Matka a syn

PoradnaKategorie dotazu: SexMatka a syn
mmmmmm zeptal se před 4 roky

Co byste dělali kdyby ste přistihli manželku ze synem.

3 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Tož je to v rodině, je to sice zakázané, nemorální, ale děje se to. A a to jako fakt? To se stalo tobě? Kolik je manželce a kolik synovi? Pokud to není jeho vlastní matka, pak syn šetří pluh tvůj, když oře pole tvé, ale pokud je, tudíž jde o incest, tak co hodláš dělat? Bonzneš to na policii? Budeš mít z ostudy kabát, ženu zavřenou a syn tě bude nenávidět.

stop odpověděl před 4 roky

Záleží s čím synem by to bylo. Sousedovým? Kolegy z práce?  V takovém případě by mi to asi až tolik nevadilo. Jen ať ho zaučí holomka. 
Pokud by se jednalo o jejího syna, tak bych nejdříve zjistil, zda ho má většího než já a pokud by měl, tak bych se asi začal smiřovat s tím, že se od nás asi ještě dlouho neodstěhuje. 

Paroháč odpověděl před 4 roky

Co bych dělal? Hledal bych si jinou manželku, ne proto, že bych žárlil, jsem dobrovolný paroháč, cuckold, kandaulista, jak chcete. Ale proto, že by se mi zhnusila. Nedokázal bych se na ní podívat, natož se jí dotýkat. Zhnusila by se mi stejně, jako kdyby jedla netopýry, nebo třeba držela psům. Nevidím na to nic vzrušujícího, je to odporné a pokud je to jeho vlastní matka, tak i nelegální.

Vaše odpověď

10 + 5 =