Na kolíkátém rande si to s vámi rozdala?

PoradnaKategorie dotazu: OstatníNa kolíkátém rande si to s vámi rozdala?
Cuckold zeptal se před 4 měsíci

Nedávno byla manželka na rande s novým milencem. Překvapilo mě, že na první schůzce mu sahala na ptáka a udělala mu to a na druhé schůzce si spolu zašukali. Když to srovnám se mnou, že mi trvalo několik měsíců, než jsem ji dostal do postele a měl jsem to tak vlastně skoro u všech mých partnerek, tak si říkám, v čem to je? Je rozdíl, když má žena jen milence, na sex a na nic víc s ním nepočítá? Nebo je to tím, že milenec je prostě samec a tak se na nějaké oddalování nehraje a hned mu nastaví? 
 
Po kolikátém rande se s vámi vyspala ta vaše, nebo milenka ?

4 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 měsíci

Po 3 měsících, ale já byl trpělivý, protože mi na ní záleželo. To byla budoucí manželka. Za svobodna ale jak která. Někdy na poprvé, jindy na podruhé nebo na potřetí, ale to byly většinou o trochu a nebo i více starší ženské a zpravidla zkušenější. To ony spíš klofly a lovily mne, mladého zajdu a chtěly mne, tak se neupejpaly.

Oem odpověděl před 4 měsíci

Asi jako Fanyn. Některé na prvním rande, jiné na druhém, ale stálé partnerky jsem musel nějakou dobu uhánět, vlastně mi u nich ani o ten sex primárně nešlo.
U hotwife je to něco jiného. Tam jde primárně i sex, takže pokud si oba vzájemně „voní“, tak na co by měla čekat? 🙂

fest odpověděl před 4 měsíci

V tvém případě by ještě bylo třeba říct, v jakém časovém horizontu se to odehrálo. Není to z tvého příspěvku jasné. Měl jsi několik partnerek a pak jsi potkal manželku a s tou ji doteď? A kolikátý její partner jsi ty? Třeba je to tak, že jsi starší než ona, byla nezkušená, když s tebou začala a nyní už je zkušenější a zralejší a pak jde vše rychleji. 
Za mě také jsem to měl různě, ale některá mi nedala vůbec 😀 (viz má povídka zde na paroháčích)

Mirek odpověděl před 4 měsíci

Nikdy na prvnim mi holka nedala, spis casto jsem se doprosoval i na desatem rande a nic a pak jsem zjistil ze mezi tim spala s jinym a tak. Myslim ze chlap musi byt fakt alfa aby mu zena na prvnim rande dala, nebo to musi byt kurva nebo mit k tomu duvod, treba ze ji podvedl kluk a tak.

Vaše odpověď

19 + 16 =