Na kolíkátém rande si to s vámi rozdala?

PoradnaKategorie dotazu: OstatníNa kolíkátém rande si to s vámi rozdala?
Cuckold zeptal se před 4 roky

Nedávno byla manželka na rande s novým milencem. Překvapilo mě, že na první schůzce mu sahala na ptáka a udělala mu to a na druhé schůzce si spolu zašukali. Když to srovnám se mnou, že mi trvalo několik měsíců, než jsem ji dostal do postele a měl jsem to tak vlastně skoro u všech mých partnerek, tak si říkám, v čem to je? Je rozdíl, když má žena jen milence, na sex a na nic víc s ním nepočítá? Nebo je to tím, že milenec je prostě samec a tak se na nějaké oddalování nehraje a hned mu nastaví? 
 
Po kolikátém rande se s vámi vyspala ta vaše, nebo milenka ?

7 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Po 3 měsících, ale já byl trpělivý, protože mi na ní záleželo. To byla budoucí manželka. Za svobodna ale jak která. Někdy na poprvé, jindy na podruhé nebo na potřetí, ale to byly většinou o trochu a nebo i více starší ženské a zpravidla zkušenější. To ony spíš klofly a lovily mne, mladého zajdu a chtěly mne, tak se neupejpaly.

Oem odpověděl před 4 roky

Asi jako Fanyn. Některé na prvním rande, jiné na druhém, ale stálé partnerky jsem musel nějakou dobu uhánět, vlastně mi u nich ani o ten sex primárně nešlo.
U hotwife je to něco jiného. Tam jde primárně i sex, takže pokud si oba vzájemně „voní“, tak na co by měla čekat? 🙂

fest odpověděl před 4 roky

V tvém případě by ještě bylo třeba říct, v jakém časovém horizontu se to odehrálo. Není to z tvého příspěvku jasné. Měl jsi několik partnerek a pak jsi potkal manželku a s tou ji doteď? A kolikátý její partner jsi ty? Třeba je to tak, že jsi starší než ona, byla nezkušená, když s tebou začala a nyní už je zkušenější a zralejší a pak jde vše rychleji. 
Za mě také jsem to měl různě, ale některá mi nedala vůbec 😀 (viz má povídka zde na paroháčích)

Mirek odpověděl před 4 roky

Nikdy na prvnim mi holka nedala, spis casto jsem se doprosoval i na desatem rande a nic a pak jsem zjistil ze mezi tim spala s jinym a tak. Myslim ze chlap musi byt fakt alfa aby mu zena na prvnim rande dala, nebo to musi byt kurva nebo mit k tomu duvod, treba ze ji podvedl kluk a tak.

Zlosin odpověděl před 3 roky

Několik měsíců bych na žádnou nečekal… Co mezitím asi dělá ona? Je několik měsíců bez sexu? To určitě! Spí s někým jiným! A dost mě překvapuje, že takovej Fanyn, co má jinak na ženský radikální, ale pravdivý názory, nechápe, že ta jeho žena ty tři měsíce, co \\\“byl trpělivý\\\“ šukala s jiným. Některá ex (a mluvím o těch navážno, u těch na sex je to snad jistý!) mi dala na prvním rande, jiná na třetím, ale nikdy ne později než na čtvrtém.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Zlosine, mýlíš se. Ona byla dost nábožensky založená. A i kdyby, tak co, manželka to ještě nebyla. Já nechápu, jak se tady chlapi ohánějí parohy, které jim nasadila holka, co s ní jen žijí nebo jen chodí. Co já vím, tak parohy se vždy nasazovaly jen ženáčům. nevím, co je to teď za módu? A Zlosyne ještě jedna věc… Holka nebo ženská, co mi dala velice rychle, to pro mě nebyl vztah, ale jen sex a s takovou jsem nikdy na vážno nechodil, protože dala-li rychle mě, dá rychle i Pepovi nebo Jardovi a taková mi za to nestála. Takovým jsme s kamarády říkávali „davajky“. Dneska jsou třeba pro vás mladé 3 měsíce nekonečná doba, ale za mého mládí to byla normálka u slušné holky. Já vím, vy si dnes nejdříve zašukáte a teprve pak se zeptáte, jak se jmenuje, co? To byl také důvod, proč jsem jako mladý nechtěl vrstevnice a preferoval třeba o 5-15 let starší. Když mi bylo 18, jedinkrát jsem chodil s holkou, co byla o rok mladší, jenže když začala fantazírovat o miminku, které má čerstvě její starší ségra, hodil jsem rychle zpátečku.Já totiž rád na ostro a to u vdaných paniček nebyl problém. Víš, já býval jako svobodný úplně jiný. Až když jsem začal chodit se svou nastávající jsem se zcela změnil. A konečně mohl jsi si všimnout z mých příspěvků, že svůj radikální názor na manželskou věrnost neprosazuji jako normu, jen ho říkám těm nešťastníkům, kteří se sem přijdou svěřit se svým problémem se ženou nebo přítelkyní. Je už na nich, co si z toho vezmou. Kdybych na takové dotazy nereagoval, navíc dotazy, kterých je tu zvláště v posledním čtvrtletí jako šafránu, spíše žádné, nebude asi reagovat nikdo a bude to jako u povídek, kde povídky visí už měsíc stále ty samé. Prostě na tomto webu chcípá pes.

Maxim odpověděl před 3 roky

Ve 22hod. jsme se poznali v baru. A v 1 ráno sem ji už vojižděl doma na gauči.

Vaše odpověď

20 + 19 =