Manžel chce abych mu byla nevěrná

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiManžel chce abych mu byla nevěrná
Alena zeptal se před 4 roky

Jsem z toho v šoku. Hledala jsem nějaké informace a našla jsem tady ten web a jsem z toho v šoku znovu. Nechápu to, manžel se mi svěřil, že ho vzrušuje když bych mu zahnula. On se těšil že mě to potěší a já jsem už týden z toho na nic. Nevím co s tím mám dělat. Bojím se, že se mi zhnusil, nebo jestli se mi nezhnusil, tak pokud bych to udělala, určitě by se mi zhnusil. Vlastně jsem ani na sekundu nepřemýšlela o tom že bych to udělala. Věrnost ve vztahu je pro mě základ vztahu. Nechápu, jak po mě může něco takového chtít. vysvětlí mi to někdo? Poradí někdo, co mám dělat? Miluji ho a nechci se s ním rozejít, ale v prvních chvílích, když mi popisoval co by chtěl, jsem k němu cítila odpor.

62 Odpovědi
Nejlepší odpověď
stop odpověděl před 4 roky

Na rozdíl od většiny zdejších komentářů bych to viděl také z druhé stany a řeknu ti, že ty jsi taky výhra. Pohoršuješ se tady, vykřikuješ něco o manželském slibu, ale tvůj manžel jen projevil své přání, zatím jsem neviděl jediný náznak toho, že by tě do něčeho nutil a ty zde reaguješ zcela neadekvátně. Hysterčíš tady, jak nevíš, jak dál, mluvíš o tom, jak se ti manžel hnusí a jak strašná je pro tebe představa, že žiješ a vychováváš dítě s úchylem. A to jen proto, že jak jsi sama řekla, ti sdělil něco, čím myslel, že tobě udělá radost. 
Tak mu prostě v klidu řekni, že mu děkuješ za nabídku, ale máš ráda jen jeho a o toto vážně nemáš zájem a přestaň se chovat jako hysterická kráva. A teprve až za tebou přijde, že chce, abys při tom měla zavázané oči a pak až ti sundá pásku, tak uvidíš, že na tobě leží místo něj stokilový nabušený černoch, tak začni vyšilovat.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Milá Aleno, jsem chlap a sice z toho v šoku už za ta léta co to znám nejsem, ale také to do dnes nechápu. Pokud, a to dle tvých stesků na to, jsi slušná ženská tak chápu, že tě to irituje. Tomu se říká kandaulismus a kandaulistou je muž, který se vzrušuje při pohledu na manželku souložící s jiným. Je to divné, ale někteří to tak mají. Jsou ženy, kterým to vyhovuje, protože tak nemusí svou případnou nevěru skrývat, jsou i takové, které si v tom libují a z takového manžela si pak udělají onuci, rohožku nebo troubu, zahýbají mu, dělají si co chtějí a jemu stačí, že mu o tom jen povídají. Nevím ale, jak by sis takového manžela coby chlapa vážila. Jak vidno jsi z těch žen, které jsou proti tomu, takže se od manžela nenech do ničeho nutit. Ano, s tou věrností u mne boduješ. já jsem ženatý 34 let a nikdy bych nedovolil ženě nějakou avantýru, natož mnou dohozeného milence. Sám jsem byl ženě také vždy věrný. A rada? Pokud se ti to protiví, rozhodně to odmítni. Pokud bys na to přistoupila jen na sílu, jen abys manželovi z lásky vyhověla, je to špatně, poznamená tě to a váš vztah to stejně rozboří.
Kandaulismus je o dobrovolnosti jak muže tak jeho ženy. Začíná to sexem tzv. trojkou M+M+Ž, třeba návštěvou tzv, swingers klubu a pak to pokračuje tím, že manžel nalezne pro ženu milence nebo jí dá volnou ruku, aby si jej našla sama. Některé ženy zprvu odmítající se pro to nadchnou, ale těch je menšina. Většina žen to odmítá. K čemu mít manžela, když na sex bys měla jiného. Víš mě by se manželka protivila ba přímo hnusila i kdyby se dopustila jen jediného úletu. Kdybych chtěl trojku Já + Ž + Ž asi by mne kopla do zadele.
Prosím tě jak jste spolu dlouho? Máte děti?

Alena odpověděl před 4 roky

Hnusí se mi to. Kdybych chtěla jiného tak nebudu s manželem. Nechápu, jak může po mě něco takového chtít. Jsem z toho strašně zklamaná a rozhozená. Jsme manželé 10 let, máme dceru a myslela jsem si, že spokojené manželství. Netvrdím že chci rozvod, ale nevím jak dál.

Wuua odpověděl před 4 roky

Jestli je ti proti srsti pichat s nekym jinym tak to nedelej… A hlavne to tak strasne neprozivej, ze ti manzel sdelil nejaky tajny prani… Taky ti mohl klidne rict, ze by rad, abys ho svazala a pichala do prdele.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Já tě naprosto chápu. Jestli ti manžel do té doby za celých deset let nic nenaznačil a projevil se až nyní, tak jsi z něho rozčarovaná. Kdyby ti to asi řekl krátce po svatbě, jdeš asi od něho. Rozhodně mu přímo a bez vytáček řekni, že tohle tedy nemíníš dělat a jestli se mu to nelíbí, ať si dá nohu třeba za krk. Hlavně počítej s tím, že sice couvne, necháže to nějkou dobu být, ale po čase to může zkoušet znova, může použít nějaké lsti a snažit se tě do něčeho dotlačit. Hlavně se nedej opít, protože ženy v opilosti udělají mnohé voloviny jichž pak litují, nedej se ani ukecávat, ani nijak vydírat. 

Martin odpověděl před 4 roky

Ako napísal Wuua, sk7s to tak neprežívať. O nič nejde. Ľudia robia inšie „prasárny“ a sú v pohode. Základ je, že manžel to nemá ako úchylku – teda sa vzruší aj bez toho. Podľa môjho názoru (podloženého poznatkami antropológi e), človek nie je tvor monogamný a teda inštitút vernosti je vlastne „iba“ sociálnym konštuktom. Netvrdím, že je to zle, ale nie je to jedinácesta, ktorá existuje. Moje odporúčanie je nasledovné: Predýchaj to, pozri sa na to z tej strany, že doteraz bolo všetko OK. Až sa budeš cítiť, hovorte o tom. A a skús, iba v teoretickej rovine, sama pre seba, na chvíľu si predstaviť, že by si bola s iným chlapom. A ako písal Fanyn – je to len ďalšia sexuálna praktika, takže sa nenechaj nútiť a ani nenúť samú seba. Nechaj to plynúť a ak ste obaja rozumní, ustáli sa to a bude zas kľud.

sunar odpověděl před 4 roky

Jen bych chtěl trochu upřesnit pojmy, kandaulista je ten který rád ukazuje manželku, vzrušuje ho, když se líbí a ano vzrušuje ho když by se manželka vyspala s jiným. Ten co ze sebe dělá dobrovolně hadr je cuckold. Kandaulista rozhodně neznamená být submisivní ať už v životě, tak i v sexu.  Alena:  podle toho, co jsi napsala, tak manžel tě nenutí, jen vyslovil přání a přáním nikoho nenutí, tak mu jen řekni že je ti to proti srsti, že to neuděláš a pokud je normální, tak to pochopí a nebude tě nutit. Tady je totiž nějaké přesvědčení, že kandaulista manželku do něčeho nutí tlačí a nějak jinak manželku manipuluje do něčeho co ona sama nechce atd.-to nědělá kandaulista, ale SOBEC. Nebo můžeš ,manželovi říct, co mě řekla žena když jsem se jí zeptal, jestli by něco nechtěla mít s někým jiným, že by se do něho musela zamilovat a že by potom spala jen s ním. To si pak rychle rozmyslí. Pokud teda není cuckold.

