Kolega v práci

PoradnaKategorie dotazu: SexKolega v práci
Zuzana zeptal se před 7 roky

Asi dotaz spíš na holky? Nevím. Prostě mám problém s kolegou v práci. Přes svátky byl klid, neviděli jsme se, dneska to začalo zase. Pohledy do očí, do výstřihu, na zadek, cítím jeho pohledy všude. Prohlížím si jeho tělo. Jeho ruce, jeho svaly, poslouchám jeho hlas. Je to jako droga. Mám chuť. Chci zlobit, mám chuť chovat se nezodpovědně. Tak dobře, jsem jím posedlá. Když jsem v kanceláři sama, musím se alespoň dívat na sprosté weby. Někdy jsem tak mokrá, že si to musím udělat. Zamknu dveře a honím si ji.
Mám v tu chvíli chuť napsat mu na firemní email. Poslat mu fotku své mokré kundy. Pochiopil by to? Přišel by? Položil mě na stůl a vzal si mě? Divoce a tvrdě? Jsem zase tak nadržená. Stydím se, ale je mi to jedno, Potřebuju ošukat. Mám doma manžela a dvě děti. Ale moje kunda má svoje potřeby. Miluju je, ale potřebuju tvrdý sex. Manžel mi ho nedokáže nebo nechce dát. Potřebuju uspokojit. Tvrdě. A vím, že on by to dokázal. Cítím to erotické dusno a napětí mezi námi kdykoliv se naše pohledy střetnou.
Ale má to cenu? Co potom? Dokážu se mu dívat do očí? Dokážu s ním sedět v jedné kanceláři? Potkávat se s ním na obědě? Na parkovišti? Bojím se, aby se to všechno nepodělalo. Bojím se, že budu muset dát výpověď a manžel se začne ptát. Bojím se, že nás někdo uvidí. Mám s ním šukat mimo kancelář? Nebo se ho vzdát? Života je tak krátký a já tak dlouho neuspokojená.
Prosím, nekamenujte mě. Jsem jenom člověk a mám svoje potřeby.

92 Odpovědi
Nejlepší odpověď
Zuzana odpověděl před 7 roky

Zkoušela jsem tisíckrát naznačovat. Nepomáhá. Ta chemie ze které mi vlhnou kalhotky tam není. Nechci rozbít rodinu, chci prožít orgasmus. Je to takový hřích?

Karlos odpověděl před 7 roky

Děvče  zaděláváš si na hodně velkej malér tohle je podle tebe alfa samec takže skončíš jako použitej hadr a ještě si o tebe otře nářadí  boty a u něj  a ve firmě budeš za no lehkou děvu kterou převalcuje kde kdo  slušně řečeno  v jeho podánía jak dopadne rodina raději nedomýšlet  totiž i tvůj manžel má kamarády a o některých ani nevíš aby ses pak nedivila tohle už s nějakýma potřebama nemá co dělat a podělá se to až to budeš nejmíň  čekat a potřebovat Osud a potvora Náhoda pracují přesně Jdi od toho a co potřebuješ v sexu naznač manželovi aby to pochopil a uvidíš
 

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Jsi jedna z těch, která myslí kundou. Opět opakuji to, co jsem tu už na jiném místě napsal. Lepší vrabec v hrsti, než holub na báni, Asi tě doma pálí dobré bydlo. Také jsem tu psal, že náhody jsou blbec a že lidé, včetně kolegů, kolegyň a také kamarádek se často projeví jako závistivé a zlomyslné svině. Souhlasím s Karlosem. Ty si zaděláváš na velký malér Až se to tvůj muž dozví, třeba tě kopne do zadele, z podniku tě pod nějakou záminkou elegantně vypakují a tvůj kolega-alfa samec se na tebe z vysoka vy…e, protože si najde jiný objekt svého zájmu. Vezmi rozum do hrsti! Stojí jedna nebo pár šukaček za to, abys ze sebe udělala v manželových očích, v ořích známých i příbuzných děvku???!

Zuzana odpověděl před 7 roky

Proto jsem se ptala na radu holek. Asi nestojím o rady někoho kdo tady chlapům nevěru tiše schvaluje ale ženská je automaticky děvka nebo myslí jenom kundou kdyš si chci jenom trochu užít. Asi máte pravidelný přísun sexu a nežijete v manželství kde sex rovná se pravidelná povinnost a chlap stáhne kalhoty a za hlasitého funění se po dvou minutách svalí na bok. Co mám jako dělat? Já jsem si neplánovala že se z mého muže stane takový fotr. Mám svoje touhy, potřeby. Nechci rozbít rodinu, chci si jenom pardon – pořádně zašukat.
A nevím proč by se měl můj alfa samec na mě vys… ? To víte zase odkud? Má stejné pocity jako já, taky touží. Není to žádný děvkař. Ani já jsem ještě nikdy svého manžela nepodvedla.

Karlos odpověděl před 7 roky

Drahá Zuzanko my jako chlapi jsme mimo Tvůj problém víš přešně tohle se mi stalo před11 lety výsledek byl že po rozvodu jsem dostal do výchovy tehdy 9 letou dceru a to co jsem napsal je pravda apotvrdil mi to i ex Fanouš jo dík za podporu víš pokud si chceš užívat tak mít manžela a dvě děti je špatně a až manželovi zahneš a on udělá to co psal ex Fanouš tak tě upzorńuju že ty choutky na ocáskové slavnosti tě okamžitě přejdou a jelikož budeš mít prdku v takovím kalupu že budeš ráda když zapadneš večer do postele.Hele víš to je takový \“Dávej pozor co si přeješ aby se ti to nesplnilo\“ takže Ti doporučuju snít a nějaké hračky si kup v Sex shopu hele my ti nechcem nic zošklivit ale protože se to už stalo ,tak ti chcem radami zachránit rodinu  stejně si uděláš to co budeš chtít   pokud máš zájem ptej se třeba to k něčemu bude

Zuzana odpověděl před 7 roky

Já jsem si myslela že mi třeba poradíte jak si dát pozor a co dělat aby to neprasklo a ne že mi budete radit takové kraviny sory. Já chápu že to nemyslíte zle ale já už jsem rozhodnutá. Tělu neporučím, chci cítit vášeň. A pokud to nepraskne, není důvod, aby se mi rozpadla rodina. 

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Tož přeji ti příjemné kurvení a manželovi rychlý a co nejméně komplikovaný rozvod!

Milan odpověděl před 7 roky

Tož přeji ti příjemné kurvení a manželovi rychlý a co nejméně komplikovaný rozvod!

