Můj muž si přeje, abych byla nevěrná

PoradnaKategorie dotazu: VztahyMůj muž si přeje, abych byla nevěrná
Alice zeptal se před 4 roky

Dobrý den. Hledala jsem na internetu radu, povzbuzení, protože moc nevím co s tím a tak jsem narazila i na tuto stránku a napadlo mě, zkusit se zeptat zde.
Jsme s manželem docela krátce, něco přes 4 roky. Není nám už -náct a oba máme už za sebou nějaké dlouhodobé vztahy. Manžela miluju a myslím (nebo myslela jsem si), že i on miluje mě. Samozřejmě, asi jako v každém vztahu i my máme nějaké problémy a dochází mezi námi k drobným hádkám. Ale dáváme si hodně najevo naši lásku a všemožně se podporujeme. 
Manžel nekouří, nepije, nechodí do hospody, na automaty, má své koníčky, které ale nás nijak neomezují. Neumím vyjmenovat všechna negativa, která nemá. Prostě z mnoha pohledů ideální manžel. I v posteli nám to klape. Máme sex skoro každý den a je to nejlepší sex, jaký jsem kdy s kým měla (aniž bych se chtěla dotknout mých předešlých partnerů).
Co mě ale trápí je to, že můj muž hodně o sexu i mluví a vlastně skoro pořád má nějaké náznaky. Kdykoliv promluvím s jiným mužem, nebo cokoliv vyřizuji s osobou mužského pohlaví, tak má narážky, jestli mi třeba nějakou službu neudělal za protislužbu (samozřejmě sexuální) nebo jestli bych se nechtěla s ním vyspat, nebo třeba mu to udělat pusou a tak. 
Také se mě stále vyptává jaké to bylo s mými předchozími partnery a chce vědět podrobnosti o jejich vybavení a jak se mi to s nimi líbilo a třeba i u našeho sexu, když jsem z něj celá hotová, tak začne mluvit o tom, jak by mi to asi ten jiný chlap skvěle udělal a popisuje to i do podrobna a vypadá, že ho to vzrušuje, protože mu u toho vždy ještě více ztvrdne. 
Když jsem se ho na to ptala, tvrdí mi, že ho vzrušují jen ty řeči, ale že by ve skutečnosti nechtěl, abych se vyspala s někým jiným. Na druhé straně mi pořád tvrdí, že pokud bych to udělala, že by z toho žádnou velkou vědu nedělal a že je to má věc. 
Nevím, co si o tom celém myslet. Nevěrná mu být nechci, ani si nyní nedokážu představit, že bych spala s někým jiným, ale někdy mi fakt připadá, že on si to přeje a já ani nevím, zda mě vůbec má rád, pokud by si něco takového přál. 
Pokud by mi někdo poradil, nabídl vhled z druhé strany budu moc ráda.
Děkuji, Alice

16 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Tvůj manžel je kandaulista. Předtím se nevyjevil, ale nyní to z něho leze na povrch jako leknínový květ na hladinu. To, že mu nechceš být nevěrná je chválihodné a pokud si neumíš představit, že bys kvůli manželově úchylce spala s jiným, tak se do toho nenech nutit. Pokud bys byla žena, která by k tomu měla sklony, takže by ti to vlastně vyhovovalo, to by byla jiná, jenže podle toho jak píšeš, ty taková nejsi. Nenech se nutit, nenech se od manžela vydírat, nenech se do toho vmanévrovat, protože jste-li každý jiný v tomto směru, dříve nebo by to narušilo vaše soužití a byla by to cesta do pekel. Buď to pochopí a zklidní hormón a nebo nepochopí, bude dál naléhat, tak pak ho kopni do zadele, rozveďte se a on ať si k sobě najde nějakou potvoru, která bude ráda za takového manžela, jemuž se bude moci kurvit a on jí za to bude ještě nosit na rukou. Je to na tobě. Je to vaše manželství, tvůj život, takže záleží na tobě, zda si uchováš sebeúctu, nebo to překousneš a budeš kvůli manželovu plezíru něčí děvkou.

