Manzelka ztloustla a nepritahuje mne

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiManzelka ztloustla a nepritahuje mne
Neptejse zeptal se před 6 roky

Po svatbe zacla zrat a valet se. Nevim co s ni.Je tlustoprdka a me se tluste nelibi. Motaji se kolem mne v praci same mlade holky a nevim jestli to vydrzim odolavat a proc bych taky mel? Chybi mi duvod byt verny kdyz ona se taky nemuze sebrat a neco zacit se sebou delat. Jestli to tak pujde dal podvedu ji.

5 Odpovědi
Jana odpověděl před 6 roky

Ty čuně jedno. Jak tohle můžeš napsat? Jsem ženská a kdyby tohle o mně napsal můj chlap, sbalím mu kufry. Taky se mi líbí, jak si stěžuješ, že je tlustá, ale pak hned vypíchneš, že se kolem tebe motají MLADÉ holky. Tak je tlustá, nebo chceš mladou? To si laskavě ujasni. Fuj, udělalo se mi z tebe zle.

Neptejse odpověděl před 6 roky

No tak ja mam ujasneno. Nechci hrocha. A mlade holky proste jsou hubenejsi no. Me je z ni taky zle, nemysli si. Kdysi o sebe pecovala a hybala se. To mam do smrti byt verny zenske, ktera rezignovala na to, aby se sebou neco delala? Co bys delala ty na mem miste?!?!

Max odpověděl před 6 roky

Tak ji to naznač. Navrhni ji třeba trojku, ze by si chtěl aby jste přizvali nějakou holku k sobe do loznice, nejradši nějakou hubenější, protože hubený te vzrusujou. Třeba ji to nakopne neco ze sebou dělat. 

Neptejse odpověděl před 6 roky

Jasne. To me posle do prdele. Je neskutecne zarliva. Kdyz ji tohle reknu, zacne mi delat peklo a hlidat si me. Kdyz budu delat jako ze nic tak se muzu v klidku potaji dobyvat do kalhotek te mlade zabce. Jedna me fakt hodne bere, takova brunetka, je ji 21, kozata, no radost pohledet. Kdyz se na to celou sichtu divam a pak prijdu domu, ani by se mi uz nepostavil. Rikam to na plnou hubu protoze me to fakt se…re.

Extrém odpověděl před 6 roky

Ty si vážne idiot….Ja niesom ani ženatý a moja priateľka tiež od istého času stučnela a čo má byť. Milujem ju bez ohľadu na to, koľko má kg. Keď sa jej bude chcieť schudne a keď nie, nevadí mi to.. Takých ako ty, by trebalo zavesiť za gule na stĺp pouličného osvetlenia. Dúfam, že sa to tvoja manželka raz dozvie, ako o nej píšeš a dufam a verím, že má dostatok sebavedomia aby ťa poslala k mamičke.  

Vaše odpověď

3 + 3 =