Alena odpověděl před 4 roky

Vy asi nechápete o co mi jde. Já prostě nerozumím tomu, jak milující muž může chtít po mě, jako jeho ženě, abych spala s jiným? Nevím, co si mám o tom myslet. Buď je úchylný a měl by se léčit a protví se mi, jako chlap, nebo je mi sám nevěrný a chce mít čisté svědomí. Lepší je asi varianta 1, ale představa, že žiju a vychovávám naše dítě s úchylem mi klid na duši nepřidává. Je tady nějaká žena, které se stalo to samé? Jak jsi s tím naložila? Nejhorší je, že on si myslí, nebo myslel, že mi tím udělá radost.

Alena odpověděl před 4 roky

Možná nejsem na správné stránce, když mi tady někdo píše, že je to jenom další sexuální praktika. Chápu třeba sado maso, to je jiná sexuální praktika, ale pořád probíhá s partnerem kterého miluji. Pustit na sebe cizího chlapa, vždyť to je nejen proti logice, ale i manželskému slibu. Jak můžete říct, že je to jenom jiná praktika????

Mirek odpověděl před 4 roky

Aleno, možná by nebylo špatné navštívit sexuologa. Každý z nás tady má na tohle nějaký vlastní názor a mnoho z těchto názorů může být a je v přímém protikladu. Bylo by dobré si poslechnout odborníka, který je svým způsobem nezávislý a může poskytnout ucelenou řadu informací k přemýšlení…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Alenko, kdyby mi manželka za mlada sama navrhla, abych ošukal jednu nebo i obě její sestry a že ona se na to bude dívat, tak bych to také považoval, že je ujetá, že mě vůbec nemiluje. Nejhorší pro tebe je, že tito lidé, a jak vidno tvůj muž nejspíš patří mezi ně, si fakt myslí, že tím potěší nejen sebe, ale i tebe. Mnoho mužů si asi myslí, že všechny ženy na světě jsou děvky, které chtějí být promiskuitní, chtějí mít co nejvíce ocasů a chtějí tudíž mít sex s více muži, aby si užily. Nechápou, že jako u mužů je někdo na holky a někdo raději vdolky, tak i u žen jsou ženy, které jsou promiskuitní, a jsou ženy, kterým v manželství o tohle vůbec nejde. Mnoho mužů má představy, že některé ženy tu promiskuitu v sobě jen dusí, jen se bojí za zády manžela, partnera něco začít s jiným a že na takovou příležitost vlastně čekají. To je velký omyl. Základem dobrého manželství je komunikace. Promluvte si s manželem o tom a řekni mu, že ti tyto návrhy vadí, že tě urážejí, protože si tvůj muž o tobě asi myslí, že jsi nějaká taková. Pokud s tím ale nedá pokoj, jdi od něho. Nebo ho postraš… Řekni dobře, ale jedině bez antikoncepce, v ovulaci a na ostro, ať z toho je sourozenec pro naše děcko. To chceš? 90% chlapů couvne. Pokud i přesto ten tvůj necouvne, pošli jej do oběhu. Lepší už nebude!

Wuua odpověděl před 4 roky

Tvl to je navrh: „at z toho je sourozenec“. Alenko at se ti to libi nebo ne je to stejna uchylka jako tebou zminovany sado-maso. On at sadista, co bazi po tom nekomu ublizovat tak masochista co chce aby mu ublizovano bylo tak stejne ten tvuj „uchylacek“ (mozna opravdu chce jen alibi pro svou vlastni neveru) by rad videl jak te nekdo picha. A znovu pokud by byl sadista a chtel te serezat a tobe by to nic nerikalo a primo se ti to pricilo tak to kvuli 10letymu manzelstvi a jeho hezkymu usmevu dovolis a jdes do toho? Promluv si s nim o tom, rekni ze ze ti hnusi bejt s nekym jinym a že to nechces. Neres neveru, nebo zda te miluje nebo nemiluje (zopakuji pokud nechce alibi pro svou vlastni neveru). A Fanyna neres ten je posedlej oplodnovanim a krachem vztahu…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Wuua: Nepleť si pojmy s průjmy. Tady nejde o oplodňování, ale o postrašení. Já ji nenabádám k tomu nechat se oplodnit, ale aby si manžela vyzkoušela. Normální chlap hodí zpátečku a pokud by ji nehodil, pak je trotl a bič a pryč od něho. A krach vztahu? No tady má k tomu manžel nakročeno.
A ještě něco… Ono je něco jiného oplodňování v povídkách, tam o nic nejde, tam je to fantazie a sranda, ale něco jiného skutečnost.

Oem odpověděl před 4 roky

Dnes s Fanynem zcela souhlasím a jeho slova podepisuji. Ač sám jsem velmi tolerantní kandaulista, tak na to musí být dva. Pokud by manžel nebyl ochoten akceptovat, že se ti to hnusí, bude někde chyba. Jinak kdo ví, třeba za pár let potkáš někoho, kdo tě zaujme a budeš ho chtít zkusit a tahle n nabídka ti přijde vhod. Hodně žen to tak má. Že prostě náhodou potkají chlapa, se kterým by chtěly hřešit. Jak se říká, nikdy neříkej nikdy, ale manželovi řekni, jaký na to máš názor a pokud se něco změní, dáš mu vědět.

Oem odpověděl před 4 roky

stop : no ty seš ale vůl. Ty jsi jim snad u toho rozhovoru svítil, že víš, jak to formuloval a co všechno probírali, když dotyčná píše něco o zhnusení se? Místo urážení se raději ptej, třeba se něco dozvíš a možná ne jenom náznak, třeba bys překvapený, jak někteří chlapi dokážou projevit svoje přání. Jsem kanda, ale z některých „kolegů“ je mi na zvracení a být jejich manželkami, tak bych bral nohy na ramena a utíkal od nich.

stop odpověděl před 4 roky

Oem: Hlavně, že tys u toho byl. Já reaguju jen na to, co tady dotyčná psala. Sama psala, že ji tím chtěl udělat radost. Tak ji to nepodal asi nějakým hnusným způsobem. Jistě, chlapi dovedou být nechutní a projevit své přání hodně drsným způsobem, ale stejně tak ženské reagují v mnoha případech jako hysterické slepice. 
Jsou ženské, které jsou zhnusené tím, že po nich chlap chce, aby mu vzala ptáka do pusy, nedejbože aby chtěl, aby polkla semeno. A můžeš jim to říct sebeslušněji. 
Ona neřekla, jak přesně ji to řekl, ale o tom jak se ji hnusí mluví velmi vehementně. To už nějak zapomněla, co slibovala v manželském slibu, že budou spolu v dobrém i ve zlém a bla bla. Možná by se ji také líbilo, kdyby manžel se podíval na její špeky a začal vykřikovat, jak se mu hnusí a jak s něčím takovým má vychovávat děti. 
Má se ho snažit pochopit a promluvit si s ním. Ne o tom kvokat někde na internetu. A nikdo ji nenutí, aby to dělala. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, chlapi, nehádejte se, myslím, že by bylo dobré, kdyby nám samotná Alena pověděla, jak jí to řekl. To za prvé a za druhé by nám mohla říci, jak si o tom problému s manželem pak následně pohovořila a na čem se usnesli, jak to prostě dopadlo. Co ty na to Alenko?

