Nedostala to

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNedostala to
Martin zeptal se před 4 roky

Manželka má milence a nebere prášky. Používají kondom. My jsme spolu měsíc nespali. Ona byla 3x s milencem. Měla to před třemi dny dostat a zatím stále nic. Nevím co si o tom mám myslet.

13 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

 Co by sis měl myslet, že asi ten kondom nepoužili a mají tě za blahosklonného troubu, který se s tím smíří. Tak buď se smiř s vychováváním kukačky a nebo si nachystej rozvodové papíry. Nic jiného ti nezbyvá. K čemu je ti žena se kterou nespíš?

Oem odpověděl před 4 roky

Nemůže to být jenom opožděný cyklus? Kvůli třem dnům není třeba malovat čerta na zeď.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak ať si koupí test a budete mít jasno, tedy pokud ona už jasno nemá a tebe jen nedrží v tajemném napětí…

Zvědavý odpověděl před 4 roky

Co bys dělal kdyby byla v tom?

Martin odpověděl před 4 roky

Zatím stále nic. A kdyby to nedostala? Nevím, nepřipouštím si to.

Tomasa odpověděl před 4 roky

bud budes tata nebo rozvedeny ……

Fanyn odpověděl před 4 roky

Kdyby byla, jsi na to morálně připraven být táta kukačky? To chce náturu, pevné odhodlání. Pochybnosti nejsou na místě. Tady nejde o to, zda ji miluješ nebo ne, ale jestli zvládneš jim dvěma ochotně dělat troubu a vzít náklady a výchovu cizího dítěte na sebe. Pokud si nejsi jistý, rozveď se a po narození dítěte soudně popři otcovství. Soud nařídí testy DNA a budeš z obliga co se týká alimentů. Zůstaneš rozvedený, ale bez závazku. Pokud by jsi se nerozvedl, tak otcem je automaticky manžel i kdyby se narodil černoušek. Když chceš popřít otcovství, musíš být rozvedený, jinak je to na tebe. Záleží jen na tobě.