To jsi zabil 😀 😀

Ivana odpověděl před 7 roky
  1. Zuzko, průser je v tom, ze tobě ve skutečnosti nejde o potrebu si proste dobre zašukat. Tobe jde o to, zasukat si s ním, protože te neskutečně přitahuje a zřejmě i ty jeho. Taková ta chemie, jak píšeš. A v tom je to nebezpečí, ze to na 99% dopadne blbě. Ta opravdová chemie přijde az v momentě kdy ho do tebe strčí svýho ptáka. Pak tvoje tělo dostane parádní dávku oxitocinu. A ty, omámená hormony, budeš chtít být jen s ním. Nebude nic co by to mohlo zvrátit, ani manžel, ani děti. No a až se ti hladina hormonů vrátí do normálu, neboli rozum z rozkroku zpět do hlavy, budeš jen koukat jak si svým dětem rozbila rodinu a tobě zbyli jen oči pro pláč.
    Takže jestli potřebuješ aby ti někdo občas pořádně protáhl číču, tak si najdi někoho šťastně ženatyho, do koho nejsi uz dopředu zblbnuta.
Karlos odpověděl před 7 roky

Zuzanko neradíme Ti kraviny / mimo hlupáků kteří se Tvým problémem baví/ jenom se Ti snažíme říct jestli Ti jedna noc stojí za další problémy víš Vy holky ženy dámy máte v tomto trochu jiné myšlení taky se může stát ,kromě toho katastrofického scénáře že to nebude jedna noc ale více bude se Ti to líbit zaláskuješ se/tos už asi provedla/ a budš to Ty kdo zruší rodinu a otázka je jak pak dopadneš Ty .Problém je že Tvoje užívání si prostě nejde sloučit s rodinou to je jako voda a oheň  no a pokud si myslíš že to nepraskne to je velmi nepravděpodobné jelikož NIKDY nejsi sama a pokud Jsi kost tedy \“ v práci sexy číča \“ jednak Ti dámy závidí a dotyčný se bude chlubit že Tě sklátil ať tady či tam tomu prostě nezabráníš .Jo a jeden poznatek když si moje Ex vrzla mimo poprvé nikam jsem nemusel chodit a věděl jsem to. To je k tomu co Ti poradit aby se to neprozradilo, víš když zahneš tak se chováš jinak až bys to věděla a byla schopna svoje chování ovlivnit  ale je to poznat .Takže závěrem pokud Jsi rozhodnutá je to na tobě ale stejně bych přemýšlel      Ahoj Ivano tys snad lékař ještě žes to napsala tohle je super na přemýšlení

Zuzana odpověděl před 7 roky

Jé tak ja to zkusím ještě promyslet. Asi máte v něčem pravdu. Jsem zamilovaná a to hodně 

Karlos odpověděl před 7 roky

Ahoj Zuzanko promysli to tak jak Jsi řekla zvaž klady a zápory a vem v potaz nás radily, možná by ses na něj mohla dívat jako na ztělesnění snu ,ale sny je lepší snít dej vědět a já si na Tebe cos vzala rozum do hrsti dám velkou Skotskou což neznamená lehký pohovor s manželem o Tvých  sexuálních potřebách

Zuzana odpověděl před 7 roky

Víš jak to bude těžké? Odolávat? Je to peklo… díky tomu že ho mám denně na očích 

Jojo odpověděl před 7 roky

Já bych si našel někoho mimo pracoviště. Pokud máš pocit, že to bez záletů nevydržíš, že to potřebuješ k životu, určitě bych to nedělal s někým kdo je tak blízko. Je milion věcí, co se může podělat. Včetně toho, že se zamiluje on a začne dělat blbosti. Stojí ti to za to? Jestli chceš a musíš být nevěrná, udělej to s někým, koho nikdo z tvých ani jeho známých nezná a který ideálně nezná lidi kolem tebe a není z vašeho města. Jedině tak můžeš minimalizovat šanci, že se něco provalí. A pak samozřejmě se nesmíš zamilovat a zblnout. Ideální je, najít si nějakého typa, který tě přitahuje fyzicky, ale jinak je to pro život úplný debil.
 
Přiznám se, že mám z toho, jak tě navádím na nevěru a ještě ti radím docela divný pocit 🙁 Ale pořád lepší zatajená nevěra než rozbitá rodina s dětmi.

Karlos odpověděl před 7 roky

Ahoj Zuzanko je skvělé že začínáš rozumně analyzovat situaci vím že to pro Tebe bude peklo ale zkus si tenhle sen snít s otevřenýma očima já vím pořád kecám víš snažím se Ti pomoct abys neprošla tím co by následovalo a prosím nenech se navádět  víš moje babička říkával „jo hochu pozdě bycha honit“ a měla pravdu zatím se měj

Dream2263 odpověděl před 7 roky

A nenapadlo Tě, zeptat se manžela jestli by Ti nedovolil ? 
Některé kamarádky mi řekly, že jim manžel-partner před rozchodem-rozvodem, řekl, ať si klidně někoho najdou, jenom ať se nerozváděj. Chlapi lenivěj a lecos skousnou, než by měnili.
R.
 

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Dream2263: Já ti něco řeknu… Mě tohle udělat žena a dozvědět se to, tak letí! Bez facek, bez řevu, ale letěla by. Nevěra je ta největší zrada. Jo, pokud ten její chlastá nebo se kurví nebo fetuje nebo je násilnický a pokud se nestará o děti a nechce třeba makat, pak bych to dokázal pochopit, že si ženská najde jiného, ale pokud to doma po všech stránkách klape, pak je to svinstvo na entou. Prostě jen rozežranost, jen mozek v kundě. A protože potěší neštěstí druhých a lidé jsou tvorové nepřející a zlomyslní, to si piš, že nějaký dobrák nebo dobračka to tomu jejímu bonzne, aby měla doma ze života peklo.
Zuzko: Píšeš, že máš svoje potřeby… Víš kolik ženských jsem měl za život možnost ojet? Ale protože svou ženu jsem miloval a miluji, tak jsem si dal zajít chuť. Já si tu svou také vychoval na tvrdé mrdačky, tak si musíš vychovat toho svého, musíš mu to říct a nečekat na zázraky. Moje žena také, když jsme spolu chodili na to nebyla a po roce manželství jo. Já nevím jak ten tvůj, ale první dva roky v manželství jsme šukali i 3x denně a pak tak do desátého roku manželství každý den  (mimo jejích krámů pochopitelně, nebo když byla nemocná). Mohl jsem ojet její ségru. dala by se a vím, že i kdybych ji zbouchl, tak by to mé ženě neřekla, ale neudělal jsem to. Co nechceš, aby bylo činěno tobě, nedělej partnerovi!!! Nebo ho ukecej na trojku s dalším mrdákem. Pokud s tím bude svolný, nevěra to není. Třeba se mu to zalíbí a ty budeš mít kundu v jednom ohni a budeš spokojená i bez zahýbání…

Honza odpověděl před 7 roky

Ty jo, tak tady se to rozjelo! Zuzko, mají pravdu. Kašli na něj, dej si inzerát, najdi si jinýho nadrženýho a ŽENATÝHO chlapíka. Nebo dva. Nejdůležitější je, netahat do toho lásku, to je pak konečná.
 

Zuzana odpověděl před 7 roky

Znám ho a vím že do trojky by nešel. A bojím se to navrhnout, protože by mohl zpozornět, že se na něco chystám

Honza odpověděl před 7 roky

Možná mě tu ukamenují, ale můj plán by byl jednoduchej. Zamluvit hotel někde aspoň 50km, nebo spíš 100km daleko. Na stejný termín dát s předstihem inzerát na prožití vášnivý noci. Vytřídit z toho davu tak 5 uchazečů, naplánovat s nima schůzky po půlhodině. A večer dát jednomu z nich šanci, aby ukázal, co v něm je. Žádnej telefon, jen email a ten ráno smazat. A vrátit se domů jako počestná pracovnice ze služební cesty. 

Gorin odpověděl před 7 roky

Tak si skoč na swingers akcičku. Samičky tam rádi přivitájí i samotné. Tam ti vyšukaj mozek hlavy. A city se tam nenosí. .
A večer si můžeš toho svýho osdelat a dorajtovat se.

