Kondom

glos zeptal se před 4 roky

Dotaz když jdete z manželkou do trojky máte oba kondom.

23 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Kondom, to je pseudo sex, to je cucání bonbónu i s celofánovým obalem. 

Mirek odpověděl před 4 roky

Pokud manželka nebere prášky, tak co navrhujete? Nechat milence, aby do ní nacákal?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Mirek:  Nechat? O tom nerozhoduješ ty, ale snad manželka? A navíc pokud ho do sebe pouští na boso a nebere prášky, může mu zakazovat a nařizovat co chce, když se do ní vysemení, tak ji třeba oplodní. To je její risk, že ho do sebe pouští a tvá hloupost, že pouštíš cizího na svou ženu. Každá sranda něco stojí a kdo si hraje se sirčičkama, tak se může spálit.
glos: Choďte do trojky jen v manželčiny neplodné dny.

Oem odpověděl před 4 roky

V neplodné dny nemá žena chuť na sex. Raději při ovulaci s kondomem než když je frigidní.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Tak asi jak která. Nebo ty šukáš jen když má ovulaci? Já tedy neví já s tou svou alespoň deset let šukal denně, ze začátku i 3x. Když jsem přišel z práce, již na mne čekala. Takové to čekání na večer, to bylo pro mne plánované a to mne nebavilo. Já vždy miloval spontánnost.

Oem odpověděl před 4 roky

Jasně že se to neřídí podle kalendáře, ale vím že když má ovulaci, tak má mnohem větší chuť. Předtím jsem měl ženskou co brala hormony a tam to bylo jiné, ta měla chuť stále stejnou řekl bych.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: HA to vše mění. Četl jsem, jak některé ženy tvrdí, že braly HA třeba 5 let a s manželem OK. Pak se rozhodly, že začnou pracovat na miminku, vysadily HA a co čert nechtěl, najednou jakoby sundaly prý růžové brýle… Ten jejich se jim najednou nelíbil, smrděl jim a že prý nechápaly, jak si takového chlapa mohly vzít. Naopak ti, kteří je předtím vůbec nepřitahovali je přitahovat začali.
Ta moje HA nikdy nebrala, ale po narození syna (těžký porod) se v ní něco asi pokazilo a tak jsme mohli furt na ostro a už nic. takže to byl pro náš takový boží dar. Ale šukat mohla pořád i mimo ovulaci. Během ní to bylo hlavně pro mne víc vzrůšo.

fest odpověděl před 4 roky

Máme teď jednoho stálého milence a tak jedeme bez kondomu. Manželka HA používá, protože miluje, když do ni milenec stříká a nechce s ním otěhotnět. Stále mi říká, že pokud s někým, tak jen se mnou 🙂 Na což už je ale stejně asi pozdě, protože nejsme nejmladší. 
Ale s kondomem by nás to ani jednoho nebavilo. Ani manželku, ani milence, ani mě. 

Oem odpověděl před 4 roky

Feste, vysvětli mi, jak to máte? Manželka s tebou chce děti, ale ty říkáš že už je pozdě. Takže ty jsi ten, kdo děti nechce? Můžu se zeptat, kolik Vám je?

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyne možná proto měl +- stejnou chuť. Třeba měla jinou hladinu hormonů? Já jsem měl holky s HA i bez HA a holky s HA měly chuť pořád stejnou a nebyla to takový vášeň jako u holek bez HA. Přijde mi, že žena s ovulací se chová jako týden nadržený chlap. Kdežto žena s HA je jako půl dne vystříkaný chlap. zašuká si, ale jenom proto, že jí to dělá dobře. Není v tom ta touha a nadrženost že má z toho až mokrou kundu a nemyslí na nic jiného. Stejné to má na konci cyklu, před menstruací, to je sex vyloženě obtěžující.
Nevím, jak to mají jiní, ale já prostě raději šukám s gumou při ovulaci, než bez gumy mimo plodné dny. Jasně, není tam ten pocit tělo na tělo, ale ty projevy té ženy, jak se kroutí, jak sténá, jak to prožívá, to je pro mě víc, než cítit její sliznici přímo na žaludu. Samozřejmě nejlepší je, stříkat do plodné kundy v době ovulace 🙂 Ale to se dá, dokud máte málo děti 🙂

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Jasně, bez HA a v ovulaci se ženami mlátí hormóny a to i tak, že když se vzruší, je už jim všechno jedno a pak by se nechaly oplodnit i od Jožina z bažin. Prostě ta sebereflexe, sebekontrola a opatrnost je potlačena tím rozmnožovacím pudem. No, my, protože syna jsme měli a tudíž neměli potřebu běhat po doktorech, proto jsme případné druhé dítě nechávali na přírodě.  Ale to vědomí, když měla plodné dny, to mne vzrušovalo o dost víc, protože co kdyby náhodou…

