Mám doma nevěrnici.

PoradnaKategorie dotazu: VztahyMám doma nevěrnici.
Tom zeptal se před 4 roky

Ahoj, jsme s manželkou spolu 17 let. Když jsem byl mladý jelito a ona ještě studovala podvedl jsem ji s jednou maminou. Pak jsem se jí přiznal a tím to asi začalo. Ze začátku mne podváděla omámená chlastem. Kvůli penězům jsem začal jezdit s kamionem a byl často pryč. Tím jsem manželce umožnil volnost. Máme spolu dva krásné syny. Bohužel máme i hypotéku. Dnes jsem to počítal a měla za dobu, co jsme spolu,  minimálně 9 chlapů. Vím že mne miluje a sama mi říká, že kdybych to udělal já, tak to nepřežije. Nejhorší je, že jsem tenhle víkend, přišel na to, že spala asi devětkrat s jedním, dle jejich slov „arogantním kreténem“. Nakonec z ní vylezlo, že ho měl většího. Většího natolik, že ji to i občas bolelo. A to je to, co si myslím že je hlavní důvod. Já sám jsem prostě průměr. Jinak jsem fajn chlapík, co nezkazí srandu, dovedu si poradit se vším možným, krom toho, jak se mám postavit k této situaci. Je to skvělá matka a až na nevěru i manželka. Ale tohle mne ranilo. Má odejít, nebo ji nechat si užívat? Já jsem ale celkem často nadržený a sex potřebuji. Miluji ho a myslím si, že nejsem tak špatný milenec. Naopak, manželka kolikrát leží jak prkno a nechce zkoušet nové věci. A bombónek na závěr? Chtěla by se mnou třetí dítě. Tak já nevím, co si o tom všem myslet. Díky za jakoukoliv radu. Tom

22 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Za prvé, ty dvě děti jsou tvoje? Já bych to tedy nedal a už bych byl od takové rajdy dávno pryč. A to třetí dítě, no pohlídej si DNA, ať neděláš vola a neplatíš na kukačku.

Pedro odpověděl před 4 roky

V první řadě jde jistě o děti. Kvůli nim často jeden z partnerů musí překonávat těžkosti. Dalším problémem v případě rozvodu je majetek, jak by asi dopadlo vyrovnání.
Ale její: Kdybys to udělal ty, tak bych to nepřežila, je pouhé vydírání. Takže ona může, a ty ne? Asi bych si hned náhradu nehledal, ale zkusil bych ji vydírat také. Ještě jednou a já si také najdu bokovku. A co potom uděláš? Požádáš o rozvod, nebo si hodíš mašli?
Osobně většinou souhlasím s Fanynem, nevěru neuznávám, ale kvůli dětem bych to neřešil rozvodem, pokud se polepší.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Pedro: On je 17 let s manželkou. tak to měli řešit hned, buď když byl on nevěrný, měla jej vykopnout ona a pokud mu to odpustila, nelze mu to recipročně opláce a ještě navíc několikanásobně. To je 1:9. Jde o to že dva synové a hypotéka, to ona bere jako vítanou překážku pro Toma, takže si to setsakramentsky rozmyslí. Ona to ví a vlastně ho tím má pojištěného. Děti jsou rukojmími. V tomto případě s tebou souhlasím a protože promiskuitní baby jsou samy žárlivé, vrhl bych se do víru vášní a jel si po svém. Buď se ona chytí za frňák a umoudří se nebo půjdou od sebe. Tome, snad nechceš dělat ženě celý život rohožku, hodného troubu a jen trpět jejími zálety. Nevím, jak jsou tví synové staří, ale já bych jim nastínil, jaká je jejich maminka zač a jak moc tě miluje, když chodí za jinými pány. Nebo chceš čekat až i ten mladší dospěje? jTo ale ty už budeš páprda a ona bude mít za sebou na rozdíl od tebe prožitky. Je to na tobě.