Karlos odpověděl před 7 roky

Ahoj Zuzanko jsem tady nebyl a dějou se tu věci souhlasím s Ex Fanoušem zdravím kolego jinak prosím to co ti radí Honza a spol /ty bys měl prožít a hlavně nést následky to co radíš Zuzce tě vidím jak se tím bavíš /vůbec neber v potaz Fanda má pravdu ,když jsem jezdil na různá školrní a nebo si myslíš když se ke mě vinula kozatá blondýna 175 vysoká …………… jenže měla 3 děti a gentlman tohle prostě nedělá a swingers pche francouzi říkají že tajemství tří je tajemství všech Zuzanko prosím měla bys to rozdýchat protož následky budou nebo by byly katastrofální pro Vás všechny a našeptávače pro ně Jsi pouze pokusný králík a budou se královsky bavit jak někoho do něčeho navezli takže Ti držím palce

XXiXXi odpověděl před 7 roky

Karos : ja si myslim ze jenom zavidis, ze jsi nevyuzil prilezitosti a ted uz se ten cas nevrati. Zivot je prilis kratky

Dobrá rada odpověděl před 7 roky

Když tě doma není manžel schopný uspokojit, tak si musíš pomoc sama. Život žiješ jenom jednou a za dalších 10-30 let, nejspíš už na sex nebudeš mít chuť ani ty. Musíš to udělat chytře, ale jinak nemá smysl si odpírat přirozené potřeby těla a duše. Manžel naopak bude rád když budeš domů chodit pozitivně naladěná a ne frustrovaná, to se pak též projeví na každodenním životě, ta dlouhodobá sexuální frustrace. Budeš nepříjemná v situacích, které by tě jindy skoro nevadili a vaše manželství se stejně začne zhoršovat. Jdi a zašukej si a všechno bude lepší, uvidíš. Přídeš domů pěkně uspokojená, můžeš manželovi i říct at‘ tě místo milování namasíruje, protože jsi celá ztuhlá a unavená. On bude určitě taky rád, jestli je to pro něho jen povinnost jak píšeš. Něco se podělat může, ale taky nemusí. Když budeš chytrá, tak se spíš nic nepodělá. Jdi a žij.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Jo jo, zašukej si. A až na to ten tvůj jednou přijde, naplácá ti třeba hubu a kopne do prdele. A propos. Dobrá rado:Jak můžeš dokázat, že žijeme jen jednou? Tohle nikdo neví. Je řada lidí, kteří si najednou vybavují místa, kde nikdy nebyli, osoby, s nimiž by se neměli nikdy potkat a nebo se probudí z kómatu a hovoří cizím jazykem, přestože nikdy se žádný neučili??? Já bych v tomto tvém závěru byl opatrný. Víme velké kulové.
Nevím, jsi-l baba nebo chlap. ale jestli chlap, přeji ti také takovou partnerku a chtěl bych vidět, jak by jsi se na to tvářil.
 

Dobrá rada odpověděl před 7 roky

Řešit tu metafyziku a zda žijeme víc životů než jeden je stejně irelevantní k dané věci. Důležité je to slovo “žít”. To, že má manžela a děti neznamená, že si musí vybrat mezi nimi a kvalitním sexem a mít jen jedno. Stačí když na to půjde chytře a může mít oboje. Nepodporuji tím to když někdo ani nezkusí druhé polovičce vysvětlit, že to takhle dál nejde. Ale když to už zkoušela opakovaně xkrát s nulovým výsledkem a manžel se k žádné změně v jeho přístupu nemá, tak si za to může sám. Když si někoho bereš, tak si ho bereš s nějakým standardem a vizí. A pokud ten druhý na sebe začne kašlat a není ochoten se sebou něco dělat ani po opakovaných výzvách, pak je ta nevěra i jeho/její vina. V tomto případě to není vina jen toho kdo se k ní uchýlil. To je třeba si uvědomit. Život je mnohem komplexnější, než jen říct jsem vdaná a mám děti, tak už si pěkné milování neužíju, protože manžel se nezmění. To je velice zkostnatělí pohled na věc- “absolutní věrnost za každých okolností, bez ohledu na přístup daného protějšku”.

Dobrá rada odpověděl před 7 roky

Zkostnatělý

Karlos odpověděl před 7 roky

Zdravím a jsem tu zas Ex Fando máš pravdu a ty milá Dobrá rado  víš moje babička říkávala“ co nechceš aby činili jiní tobě nečiň jim“ a „po účinku zlá rada“ jinými slovy tohle pokud se to uskuteční je NEVRATNÝ proces se všem důsledky takže Zuzanko našepávače abys to udělala prosím vynech  následky si poneseš sama oni ti nepomohou jen budou vykládat já Jsi a teď promiň coura že se kurvíš jinde a doma máš manžela a bude jim dobře u srdce ale NEPOMOHOU Ti  a to co vykládá Dobrá rada je jen směšné ospravedlnění chvilkového sexuálního pozdvižení které po odeznění bude mít velmi špatné následky pro všechna a Ty Dobrá rado ať jsi chlap nebo žena jak pravil Ex Fanda přeji Ti abys toho k čemu nabádáš Zuzanku dostal plnou náruč abys věděl -a zač je toho loket  Zuzko pevný nervy                                                                                    Jo a XXiXXi  víš houby jaký jsem měl příležitosti ale byl jsem to já kdo vychoval dceru kterou mi bejvalka nechala když zmizela za někým koho“milovala“ a pak zjistila co je zač takže tohle mám za ssebou a vím o čem je řeč

Dobrá rada odpověděl před 7 roky

Není to “směšné ospravedlnění” je to holý fakt a logické úvahy ve společnosti jednadvacátého století. Ty právě kvůli tomu co se ti stalo nedokážeš nepředpojatě poradit, máš už na to zcela zkreslený a jednostranně emocionálně ovlivněný názor. Nic příjemného to pro tebe určitě nebylo, ale na faktu to nic nemění. Ve vztahu je třeba kompromisů a přizpůsobení – čili když protějšek nechce sex, nebo je jeho představa sexu diametrálně odlišná, neznamená to, že ten druhý teda musí do konce života, nebo alespoň do konce sexuální výkonnosti, milostně strádat. Ovšem dle tvého názoru je to tak asi správné “nehledě na okolnosti, nesmíš”. Zjednodušeně řečeno – pokud máš rodinu a tvůj protějšek bohužel už sexuálně výkonný není, nebo přinejmenším špatně a na všechny pokusy o nějakou změnu neráguje a je jako pařez, tak se prostě musíš pokorně smířit s tím, že si už do konce života pěkně nezašuk*š. To je doslova směšná představa. Pokud se nejsi schopný nebo ochotný přizpůsobit tak, aby se věci zlepšili, tak pak nemůžeš házet všechnu vinu na druhého. Jak už bylo řečeno, pokud si s partnerem ani nepromluvím nebo se ho nepokusím upozornit, je to něco zcela jiného. Ale pokud snaha proběhla a druhá polovička nejeví zájem, tak pak se nemůže divit, když k něčemu dojde.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Pokud partner sexuálně nevyhovuje, nemlčím a řeknu mu to! Pokud jak říkáš, nereaguje nebo na to hází bobek, je férové mu říci, že končím z toho a toho důvodu. Mlčet a užívat si třeba dobrého bydle a tvrdit, že to dělám kvůli dětem, to je pokrytecké stejně jako podvádět manžela (nebo manžel manželku) s nějakým milencem (či manželkou). Občas jen tak pro zajímavost chodím na eMimino.cz. Jsou to babské stránky a věř, co ženských, které byly nevěrné (zpravila se vymlouvají na alkohol a stalo se to na podnikovém večírku) pak toho litují a mají až trýznivé výčitky. Některé to donutí k přiznání a u jiných na to manžel po čase přišel. A pak se sebelitují, nadávají manželovi, že neumí odpouštět a kdesi cosi. Mnohé tam uznávají, že pak držet vztah jen kvůli dětem je pěkná hovadina, ty děti, když povyrostou, poznají, že mezi tátou a mámou není vše jak má být.