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Je nám oběma přes 40 a manželka je starší. Ona už děti nechce, ale tvrdí, že pokud by už k tomu mělo dojít, tak jedině se mnou. Je to takové poškádlení mého ega, abych alespoň v něčem měl nějakou výsadu. Přiznávám, že ač jsem cuckold a jinak mi všemožně dává najevo, že jsem jen možná tak delta samec :-D, tak tohle mi lichotí, i když jsou to v podstatě jen prázdná slova. 
Ona má syna z předchozího vztahu, ale ten už je pryč z domova, tak žijeme sami. Já děti nemám a asi mít už nebudu, ale jsem s tím docela smířený. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Fest: Tím se netrap… Hele, má žena je také o 2 roky starší. Ona je ze 4 dětí a vždy chtěla mít tři, a vidíš, máme jen jedno. Znám lidi, kterým z dětí vyrostli takoví hajzlové, protože oni pro samou práci na ně neměli moc čas, že dnes tvrdí, že kdyby se znovu narodili, žádné děti už nechtějí. my už jsme také starší, mě je 63 a naštěstí syn, který má 33 je slušný chlap, ale zase se nechce ani ženit ani mít děti. Porostě bydlí v garsonce o 3 ulice od nás. To je na každém. Všechno špatné je na něco dobré a naopak.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Jak už jsem psal. Jsem s tím smířený. Svou rozmnožovací úlohu jsem na tomto světě sice nesplnil, ale asi to má svůj důvod a mám zde jiné poslání 🙂 Přes těch 40 je nám už docela dost a to už těhotenství bývají riziková. 
 

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyne, to syn nemá ani přítelkyni? Není na kluky? Bez nějaké legrace, nebo urážky. Jenom se ptám. Ty se prezentuješ jako chlap, který děvčata asi dost proháněl, tak se divím, že tvůj syn není nějaký casanova 🙂 Nebo o tom třeba jenom nevíš a má jich více najednou :-))) Asi málo kdo z nás se rodičům svěřoval s takovými věcmi.
fest : pro chlapa 40 zdaleka není pozdě na děti. Stačí si najít třeba 35 letou partnerku a můžeš mít ještě hezkou rodinu. Na řeči typu, že máš jiný úkol na světě, na to fakt nevěřím. To jsou výmluvy, stačí pro to něco udělat. Samozřejmě musíš chtít. Ale pokud nechceš, řekni, že jsi prostě děti nechtěl, nebo jsi nenašel dost sil sehnat si na to vhodný protějšek, ale to, že za to může osud a kdesi, cosi, to říkají ženské, chlap se neodvolává na vyšší moc, ale stará se.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Ne na kluky není, občas s nějakou chodí, jen prohlásil, abychom nepočítali s vnoučaty, že on děti nechce a ženit se také nechce, Protože se nechce jednou spálit, rozvádět a handrkovat o majetek. Prý když to vidí kolem sebe a tak… On je povahou spíš po manželce, Já byl třeba po svém tátovi. Táta trénoval házenou, ženské a tam se seznámil s mou mámou. Máma mi přitom řekla, že před ní táta, který byl vysoký 191 cm, takový mužný atlet, takže se ženským líbil, tak prý než si začal s ní (máma byla o 9 let mladší), tak prý ošukal dvě třetiny holek z mančaftu. Já se jí ptal, zda jí to nevadilo a ona že né. Pak v letech 1968-72 táta trénoval v tehdejším Západním Německu. Svatý tam nebyl, ale mámě to bylo nějak fuk. Mě by třeba sralo, být baba, kdyby se mi manžel takhle choval. Mě třeba nikdy nebraly jako kluka moje spolužačky, já byl vždycky na starší.Mámě se to nelíbilo, ale táta mě vždycky poplácal po rameni, v tom jsme si rozuměli. Jen táta byl spíš na mladší, já naopak, já ty, co měly firmu. Ale jak jsem se v 86. roce oženil, sekal jsem latinu a to samé jsem vyžadoval od manželky.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: A máma byla svatá, nebo to bylo takové reciproční? Trpěla mu jak on si užívá jinde a ona byla poctivá domácí puťka a nebo se také nebránila tomu, že by si užila jinde?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste:  Máma na to nebyla, takže asi ta puťka. Když byl táta v té cizině, nepamatuji si, že by mamka někam chodila vyjma k sousedce na drby. navíc s námi žila babička, mámina matka a ta byla taková mravnostní policie, ta by mámě dala. Ale jak říkám, mamce stačilo, že jí táta dovezl ze SRN co chtěla a když jsem jí jednou ukazoval fotky, které si táta asi zapomněl doma, že na nich je  (on tehdy 44) objímající nějakou pětatřicítkovou Němku, tak nad tím mávla rukou. Ona si jej nejspíš brala s tím, že je jaký je, že jiný nebude, ale hlavně když nás zajišťuje finančně a hmotně.Ona uměla šít, vařit, plést, háčkovat, uměla třeba udělat nové polstrování křesel, tapetovat, leccos udělat v domácnosti, protože jí to bavilo, ale že by se vzrušovala tátovým intimnem, to i k mému překvapení ne. Přitom táta byl vždy mezi babami oblíben, velmi společenský, ukecaný, znalý světa, zcestovalý, kdežto mamka se spíš držela v pozadí.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: No, někdo to tak mívá. Sám na to moc není a je celkem spokojený, když ten jejich supersamec se k nim vrací a tak nějak si plní tu svou úlohu jinak a nevadí jim, že se o něj v určitém směru dělí i s jinými. Ve své podstatě my cuckoldi to nemáme až tak jinak. 

