Líbí se vám hubené holky, nebo..?

PoradnaLíbí se vám hubené holky, nebo..?
Klára zeptal se před 6 roky

Jsem si říkala že jsem pro svojeho chlapa top ale připadá mi, že se pořád dívá na mladčí a hlavně hubenejší holky. Já nejsem tlustá ale mám nějaké to kilečko navíc. Holka krev a mlíko, ale vysoká. Prsa 75D a zadeček za který jde chytit a plácnout. Tak nevím proč pořád čumí po těch vychrtlinách. Je mi z toho ouzko a cítím se pak tak škaredá a nechci ani sex.
Co se vám libi? Hubené holky nebo krev a mliko?

7 Odpovědi
Nejlepší odpověď
Pavel odpověděl před 6 roky

Ja mam rad hubene. Holka by o sebe mela pecovat a sport a zdrava strava k tomu patri. Oplacana je tak jinak recene tlusta. A tlusta holka je vetsinou taky lina.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Kláro, chlapi mají různý vkus. Míval jsem kolegu, hubeňoura, který byl vyloženě na boubelky a měl i takovou ženu. Naopak jiný kolega prohlašoval, že když ženská stojí v pozoru, musí mít na pěst velkou fugu mezi nohama, jinak ho nezajímá. Já jsem na plnoštíhlé. Však se říká, že pořádný zadek (né velká prdel a la štýrský valach) je základem šťastného manželství. Pro mne ženská musí mít prsa 3-4, pěkný zadek, širší boky i stehna, prostě taková jako od Mánesa. Hubené neberu, proto mne absolutně nezajímají modelky. To jsou jen věšáky na prádlo s hezkým ksichtíkem. Ale proti gustu žádný dišputát. 

Anonym odpověděl před 6 roky

Miluju oplacane holky. Kosti jsou pro psy 🙂

Tibs odpověděl před 6 roky

Mne nejaké kilečká na ženách vôbec nevadia!… Dokonca skôr to mám radšej sú tak správne macate! 

Rey odpověděl před 6 roky

Miluju sportovní typy, sám sportuji. Tuky vůbec rád nemam. Když si holka sedne a sroluje se jí tam pneumatika, to je pro mě vyloženě asexuální záležitost.

max odpověděl před 6 roky

Každý ma jiný vkus, ale v zásadě je to jak s jidlem, at máme před sebou jakkoli úžasnou dobrotu, vždy máme největší chuť na to co přinesli k sousednímu stolu.
Kašli na to jestli kouká po jiných, každý chlap se rad podívá na to co nemá. Důležité je, ze drží za ruku tebe.

Pavel odpověděl před 6 roky

Pro mě nemusí mít holka velký prsa, ale pořádnej zadek a taková nějaká plnější. Vychrtliny neberu!
 

Vaše odpověď

2 + 10 =