Největší mrcha? KDO MÁ

PoradnaNejvětší mrcha? KDO MÁ
Mačo zeptal se před 4 roky

Hoši kdo má největší mrchu? Co nejhoršího vám holka udělala, pochlub te se.

10 Odpovědi
Aristoteles odpověděl před 4 roky

Moje holka se se mnou na párty začala líbat. Měla přitom pusu plnou kamarádova spermatu. Ví, že mě nevěra vzrušuje a tohle byla její první a nečekaná nevěra.

Xixi odpověděl před 4 roky

Nevím jestli to je nejhorší, asi to bude znít jako nuda po příběhu se semenem, ale pro mě to bylo hodně zlé. Bylo mi 18 a moje holka odjela s mámou na dovolenou do Řecka. Miloval jsem ji, opravdu moc. Asi po třech dnech mi napsala SMS, že je tam kluk, který se jí líbí a že se s ním bude chtít vyspat. Přesně tak to napsala. Nežádala o svolení, prostě mi oznámila svůj záměr. Podotýkám, je to 20 let, takže volný vztah, swingers a kandaulismus byla téměř cizí slova a rozhodně nevěděla, že by mě to mohlo vzrušovat,. Prostě a jednoduše mi chtěla sadisticky způsobit bolest na dálku a čekala na moje reakce. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Xixi: Co jí odpověděl. Měl jsi jí napsat, že i ty jsi byl na diskošce a žes tam sbalil jednu buchtu a tu jsi ohnul v parku přes lavičku. Pokud bys to psal realisticky, jaký to bylo bezva nemuset si dávat pozor, když byla cizí a neznali jste se a jak si to do ní všechno pustil, třeba by se ta tvoje chytila za frňák.

Xixi odpověděl před 4 roky

Necítil jsem potřebu pomstít se.

Cuck odpověděl před 4 roky

To je správné, pomsta nic nevyřeší. Navíc, podle toho jak to píšeš tě to vzrušovalo, že? Mnoho mužů v sobě objeví vzrušení z nevěry až když je milovaná poprvé podvede. Navíc, řekla ti to a tak to má být.

Kar odpověděl před 4 roky

Hoši moje mě podvádí s mojí m nejlepším kámošem. Vím to a oni dělají že nic. Jsou to dvě nevěrné svině ale já to všechno vím a držím si odstup. Hlavně z kamaráda je mi dost špatně když mi lže aby mohl být s tou mojí. Nevím proč jsem dávno to nekončí l asi mě baví pozorovat čeho ještě jsou ti dva schopni.

Soucit odpověděl před 4 roky

kar : já bych to nedokázal podívat se tomu kámošovi do očí aniž bych se pozvracel. Máš silný žaludek. Chápu že se tím už jenom bavíš a že ses s ní ve své hlavě rozešel ale přesto. Musíš přece cítit neuvěřitelnou zlost a zášť. Nebo jsi tak splachovací?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Kar: Já bych vymyslel nějakou ďábelskou pomstu, aby oba měli parádní ostudu.Ušij na ně nějakou boudu.

Parohac odpověděl před 4 roky

Má tu někdo manželku která byla nevěrná během 10 let s vice než 35 muži?

Kanda odpověděl před 4 roky

Mě poslala natočenou nevěru s mým nejlepším kamarádem a mě se to líbilo že to po ní chci pořád. Jim se to líbí taky akorát mě vadi že se udělá víckrát a dřív než se mnou. A chci sex ve třech ale nevím jestli to zvládnu.  Musím teď hlídat manželku aby mi nešla na mého nadřízeného bratra.  Vypadá to že mi do ní nastrika. A to už nezvládnu. 

Vaše odpověď

14 + 6 =