Oem odpověděl před 4 roky

stop : já jsem u toho nebyl, ani nemám dostatek informací. Proto bych si nedovolil napsat, že se chová jako hysterická kráva. A plácáš blbosti. Že má někdo špeky je normální. On třeba taky nebude vrcholový sportovec. Navíc, jaký to má vliv na výchovu dětí? Proti tomu chtít po někom, aby chrápal s jiným, to je trochu jiná káva, ne? Chápu, že to máš třeba v hlavě trochu pomotané a ten požadavek jejího manžela ti přijde stejný, jako když v sobotu pronese, že by si dal k obědu kachnu, ale většina lidí to tak nemá. Místo abys to respektoval a chápal, že se jedná o úchylku a odchylku od normálu, tak tady z nás děláš úchyly a ještě k tomu burany, co se ani neumí chovat k ženě.
A jen tak mimochodem. Nechápu, proč by ženská chlapovi musela kouřit a dokonce polykat? A jaký vliv na to, že jsou z toho zhnusené má forma, jakou jí to ten chlap řekne. To je jako rozdíl v tom, když ženské řeknu – miláčku, myslíš, že bys mohla spolknout moje semínko – versus – kuř a polykej děvko? Pokud se té ženě semeno hnusí, nebo pokud ti smrdí péro, je přece jedno, jak to řekneš. A pokud je pro tebe důležité, aby žena polykala tvoje tělní tekutiny, máš si to ověřit hned na rande 🙂

Oem odpověděl před 4 roky

stop : ještě jedna věc. Kdyby ti žena řekla, že chce, abys lízal její kundu a žvýkal použité vložky při menstruaci, dělal bys to?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem a Stop: Tak asi jsem nenormální, ale mě kouření péra od ženy nikdy nic neříkalo. Teď nemyslím od mé vlastní ženy, já myslím za svobodna od jiných. Ta moje to nechtěla a byla mile překvapena, že to po ní ani nechci. Zrovna tak se mi eklovalo mrdat ženskou do prdele…
Já rád lízal až do jejího orgáče a né jednoho a také jsem ho zásadně dával kam patří, tedy jen a jen do kundy. Na druhou stranu jsem se ale rád do kund vysemeńoval. Každý to máme nastavené jinak. Někteří rádi z kundy vylizují cizí semeno, někteří rádi semení na kozy, já zase pěkně na dělohu. Někdo rád mrdá, někdo se raději dívá, jak mrdá jiný. Každý jsme nějaký, tak se navzájem nečertěte. Spíše by měla hovořit Alenka.

Čistá Pravda odpověděl před 4 roky

Souhlas. Nejdůležitější je najít správný protikus. Problém nastane, když se sexuální preference v průběhu života změní a partner na to nedokáže reagovat. A to je pravděpodobně to, co se stalo Alence a jejímu manželovi.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Čistá Pravdo:  A to vlastně může ještě Alenka být ráda, že se jí manža nepřeonačil na pány, i to se někdy stává. 

Alena odpověděl před 4 roky

Oznámil mi to, jako by mi sděloval něco skvělého. Když jsem reagovala zaskočeně, tak byl podrážděný. Vlastně ano, měla jsem pocit, že když to neudělám, tak ho zklamu. Proto je mi z toho zle.
 
Zatím jsme o tom nemluvili, ani jednomu z nás se do toho nechce. Od té doby jsme spolu moc nemluvili.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Víš, Ali, nejsem sice kanda, já osobně bych nikdy po ženě něco takového nechtěl, ale mám pár známých, kteří to tak mají a jejichž manželky na pro přistoupily. Jenže takhle se to nepředkládá. U nich to byl běh na dost dlouhou trať. Navíc to předkládání ze strany chlapa bylo po drobcích. Jenže když to chlap takto na plnou hubu vybalí, to pak je necitlivý ignorant, který si myslí, že podle sebe soudím tebe. Tvůj manžel si bláhově myslí, že se z toho samou radostí osypeš a nechápe, jak by se ženě nemělo líbit, že může šukat s jiným?  A když to kategoricky odmítneš jako něco pro tebe nepřijatelného, cítí se ještě dotčený, že on ti přece chtěl udělat radost a ty to neoceníš a odmítáš. Je to vůl. Zeptat se mohl, měl-li potřebu, ale nenápadně, citlivě. Zcela chápu tvé rozhořčení. Kdybych to takhle vybafl na svou ženu, tak mne nejen pošle do zadele, ale už by jsem se rozváděl. Mnozí chlapi si myslí, že vrcholným cílem všech žen je být promiskuitní. On si tvůj manžel asi myslí, že přece jde jen o sex, že si odskočíš za jiným, jako by ses šla vyčůrat, pak se vrátíš, povyprávíš mu to nebo by u toho třeba i byl a díval se, a pak že budete oba spokojeni a život jde dál. Jestli nemáte děti a on na tebe bude tlačit, bude se cítit uražený, atmosféra u vás zhoustne, tak jej včas pošli do oběhu, protože další spolužití s takovým člověkem pro tebe nebude perspektivní z hlediska pohody. Uvědom si, že on to v sobě už musel mít, ale teď to po desetiletém vztahu vyplulo na povrch, je to už venku a prostě je to v něm. Je to jako někteří muži když mají homosexuální sklony, ale potlačují je, ožení se, mají třeba dvě děti a pak po těch deseti letech, kdy se s manželkou trochu okoukají a i sex zapadne do jistého stereotypního klišé se v nich projeví ta homosexualita a najdou si milence. Totéž platí i u žen-leseb, které předtím nebyly lesbami.
Ale neřekla jsi nám, jak to u vás pokračuje? Máte teď tichou domácnost? Je dotčený? myslí si, že jsi pohrdla takovým darem, že to je jako bys odmítla diamantový náhrdelník?

stop odpověděl před 4 roky

Oem: No koukám, že ty jsi snědl všechnu moudrost světa. A tak tu častuješ lidi nadávkami (než se zase oboříš, že jsem s tím začal já, tak tě upozorním, že já jen řekl, že se chová jako hysterická kráva, ne že ji je), určuješ, co je a co není normální a taky kdo to má v hlavě pomotané a kdo ne. 
Co se tu tak dívám, tak ty a Fanyn tady přispíváte nejvíce, ale zatímco ani s Fanynem v mnohém nesouhlasím, je na něm vidět, že aspoň jeho myšlenky mají nějaký řád, tvé myšlenky jsou jak od věštkyně Jolandy. 
Navíc, jak čtu tvé příspěvky, tak ty nejsi ani kanda, ani cuckold, ale klasický podpantoflák, který má pocit, že podbízivostí k ženě ji dělá tu největší službu.
A pro tvou informaci, špeky jsou asi tak stejně normální, jako sexuální přání. A obojí může způsobit, že se ti ten druhý zhnusí. Ovšem pokud máš milujícího partnera, kterého také ty miluješ a pak se ti zhnusí jen kvůli špeku a nebo kvůli vyjádření svého přání, tak je něco divného hlavně v tobě.
A pokud jde o paní Alenu, to co píše bych bral hodně s rezervou. Ony ženy, ale někdy nejen ony, mají tendenci velmi přehánět a nemyslím si, že by vše bylo tak, jak to podala. Ovšem jestli ano a oni jsou spolu opravdu 10 let a teprve po deseti letech si začínají svěřovat svá sexuální přání, tak je v jejich vztahu něco v nepořádku. A běží li jeden z partnerů po takovém sdělení okamžitě na internet, aby to roztroubil do světa, místo toho, aby to probral s partnerem, tak takový vztah opravdu nemá moc smysl. Ač bohužel pravdou asi bude, že takových partenerství bude asi mnoho.
 

