moc příjemné nebylo. 

Martin odpověděl před 4 roky

Ahoj děkuji za Vaše postřehy a rady věřte mi nebo ne dlouze jsme se o tom  s manželkou bavily a sama říkala že si to občas představuje a že jí to svým způsobem rajcuje jen že si to neumí představit v reálu. A chtěla by se někde dočíst jaké to je 

Vaše odpověď

11 + 16 =