Namyšlené holky

PoradnaKategorie dotazu: OstatníNamyšlené holky
PanX zeptal se před 4 měsíci

Ahoj máte rády namyšlené holky? Takové co mají nos nahoru a tváří se nedostupně? Podailo se vám nějakou sbalit? Chodili jste s takovou? Myslíte že jsou častějc nevěrné?

11 Odpovědi
CMB odpověděl před 4 měsíci

Takové holky jsou výzvou. Co mám zkušenosti, tak to jsou největší kurvy. Takže na sex ok, ale na život raději jinou. Ale některé to mohou mít jako svou ochranu, a když je poznáš. Tak jsou úplně jiné.

Fanyn odpověděl před 4 měsíci

S takovými jsem nechodil, nebyly mi sympatické. Častěji nevěrné nemusí být vůbec, třeba je to jenom póza, že se tváří, že jím žádný není dost dobrý. Trochu je to dle mého názoru i výchovou a prostředím, v němž vyrostly.

Oem odpověděl před 4 měsíci

Definuj lépe namyšlenou holku. Líbí se mi sebevědomé. Ale takové úplně namyšlené krávy moc ne, to mě spíš irituje. Určitě je ale více vzrušující namyšlená, sebestředná a hezká holka, než nějaká ušlápnutá a nezdravě zamlklá, s pohledem do země, to se mi taky nelíbí.

Martin odpověděl před 4 měsíci

Čo mám skúsenosť, baby nedostupné, s nosom hore, mávajú skôr problém samé so sebou. Mindráčik, traumátko, mizerné sebavedomie. Krásna, inteligentná a šikovná žena bez týchto problémov, ktorá je sebavedomá, nemá problém sa na teba usmiať a prehodiť pár slov, aj keď o teba ako o muža záujem nemá. Samozrejme, horenosy sa zbaliť dajú, ale nakoniec z toho bude aj tak len komplikácia. Ako zárez fajn, ale inak po skúsenostiach skôr neodporúčam.

Cuckold odpověděl před 4 měsíci

Taky mám tu zkušenost, chodil jsem s namyšlenou holkou a byla to pěkná manipulátorka.

Mirek odpověděl před 4 měsíci

Ja mam namyslene radsi. Jsem submisivni a libi se mi doprosovat se zeny. A namyslena zena si to umi uzit. Asi je mozne, ze maji nejaky problem ze sebevedomim nebo psychikou ale kdyz se takove holce doprosujes a ona te odmita tak ji to urcite dela dobre. A mi to taky dela dobre. Tak proc ne zejo. Ja si myslim ze kazdy clovek na svete tady mame svuj protejsek a i takova namyslena holka ma pravo byt stastna a treba jsem ja a my submisivni idealni pro takove holky, proste jejich protejsky, asi to tak ma byt.

Oem odpověděl před 4 měsíci

MIrek : myslím, že i namyšlená holka se dá vychovat, pokud se potká s realitou. Samozřejmě, když si najde vola, který místo aby jí ukázal, že se chová jako kráva, tak jí pochlebuje a dělá z její namyšlenosti jakousi ctnost, tak to bude časem jenom horší a ona stále namyšlenější a rozmazlenější.

Fanyn odpověděl před 4 měsíci

Shakespeare:  Zkrocení zlé ženy.

fest odpověděl před 4 měsíci

Nemám rád hloupé ženy a namyšlené většinou hloupé jsou. Holka, která je chytrá a něco umí, tak je sebevědomá případně skromná. Namyšlená holka, která se na ostatní dívá svrchu, tak obvykle neumí nic.  Ale pokud někoho baví se i tak před takovou plazit, tak ať si to užije. 

PanX odpověděl před 4 měsíci

fest : třeba je manuálně zručná i když je hloupá. Ale tím pádem něco umí. To se taky počítá? Nebo bereš jenom inteligenci?

fest odpověděl před 4 měsíci

PanX: Co je manuálně zručná? Že umí zamést přede dveřmi? Nebo i vypere? No, myslím, že ta namyšlená to ale určitě nebude dělat, protože v tom spočívá namyšlenost, že to bude pod její úroveň. 
Nebo myslíš, že třeba umí krásně vyšívat, nebo pracovat s hlínou, případně hrát na hudební nástroj? To je motorická inteligence. 
A ano, i holka s vysokým IQ může být namyšlená, když má nízké EQ. Protože právě tato nerovnováho mezi těmito složkami z ní dělá hloupou, jelikož obdařená inteligencí ji díky nízkému EQ neumí používat.

Vaše odpověď

3 + 3 =