Božský Kája odpověděl před 4 roky

Já bych takovou hysterku jako milenku bral. Jsou dobré v posteli.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Stop: Měl bych jen pár připomínek. Jestliže, řekněme bude moje žena tloustnout, tedy porostou ji špeky, naznačím jí to už v zárodku, dokud je čas s tím něco dělat Jen pitomec by z ní nechal vyrůst prasnici a teprve pak z ničeho nic po dlouhodobém mlčení by to na ni vybalil.
S tím internetem, to je sice pravda, ale ten je pro ni anonymní, což je lepší, než když to, co na ni vybalil manžel, půjde ventilovat s maminkou, ségrou, kamarádkami, sousedkou nebo kolegy a kolegyněmi v práci. Tím by nejen manželovi, ale i sobě udělala ostudu a svému manželství tak způsobila mnohem horší škody. Nás nezná a my ji také ne.
A jsou pro každého z nás nějaké věci, které by neudělal ani za živého boha. Třeba já bych nikdy nevzal do huby cigáro. Předpovídali mi kdysi, že na vojně se to naučím, a nenaučil. Třeba v životě bych nechodil s kuřačkou. A pokud by chtěla kouřit něco jiného než cígo, tak jak jsem psal, tím by mne také zrovna neunesla.A teď proč toto píši? Protože kdyby moje žena-rovněž zásadová nekuřačka najednou po deseti letech manželství začala kouřit, tvrdě by mne zasáhla, zklamala a šel bych od ní. Že přeháním? Ne, protože by mne to zklamalo právě proto, že jsem si ji bral jako nekuřačku. Nejen zklamalo, ale zhnusila by se mi. Že jsem radikální? Ano, jsem jaký jsem. S tím si mne už brala a já zase ji, že je jaká je. Alena si jistě také za muže nebrala kandaulistu či cuckolda. Měl jí to říci na začátku, kdy spolu jen chodili. Ona na to hledí jako na podvod z jeho strany. Takže až tak hystericky se na to, řekl bych, nedívá. 
K tomu přispívání… Ano, máš pravdu, ale to není naše chyba, že jiní na to tady hází bobek.

stop odpověděl před 4 roky

Fanyn: Tři příklady a všechny velmi názorně související. 
Pokud žena začne tloustnout, ty ji naznačíš, že se ti to nelíbí, protože jsi si ji vzal jako štíhlou a nechceš z ní mít prasnici (samozřejmě, asi ji to řekneš méně razantně), tak pak záleží proč tloustne. Je to ze zdravotních důvodů, třeba hormonální porucha atd.? Nebo zlenivěla, myslí si, že tě má jistého a tak už na to kašle a nic nedělá a jen se cpe. Pak si s ní předpokládám o tom promluvíš a když nezareaguje, tak ji třeba pošleš do oběhu, jak ty říkáš. Pokud je to ze zdravotních důvodů, je na tobě, jak moc ji miluješ a zda to dokážeš skousnout, přestože se ti to nelíbí, ale ona za to nemůže.
Pokud začne z ničeho nic, po deseti letech kouřit, tak opět. Asi nemluvíš o tom, že si dá jednu cigaretu. Takže také proces trvající nějaké období. Začne kouřit a ty si s ní o tom promluvíš, že se ti to nelíbí. Zareaguje li na to a přestane, snad ti odporná nebude. Pokud nepřestane, chápu, že se ti může zhnusit.
Radikální ani nejsi, píšeš jak to vnímáš a pro každého je důležité něco jiného. Radikální jsi, pokud si s manželkou v takovém případě nepromluvíš, poběžíš to vyslepičit na net a pak ji opustíš, že se ti zhnusila. A o to mi jde. 
Stejná situace s tím kandaulistou. On ji podle jejich slov řekl své přání. Jednou. Ona s ním přestala mluvit a hned to běžela řešit na internet. Nezdá se mi sice moc pravděpodobné, že by ženská, která netuší, že něco takového existuje se trefila se svým dotazem zrovna tady a nešla by s tím na nějaké civilnější forum, jako emimino a pod. ale budiž, dejme tomu, že se to nějakým zázrakem stalo. A co tady vlastně hledá? Když ji někdo odpoví, že je to sexuální praktika, tak se začne rozčilovat nebo chce jen podporu v tom, aby mu mohla říct, jaký je úchyl a jak se ji hnusí? Žádná snaha o rozhovor, nic. A není pravda, že jestli něco takového chce, tak ji to měl říct hned na začátku. Je to jako s tím kouřením a tloušťkou. On ji mohl milovat a ona ho, protože byl nějaký. Pak spolu byli deset let, trochu si zevšedněli, mají třeba méně sexu a on kouká na porno nebo si něco hledá na netu a našel tam i něco o kandaulismu a cuckoldingu a jak to četl mohlo ho to začít vzrušovat a řekl si, že by to chtěl vidět i v reálu (možná ani nemá reálnou představu, jak by to probíhalo a jak by to zvládl). Nikde není psáno, že je kandaulista odjakživa a jen to v sobě dusil nebo tajil. Ne každý to o sobě ví. 
A tak ji to řekl a reakci vidíme (pokud je to realita). A to je to, co se mi nelíbí. 
 