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyne, byl bys ochotný napsat nějaký článek na to téma? Jak postupovat v případě že máš podezření že se žena kurví a čeká kukačku? Myslím, že by to pro tento web bylo velkým přínosem, nějaké praktické informace. Povídky a poradna jsou fajn ale chybí mi tady ty informace které sem vnášíš ty. my to tady vidíme skrze postavené čuráky a plné koule, takže máme zatemněný mozek ale ty se na to díváš střízlivě a syrově, to se mi líbí protože je třeba počítat s tím jak se ten život bude vyvíjet. Paroháč se vystříká ale to dítě tím nezmizí, to dítě je závazek na celý život a žít s kurvou je sice vzrušující ale přináší to mnohá rizika na které takový cuckold nemyslí – co se týká majetku, peněz, atd,. A jsou známy případy kdy mladá milenka si vzala páprdu a potom na něj s milencem domluvili nějakou levou. Není to tak sluníčkové jak by se mohlo vždycky zdát a trochu mi tady chybí ta osvěta, kterou ty tady děláš a za to ti patří velký dík.
Jinak aby to nebylo tak jednostranné. Tak pokud mají toho milence dohodnutého a manžel o něm ví a manželka se nechala zbouchnout, pak to lze brát jak píšeš, že se bude starat o cizí a vychovávat cizí dítě, jasně. Ale taky je tu druhý úhel pohledu. Vem si, že by si dítě adoptovali, nebo by šli na umělé oplodnění. To je úplně to samé, také se snažíš a vychovávaš a investuješ do cizích genů. Takže já ti rozumím, pokud je to na něj podraz, pak to odsuzuji, ale je třeba vidět tu realitu, že jsou i lidé, kteří si platí za to, aby jejich manželka byla oplodněna cizím semenem někde na klinice a přesto mají to dítě potom rádi a berou ho za vlastní.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Víš, já jsem názoru, že pokud se manželé domluví na adopci, tzn. když třeba ta žena prokazatelně nemůže mít děti nebo může, ale v její rodině je nějaké vážná dědičná choroba nebo je neplodný manžel, pak ta adopce je něco, co oba chtějí, na co se těší a chtějí být rodiči toho tvorečka, jemuž osud připravil to, že jej matka odložila. Myslím, že když žena může mít děti a manžel ne a když se na tom domluví, aby to dítě bylo biologicky její a on je už dopředu připraven jej přijmou, tedy ještě před tím než je počato a když navíc má neplodný manžel i právo do toho mluvit s kým to bude, i zde nevidím problém. Totéž platí o umělém oplodnění. Jasně, investuješ a vychováváš cizí geny, ale ty jinou možnost nemáš, tak ti nezbývá nic jiného. Ale když se nechá v zápalu vášně zbouchnout, a teď je fuk jestli pod vlivem alkoholu při nějakém úletu, tzn. svou blbostí, a nebo cíleně od milence, takže když potom toho svého postaví před hotovku, je to svinstvo, je to podraz a je to podvod. Jasně, zase jsou dvě možnosti: Buď mu to nepoví, že to není s ním (pokud s ním tedy občas ještě šuká) a to bývá nejčastější, a nebo mu to na rovinu řekne a nechá na něm, aby se rozhodl, zda to přijme či ne. Ta druhá varianta je myslím férovější i když je to také tzv. kudla do zad. Pokud tedy žena nemůže mít dítě a adoptují děcko, u mě OK. Totéž asistované početí na klinice nebo smluvení se s nějakým dárcem, pokud je chlap neplodný, ano, u mě OK. 
Pokud je pár ale oboustranně plodný a madam si někde užene kukačku, je svinstvo házet to na manžela. Prostě si to užene třeba s sportovně vymakaným studentem či nějakým lopatírovčíkem z Ukrajiny, který je jinak lúzr a ona to klidně hodí hodného, dobře vydělávajícího manžela.To považuji za podvod a mělo by to být trestně postižitelné. Když se manžel rozvede s nevěrnou manželkou a testy DNA prokáží, že to není jeho, měl by přece následovat trest. nemyslím ukamenování, ale podvod je podvod, je to také podvodné vytahování peněz a toto je docela zásadní podvod. Pokud je ovšem nevěrná ženuška nadána manipulativností a pokud ten její je dobrák, tj vlastně blbec, pak mu slíbí hory s horákama, udělá na něj ťuťu ňuňu a a blbec se stane ještě větším blbcem než by bylo zdrávo, prostě to zakryje tím, že bude všem tvrdit, že je to jeho aby nevypadal jako blbec.
Můj názor znáš… Jednou a červená a nemusí z toho ani být kukačka. Pokud je ale člověk submisivní cuckold, tak se v tom třeba bahní, já mu to neberu. Znám pár cuckoldů a o dvou vím, že nechali ženu, aby jim ji oplodnil někdo jiný. Proti gustu žádný dišputát. Máš ale pravdu v jednom, žádný blahosklonný blbec nemusí být věčně blahosklonný a může si to pak třeba po čase vyčítat, když uvidí, jaký hajzl z toho cizího přijatého pancharta třeba vyrostl. Také se mu může stát, že třeba za deset let mu ta jeho nevěrnice odejde i s dítětem za jiným a on pak až do jeho 18, bude-li dítě studovat vysokou až do 26 let bude platit alíky… na cizí dítě. I takový případ ve svém okolí znám. Popřít soudně otcovství dnes jde až do 6 let věku dítěte. Proto pánové, zapřemýšlejte a zvažte veškerá pro a proti. Protože za šest let budete už mít utrum.
 

stop odpověděl před 4 roky

Měsíc jste spolu nespali a ona to měla dostat před pár dny? Pokud jste spolu spali před tím, tak mi jednoduchou matematikou vychází, že otcem budeš spíš ty, než její milenec, pokud se to ujalo. Je mi líto. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Stop: Jestliže spolu měsíc nespali a ona to tři dny nedostala, tak to počítej nazpět 3+14, takže 17, klidně řekněme i 18 dní kdy musela mít ovulaci a to on, manžel, s ní přece tím pádem už 14  předtím nespal, takže milenec.

stop odpověděl před 4 roky

Fanyn: Máš pravdu, špatně jsem to spočítal. Ale otcem mohou být oba, milenec i on, jelikož není jisté, že nebyla oplodněná již před minulou menstruací, je to celkem častý jev, že žena menstruuje i když už došlo k oplodnění. Někdy je to i několik měsíců, ale to už je dost zřídkavé. 
Ale pokud se to chytlo, tak pak jedině testy, ať máš jistotu. A nebo to nech tak a můžeš být v nejistotě. Věřím, že i to by ti mohlo vyhovovat pokud jsi cockold

Fanyn odpověděl před 4 roky

Martine, tak co, dostala to nebo bude hnízdit?

Vaše odpověď

18 + 7 =