Gorin odpověděl před 7 roky

Tak co už jsi mu dala? Koukej sebou hodit , dokud má ještě zájem. Jinak si brzy narazí jinou.  

Karlos odpověděl před 7 roky

Dobra rado zatim nevim jestli jsi chlap nebo divka a jinak myslis si ze 21. Stoleti je stoleti ptaku a pipinek a nevazaneho veseli jo? Asi tak jako tam a tam si zasukam a pkud mi to nevyhovuje kopnu ji nebo jeho do zadku a narazim si jinou s tim ze nasledky myho zasunu proste vyzere pitomec kterej se postara jo? Tak to se jdi bodnout ty myslis jen na pich bez ohledu na nasledky ty jses primo ujazkovej naseptavas myslim ze bys jednou mel na vlastni kuzi poznat to co Zuzance radis  Jo jak to vypafa Zuzanlo?

MERESJEV odpověděl před 7 roky

Zuzko, ahoj,
Tu je odborníkov, toľko názorov-len si vybrať, ale za svoju voľbu si budeš následky niesť sama !!! Tak uvažuj!! Citit chvenie v žalúdku, motýliky, utiekať sa z domu do roboty, meniť naučené  , za nové….
—už tvoje správanie je iné , a pokiaľ partner nie je dement, tak na to príde..
ale pred tým …jeden krásny orgazmus strieda iný a ešte krajší
milovanie na neobvyklých miestach, v neobvyklom čase..
a maj na pamäti, že keď to praskne všetky dôsledky znášaš sama. iba TY…
,,,ale ked to chvenie je také krásne, a jeho úsmev taký očarujúci, a jeho hlas taký vzrušujúci a ten sex, ten sex je nádherný
 
….sex v aute, a spotené telá, ktoré sa o seba trú skoro živočíšne, jeden orgazmus je mokrejší ako druhý, po vyčerpávajúcom spojení vstávaš z kaluže ľudských sekrétov..
….ale všetky dôsledky znášaš iba TY bez výhovorky iba TY…
a ako to dopadlo?
rodina sa rozpadla,
partner sa pre život neosvedčil,
deti ma nepoznajú
práca skrachovala
zo sexu ostala iba geniálna spomienka,
z perfektného domu jednoizbový byt…
ALE ZA VšETKO SI MôžEM SáM/A

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Meresjeve:  Tleskám, lépe bych to neřekl.

Dobrá rada odpověděl před 7 roky

Znáte to? Raději shořet než vyhasnout? Mám pocit, že už jste vyhasli, pánové. Raději byt a život prožít než velký dům a čekat v něm na smrt.

Dobrá rada odpověděl před 7 roky

Tím, že budeš bagatelizovat jasné argumenty svými nesmysly a říkat ostatním jací vlastně jsou, diskuzi moc nepomůžeš. Také tě tedy něco napíšu. Jestli jsi z toho, co bylo výše psáno, vyvodil, že myslím jenom na sex, tak je mi tě opravdu líto. Je vidět, že ty jsi nejspíše typický příklad typu “páprda”, sex tě asi moc neříká, nebo si ho prostě odděláš at to je za váma a konec. Bohužel pak asi čekáš, že partner to bude mít taky tak a když náhodou ne, tak má stejně dle tvých úvah držet hubu a krok protože tak je to “správně”. Ale to se pleteš. Jak napsal kolega nade mnou, který si půjčil můj nick, ty jsi opravdu vyhasl.
 
Ano, jak píše ex-fanouš, je i varianta to partnerovi říci, že je konec a proč. Zase se ovšem naskytuje otázka, zda rozbourávat fungující rodinu, pokud vše ostatní je super a jen ten sex zcela neklape. Jestli pak není lepší si prostě užít vedle a rodina může fungovat dál.
 
Aby se toho nechytl pan Karlos, tak znovu dodávám, že rozhodně není v pořádku očekávat, at už se člověk rozhodne pro cokoliv, že když jeden se není schopný přizpůsobit nebo změnit v otázkách sexu, tak druhý prostě bude do konce života poslušně čekat, až ho ten sex vlivem stáří přestane bavit taky. Dle idey Karlose, to tak ale asi správně je. Popravdě je to ovšem zcela směšná, jednostranně založená a puritánská úvaha. 

Karlos odpověděl před 7 roky

Tchá chá Meresjev  máš za jedna a tleskám ty Dobrá rado jseš typický rozvraceč co vidí jen sama sebe bez ohledu na následky –  alfa samec jen si užívat semeno rozsévat a hotovo což jsi písemně  dokázal i jinde že? Ty to hodnotíš pouze z pozice ztopoření a kluzkosti pochvy protože patner,důvěra,společné zážitky, překonání potíží a to co dělá rodinu rodinou a pomáhá přežít tobě nic neříká a netahej sem 21. století  Ježe hošku mě může poučovat jen ten co má něco za s sebou se skvělými výsledky což u tebe s tím tvým názorem pic a nic na poučování moc nevypadá

Dobrá rada odpověděl před 7 roky

Vůbec mě neznáš takže si tady můžeš psát co chceš, navíc pro tvou informaci jsme žena. A mimochodem jinde než tady v tom vláknu jsem ani nepsala ;). A když už chceš diskuzi zavést tím směrem, že si budeme navzájem říkat jací jsme, protože normální argumenty tě asi došli, tak tě mile ráda doplním. Ty sám jsi taktéž dle toho co jsi napsal nejspíše typický příklad muže co ženám prostě sexuálně nestačí. To že si nad ženu vlezeš, odfuníš si dvě minuty a pak se odvalíš a usneš, tím její sexuální potřebu opravdu neuspokojíš. A pro tvou informaci, jen protože jsi sexuálně neschopný a neochotný se změnit a udělal jsi ženě děti, neznamená, že si bude muset dobrý sex vedle tebe jen do konce života představovat nebo si to dělat sama aby z toho aspoň něco měla.

Anonym odpověděl před 7 roky

Dobra rada moc ti fandím napsala jsi to dokonale a i když jsem muž tam s tebou maximálně souhlasím. Chlap co to ženě neumí a nechce pořádně udělat nemůže očekávat věrnost. Stejně jako každý chlap poučuje ženy jak musí s chlapem spát aby si ho udržely tak to platí i naopak. Ale chlapi rádi měří dvojím metrem. Vnímám to i tady v poradně

Rey odpověděl před 7 roky

Karlos, chlap si ženskou musí umět podmanit a velká část toho jde právě přes postel. Jasný prachy spolehlivost a zajištěňí rodiny je taky důležití a ukazuje to jakej si chlap, ale to bohužel nestačí a když to ženský neumíš pořádně udělat tak si říkáš o průser kamaráde. Musíš bejt mrdač, nebo aspoň když ti to nejde se snažit zlepšit. A nemyslím tím že by ses měl honit za každou sukní když už jsi ženatej a ukazovat jim jak to umíš, stačí když to pořádně ukážeš manželce doma a uvidíš jak jí všechny zlobivé myšlenky hned přejdou. Navíc ty máš ted výhodu že už ženatej nejsi, tak můžeš ukázat ostatním paninkám co na to čekají, co v tobě je.