stop odpověděl před 4 roky

Fanyn: Tři příklady a všechny velmi názorně související. 
Pokud žena začne tloustnout, ty ji naznačíš, že se ti to nelíbí, protože jsi si ji vzal jako štíhlou a nechceš z ní mít prasnici (samozřejmě, asi ji to řekneš méně razantně), tak pak záleží proč tloustne. Je to ze zdravotních důvodů, třeba hormonální porucha atd.? Nebo zlenivěla, myslí si, že tě má jistého a tak už na to kašle a nic nedělá a jen se cpe. Pak si s ní předpokládám o tom promluvíš a když nezareaguje, tak ji třeba pošleš do oběhu, jak ty říkáš. Pokud je to ze zdravotních důvodů, je na tobě, jak moc ji miluješ a zda to dokážeš skousnout, přestože se ti to nelíbí, ale ona za to nemůže.
Pokud začne z ničeho nic, po deseti letech kouřit, tak opět. Asi nemluvíš o tom, že si dá jednu cigaretu. Takže také proces trvající nějaké období. Začne kouřit a ty si s ní o tom promluvíš, že se ti to nelíbí. Zareaguje li na to a přestane, snad ti odporná nebude. Pokud nepřestane, chápu, že se ti může zhnusit.
Radikální ani nejsi, píšeš jak to vnímáš a pro každého je důležité něco jiného. Radikální jsi, pokud si s manželkou v takovém případě nepromluvíš, poběžíš to vyslepičit na net a pak ji opustíš, že se ti zhnusila. A o to mi jde. 
Stejná situace s tím kandaulistou. On ji podle jejich slov řekl své přání. Jednou. Ona s ním přestala mluvit a hned to běžela řešit na internet. Nezdá se mi sice moc pravděpodobné, že by ženská, která netuší, že něco takového existuje se trefila se svým dotazem zrovna tady a nešla by s tím na nějaké civilnější forum, jako emimino a pod. ale budiž, dejme tomu, že se to nějakým zázrakem stalo. A co tady vlastně hledá? Když ji někdo odpoví, že je to sexuální praktika, tak se začne rozčilovat nebo chce jen podporu v tom, aby mu mohla říct, jaký je úchyl a jak se ji hnusí? Žádná snaha o rozhovor, nic. A není pravda, že jestli něco takového chce, tak ji to měl říct hned na začátku. Je to jako s tím kouřením a tloušťkou. On ji mohl milovat a ona ho, protože byl nějaký. Pak spolu byli deset let, trochu si zevšedněli, mají třeba méně sexu a on kouká na porno nebo si něco hledá na netu a našel tam i něco o kandaulismu a cuckoldingu a jak to četl mohlo ho to začít vzrušovat a řekl si, že by to chtěl vidět i v reálu (možná ani nemá reálnou představu, jak by to probíhalo a jak by to zvládl). Nikde není psáno, že je kandaulista odjakživa a jen to v sobě dusil nebo tajil. Ne každý to o sobě ví. 
A tak ji to řekl a reakci vidíme (pokud je to realita). A to je to, co se mi nelíbí. 
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Stop: Tak samozřejmě, že bych se nejprve zeptal na důvod proč začala najednou kouřit a jestli si uvědomuje, že kuřačky se mi protiví a že právě proto jsem si ji vzal coby nekuřačku. To není jako nevěra, tam bych radikální byl – prostě jednou nevěrná a mazej! Samo, že mnohé ženské třeba po přechodu z hormonálních důvodů ztloustnou, ale to i my chlapi po padesátce zpohodlníme, více papáme a tloustneme (teď záměrně vynechávám pivaře s jejich mozolem). Ale jsou i ženy, které třeba stres, ať už z výchovy dětí, ze vztahů v práci a pod. (opět záměrně vynechávám možnost stresu z manžela, když to je blbec), které se cpou sladkostmi, čokoládami, prostě ten stres zahánějí tímto nevhodným způsobem a pak kynou. Ale máš pravdu, já být Alenou, tak se manžela zeptám, jak si to jako představuje, proč to chce a co že s tím tak náhle začal a pak bych mu řekla, že to nechci, že se mi to protiví atd. Pakliže by s tím ale nedal pokoj domnívajíc se, že mne nakonec ukecá, že mi nakonec tu díru do hlavy vyklove, dostal by důrazné ultimatum a pokud by ani to nepomohlo, sbalila bych se a šla, nebo prostě jeho přenechala jiným. Ale chápu, že když o tom nikdy nemluvil a najednou (nevíme jakým tónem a způsobem) to na ni vybalil, že ji tím šokoval. Víš, pokud se potkají dva a po roce manželství si vyloží karty na stůl, že on by to chtěl, ale jen ve své přítomnosti a ona že by to také ráda, ale že před manželem, tak tam je to OK, prostě se takoví hledali až se našli a jsou to šťastný pár ( znám takový pár, dokonce si tímto způsobem pořídili druhé dítě). Jenže kolik je takových párů? Většinou s tím přijde chlap, někdy po troškách a trvá mu to pár let, někdy to na ni třeba vybalí naráz a je zle. Některé ženy se nakonec ukecat dají, podlehnou tomu pokušení, jiné nedají (Alena) a třeba se s manželem i rozejdou. Jindy zase, ty ženy, které to zprvu odmítaly a pak se k tomu dali kvůli touhám manžela ukecat tomu propadly tak, že po čase ony poslaly manžu do oběhu a samy zůstali s milence, který v jejích očích byl ten správný chlap.
No, kdyby to předhodila na emimino, tak se jí tam ty slepice pochopitelně zastanou a chlapa v tom fóru rozcupují na kousky. Už to čtu: Je to blbec, vůl, úchyl, jdi od něj, pošli ho do zadele apod. Když však by si postěžoval chlap, že s tím přišla jeho žena a on je z toho per plex, tak by mu psaly, že si za to asi může sám, že se jí asi moc nevěnuje, že v sexu je nejspíš nudný, bez fantazie a ženu nedokáže uspokojit. O kurvách by nepadlo ani slovo. Víš, já tam někdy lezu, ale jen pro srandu a že tam občas naleznu námět k nějaké mé povídce.

Oem odpověděl před 4 roky

stop : spletl jsem se, ty nejsi vůl, ty jsi KOKOT 🙂 A ne, nechováš se jako kokot, ale jsi kokot 🙂 Protože jenom kokot se naváží do někoho, kdo si přišel o radu. Jenom kokot začne někoho zpochybňovat, aniž by měl nějaké indície. A nakonec, jenom kokot začne někoho shazovat a domýšlet si reakce protistrany, aniž by o tom něco věděl. Víš hovno o tom, jak probíhala jejich rozprava. Víš hovno, jak se její manžel choval, co jí říkal. Tak se nevyjadřuj k tomu, jestli je její reakce adekvátní a když už se neumíš ptát, ani poradit, raději drž hubu a neotravuj tady vzduch svými domněnkami a urážkami.

Oem odpověděl před 4 roky

stop : jo a kokote, jestli sis všiml, ona se neběžela vyzpovídat na internet, ona píše, že už je týden v šoku a po týdnu hledala informace na internetu a našla tady ten web, kde asi čekala nějaké pochopení, nebo vysvětlení. Místo toho našla kokota, který zpochybní, zda je to vůbec žena a urazí ji, že se chová jako hysterická kráva. No upřímně, být adminem tady toho webu, dal bych ti BAN, protože kokoti jako jsi ty, kteří mají jediní ten správný názor, dokážou v mžiku rozbít komunitu a odradit všechny návštěvníky.

stop odpověděl před 4 roky

Fanyn: Tak to, aby se dozvěděla, že za vše může vždy jen chlap a ženská je svatá na to nemusí ani chodit na emimino, tenhle názor zastávají někteří nejmenovaní přispěvatelé i zde, v tom případě si vybrala dobře.
My zde opravdu nevíme, jak to proběhlo, ale prostě se mi nechce věřit, že on za ni jen tak přišel a tohle na ni vybafnul a ona chudák je z toho teď paf. Tohle opravdu není stejné jako říct „miláčku, já bych to tak rád s tebou dělal i někde jinde než v ložnici“. Nemyslím si, že s tímhle jen tak přijde někdo, kdo má sex se ženou jednou za měsíc a jen potmě pod peřinou. Spíš to navrhne někdo, kdo ví, že by s tím mohl u partnerky uspět a pak i když partnerka nesouhlasí, tak pravděpodobně zareaguje odmítavě, ale relativně v klidu. Proto nechápu moc tuhle přehnanou reakci. 
Ale jak už jsem psal na počátku, pokud je tohle realita, tak ti dva jsou spolu deset let a vůbec se neznají, protože spolu neumí komunikovat a pak je zbytečné jim na fóru něco radit. Tohle je v lidech a myslím, že ani naučit se to moc nedá.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Stop: Tak ano, komunikace je základ. Já vždycky říkám, že ten otvor v hlavě nemáme jen na pažravost, ale i na mluvení. Bohužel, někteří lidé ten dar řeči neumějí využívat. Nikdo není jasnovidec, ani neumí číst myšlenky… I když, teď se musím smát, my se ženou se už za ta léta tak moc známe, že když spustím , ona často ví, co řeknu a také já už vím jak myslí ona, ale to je tím, že my spolu vždy komunikovali a že jsme spolu 34 let. Nikdy jsme před sebou neměli tajnosti, pochopitelně ani v sexu a díky tomu pak nedocházelo mezi námi k nečekaným nedorozuměním, nepříjemným překvapením a něčemu, z čehož bychom byli ona ze mě nebo já z ní zhnuseni. Každopádně nejsem oprávněn mluvit za Alenu, to ona nám to musí popsat, jak to bylo, jak jí to řekl a zda si o tom pohovořili, či se prostě naštvala a mají doma tichou domácnost a dusno jako v aréně.