Tom odpověděl před 4 roky

Synům je 6 a 9. Ona mi tvrdí, že to bylo před dvěma lety a že si uvědomila, že miluje mne a že se bojí pohlavních chorob a pověsti. Ale co taky ještě nedovedu pochopit je to, proč tomu člověku občas napíše. Prý by za ním už nikdy nejela a prý on za ní „stoprocentně“ nepřijede. Že prý ho provokuje, protože je to arogantní kretén. Já sám si myslím, že to nebude tak dávno jak tvrdí. Já ji miluji a samozřejmě je mi jasné, že při případném rozvodu byl problém s majetkem. Mám rád nás domeček, i když je starý. Snažím se rekonstruovat ho postupně. I když při mé práci, je to s časem složité. Nechci přijít o nic z toho, ale zároveň nechci být ten blb. No šrotuje mi to fakt hodně. Navíc, nejsem ten tip může, po kterým ženy letí. Jsem prostej slušňák. Je pravda, že manželka by mne chtěla mít doma každý den. Ale oba si uvědomujeme, že musím bohužel jezdit s kamionem, protože nikde jinde takové peníze nevydělám. Musím přiznat, že se o rodinu stará vzorně, když jsem byl nemocný, tak se o mně starala. Možná si jen hledám důvody, abych ji odpustil. Na druhou stranu mi to od ní nepřijde fér. Asi ji zkusím navrhnout otevřený vztah a uvidím jak zareaguje. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tome, chápu tě, že to není jednoduché. Já jsem sice proti nevěrám, ale řeknu ti, že ty jsi udělal chybu, že jsi se k té své na počátku vašeho vztahu přiznal. Chování tvojí ženy je skutečně nefír a myslím si, ať si říká cokoli, že ona ten jeho velký ocas má stále v hlavě, ať je to arogantní blb či ne. Měl bych pro tebe tuto radu. Abys zjistil, jak si to tvá žena dál představuje, tak si na portálu ministerstva spravedlnosti stáhni formulář Žádost o rozvod a tajně, aby žena nevěděla si jej vytiskni. Pak jej vyplň a podepiš. No a pak dej se ženou řeč, že tě to, jak tě podváděla tě traumatizuje, že jí to třeba budeš při prví příležitosti, která se namane, oplatíš. Mluv vážně. Také řekni, že tě její nevěry ponížily, že z nich máš depku a že si nepřeješ, aby si s nějakým chlapem psala, že těch jejích avantýr už bylo dost a že bys rád věděl, jak si vaše další soužití představuje. Jde o to, zda jsi ochoten se smířit s rolí hodného tatínka a spolubydlícího, který bude vydělávat prachy, zatímco jí bude kundu protahovat někdo jiný. Jde o to, zda ti stačí mít ten domeček, splácet hypotéku, být s dětmi a s nedůvěryhodnou ženou. Pokud ano a smíříš se s tím ta OK. Pokud ne, tak buď sám nebuď svatý a ošukej co před tebou neuteče, i to je jedna cesta i když podle mne stejná, jako bys začal své problémy utápět v alkoholu nebo drogách a nebo si promluvte a bude-li se nejapně vymlouvat a třeba i tak nějak říkat, že za to můžeš ty, dej jí na stůl tu vyplněnou žádost o rozvod. Jestliže ti ji podepíše, budeš vědět, že šukárna s jinými je pro ni víc než ty a pak budeš vědět na čem jsi. Klidně, dostaneš-li se k jejímu telefonu tomu jejímu exmilenci napiš jakoby to psala ona: „Už mi nepiš, manžel se to nějak dozvěděl, mám průser“ nebo tak něco. A třetí dítě??? Nebuď trouba. To od ní může být jen jakýsi sichr pro případ, že by ji oplodnil milenec.
A poslední věc… Na ty její nevěry jsi přišel ty sám či díky někomu, nebo to na tebe sama vybalila?

Tom odpověděl před 4 roky

Fanyn, díky za rady. Udělám jak radíš. Na Nevěry jsem někdy přišel já, někdy se přiznala a někdy to přinesl někdo jiný. Žijeme na malém městě. Rozhodně na stará kolena nechci vzpomínat na pracovní úspěchy, zatím co moje žena by vzpomínala na obří čůráky. Jsem vychovaný v duchu rodiny, bohužel moje žena, viděla nevěru ze strany své matky,  od mala. Takže jestli je to možné, tak to i podělila. Chci aby rodina zůstala po hromadě, ale nechci to za úplně každou cenu. Rád se obětuji, ale zároveň si uvědomuji, že musím taky žít. Jsme tu všichni jen krátce. Každopádně ti děkuji za radu. Tom