Lada odpověděl před 7 roky

Ještě bych doplnil : 

Musíš bejt mrdač, nebo aspoň když ti to nejde se snažit zlepšit.

Nebo jít do sebe a někoho na to najít 🙂 Když něco neumím, tak si nechám pomoct, ne? Lidi si běžně zvou domů zedníka. Tak proč nedopřát ženě milence, když vím, že stojím za hovno :-)) A když je chlap trouba, tak si ho musí ženská sehnat sama. A tady si evidentně ta panička někoho sehnala. A vy se jí snažíte rozmlouvat, aby si užila trochu života. To od vás není hezké pánové.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Jestli myslí jen kundou, být tím jejím, už bych ji vypakoval. Četl jsem řadu ženských stránek. Mnohé ženské píší, že ten jejich manžel je skvělý, věnuje se jim i dětem, že dost vydělává a že i v posteli je s ním spokojena, jenže stejně zahnuly a pak tam brečej, jak je to mrzí, že byly opilé, že nevěděly, co se s nimi dělo, že by to chtěly vzít zpět a nechápou, že jim to ten jejich nechce odpustit. Vždyť přece každá dělá chyby. Takže dámy, pokud neumíte pít a nevíte, co chlast s vámi dokáže udělat – nepijte! Pokud se znáte a víte, že snadno podléháte – tak na ty podnikové večírky nelezte nebo s sebou vemte partnera. Těm vdaným bych chtěl připomenout, že o svatbě jste si před svědky slíbili stát při sobě v dobrém i zlém. Pokud se ale už (totéž platí i pro muže) nedokážete ovládat a před trochu hezkým chlapem vám vlhne frnda a nohy se roztahují do praku, pak prosím se nevdávejjte!!! Slib, který jste stvrdili svým podpisem je pro vás jako cár papíru, který nemá váhu???
Nejsem věřící a na náboženství seru, ale sliby se mají plnit a né jen o Vánocích!
 

Jojo odpověděl před 7 roky

Ač se vůbec nezastávám nevěry a neschvaluji to, co tady někteří radí, tak já zase znám takovou poučku, že sliby jsou od toho, aby se porušovaly. Jistě to vymyslel nějaký moudrý člověk, který není snílek, ale realista a chápe, že člověk je docela mizerný tvor, který chybuje dost často. Zajímalo by mě, jestli jsi nikdy nezhřešil, ex Fanouši. A nemusí se to vztahovat jen k tobě a tvé přítelkyni, myslím to obecně.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Jojo: Ženil jsem se ve 29 letech. Do té doby jsem svatý rozhodně nebyl. Jakmile jsem se ale oženil a to jsem už 31 let, tak jsem své ženě nikdy nevěrný nebyl. Možnosti by byly, ale odolal jsem. Musel bych si připadat jako totální hajzl.Jak už jsem tu jednou napsal: Pokud chlap chlatá, hraje automaty, fetuje, je násilnický nebo se neustále kurví, má ho žena kopnout do zadele, ale jinak ? Ne!!! Víš, proto ta společnost je taková jaká je. Rodina se příliš nenosí a ani veřejně nepodporuje. Všude v časopisech píší rady, jak utajit nevěru. Kdo se kurví je cool, buzeranti jsou také cool, každé druhé manželství se rozvede.
 

Jojo odpověděl před 7 roky

Ex fanous a jsi šťastný? 

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Proč bych nebyl? Kvůli pár minutám slasti si přeci nezkurvím celý život. Navíc já měl vždy tak nějak sebereflexi. Kdybych se znovu narodil, svojí ženu bych si vzal znovu. Pokud šlo o sex, také už jsem to psal… První dva roky furt, klidně 3x denně a pak až do desátého roku každý den. Teprve později se ta frekvence začala pozvolna snižovat. Ale opakuji, nemohl jsem se lépe oženit. Já vím, asi jsem exot a ona také.

Rey odpověděl před 7 roky

Takže tobě už je 60, tak to už jsi zasloužilý kmet. Ted‘ už asi chuť na sex nemáte ani jeden co? Po tý 60 už ty těla přestávají fungovat.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Né že by už nestál, né že by chuť někdy nebyla, ale mám rozum a nebudu jako někteří herci a zpěváci, kteří si na stará kolena narazí mladici, co by mohla být jejich dcera nebo i vnučka. Jsem soudný a tak říkám, už je po kampani. navíc nejsem svině, abych vyměnil svou starou za novou.Uvidíš sám, že po padesátce začneš měnit prioryty. Spíš co bys sežral či vypil než ošukal.
Jo, být vdovec, tak třeba možná, ale zase… Zvykat si na někoho nového…? To si snad raději jednou za čas zaplatit nějakou eskortku.

Rey odpověděl před 7 roky

To by zas ale bylo docela osamělé, i kdybys měl děti, tak ty už budou mít svoje rodiny a být sám na staré kolena asi není nic moc.

Dobrý rada odpověděl před 7 roky

Ex-Fanouš a není to tím, že ti herci a zpěváci si mohou tu mladici dovolit a mají čím zaujmout, na co nalákat, ale ty, co by 60ti letý kmet si můžeš dopřát maximálně tak ten eskort, když ti vrátí přeplatek za elektriku?
Se mi vždycky líbí, jak každý dědek za zenitem ve čtvrté cenové s pivem na dně rozumuje nad tím, jak to nové BMW stojí za hovno a Mercedes by byl lepší, ale každému normálnímu člověku musí stačit fábie, protože jim stojí v garáži a nikdy by neměnili.
Priority se s věkem samozřejmě mění, ale hlavně tím, jak ubývají příležitosti.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Dobrý rada: Já jsem tady přeci nepsal, že bych třel nouzi a čekal na přeplatky… Peníze sice nemám jako mnozí VIP, ale tu eskortku bych si mohl dopřát klíďo každý týden. Jenže já jsem ženatý a ať si o tom myslíte kdo chce co chce, svou ženu mám stále rád, vážím si jí a když jsem vůči ní neudělal podraz coby mladší, tak teď už si za jejími zády nic dokazovat nemíním. A že sem píšu? No mám zkušenosti, viděl jsem za ta léta ve svém okolí, ať už mezi příbuznými nebo kamarády, jak to chodí. A on pohled diváka z venčí je mnohem reálnější než pohledd zamilovaného a podváděného, či zamilované a podváděné.

Zuzana odpověděl před 7 roky

Tak jsem podlehla 🙁

Sub40 odpověděl před 7 roky

A jaké to bylo? Jaké z toho máš ted pocity?

Zuzana odpověděl před 7 roky

Asi jsem měla přehnaná očekávání. Jsem trochu zklamaná.

Sub40 odpověděl před 7 roky

Nedá se nic dělat, aspon tě to pomůže třeba si víc vážit manžela. Je to určitě dobrá zkušenost jako každá jiná. Jen je třeba aby to zůstalo pouze tvojí tajnou zkušeností. Pokud jsi zklamaná, tak bych tě už nedoporučoval to s ním nějak opakovat. Riziko by nevyvážilo zisk.

Zuzana odpověděl před 7 roky

Přemýšlím nad opakováním 🙂 Poprvé to prý bývá nic moc. Už jsme se domlouvali. Nevím, jestli z toho nemám vycouvat. Rozmyslím si to ještě.