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Já ti nevím, jestli to děláš schválně a nebo máš problém s pochopením psaného textu. Neber to nějak útočně, ale v debatách pod čímkoliv vždy zcela překroutíš význam toho, co jsem řekl. 
Nevšiml jsem si, že bych se někde odvolával na osud a na něco se vymlouval. Já netvrdím, že bych dítě nechtěl, ale není to pro mě nic zásadního. A ono existuje něco jako životní priority. A mezi ty hlavní priorita mít dítě opravdu nepatří. Našel jsem si ženu, která mi vyhovuje, jak v osobním životě, tak asi ještě více v tom sexuálním. Umožňuje mi prožívat sex tak jak se mi líbí nejvíce a tím pádem jsem spokojenější a klidnější a naše partnerství je více méně bez výraznějších trhlin. To, že nemáme dítě je jen jednou malou trhlinkou a na druhé straně také výhodou, protože s dítětem bychom asi nemohli vše dělat tak, jak bychom chtěli. A pokud řeknu, že jsem smířen s tím, že se mi nedostane něčeho, co je na mém žebříčku hodnot až někde na vzdálenějších místech, zatímco si plnými doušky užívám toho, co  je pro mě na žebříčku mnohem výše, tak to opravdu není láteření nad osudem a není to něco, co bych měl a chtěl měnit. 
Pokud ty máš šťastnou rodinu, ve které máš malé děti a přitom si užíváš svého cuckoldovského postavení, pak blahopřeji a užívej si to nejvíce, jak to jde. Já to tak nemám, ale přesto jsem spokojen, tak mi prosím nepodsouvej něco, co ani neříkám, ani tak nemyslím. Děkuji.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste a Oem: jeden můj bývalý kolega má syna, dnes už 43 a ten chodil vždy 2-3 roky s dívkami a mladými ženami, ale jak začala nějaká mluvit o svatbě a o miminku, tak to brzy ukončil. Dnes už asi deset let k nelibosti své matky žije se ženskou o 5 let starší, která má dnes už 25-letého syna. Prostě jemu to tak vyhovuje a nemá potřebu mít děti. znám více párů, které nemají děti a nechtěli ani. Pro někoho je to možná sobecké, ale je to jejich život a jejich volba. Já dítě chtě, tedy jsme původně chtěli dvě, ale byl nám dopřán syn a vídíte, on je jako ten kolegův syn. Sice nikdy se nemá říkat nikdy, ještě má jen Kristova léta, ale mě je nějak jedno (na rozdíl od mé ženy), že nebudeme mít vnoučata.A na druhou stranu mám korespondenčního kamaráda, který spolu s jeho ženou po domluvě připustil, aby mu ženu oplodnil kamarád. nebylo to cílené, ona jen věděla, že má asi ovulaci, oba věděli co je ve hře a kamarádovi dovolili výkrop. No a dnes mají k dcerce i 8-měsíčního synka a oba jsou spokojeni. To by pro mne bylo naprosto nepřijatelné. Každý jsme jiný. Já bych raději byl tím kamarádem-oplodňovačem.

Oem odpověděl před 4 roky

Někde jsem četl, nikdy nedělej žádná zásadní rozhodnutí v době ovulace 🙂 Svatá pravda.

petrjanasek odpověděl před 4 roky

Měli sme trojku z manželkou ja bez kondomu druhy muž s kondome.

Vaše odpověď

8 + 9 =