Oem odpověděl před 4 roky

Příliš extrémní odpověď si myslím. Není přece nutné dělat manželovi děvku s jiným. Jestli mu to dělá dobře, fanyn ti vysvětlil proč. Je kandaulista a nedělá to proto že by tě nemiloval ale protože ho to vnitřně vzrušuje a uspokojuje. Pokud je pro tebe nepředstavitelné spát s jiným, jako že se není čemu divit, ale chceš aby byl manžel šťastný, můžeš mu občas něco vyprávět. Představy.. prostě si vymýšlej a kdyby se ptal jestli bys to chtěla reálně, řekni že nevíš. Tím ho udržíš v napětí, bude vzrušený a tvoje dobrá pověst neutrpí.

Oem odpověděl před 4 roky

Příliš extrémní odpověď si myslím. Není přece nutné dělat manželovi děvku s jiným. Jestli mu to dělá dobře, fanyn ti vysvětlil proč. Je kandaulista a nedělá to proto že by tě nemiloval ale protože ho to vnitřně vzrušuje a uspokojuje. Pokud je pro tebe nepředstavitelné spát s jiným, jako že se není čemu divit, ale chceš aby byl manžel šťastný, můžeš mu občas něco vyprávět. Představy.. prostě si vymýšlej a kdyby se ptal jestli bys to chtěla reálně, řekni že nevíš. Tím ho udržíš v napětí, bude vzrušený a tvoje dobrá pověst neutrpí.

PaulFT odpověděl před 4 roky

I já přidám názor. Tvůj muž říká, že ho vzrušuje představa, ale že v reálu by to nechtěl, ale kdyby se to stalo tak by z toho nedělal vědu. Tady je první zádrhel. Musí si být jistý, že pokud to uděláš, tak to unese.
Další věc je otázka jestli tě miluje. To, že chce abys měla milence není, že tě nemiluje, ale právě naopak. Má k tobě naprostou důvěru, chce ti dopřát víc než by ti dopřál někdo jiný a samozřejmě ho to vzrušuje. U nás je to tak, že já jsem na svou ženu pyšný, když někoho má, miluji ji mnohem víc.
Má rada je, aby jsi si ty sama sobě vyjasnila jsi-li ochotná do toho jít nebo jestli je to pro tebe nepřijatelné. Tady souhlasím s Fanynem, nedělej to kvůli němu, musíš to chtít ty sama. Jakmile si ty sama vše ujasníš, tak pak můžeš jít za svým mužem a promluvit si s ním jak si to vůbec představuje, co on od toho očekává. V každém případě, pokud se rozhodnete proto to zkusit, nejde to vzít zpět a nejde to zastavit.  Musíte mít oba naprosto jasno. Ale pokud oba jasno mít budete, tak vám to vztah nezničí, ale naopak posílí, budete spolu sdílet něco víc, tvého milence, tvé zálety a tahle intimita naopak vztah posiluje. Nemusíš se bát nevěry, protože pokud je to domluvené není to nevěra.  Ale opakuji, ve všem nejdřív musíte mít jistotu a ve vztahu musí být naprostá důvěra a otevřenost. Pak se toho nemusíte bát. Já osobně, bych už „věrnou“ ženu nikdy nechtěl.