Rey odpověděl před 7 roky

Buď to musíš tajit, pokud chceš opáčko a nebo manžela pomalu, ale jistě přetvořit v cuckolda, co bude rád, že tě někdo dopřejte kvalitního sexu a on tě může doma rozmazlovat jinými způsoby, když sexuálně na to nestačí.

Zuzana odpověděl před 7 roky

Cuckold to je zajímavé. Netušila jsem, že jsou muži, kteří jsou paroháči dobrovolně. To by bylo skvělé. Dalo by mi to spoustu možností jak si sexuálně užívat a nic neriskovat. Musím zjistit, jak by na to reagoval. Ale bojím se, abych v něm neprobudila žárlivost a nezískal podezření.

puvabna_mrcha odpověděl před 7 roky

prestala jsem cist ostatni rady protoze co clovek to nazor a myslim ze by me to mohlo ovlivnit.pokud mas doma muze co ti dlouhodobe nedava to co potrebujes je asi na miste se nad tim zamyslet, myslim ze pokud do toho nebudes tahat city a pujde jen o to aby sis uzila a ukojila svou potrebu tak proc do toho nejit. podle toho jak pises myslim ze by jsi byla schopna toho  se nechat vymrdat nekde na zachode, nebo v kabince, nikde neni receno ze kdyz milenec tak to musi bejt romantika na hotelovem pokoji, a podle toho jak pises ze potrebujes trvde mrdani….tak je asi nejlepsi resit jen akci na domluvenem miste, bez zbytecneho mluveni a traveni spolu nejakeho casu.takovy to zivocisny mrdani nemusi bejt akce na hodinu. povidat si mas s manzelem a travit cas s rodinou.takze pokud potrebujes vymrdat a muz ti to nedava, jdi do toho, jen ten cas s nim eliminuj na minimum….jestli mi rozumis.myslim si ale ze pokud do toho doopravdy pujdes musis se dopredu i zamyslet nad tim jaky dusledek by to mohlo mit pro tve deti a rodinu kdyz by se to provalilo, vzdy tady to riziko bohuzel je.a ikdyz razim prislovi co je v dome neni pro me….mozna s rodinou za zady a neschopnym manzelem a minimem casu bokem te ale chapu.

Zuzana odpověděl před 7 roky

Puvabna mrcho děkuji za pochopení 🙂 A s těmi rychlovkami máš pravdu, netoužím po dlouhém mazlení a víkendech na horách. Tam mohu jet s manželem. Chci aby přišel do kanceláře a vzal si mně. Tvrdě a živočišně. Celý den se na sebe díváme a osciluje to mezi námi. To napětí chceme oba někde vybít a ulevit své touze, nechat tomu volný průchod, odevzdat se vášni. Pak si upravit šaty, vlasy a makeup a zase být slušná manželka a matka. Asi víš, jak to myslím.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Jenže ty už slušná manželka nikdy nebudeš. I když to na tobě manžel nepozná, jsi už jen kolegova příprcnice. Je to v tobě a poneseš si to jak stigma. Jak bys na manžela teď reagovala, kdybys zjistila, že i on si našel nějakou příprcnici?

Anonym odpověděl před 7 roky

ex-Fanoš : nezáviď dědku 🙂 Radši být příprcnice s dobře vymrdanou kundou, než děděk, co by chtěl, ale už se mu nepostaví

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

A jak víš, že nepostaví???  A proč si myslíš, že bych chtěl??? Tuhle??? Pcha…

Sub40 odpověděl před 7 roky

Klídek, budmě slušní. Tady to je vlákno kde chtěla Zuzanka poradit, a ne tu mít nemístné narážky k ní nebo sami k sobě.

Karlos odpověděl před 7 roky

Zdar takže pořád to samé Zuzanko jako když se hrách na stěnu hází pořád to milí přátelé vidíte jen z jedné strany a teď jsem zvědav co se bude dít až se Tvůj tebou obdivovaný samec opije a začne hlásit jak tě přefik to bude teprve průvan v práci tedy kromě Tvé pověsti  Jsi na to připravená asi ne jen Oxitocin že? No přeju Ti hodně štěstí protože komu není rady tomu není pomoci jak říkávala moje babička a následky znáš myslím že kolegium to tu dost jasně popsalo i ze života

GORIN odpověděl před 6 roky

Mno konečně ti jí vyluxoval .A to bylo takovej cáchů. Tak hlavně jestli má dobrej lauf na ten tvůj kartáč. 

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

Hele Zuzko já tě chápu, a myslím si , že Vám není dvacet na to aby se onen samec někde opilej musel chlubit tím, že tě  ojíždí, není důkaz není čin, takže pokud k tobě bude chodit bez mobilu aby si tě třeba nevyfotil jak tě klátí ze zadu a ty ho v tom okamžiku nemáš na očích a nevidíš co ti za zády může dělat, je to jen slovo proti slovu. I proto bych se vyvarovala společnýmu hotelu atd, kde se ty musíš prokazovat občankou. Prostě když už si zapíchat a jen si zapíchat tak klidně  v kanclu ale opatrně a hlavně rychle. A hlavně před kolegy bejt tou vzornou manželkou,, nevěř tady dotyčným že už z tebe milující a vzorná manželka nikdy nebude, naopak myslím si , že budeš ještě láskyplnější a milující žena když nebudeš konečně strádat a budeš vyrovnaná a ukojená. Nevím proč si chlapi myslí že jen oni mají supr den když mají vyprázdněnej pytel, i my ženy máme lepší den po orgasmu, takže ti držím palce a věřím že se jako dva dospělí lidé, kteří po sobě touží jste schopni domluvit se aby to fungovalo a nezasahoval Vám to do práce.držím ti pěsti.

Oem odpověděl před 6 roky

Ty jsi fakt mrcha 🙂 Libi se mi jak to cinicky popisujes, jako by o nic neslo, ze bude neverna.

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

Hele ja netvrdim, ze o nic nejde….naopak pri tom jde o vse, ale proc , kdyz uz chci neco takovyho udelat jeste zbytecne riskovat veci , kterym muzes predejit, no ne? Kor v dnesni dobe netu, facebooku a kdejakych kravin, kdy se lidi musi chlubit kazdym prdem…….a jim o spolecne chvile a selfie rozhodne nejde tak co…at si zasukaj a jdou si kazdej po svym ne. Hele kdyby si byl zenska a mel doma impotenta , kterej te ma evidentne na haku, chtela bych te videt v produktivnim veku, ze by si byl ta pritapla milujici zena co by ignorovala sve potreby.Jen at si holka uzije ale at je pak zaroven tou stale uzasnou zenou kterou je do ted.No co….kdyz neco mimo vztak osukate vy, jste borci a machri a zenska je automaticky rajda…..myslim ze je treba se na to podivat trochu ze sirsi perspektivy, myslim , ze pokud by doma mela plne fungujici vztah po vsech strankach tak by si z kolegy mohla v praci jen utahovat , dobirat si ho, provokovat ho a treba se divat jak chodi s kapkou v rozkroku, jako zcela uprimne? ja bejt na jejim miste a i proto ze jsem puvabna_mrcha , tak ja bych si toho kolouska v praci krasne vychutnavala ale nikdy bych mu nedala,ale ja nejsem ona.takze proc ji trochu neporadit, sama psala ze ji jde jen o sex a ne o nejakej vztah..je to jen potreba, nedelejte z toho vedu, tak jako nekteri potrebuji svou rani kavu, cigaretu, caj atd…..tak clovek potrebuje i sex. hold to tak je, tak proc z toho delat vedu ze si chce uzit s kolegou.evidentne to ma v hlave srovnane, tak co.aspon bude mit ve stari na co vzpominat…..pokud neskonci s demenci :-))))

Oem odpověděl před 6 roky

puvabna a co bys z toho měla, že bys ho jenom provokovala? Nebála by ses, že tě jednou chytí za vlasy a opře o stůl? Vás ženy to těší, provokovat chlapy? Nebo proč to děláte, když z toho nemáte ten orgasmus potom?