stop odpověděl před 4 roky

Fanyn: Myslím, že nám Alena nic popisovat nemusí. My nejsme žádná porota, která vyřkne rozsudek. Pokud si Alena přišla pro radu a je to rozumně uvažující žena, tak z toho pochopí, že radu nemůže hledat na netu, kde ji pár nějakých šašků, které vůbec nezná řekne nějakou „zaručenou“ pravdu, ale že to co by měla udělat, jít za manželem a promluvit si o tom s ním. Jen ona a on jsou ti, koho se to týká a kdo ví jak se všechny věci mají. 
Může ji v tom rozhovoru pomoci, že to co chce její manžel není sice úplně běžné, ale existuje to. Může mu dát najevo, že tím, že ji to řekl, u ni neztratil svůj kredit a je ráda, že se ji svěřil, ale že ji tohle nebere a ona do toho nepůjde. A tak jako ona projeví pochopení pro něj, tak on by pak měl pochopit, že zase ji je to nepříjemné a nenutit ji k tomu. Pokud tohle ovšem nezvládnou, tak jak už jsem psal, mají nefunkční partnerství a opravdu problém. Ale to není tím, co ji řekl, tohle by vyšlo na povrch dříve nebo později kvůli něčemu jinému.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Stop:  Souhlasím s tebou, jen si myslím, že ona sem nešla pro radu co dál, ale spíš chtěla na to slyšet náš názor. My nejsme manželská poradna, kde dle mého názoru se také kloudné rady nemusí dočkat ani tam. Ony totiž ty rady psychologů o toleranci, o nepřipomínání, o zapomenutí a udělání tlusté čáry jsou sice krásné řečičky, ale odpusť, zapomeň a udělej tlustou čátu třeba za rok trvající partnerovou nevěrou (to je obrazně řečeno). Pro Alenu je to asi stejné, jako kdyby byla bigotní katolička, žila s bigotním katolíkem a bum, najednou by se z něho vyklubal skrytý muslim, který by chtěl aby i ona přestoupila na islám (opět obrazně řečeno), takže přes to cesta nevede.

Oem odpověděl před 4 roky

stop: zase meleš nesmysly. To, že má někdo sexuální deviaci, to opravdu může být důvodem rozpadu manželství. A s komunikací to nesouvisí. Jednoduše pokud někdo během manželství zjistí, že je na chlapy, mohou si s manželkou povídat od rána do večera a stejně ten jejich vztah nevydrží. Tak tady laskavě nemel moudra, že nám Alena nic popisovat nemusí. ty asi máš křišťálovou kouli a rozdáváš nevyžádané, vyvěštěné rady na potkání, já s Fanynem budeme určitě rádi, když se Alena více rozepíše, abychom jí mohli dát určitý pohled na věc. Jak se potom rozhodne je na ní. Možná už se rozhodla jít pro radu jinam, kvůli kokota jako jsi ty.

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn : ano, s tím náboženstvím jsi to uvedl naprosto přesně. Někdo (naprostá většina populace) prostě považuje věrnost za alfu a omegu vztahu. Proto se nedivím žádné ženě, že je v šoku z takového požadavku. Pak už záleží jenom na tom, jestli tomu muži to přání splní, nebo ne. Co jsem vypozoroval, častěji je to o tom, jestli ta žena si řekne – jo, manželství s ním mi za to stojí, prostě to pro něj udělám, protože jinak je mi s ním dobře, vydělává hodně, stará se o děti, tak má prostě úchylku, kterou jsem schopna překonat a dopřát mu to. Naprosté mizivé procento žen si pak najde milence a má radost z toho, že to nemusí tajit – a většinou je to tak, že ten manžel už je jenom trpěný sponzor, chůva a hodinový manžel, protože city už má žena jinde. A co jsem četl a viděl, většinou se ten vztah za pár let rozpadne. No a troufám si tvrdit, že 99% žen takový požadavek striktně odmítne a pokud na tom muž trvá, tak ta žena odejde s tím, že nebude žít s úchylem. Bohužel pokud to má někdo v hlavě, často je to tak silné, že bez toho nedokáže být a myslí na to pořád. 
Bohužel Alena přišla na web pro úchyly, kteří to tak praktikují, nebo je to jejich snem, tak tady bude mít většina asi jiný názor, ale já se snažím na to nahlížet optikou běžného, monogamního člověka a třeba kdyby mi moje žena řekla, že chce vstoupit do sekty, nechat si zašít vagínu, nebo potetovat obličej, asi by se mi taky zhnusila. proto mám pro Alenu pochopení.
Možná než nadávat Aleně do krav by bylo lepší vysvětlit jí, jak to takový kandaulista má a že to neznamená, že by ji nemiloval, ba právě naopak. Také většina kandů opravdu nedá ženu každému. Není to o tom, že by mu bylo jedno, kdo tě ojede. Aspoň doufám, že je trochu umírněný a líbilo by se mu, kdyby sis našla jednoho, slušného, stálého milence, aby mohl stimulovat ten svůj pocit žárlivosti a z toho být vzrušený. Ono to tak totiž funguje. Je to taková forma masochismu. Masochistu ukájí fyzická bolest. Cuckolda, nebo kandaulistu zase ta psychická, vzrušuje ho to, že je mu žena nevěrná. Není to tak, že by necítil bolest a žárlivost. To je omyl. Myslím si, že všichni cuckoldi žárlí. Rozdíl je v tom, že běžného chlapa to nasere, cuckolda to vzruší.

stop odpověděl před 4 roky

Oem: Říkal jsem si, že na tebe už reagovat nebudu. Ale udělám to, i když jen krátce. Pro dobro Aleny. Ať tady klidně dá co chce a ať ji „poradí“ kdo chce, ale prosím, i když oba přispíváte hodně, nedávej se do stejné roviny s Fanynem. Mezi vámi je rozdíl několika úrovní, ať již intelektuálně, tak způsobem komunikace. Uznávám, patolízalství ti jde skvěle, ale jinak ji ani nikomu jinému opravdu nemáš, pokud jde o možnost rady, co nabídnout. Takže věřím, že tvůj pohled na věc bude zdatně ignorovat.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Pokud vím, když byl tento web zakládán, neměl být jen pro kandaulisty a cuckoldy, ale i o paroháčáích nechtěných a těch je naprostá většina To, že já nejsem ani kanda ani cuckold, tím jsem jako pro tebe intelektuální hňup?  O tom, co napsal Oem, že kandaulismus je jistý druh masochismu, přímo duševního sebetrýznění jsem třeba já na jiném webu psal již dávno. Ty jsi cuckold, já ti to neberu, takže z vesela budeš fandit Aleninému manželovi, já ne, tak fandím ji. A co má být? A v čem jsem jako patolízal? Že já ti také nenadávám do kokotů? A Co nabízíš Aleně ty? Chci být slušný, proto se nesnížím k urážkám. Možná máš třeba tři vysoké školy, nevím, ale ty patentem na rozum nejsou (viz naši politici). A jestli myslíš, že jsi ten nejfundovanější k radám, prosím, já ti to neberu. Já mám prostě jako nekanda na tyto věci jiný, nezaujatý pohled nějakým kandovstvím ve stylu: Hurá, jen do toho a po hlavě. To co napsal Oem, o těch rozpadlých vztazích, víš na Kandaulistech si píši a i dříve jsem si psal s pár takovými. nekolika se ten vztah skutečně rozpadl a na Kandaulisty pak přestali chodit. Ono je třeba mluvit nejen o tom jak na to a jak do toho, ale i jak z toho a to už ve většině případů není možné. Ale já vím, vždyť z cizího krev neteče.