Alice odpověděl před 4 roky

Děkuji pánové za vaše odpovědi. Trochu jste mě uklidnili, ač je to pro mě vnitřně těžké pochopit, že mě může milovat a přitom by mu nevadilo, kdybych byla povolná jinému muži. 
Určitě se nenechám do ničeho nutit, to by rozhodně neudělalo dobrotu, ale šlo mi hlavně o ten pohled vás, co máte možná něco podobného. Ráda bych ho pochopila, protože jinak, jak už jsem psala, je skoro ideální partner.
Možná bych mohla přistoupit na jeho hru a začít mu něco vyprávět, ale i to bude asi chtít čas, než si to v sobě srovnám a něco takového dokážu. 
Ale i když bych mu ráda v tomto vyšla vstříc a udělala to pro něj, alespoň takto virtuálně, že mu něco povyprávím, uměl by jste někdo poradit jak tuto touhu v něm nějak, ne přímo potlačit, ale alespoň zkorigovat. Jsem milující žena a přiznám se není mi až tak příjemné, že můj muž místo toho, aby mi opakoval jak moc mě chce on, tak mi vlastně dává najevo, že by mě chtěl vidět v náručí někoho jiného. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Víš, já sice nejsem kanda, ale vím o čem to je. To se v něm těžko potlačí. Možná s tím přestane někdo, kdo do toho nažene lstí či nátlakem partnerku, jenže ouha, ona se do toho dotyčného zamiluje a tomu svému řekne: Tak se měj a papa, to snad pak s chlapem zamává a ztratí-li lásku, tak to může do budoucna v sobě potlačit. Ale jinak si myslím, že ne, to je prostě v něm. V gayovi to také je. Jasně, může to skrývat, potlačovat, ale je to v něm. A pokud jde o náměty k těm tvým povídačká pro něho, zavzpomínej na nějaké spolužáky, bývalé partnery nebo někoho, koho on zná. Bude-li to někdo, koho nesnáší, tím lépe. To mají cuckoldi rádi, že je to ponižuje. A nebo si přečti nějakou erotickou povídku a čerpej ten svůj příběh z ní. Jsi-li třeba učitelka, můžeš si vymyslet nějaký románek se žákem nebo jsi-li úřednice, tak s kolegou. Ale bacha, doufám, že znáš míru jeho žárlivosti, abys nebyla moc přesvědčivá a on to nevzal vážně. Né každý kanda či cuckold je takový jakým se dělá a snese o čem sní v reálu. Realita jej totiž dokáže rychle zbavit euforie.

Karlos odpověděl před 4 roky

Ahoj Alice musíš to držet ve virtuální nebo románové poloze jinak všecho skončí malerem vymyslej si jak jen můžeš pokud manzela miluješ a nanech se nikam vmanipulovat špatně by to skončilo Tvůj manžel si může gratulovat jakou skvělou ženu má jenže to neví chudák…..drž se držím palce

Karlos odpověděl před 4 roky

Ahoj Alice musíš to držet ve virtuální nebo románové poloze jinak všecho skončí malerem vymyslej si jak jen můžeš pokud manzela miluješ a nanech se nikam vmanipulovat špatně by to skončilo Tvůj manžel si může gratulovat jakou skvělou ženu má jenže to neví chudák…..drž se držím palce

stop odpověděl před 4 roky

To je dobře, že zde takový dotaz padl. Mnoho chlapů si myslí, že všechny ženské čekají jen na to, kdy se jim naskytne příležitost nastavit někde jinde, ale i když takových žen je určitě dost, není to absolutně běžné a pokud v partnerství jinak vše klape, pro spoustu žen to není úplně přirozené si najít milence. Pro některé je to dokonce vyloženě nepříjemné a pokud by to po nich manžel chtěl tak vysloveně urážlivé. 
Ženy se nerady dělí o svého partnera a je pro ně těžko pochopitelné, že by chlap se mohl chtít dělit o ni. A považují to za důkaz nedostatku citů k ní. 
A rozhodně ne každá je ochotná takto přemýšlet, zjišťovat a dokonce i nějak vycházet vstříc partnerovi, pokud u něj takové sklony zaznamená. Spíše se pak může stát, že taková žena si řekne, že pokud ten její ji chce vidět v náručí jiného, tak dobře půjde, ale nevidí důvod, proč by se vracela a raději si najde někoho, kdo si ji bude chránit a kdo ji nikomu nikdy nedá. 
Ono najít ženu, která bude milovat a akceptovat cuckolda je hodně těžké. Je to většinou na úkor citů. Pro ženy moc vzrušující mít cuckolda není a tak v takovém vztahu většinou setrvávají z určité vypočítavosti, protože je to pro ně výhodné. Buď mohou být silně dominantní a cuckolda vnímají spíše jako submisiva, kterého mají jako svou hračku (vztah dominantní muž/submisivní žena funguje trochu jinak než dominantní žena/submisivní muž) a nebo jsou jen rády, že mají doma blbečka, který je zajistí, postará se o ně, udělá vše, co ony chtějí a přitom jim dá naprostou volnost v tom, aby si našly skutečného chlapa, se kterým si pak doopravdy užívají. 
Takže tvůj muž může být šťastný, že k tomu přistupuješ tak jak přistupuješ. Ale buďte hodně opatrní, je to tak trochu pohyb na tenkém ledě.  