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

Co takhle hra?Ta rafinovanost……me by o sukani teda rozhodne neslo ale spis o tu nedostupnost a hravost o to videt ho jak by si chtel rvat vlasy, o to videt jak by se treba kousal do rtu  o to jak by ze mne nemohl odtrhnout pohled……o to jak by se snazil se jako nahodou nekde potkat….,zeny dokazi bejt rafinovane i u piti caje….jde jen o to jak to zena pojme a jak hrava bude….ver mi ze ja bych si ho vychutnavala pri kazde prilezitosti ale nikdy bych mu nedala.jen bych si s nim hrala…a to poradne…chudak by do prace chodil navonanej a domu by odchazel s pekne orosenym celem a pritvrdlymi trenkami. :-)))))
proste miluji rafinovanost, ta se uz dnes moc nevidi, kdyz uz o neco jde tak jen o sex, hra  a to pobaveni a napeti kolem jako by nebylo, pritom je to kolikrat silnejsi nez samotnej sex.

Svudnik odpověděl před 6 roky

Chtěl bych být objektem tvých her. Nebo možná raději ne, když bys mi nikdy nedala 🙂 Ale nikdy neříkej nikdy, že? Máš to tak taky?

jaromir odpověděl před 6 roky

Tedy, ja zasnu nad pokleslou moralkou zdejsich zen 🙁

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

ale no no jaromire, tak hlavne at je nemate poklesle vy 🙂 pak my zeny nebudeme mit z vas skleslou moralku :-))))

Rey odpověděl před 6 roky

Já chápu, když protějšek není schopný poskytnout kvalitní sex, že si holt ten druhý musí odskočit jinam. Ale to provokování, to je teda vrcholná sviňárna. Ty říkáš, že je to hra, ale to bohužel není. Hra se dá vyhrát. Když jenom provokuješ a máš z toho maximálně jen srandu, a nikdy u tebe vlastně ani nemá šanci, tak to není nic jiného než sprosťárna.
 
Pak se divíte, že to někdo nevydrží a vezme si vás i když nechcete. Když přemýšlíte tímhle stylem, tak se pak nedivte. To není hra, ale čistá faleš a zábava pro vás. 

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

reyi, sviňárna o které tady píšeš je to když ženy nemají žádný vkus a chodí oblečené tak že jim leze podprda výstřih mají až po pupek , minisukni do půlky zadku že když si škytnou je jim vidět až do kuchyně, tohle je nechutný a chápu že vy chlapi nevíte kam s očima,. Ale proč je sviňárna to chovat se rafinovaně? nerozumím tomu, navíc když muž ví že žena je vdaná nebo ve vztahu, je to jeho problém, žena dokáže být rafinovaně sexy i bez toho aniž by musela ze svého těla cokoliv ukázat…tím myslím rozparky, výstřihy atd….kolikrát je ležérně upravená a vystupující žena více zajímavá a sexy nez nějaká cuchta co to přehnala s rtěnkou , parfémem a vlastně vším…jsou lidé co ten sexapel v sobě mají ať jsou v noční košili nebo teplácích a to co je pro někoho provokativní pro druhého nemusí bejt vůbec nějak zajímavé……takže..já ze svého pohledu nevidím žádnej problém v tom se trochu pobavit.
A hra? hra má určitá pravidla která si člověk, nebo lidé mohou upravovat sami, není řečeno že musí mít hra někde konec.,tahle hra končí tam kde nastupuje můj muž.takže to pokud bych se z práce vracela domů s mokrými kalhotkami z kolegy…..smetanu bych dopřála mému muži., tady by pro mne začínala nová hra…..přijde ti to zvrácené? no a? byla by to moje hra, moje hra pro mne, s mými pravidly pro mne a nikomu do toho nic není a že on by byl chudák?to si rozhodně nemyslím, myslím že by byl tak produktivní a tak spokojený zaměstnanec, který se každý den těší do práce a vstává s úsměvem, řekni sám že by tě netěšilo takového člověka zaměstnat a denně ho potkávat. :-))))))

Rey odpověděl před 6 roky

To je pouze tvůj zlehčený pohled na věc. Protože jak sama píšeš je to tvoje “hra”, ty se chceš pobavit. Je to o tobě a tvojí zábavě. Ale pro chlapa už to hra není, když nemůže vyhrát. Některý chlapy to může chvilku bavit ze začátku taky, ano to uznávám. Ale garantuji tě, že je to bavit přestane, až jim dojde, že to provokování a ta “rafinovanost” jak píšeš, je pouze pro tvoje pobavení a nic víc. V tom momentě je to začne srát. Začne je srát to vědomí, že si s nima jenom hraješ a nikdy jsi neměla v plánu jim cokoliv dovolit. To je pro chlapa ponižující. To očividně nechápeš. Jak se říká, muži ženám nikdy zcela neporozumí a platí to i naopak. 
 
To, že je nějaká žena sexy oblečená, je naopak zcela normální v civilizované společnosti, kde se muži umí ovládat. My se rádi koukneme, když žena sama chce dát na obdiv třeba vysportovanou postavu. Rozdíl je v tom, že když je pouze sexy oblečená, například v minisukni a s velkým výstřihem, ale nijak chlapa neprovokuje svým jednáním, tak mu nedává falešné naděje a impulzy, které si on už pak začne nějak vykládat. Je prostě jen sexy oblečená. Kdežto tvoje “rafinovanost” dává přesně to. Falešné naděje a impulzy. Vytváří to falešná očekávání. Ten muž to po tvých impulzech zkusí dříve či později posunout dál. U nějakého chlapa může pak tvoje “rafinovanost” a následné odmítnutí z tvé strany, vyvolat reakci, kterou od něj chtít asi nebudeš.
 
Přijde mi zvrácená ta faleš, ne rafinovanost. Když by jsi byla rafinováná a myslela to vážně, a ten chlap když by byl taky správně rafinovaný, to mohl dotáhnout někam dál než jen k tvému odmítnutí, tak by mi na tom nic špatného nepřišlo. Jediná výjimka by byla kdybys, natrefila na nějaký extrémní případ chlapa co by si užíval sexuální provokování(rafinovanost), hrál by si s tebou tvojí hru a také by to nikdy nechtěl posunout do další roviny. Žádného takového chlapa, ale já neznám. Ženatý co miluje svojí ženu a nechce jí podvádět, by tě totiž řekl at toho necháš. Nehrál by to s tebou. Každej chlap co na tvou hru přistoupí, rozhodně doufá, že se to posune dál nakonec.

Jojo odpověděl před 6 roky

Rey : je vidět, že jsi jenom chlap 🙂 Tvůj pohled na věc je promiň mi to, docela primitivní a nudný, asi nebudeš moc zábavný typ?

