Manželka se mnou nechce spát

PoradnaKategorie dotazu: VztahyManželka se mnou nechce spát
Martin zeptal se před 6 roky

Jsme spolu 7 let a máme dvě děti. Na začátku jsme spolu měli sex i 2x denně, potom tak 3x do týdne. Co se narodily děti, je to jiné. Pořád říká že je unavená, nebo si třeba lehne k dětem a usne i když ví, že mám chuť na sex. Připadá mi, že čím více jsem nadržený tím více to ona nechce.
Nevím, jestli nemá milence, protože si pořád s někým píše a třeba i když leží a není se mnou tak ji svítí mobil. Myslíte že to tím že má někoho nebo prostě tím že je unavená? Co mám dělat?

3 Odpovědi
puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

Hele ta pasáž se mi líbí:  “ nebo si třeba lehne k dětem a usne i když ví, že mám chuť na sex“……..přemejšlím kolik ti, je a jestli jsi někdy četl dětem večer pohádku? Myslím , že pokud by si četl pravidelně , tak by se i tobě stalo to , že by si u toho někdy prostě vytuhl a bylo by ti celkem šumák jestli je tvá žena nadržená a čeká tě v krajkovým negližé někde nachystaná…..navíc to že dají dvě děti zabrat je snad jasné ne? A není to jen o dětech , ale i o domácnosti,.povinnosti v práci…..jestli sis myslel, že si uděláte dvě děti a budete sexovat tak jako před nimi, možná sis měl o tom nejdřív něco zjistit ze svého okolí….jste spíš rádi, že se vyspíte ne? Myslím , že nikdo není stroj, natož ženy…ano snesou sice hodně , ale myslím že za to že usne u dětí by ses na ni neměl zlobit, ale spíše jí to přát., kdyby tělo spát nepotřebovalo, tak by neusla…Navíc pokud má chytrý telefon, myslím že to že píše nemusí nutně znamenat, že si s někým dopisuje, taky jsem sem tam na netu a neco hledám a vypadá to že si s někým píšu protože se třeba uchychtnu, ale je to proto že třeba něco legračního najdu…….
Pokud chceš radu….zkus jí třeba s něčím pomoci, zkus večer jít číst pohádku ty a dopřej ženě trochu času na sebe….umyj nádobí po večeři, okoupej děti……uvidíš , že když trochu pomůžeš bude to lepší a pokud třeba u čtení pohádky neusneš pro změnu ty, je třeba dost pravděpodobné, že si večer vrzneš protože najdeš svou ženu někde nespící……jinak co rychlovky?přeci jsi dospělej chlap tak tu neuplakávej že co máte děti je to jiné……..všichni si tímto procházíme..jde jen o to jak tolerantní budete k sobě a kolik si jste schopni pomáhat. myslím, že když ty budeš ochotný pomoci ty, ona na oplátku ráda pomůže tobě…..
asi by sis taky měl uvědomit , že dva porody s ženským tělem taky celkem zamávaj, nemá třeba při sexu bolesti?prostě asi komunikace bude nejlepší a z očí do očí se jí zeptat ne?k nevěře se ti nejspíš stejně nepřizná, i kdyby ji prožívala.A možná nejjednodušší lék je vypadnout aspon na víkend ze stereotypu……hotel…žádný vaření,…vířivka….mít čas jeden na druhého..nejlépe bez dětí, něčím ji polichotit…….a všímat si ji….je to tvá žena přeci musíš vědět jak na ni…nevěš hlavu..Děti rostou jako houby po dešti..za chvíli budou s kamarády a vy budete mít čas zase jen na sebe.

Jojo odpověděl před 6 roky

Taky bych to viděl na únavu. Zkus se někdy celý den věnovat dětem a potom tady znovu napiš, ideálně tak ve 22 hodin, jak se cítíš a jestli máš chuť na sex 🙂 Dávejte děti k babičce, ať si manželka odpočine a uvidíš, že bude mít myšlenky i na jiné věci. Sice tady nezaznělo kolik je dětem roků, ale pokud jste spolu 7 let, asi to budou ještě mimina a tak ta péče o ně opravdu není jednoduchá.

Milan odpověděl před 6 roky

Tak si prostě vyhoníš. Je to problém? Přečti si nějakou hezkou povídku a můžeš se potom uvolnit. Nebo když jsi nadržený a máš nějaké představy, využij toho a něco vzrušujícího napiš 🙂

Vaše odpověď

4 + 13 =