Fanyn odpověděl před 4 roky

No jo, příkladná matka a učenlivá dcera. Příklady táhnou. Jasně, rozumím, že rodina je pochopitelně pro tebe priorita. Víš, ale když jste z malého města, tak se tam polovička lidí navzájem zná alespoň od vidění. Jestliže jsi na ty nevěry musel přijít sám a co hůř, třeba i od známých, je mi jasné, že jsi si připadal jako hlupák a pitomec. Jistě se ti s tím přiznala, až když jsi jí řekl co víš nebo co jsi slyšel. To není dobré. Kdybys na nic nepřišel a nikdo ti nic neřekl, jela by v tom dál. Po nevěře je důvěra v zadeli a špatně se obnovuje. Sliby jsou chyby. Navíc, kdybys to, byť se zatnutými zuby snášel, měla by tě za hodného pitomce, domov by měla jako základnu, kterou ty finančně zajistíš. Ona by zaopatřila děti, něco uvařila, něco vyprala nebo uklidila a hurá do víru vášní. Vždyť co, co se stane? Nerozvedeš se kvůli dětem a baráku. Nějaké ty tvé výtky i křik snese, tak si posype popel na hlavu, slíbí ti nesplnitelní a zase hurá za nějakým jiným ocasem
Takže chápeš, co ti tím chci říci? Já tou žádostí o rozvod nemyslel, že by jsi ji podal a chtěl se rozvádět, jen bys ji vystrašil, třeba vyvedl z míry, aby měla červa v hlavě coby kdyby a zamyslela se nad tím, že pitomcem být nemíníš. A pokud podepíše, tak ať jde, žádná škoda.
Byl bych moc rád, kdybys pak napsal, jak ten pohovor, popřípadě ta finta se žádostí o rozvod, popř. ta zpráva z jejího telefonu milenci, tebou napsaná, dopadly.

Tom odpověděl před 4 roky

Fanyne, chápu to co jsi mi napsal. Určitě se pokusím spáchat nějakou lest. Už jen pro dobrý pocit, že jsem pro to něco udělal. A určitě dám vědět, jak to dopadlo. Děkuji ti

Ra odpověděl před 4 roky

Tome, doporučím ti udělat ještě jeden krok – rozdělení společného majetku manželů. Můžeš tam mít i článek o tom, že manželka, v případě prokázané nevěry, bude krácená na svém podílu – třeba tím, že ztratí všechna práva k domu. Je to krok, který bys stejně musel udělat v případě rozvodu, dost důrazný, aby dostala rozum a přitom to ještě není přímo rozvod.

Lena odpověděl před 4 roky

Mě to příjde docela divný, proč by měla jeho žena přicházet o podíl na domě nebo majetku? Jenom kvůli tomu, že to má ráda a ten její jí nedokáže udělat šťastnou?
Podle mě je to kravina.
Chlapi například utrácí peníze za motorky nebo za hospodu a to nevadí? 
 

Vlasta odpověděl před 4 roky

Souhlasím s Lenou. Z autora mluví jenom závist. Viz to že na smrtelné posteli ona bude mít na co vzpomínat. Jenom závist. Tak si najdi taky milenku když jí to závidíš. Ale spíš to vypadá že doma je vše ok a milenku nepotřebuješ, jenom ti připadá nefér že manželka si to umí zařídit. Nevím proč do toho hned tahate majetek peníze rozvod atd 

Vlasta odpověděl před 4 roky

Skvělá matka a manželka a ty budeš mávat rozvodovými papíry. Bravo, uděláš ze sebe jenom kreténa. Ona nepracuje?