Jojo odpověděl před 6 roky

Jestli bereš flirt jako cosi, co musí končit sexem. Jel jsi někdy někam autem jen tak? Né proto, že se potřebuješ dostat do lídlu a nakoupit, ale jednoduše proto, že si chceš vychutnat tu jízdu? Nakonec se vrátíš zpátky a jistíš, že kromě prázdné nádrže ti to nic hmatatelného nepřineslo. Někdo by řekl : taková blbost. A jiný by se protáhl a řekl si – ách, to jsem si to krásně užil. Máš jiný pohled na svět. Ona ten tvůj nesoudí, tak nesuď ten její 🙂

Rey odpověděl před 6 roky

Jojo: Ty jsi asi vůbec nepochopil tu pointu ani po tom několikaodstavcovém slohu co jsem napsal…to je mi líto, jestli z toho jsi schopný odvodit jen “flirt má končit sexem” 😀 

Reyj odpověděl před 6 roky

Já nejsem “jenom chlap” já jsem Chlap! To je něco co ty očividně začínáš ztrácet, pokud v upřímnosti vidíš nudu a bráníš podobné uvažování. Ale jako cuckold určitě budeš skvělý.
 
“a ten chlap když by byl taky správně rafinovaný, to “”mohl”” dotáhnout někam dál než jen k tvému odmítnutí” pokud jsi po tom co přečteš tohle dokážeš ještě myslet, že to znamená “flirt musí končit sexem” tak už vážně nevim, jak líp ti vysvětlit tu pointu toho problému. Buď nad tím chvíli zapřemýšlíš a dojde ti to, nebo jsi už kompletně ztracený.
 
Napíšu tě jednu metaforu k jádru problému, když máš ty metafory tak rád, třeba to pochopíš lépe: Když žena podobným stylem falešně filtruje pro svou zábavu, tak chlap si tedy taky může pro svou zábavu půjčit třeba drahé auto a tvrdit jaký je to boháč, aby si užil zase své zábavy u ženy, která tohle vyhledává. To je vlastně taky jen hra ne?
Jádro problému je ta “faleš” pokud tě to nedošlo, ta falešná naděje. Flirt nemusí končit sexem, ale když už s někým flirtuješ, tak by tam aspon měla být ta možnost to posunout dál. Flirtovat s někým jen pro svojí zábavu z nudy, i když neplánuješ tomu člověku dát jakoukoliv šanci, je podle mě hnusné. Ty to holt nazýváš nudou.

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

Rey:
co člověk to jinej pohled na věc, tak to prostě je. Když by sis pozorně přečetl co jsem psala, tak by si věděl , že jsem zmiňovala muže, který je obeznámen s tím , že je žena buď vdaná nebo ve vztahu , ale přesto se snaží….to se na mě nezlob , ale v takovém případě je to prostě chyba toho muže , že se snaží na špatném písku , kde je dávno obsazeno, pak záleží na té ženě jak to bude řešit, ……..a já než se netěšit do práce a říkat si co si ten vůl zase vymyslí a kde ho jako naoko potkám, tak než bejt z toho ve stresu, naopak bych mu to zavařila já. řekneš si že je to lstivé,.možná ano a možná by to byla moje hra a můj styl jak ho totálně dostat, pro mě je to lepší řešení než přistoupit na jeho hru a stát se jeho neustálou kořistí a co si budem…jak píšeš….ty jsi chlap…..tak by si měl asi rozum a pochopil by si , že u zadané ženy se nemáš snažit ikdyby si měl charizma až do nebe, jsou  prostě ženy které dokáží odolat., ale pak jsou tady muži, kteří jsou hold přesvědčeni o své neodolatelnosti a ti když  by se mi dostali do cesty tak by prostě poznali, že jsem ta žena kterou se snaží lovit srazí jejich vlastní zbraní do kolen.jsou ženy co se z toho hroutí protože si připadají jako kořist a nedokážou si s takovými samozvanými alfa samci poradit a já patřím mezi ty co by jim prostě jen zatopila.Ale jak říkám co člověk to názor. Takže klidně si vnímej mou případnou hru jako faleš ale takovýhle chlap si nic víc nezaslouží, tedy alespoň z mého pohledu :-)))))
p.s. jinak to že jsem hravá půvabná_mrcha je o mě známo :-))))tak krásnej den

Rey odpověděl před 6 roky

Ano, co člověk to jiný názor. V tomhle případě co popisuješ to dává smysl když by s tím začal pozvolna on a ty si na to začal takto rágovat, ovšem ne v případě když on by se nijak neprojevoval a začala jsi to ty.

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

rey:
ja ale od začátku psala o volovi co prostě nechápe ,že je žena spokojená s tím co má doma :-)))), mě by prostě z míry nevyvedl ale naopak bych si s ním pohrála :-))))) 
ale chápu tvůj pohled na jinou situaci , kdy si žena vyhlídne nějakýho muže a s tím si jen pohrává.tam to jistá faleš je.

Rey odpověděl před 6 roky

Tak to jsem tě asi špatně pochopil na začátku :). Pokud chlap sám začne flirtovat jako první, ještě s vdanou ženou, tak je to něco jiného rozhodně než co jsem myslel. 

GORIN odpověděl před 6 roky

Nejhorší je když furt svrbí . Viď mrcho. 

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

pro GORIN:
Když to začne svrbit je to už alarmujici upozorneni na potrebu pouziti holiciho strojku :-)))) spis bych rekla, ze pruser je to , kdyz zena chodi s mokrou carkou :-)))))) to uz je celkem nesnesitelna situace, rekla bych :-))))))))))

gadža odpověděl před 6 roky

Hej ZUZI. A co takhle hrát na férovku a dopřát manžovi nějakou šťavnatou buchtičku z jiné stáje, kterou může vykropit. 
To dáš, né? 

Tom odpověděl před 6 roky

Strašně by mě zajímalo, jak se Zuzce a jejímu nabíječi daří, po takové delší době. 🙂 Jsi tady ještě?

Zuzana odpověděl před 6 roky

Ano občas tady nakouknu. Daří se mi dobře, snažím se to držet na úrovni flirtu,. Začali jsme si eroticky dopisovat a spěje to k sexu, ale snažím se to maximálně oddalovat a když jsem sama, hraju si se svým tělem a myslím víte na co. Snažím se to v sobě držet, ale stejně cítím, že k tomu jednou dojde, že se to zlomí.

Karlos odpověděl před 5 roky

Tak jsem tady zas po roce jak se Ti daří Zuzko ještě to na tebe neruplo? Se modli co bude až se to někomu bude hodit , tak situaci vylíčí manželovi jaký Jsi mu nasadila parohy  víš jak je to s Koly osudu aby to nakonec nebyl tvůj milenec co mu to vyžvaní jaká vlastně Jsi 

Aristoteles odpověděl před 5 roky

Tak buďte oba v práci přesčas nebo přijďte dřív a zamkněte se v kanclu 🙂 Jednu chvíli jsem šukal kolegyni sekretářku. Brávala si takové ty klasické oblečky, minisukni, punčochy s podvazkama,…A chci říct, že to býval nejlepší sex na světě. Rozhodně toho nelituju, i když jsem měl v té době holku. Sekretářka byla inteligentní a bylo to celé nezávazné, jen vzájemné ukojení chutí. S tebou bych se taky neudržel. Jestli víš, že po tobě jede, tak mu klidně pošli tu fotku mokrých kalhotek, vybouchne vzrušením. 

Vaše odpověď

13 + 13 =