Fanyn odpověděl před 4 roky

stop: Napsal jsi to naprosto správně. O Alici obavy nemám, ale o jejího manžela, aby ten jejich vztah nepokazil svými touhami, které se třeba mohou stupňovat. Ono kdo se nespálí, tak nevidí a neslyší. 
Alice: Vyjasněte si s manželem priority ve vašem vztahu a na rovinu mu vyznač hranici, za níž už neustoupíš a nemíníš mu to tolerovat.

Cuckold odpověděl před 4 roky

Stop : pod to bych se také podepsal. Úplně přesné. Mnoho cuckoldů žije dlouhodobě v iluzi. A hotwife, tak jak si ji vysnili podle mě neexistuje. Je to iluzorní představa, že nějakou ženu může vzrušovat mít doma ubožáka a rohožku. Většina žen toho svého opustí hned jak se jí svěří se svými touhami, druhá skupina až když se zamiluje do milence a třetí, velmi malá skupina ho využívá i když se jí soužití s ním hnusí, ale kvůli dětem, nebo penězům to vydrží.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Cuckold: Ano, vypsal jsi to přesně.

fest odpověděl před 4 roky

Je to tak jak píšete výše. Jsem cuckold a manželka má milence a já jim sexuálně posluhuji. A asi mě má ráda, jestli se to tak dá říct. i když ví, že jsem rohožka, ale řekl bych, že mě rozhodně nemiluje proto, že jsem cuckold, jen díky jejímu nastavení si v tom dokázala najít svou výhodu. Sama mi párkrát řekla, že určitá její část potřebuje k muži vzhlížet, což naštěstí ji snad dávám, alespoň podle jejich slov, v běžném životě. U nás je to asi právě o té dominanci z její strany, která je v sexu hodně velká. Tedy ona má dvě stránky, submisivní a dominantní. A jelikož já jsem v sexu jen submisiv a dominantní poloha je pro mě nepřirozená a neumím se do ni vložit, tak nemůžeme být ani switch. Proto ona tu dominantní polohu hledá u jiného samce a vlastně jelikož má takového, který je hodně dominantní a je rád dominantní i vůči jinému muži, tak ona při tomto trojúhelníku může uplatnit jak svou submisivní (vůči němu), tak i dominantní (vůči mě) polohu. A mít sex s jiným mužem, než jen se svým manželem, případně s více muži, ji nečiní velký problém. Takže si v tom každý najdeme to své. 
Myslím, že je to docela štěstí, když se to povede takto, jak to máme my, ale u nás to funguje také tak, že opravdu máme výrazně odděleny sexuální a nesexuální rovinu. Já jsem v sexu opravdu rohožka a užívám si to, ale mimo sex to mám zcela naopak. Má žena ví, že se na mě může za všech okolností spolehnout a dostane li se do nesnází, tak já se v tu chvíli jako rohožka určitě chovat nebudu. Mám koníčky a jsem docela úspěšný v tom, co dělám. 
V sexu i v tom kam až zajít dost posouváme hranice a děláme to oba s plným vědomím, ale opravdu je to trochu balancování na ostří nože a může se to kdykoliv zvrtnout.

