Manipulátorka? Slepá zamilovanost?

PoradnaKategorie dotazu: OstatníManipulátorka? Slepá zamilovanost?
Oem zeptal se před 4 roky

Co říkáte na případ toho pokusu o vraždu, kdy bývalá manželka údajně navedla milence aby zabil jejího bohatého exmanžela? Ten dokonce věří v její nevinu a zaplatil šílenou kauci, aby se panička dostala na svobodu. Je to hodně zajímavé. Podle mého osobního názoru je ta paní pěkná zlatokopka, už když si vzala o tolik staršího chlapa, který provozoval nějaké nevěstince nebo co, to o něčem svědčí. A pak mladší milenec, prý docela trouba, co se jenom bavil a sekal dluhy. Docela by to do sebe všechno zapadalo. Navíc panička je prý psycholožka a hezká ženská, takže podle mého názoru nemá problém si omotat kolem prstu každého chlapa.
 
 Článek : https://www.novinky.cz/krimi/clanek/soud-potvrdil-16-let-vezeni-mladikovi-ktery-se-pokusil-zavrazdit-manzela-sve-milenky-40338568
 
tady jsou i fotky té paničky : https://www.novinky.cz/krimi/clanek/soudni-ping-pong-olomouc-a-brno-se-prou-kvuli-zene-souzene-za-pripravu-vrazdy-manzela-40324420
 
Co na to říkáte? Ty vraždy ze žárlivosti a z prospěchu jsou dost časté. Říkám si, že ani „normální“ paroháč, který není extra bohatý, ale ani žádný žebrák a doma manželku děvku, která si najde nějakého bezprizorního milence, do kterého se bezhlavě zamiluje (nevěrné slepice mají pro takové blbečky slabost) si nemůže být jistý, že se mu něco zvláštního nestane. Je to hrozné, jaké jsou některé ženské bezpáteřní vypočítavé bestie.

4 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Pokud zabila či chtěla nechat zabít manžela, stejně by dostala hovno. jasně že je řada vypočítavých bab… To je jeden z důvodů, proč se syn odmítá vázat a dělat si problémy.
Ta ženská, to je černá vdova jako vyšitá a ten její 73 letý blbeček? když chce chcípnout, budiž mu to přáno. K němu se dá jen říci, že dub zůstane dubem, pařez pařezem a vůl volem.

fest odpověděl před 4 roky

Teda nemůžu souhlasit s tím, že se jedná o hezkou ženskou. Dle mého je škaredá a nesympatická jak čert (promiň čerte). 
Vypočítavých ženských je hodně, agresivních chlapů taky. Někdy to nepoznáme, jindy ano a stejně strkáme hlavu do oprátky. Nevybereš si, ale asi to tak má být. 
Jinak, že v tom má prsty panička je dost zjevné, ale jestli se ji nepodaří utéct na nějaké procedurální chybě, kdo ví. A zamilovaný manžílek ji jistě tu díru v zákoně nebo v procesech pomůže najít 🙂

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: Kdo chce kam…  A je zajímavé, kolik chlapů se třeba s takovou hydrou rozvede a brzy si nabrnkne jinou, ale povahově naprosto podobnou. Také se říká, že často chlap, co měl v dětství takovou despotickou matku, která doma vládla, takže buď od ní manžel raději zdrhl nebo musel poslouchat, tak syn si hledá podobné. A Černé vdovy, ty jsou vysoce manipulativní herečky.

Oem odpověděl před 4 roky

Souhlas, pánové. V jejím případě to bude hlavně ta schopnost manipulace. Taková mrcha si chlapa vodí jako loutku. Je to hrozné. A ještě Fanyne, jak píšeš, že kdyby ho zabila, tak by dostala hovno. Já si myslím, že třeba chtěla využít toho blbečka, aby udělal tu špinavou práci. Ona by chudinka přišla o manžela a dědila by po něm. Tak to ty černé vdovy dělají. Najdou si na špinavou práci nějakého naivku, zaplatí mu za to svojí kundou a chlapi se můžou posrat a udělají cokoliv. Však ženy nás tak od malička manipulují a často využívají toho, že jsou ženy abyste je pustili, nebo jim zdarma pomohli atd. Tohle mě vždycky iritovalo, když přišla ženská s žádostí o pomoc a automaticky ani neprojevila zájem co je dlužna.

Vaše odpověď

17 + 9 =