Wuua odpověděl před 4 roky

Tvl presne kvuli tomu se do tech vasich debat proste nezapojuju. Hned v prvnim prispevku jsem Alence doporucil aby to tak neprozivala, zklidnila a pokud ji je to proti srsti tak at s jinym nepicha. Nu a vzhledem k tomu ze si tu asi honite akorat pindourky ale nejste schopni cist kdo co napsal tak jsou tu prispevky viz Fanyn kterej reaguje na poznamku Stopa kterej pise Oem o tom ze je blbec a patolizal a misto toho se ohradi Fanyn ze zadnej patolizal neni a neni ani intelektualni hnup… Omg!

Wuua odpověděl před 4 roky

Tvl presne kvuli tomu se do tech vasich debat proste nezapojuju. Hned v prvnim prispevku jsem Alence doporucil aby to tak neprozivala, zklidnila a pokud ji je to proti srsti tak at s jinym nepicha. Nu a vzhledem k tomu ze si tu asi honite akorat pindourky ale nejste schopni cist kdo co napsal tak jsou tu prispevky viz Fanyn kterej reaguje na poznamku Stopa kterej pise Oem o tom ze je blbec a patolizal a misto toho se ohradi Fanyn ze zadnej patolizal neni a neni ani intelektualni hnup… Omg!

Fanyn odpověděl před 4 roky

Wuua: Máš pravdu, jsem pablb. Tímto se Stopovi omlouvám, to nebylo na mne, sorry. Bol som z toho volaaký zmätěný. 
Stop: Já se nepovažuji, že bych byl na vyšší nebo nižší úrovni. jsem jen jaký jsem a jsem svůj, to je vše.
A Oem: prosím, bez nadávek na kohokoliv, to sem nepatří, to přenechme parlamentu.
 

Oem odpověděl před 4 roky

Když ono to slovo ho tak krásně vystihuje 🙂 lepší, než odstavec blábolů, které musel napsat on, aby se nesnížil k nadávce. Ale ženám nadávat umí, hrdina.

Wuua odpověděl před 4 roky

Beztak tu resite hovna pod hysterickym prispevkem Alenky. Staci si precist jeji uvodni prispevek – manzel se ji sveril ze ho vzrusuje…zhnusil se mi…kdybych tak by se mi znusil… Proste a dobre on ji sveril sve asi tajne prani a ona se zachovala jak (vyse napsano) hystericka krava. A ten zbytek co jste tu hosi rozjeli o tom jak to teoreticky bylo nebo nebylo je uplne mimo. Stejne jako je mimo resit jestli k tomu dospel pri sledovani porna a lesteni si bambusu nebo mel takovy predstavy uz pred 10lety kdyz si ji bral. Stejne jako Alenku muze z niceho nic popadnout touha bejt bezmocne svazana a mrdana do prdele… Ja si osobne myslim ze vse v sexu jako i v zivote ma bejt free pokud s tim souhlasi obe strany. Takze kdyz budu chtit po partnerce aby mi vylizala zadek a ji to nebude vadit tak to udela a kdyz ji to vadit bude tak ji proste presvedcovat o tom jak je to super nebudu. Vyslovim prani a je na ni zda to udela nebo neudela… Asi jako kdyby Fanynovi jeho pani rekla ze by chtela aby ji ojel mandle a on hned psal jak se tim zhnusila

Fanyn odpověděl před 4 roky

Wuua: Nečteš, co jsem napsal. Já napsal, že by se mi zhnusila, kdyby se stala z ničeho nic kuřačkou (cigaret). Pokud by mi chtěla kouřit ocas, to by mi nevadilo, jen bych si to neužil, protože to mi nikdy nic neříkalo. Pokud chceš po partnerce lízat prdel, OK, jen pak ale nechápu, na co si lidé po WC myjí ruce, to je pak zbytečnost.

Wuua odpověděl před 4 roky

Fanyne to ja vim zes psal o cigaretach stejne jako o tom ze ti kourenj curaka nic nerika ale asi bys to podstoupil. A ted to otocim. Alence taky nic nerika pichani s nekym jinym asi by si to neuzila stejne jako ty koureni pera ale asi by ji neubylo kdyby nekomu podrzela… Ale pokud nechce tak at to nedela, asi stejne ty nepujdes za drahou s tim ze ji ho vrazis na mandle
Btw prave proto zes psal ze ti koureni cura nic nerika tak jsem to pouzil. A jestli pri dodrzeni nejaky hygieny budes lizat drahej kundu, ona tobe cucat curo, nebo si budete vylizovat jiny otvory je asi jedno… Proste ja mam k sexu jinej pristup. Co chci zkusim co nechci nedelam

Fanyn odpověděl před 4 roky

Wuua: jasně, proti gustu žádný dišputát. Já nikomu nic neberu. S tou hygienou díš pravdu, jenže když on ten sex, co je nepřipravený, nečekaný, prostě spontánní je nejlepší, třeba v lese na paloučku a tam sprchy nejsou.

Oem odpověděl před 4 roky

Problém je, že ty tady řešíš sex mezi dvěma lidmi. Tam je to v pořádku a nic proti ničemu. Ale požadavek jejího manžela není sexuální praktika, i když se tomu tak často říká. To je požadavek, který je pro většinu lidí neakceptovatelný a vnímají ho jako nevěru. 
Je těžké pochopit, že to někomu může vadit? Upřímně, já teda nechápu, že to někdo považuje za cosi normálního. To je slušný úpadek morálky. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Normální to není, ale je normální i grupík nebo obyčejná trojka? I soudruzi sexuologové tvrdí, že když jsou k tomu všichni dobrovolně svolní, že to není nic špatného. Hovoříš o úpadku morálky… Jasně, jenže ten tu byl už za Římské říše, ty jejich lázně, kde se kurvili i buznili zároveň. Církev také kázala morálku a vysocí preláti se kurvili, také mniši i jeptišky, o čemž svědčí nalézaná pohřebiště kostřiček kojenců. Ono co to je morálka? To je kodex pravidel, ale morální je to, jak je to nastaveno a kým…  Ortodoxní židé dle svých morálních kodexů souloží s manželkou jen ve dny, kdy má plodné období, protože soulož je podle nich Bohu milá jen jako činnost určená k plození dětí. 
Když se ocitne na ostrově 100 lidí a jen jeden z nich bude tzv. normální, pro těch 99 bláznů bude nenormální on. A stejné je to s morálkou. Co je to třeba Piss, S/M, to snad je normální? Podle mne také není. Ona ani ta homosexualita není normální a tvrdit, že oni za to nemohou, to už je v nich, tak totéž tvrdí skalní kandové a může to tvrdit i pedofilně orientovaný grázl. Ono je to spíš o lidské rozežranosti, ale pokud mi to neškodí, pokud mne do toho někdo takový netlačí, tak ať si dělá co chce. Ale neboj, za nějakých 50 let, až z Británie bude Britanistán a z Francie Frankistán tak uvidíš jak pod nadvládou koránu zavládne v těchto zemích puritánská a ryze heterosexuální morálka.

Wuua odpověděl před 4 roky

At ti to muze pripadat jakkoli divny tak presne tak se to s pozadavkem jejiho staryho ma! Proste se dva dospely domluvi ze on chce aby ona chodila mimo domov sukat jinam a ona bud chce nebo nechce… A ten zbytek o moralce ti vysvetlil Fanyn.
Btw ja neresim jestli ji to vadi nebo nevadi ale pouze hysterickou reakci o zhnuseni. Kdyby ji proste rekl ze ji od zitrka bude sukat jen do analu protoze ho to ted proste bere tak mu bud nastavi cokovoko nebo nenastavi ale nepujde s dotazem na forum o analu a nerozohni se tam s tim co do staryho po 10letech vlitlo ze ji chce projizdet cokovoko a ze se ji zhnusil. Bud me chapes nebo ne. Uz me to nebavi

Oem odpověděl před 4 roky

A já si myslím, že by se klidně zeptat mohla. A mohla by být klidně hodně rozhozená z toho, že manžel chce už jenom anál.
Vše ostatní už jsem sdělil, její hněv chápu a nechápu,s jakou jistotou tady obhajujete jejího starého, když jste u toho rozhovoru nebyli.