Oem odpověděl před 4 roky

Ač jsem teda muž, tak z části musím dát za pravdu Vlastě, protože je rozdíl, když nevěra narušuje rodinu, manželka se nestará, tahá se s milencem, atd. Ale když je vše v pořádku, je dobrá manželka a matka a vlastně by se o té nevěře skoro nedozvěděl – nenasazuje mu parohy veřejně a s kamarády, takže má úroveň, tak bych se možná zamyslel nad tím proč to dělá. Třeba jsi často pryč a cítí se opuštěná? Třeba je hluboce raněna tvou nevěrou a myslí si, že jsi nevěrný na cestách?
Na rozvod je vždy času dost a pokud máte jinak krásný vztah a rodinu, asi bych se nechoval jako radikální kokot, který z ješitnosti rozdupe všechno co za život vybudoval, ale začal bych se ženou více komunikovat.
Co když najdete společnou řeč i v sexuální oblasti a dokážete z toho, co vás teď rozděluje udělat zábavu, která vás může spojovat? Když se budeš chovat jako pomstychtivý debil, tak zničíš život sobě, dětem a ničeho nedosáhneš. Kde máš jistotu, že po téhle ženě nebude druhá, která tě nebude milovat, bude tě využívat a podvádět ještě více? Asi ti není 20 aby ses choval jako puberťák. Přemýšlej.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Mají dům, který on prostupně rekonstruuje, mají hypotéku a ona prý chápe, že on musí makat a dost vydělávat, aby měl na ty splátky i na matroš na rekonstrukci. Ona s tím přece musela souhlasit. Takže snad je soudná? Navíc píše, že jsou z malého města a on se o těch nevěrách dozvěděl jednak sám a také od jiných. Přitom jí prý na pověsti záleží…??? Nejspíš jí byl za mlada nevěrný ještě když nebyli manželé, protože v té době prý ona studovala. A myslet si, že když jezdí s kamiónem, tak na každém odpočívadle ošuká prostitutku je scestné. On píše, že jí byl nevěrný jen jednou, ale ona už s 9 chlapy. Já mu psal ať si s ní promluví a vyříkají si, co a jak dál. Ale promiň, než žít s ženskou, co se kurví na malém městě s kde kým, tak to bych raději byl ten radikální kokot než blahosklonný celoživotní trouba.
A jestli se on bude kurvit a ona také a dál spolu budou žít jenom jakože kvůli dětem, co je to za soužití, co je to za manželství? To budou jen dva spolubydlící.

MRDAK odpověděl před 4 roky

Já nevím co pořád máte s tím fetišem sexuální věrnosti. Jak za středověku, fakt. Dnes je to úplně normální, že lidé nejsou svázaní takovýma kravinama a prostě si občas užijou. Co je to za život, sedět celý dny u baráku, poklízet, starat se o děcka a čekat na smrt. Tak si holka užije. Bože, to je toho. Připadá mi, že byste ji nejradši upálili na hranici.

MRDAK odpověděl před 4 roky

Ona mu odpustila že se kurvil, tak teď je řada na něm :.-D 😀 

Kava odpověděl před 4 roky

MRDAK – Tak jsi normální? To se jako budeme podvádět jak na běžícím páse? Proč potom mít nějaké vztahy? Se můžeme mrdat navzájem i v autobuse, ne?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Kava: OK

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak co Tome, už jste si se ženou promluvili?

stop odpověděl před 4 roky

MRDAK má pravdu, jde jen o sex. Měla jich jen devět a pokud domů nedotáhla nějakou chorobu, tak proč z toho dělat aféru. Ty sis taky šukl jinde a je fuk, jestli to je s jednou a nebo s deseti. 
A pokud šukala s někým, kdo ho má většího? Co tě na tom překvapuje? Ty jsi vybaven průměrně a ona chce pořádného ocasa. Neměj ji za zlé, že si chce vzít to, co doma nemá. A pokud s tebou ještě šuká, tak to ber jako své vítězství. Nemysli na to, jestli náhodou nešuká s někým, když jsi pryč. Pokud máš potřebu, tak si taky vrzni jinde a buď rád, že máte jinak hezký vztah.
A rozhodně neber v potaz ty radikální názory, co tu prezentuje Fanyn, ten se jen rád prezentuje, ale točí pořád jen to samé. A na vše má vždy tu nejlepší odpověď.
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Prezentuj se taky, od toho to tu je. Já mu nic nevnucuju, jen říkám svůj názor, že s promiskuitní babou bych žít nemohl. Ty jsi opačného názoru, prosím. A neprezentuji se všude… Pokud se někdo svěří, že je kanda či cuckold, tak tam nemám co k tomu říci. Pokud jste kandové a baví vás nevěra partnerky, choďte na Kandaulismus.cz. Ale naprostá většina paroháčů a podváděných manželů kandové nejsou. 

Oem odpověděl před 4 roky

Že je fanyn všude je jen proto že zbytek nepíše. Když máte jiný názor tak ho vyjádřete, v opačném případě mlčte.

Vaše odpověď

11 + 19 =