Petr Požár odpověděl před 4 roky

Chlap, který sdílí svojí ženu vůbec nemusí být nějaká rohožka ani cuckold. Neříkejte tady Alici věci, které neplatí stoprocentně vždy a všude, jako kdyby to bylo nějaké univerzální pravidlo. Naopak, jsou kandaulisti, kteří jsou dominantní, a tím, že rádi vidí svou ženu s jiným u ní rozhodně neztrácejí vážnost. Pak jde ale o vztah rovných lidí, kde všichni mají své sebevědomí. Mnoho lidí zkusí trojku ať už s další ženou nebo mužem, aniž by se jim vztah rozpadl. Není důvod, aby se vztah rozpadl ani když muž povolí ženě milence, nebo si užije její sex s někým jiným. Jde čistě jen o tom, jak moc pevný je původní vztah, jak to mají vyřešené a vykomunikované, jestli si navzájem věří a mají oba chuť experimentovat. Pak bych rozhodně nekreslil čerta na zeď s takovými scénáři jako Karlos, Fanyn, nebo Stop. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Petr Požár: Jenže Alice píše, že ji ty narážky a touhy manžela serou, že ona to nechce. To co popisuješ je OK, pokud to ti dva mají spolu dohodnuto a stanovili si k tomu nějaké mantinely. Je jedno jaké, ale oba to chtějí a oba jsou s tím ve shodě. Jenže pokud mohu za sebe, tak já Alici psal, že pokud to ona nechce, tak ať se do toho nenechá nutit. To je pak ta cesta do pekel o níž jsem mluvil – když on to chce a ona by to velice nerada a se sebezapřením udělala kvůli němu, tak to jejich manželství rozklíží. Pokud by byla ten typ, co by to uvítala a radostně by přivítala manželovy návrhy, to je jiná, ale Alice není ten případ.

Dreamer17 odpověděl před 4 roky

To, že chlapa vzrušuje představa manželky s jiným, z něj hned nedělá submisivního a ani to neznamená, že svou ženu nemiluje. Alice, pokud vám to pomůže, rád popíšu můj případ. Svojí ženu miluju nade vše a jsme ve vztahu rovnocenní partneři. Ona mě moc vzrušuje, rád se na ní dívám při sexu, jak si to umí užívat. A z toho pramení i má touha jí vidět s jinými muži. Líbí se mi představa vidět jí prožívat vzrušení nezávisle na mě jako potvrzení toho že má vlastní sexuální touhy. Nevím jestli to vysvětluji pochopitelně. Prostě to, co se mi na tom líbí, není žádné ponížení nikoho z nás, je to hlavně o tom vnímat ženu jako samostatnou sexuální bytost a tím víc po ní toužit. Ona to ví a ráda mi občas vypráví nějaké fantazie. Do toho něco zkusit se příliš nehrne a já jí nenutím, i když bych to rád zažil. Čím dál víc se o tom bavíme a chápeme se lépe v tom a je to fajn zpestření. Nedělejte si prosím závěry, že vás muž nemiluje nebo že chce být ponížen. Třeba ano, ale to byste měla zjistit. Vše je o komunikaci, otevřenosti a pochopení. Z obou stran. Pokud to pro vás zůstane nepříjemné, tak to musíte muži říct, že vás nemá nutit k ničemu, co nechcete. Pokud si ale potvrdíte, že vás miluje a budete mít k sobě důvěru, zkuste tomu jít pomalu naproti a třeba zjistíte, že v tom najdete vzrušení také. Moje žena si byla dříve také hodně nejistá a dnes si ráda užije nějakou tu fantazii při milování stejně jako já. Přeju vám ať vám to vztah nezničí ale posílí. 

Vaše odpověď

13 + 3 =