Alena odpověděl před 4 roky

Nestačím zírat, jak jste se tady kvůli mě pohádali. Raději tedy zase půjdu, nechci vám tady nějak narušovat auru, navíc žádná žena se mi stejně neozvala a vy na to asi máte určitý vyhraněný názor a tak by mě stejně nikdo nepochopil.

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, asi jediný tě chápu já právě proto, že kandaulista nejsem.

stop odpověděl před 4 roky

Fanyn: Tak teď jsi urazil Oema, protože ten je přesvědčený, že chápe vše a všechny jako nikdo jiný, i když si plete praktiky, úchylky i orientaci, ale to mu asi nemůžeme mít za zlé, protože je příliš zaslepen představou o své spravedlnosti, že vůbec nevnímá reálný svět kolem sebe, natož aby se v něm správně orientoval. 
A paní Alena: Pokud opravdu nějaká existuje, tak tomu všemu tady dala korunu a jasně ukázala, že má první slova o ni byla naprosto oprávněná a tato paní, místo toho aby si cokoliv vzala z toho, co zde bylo řečeno a nebylo toho málo, i když zde padlo plno nadávek, osobních útoků a nesmyslů, tak zde bylo i mnoho toho, z čeho by si něco vzít mohla. Dokonce i onen Oem řekl možná jednu, dvě rozumné věty, ale milá paní asi očekávala jen podporu svého postoje a tak raději uteče, než by se nad sebou zamyslela. 

Wuua odpověděl před 4 roky

Ja bych pro tebe Alenko pochopeni mel pokud bys nezacla hned s tim zhusenim – to mi pripadalo pres caru a krajne hystericky. Ja taky nejsem kanda, ale rozhodne nejsem tak vyhranenej jako Fanyn takze bych drahou kvuli nevere k sipku neposlal.

Rose odpověděl před 4 roky

Alena: ja ti odpoviem ak chces este stale vediet z pohladu zeny ak ano tak sa tu ozvi 

AP15 odpověděl před 2 roky

Alenko, tak tohle na mne manžel vybalil teď, po 16 letech vztahu. A přesně jak říkáš, hnusí se mi to, hnusí se mi on. Snažila jsem se mu i vyjít vstříc jinými formami, ale on na to hrozně tlačí a chce to pořád. Pořád mne nutí, abych si to dělala a představovala si sex s někým jiným, mluvila u toho, a on se jen koukal. Ale já to prostě nedávám, v momentě, kdy mi řekne ,,ty devko\\\’\\\‘, mám pocit, že mu jednu vpalim. Nepomáhá nic, já vždycky navrhnu kompromis, on si stejně jede svoji. Cele jsem to nejspíš spustila hrou na devku, myslela jsem to dobře, i mně to bavilo, dělat mu kurvu, co za ním chodí domu, ale zvrtlo se to v něco, co mne od něj úplně odrazuje… Sex se točí pořád jen kolem toho, i běžný rozhovor se k tomu dovede stočit. Dám mu ještě chvíli, a objednám nás k sexuologovi. Jinak to náš vztah zničí. Já to nedávám. On je sobecký, pořád mi to nutí, a mne je z toho zle… Zároveň mne to děsí z toho důvodu, že měl kdysi žárlivé období, kdy jsem vážně uvažovala, že ho opustím. Bylo to něco nepředstavitelného, sledoval mne na každém kroku. Pak jsem ale odhalila jeho nevěru přes Skype a byl rázem důvod jeho zarleni na světě. Nevím, jaký důvod má najednou jeho touha, abych měla sex s jiným… Doufám, že v tom není další nevěra. Takže s tebou maximálně cítím. Jsem věrná žena, počestná žena, a tohle je pro mne vrchol nechutnosti, ponižuje mne to. Drž se, vím jak ti je…  

Fanyn odpověděl před 2 roky

AP15:  Tvůj manžel propadl kandaulismu a je tím očividně posedlý. Ať si říká kdo chce co chce, je to úchylka. Kandaulismus je možný, pokud jsou k tomu oba partneři dobrovolně svolní, ale vynucování si do toho nepatří. Máš pravdu, většině žen se to hnusí. Ve tvém manželovi to muselo doutnat už asi dlouho, jen dlouho neměl odvahu ti ro vyjevit. To jak jste hráli tu hru na kurvu, to byl spouštěč a ten džin vyletěl z lahve. Obávám se, že sexuolog tu moc nepomůže. Už řadu manželství toto rozvrátilo. Pokud tě s tím stále otravuje a pořád to omílá, je to nejen únavné, ale i otravné. Kandaulisté bávají často bývalí žárliví heteráci, kteří se pak naopak překlopí a chtějí, aby jejich partnerka šukala s jiným mužem nebo muži, vzrušuje je to a žárlí zároveň, často to postupuje dál až k cuckoldingu, kdy s tebou přestane i souložit a bude tě nechávat milenci, tzv. bullovi a sám zapadne do submisivní role. Doporučuji jít od něho, protože manžel se ti zprotiví. Máte-li ovšem děti, to bude problém.

ate odpověděl před 2 roky

dva roky jsou pryč , smím se zeptat jak jste dopadli ?

Jedna odpověděl před 1 rokem

Já si tu dám trochu té doušky do tohoto úžasného opusu na téma kandaulismu.Tak zaprvé: Kandaulista je člověk co rád ukazuje partnerku cizím mužům.Pokud chcete hledat nějaký souhrnný název, tak je to Etická nemonogamie, nebo taky Konsecuální nemonogamie. Do toho zapadá spousta nemonogamních vztahů a mezi nimi je i kandaulismu.Fanyne, aspoň si načti ty pojmy. Kandaulisté nejsou žárlivý heteráci, ne z velké části, tak nepoužívej svůj příměr. Většina lidí jsou normální a dokáží se o tom normálně bavit. A ženy pro vás:Pokud se vám to hnusí, tak to řekněte svým partnerům. Základní pravidlo je, že můžete vše, nemusíte nic. Základem je ale komunikace. Diskuze partnerů mezi sebou. Jediné co rozvrátí manželství je právě nedostatek komunikace a z toho pak vyplyne i nucení něčeho, co nechcete dělat. A je to platné jak pro monogamní vztahy, tak i pro ty nemonogamní. 

Fanyn odpověděl před 1 rokem

Pro Jedna:  Já tu se svým názorem vystupuji s tím, že kandaulismus je o dohodě a né o nevěře jednoho vůči druhému a že když to ten podváděný zjistí, tak že své parohy retušuje tím, že to zlegalizuje. To je už jen událostmi vlečený chudák. Kandaulismus je o tom, kdy se pár domluví a  kdy oba mají mít právo veta a né že kanda je ubohou rohožkou. Kanda nemusí být v žádném případě submisivní. Nemám nic proti kandaulismu, jen proti nevěře využívající kandaulismus. A naprostá souhlas, že nucení ženy do něčeho takového nebo navlečení to tak, že je žena postavena do choulostivé situace aniž by chtěla je svinstvo! A ještě něco… 90% chlapů, co jsou podvádění a stali se z nich paroháči kandové vůbec nejsou, takže i toto sem patří. Web se přece jmenuje Paroháči…

Vaše odpověď

20 + 5 =