Nevěra na home office

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNevěra na home office
Pavel zeptal se před 3 roky

Netušil jsem, že až Covid mi otevře oči. Manželka je učitelkou na ZŠ a učí druhý stupeň, takže má nyní distanční výuku a je doma. Já nemůžu pracovat z domu, tak jsem normálně odcházel do práce. Náš vztah fungoval báječně a stále nechápu proč mi to mohla udělat. Dnes jsem chtěl manželku překvapit. Vzal jsem si volno a jenom jsem musel do kanceláře odnést nějaké papíry. Chtěl jsem jí překvapit brzkým návratem domů. Zhruba po 2 hodinách jsem se vrátil domů. Hned jak jsem otevřel dveře mi bylo jasné, že není něco v pořádku. Za dveřmi byly neznámé  boty a zvuky z ložnice jasně napovídaly, že má žena není sama. Chtělo se mi zvracet, ale i tak jsem se podíval do ložnice. Viděl jsem tam svou ženu, jak jí tvrdě šuká její kolega z práce. Měl jsem zatmění, jediné co si pamatuju, jak jsem ho i s oblečením vyhodil před byt a jednu jsem mu napálil. Manželka brečela, prosila za odpuštění. Říkala, jak to byl jenom úlet a jenom jednou. Ale i tak jsem si sbalil pár nutných věcí a šel do kanclu. Co byste na mém místě dělaly? Rozvhod? Děti nemáme, takže by to bylo bez problémů. Nebo jí mám dát šanci?

37 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 3 roky

Milý Pavle, když už jsi měl prozřít, je dobře že jsi to viděl na vlastní oči in flagranti. Tím je to neokecatelné. To, že to bylo jednou, tomu můžeš a nemusíš věřit. Já bych to viděl na vícekrát. Navíc, určitě s ním tvá žena musela ještě ve škole minimálně flirtovat. Těžko by se dali takto přes telefon či internet dohromady tak rychle. Ty vzájemné sympatie a nějaká chemie tam být musely. A copak on a ona neučili dopoledne? Každopádně já to vidím spíše na dlouhodobější nevěru.  Ale to je přeci fuk. Prostě tě podvedla a zradila tvé city i důvěru.
Zareagoval jsi správně. Jemu jsi ji natáhl a vynesl jej v zubech. Nevím jak jste spolu dlouho a kolik tobě a ženě je, ale udělala jednou, ty nebudeš doma, udělá ti to znova, pokud odpustíš. Jen co jí otrne. Heleď, děti nemáte, rozveď se! Pošli ji do oběhu. To vám to doma v sexu snad neklapalo? Měli jste manželskou krizi? Hádky a pod.? Jestli ne, tak to byla z její strany jen rozežranost a jak říkám, ona s ním minimálně citově musela už něco mít předtím. Ty sympatie a chemie tam už byly. To že mají výuku z domova a ty jsi v práci, to jim jen nahrálo na smeč. No jo, důvěřuj, ale prověřuj.
Jestli na to máš žaludek, tak ji odpusť, ale garantuji ti, že ten vztah už bude stát za starou bačkoru, protože jí nebudeš věřit. A bez důvěry je vztah jak poslepovaná váza, prostě už bezcenná. pochopím ještě pohnutky lidí, že se nerozvedou kvůli dětem i když to je také na prd, nebo někdo, kdo je v manželství třeba 20 let, tak už si na toho nevěrníka i nevěrnici zvykl a nechce znovu začínat, ale ty? Odpustit, to bude jako projev slabosti. Ona si řekne, že už jednou jsi odpustil, tak třeba za rok to zkusí znovu.
 

Hunter odpověděl před 3 roky

Pavle, tak dlhodobé klamstvo a divadielko, čo niekoľko mesiacov na Teba hrala tá k…va, to je sila. Aj to, že to bol úlet, je klamstvo. Aj to, že to bolo raz, je klamstvo. Celé Tvoje manželstvo doteraz bolo jedno veľké klamstvo a podvod. To, že sa rozvedieš, nie je úplné riešenie. Trest je riešenie. Spoločenský a ekonomický. Je ten jej kolega ženatý? Keď áno, vieš čo máš robiť. A nezabudni to roztrúbiť u nej v robote, aká je to k..rva. Tiež to nezabudni hneď oznámiť svokrovcom, akú k.rvu vychovali a nech si ju berú domov. Hlavne sa nenechaj učičíkať ďalšími klamstvami, sľubmi a plačom. Nie si bačkora a slaboch. Si chlap. Radikálne riešenie je správna cesta, aby si sa v budúcnosti vedel pozrieť sám sa seba v zrkadle. Asi toľko a držím palce, Hunter.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pavle ještě takový doplňující dotaz… Nebyl ten učitel se kterým jsi manželku přistihl mj. tělocvikář? On poměr učitel-učitelka na školách je tak 1:20 a pokud to byl tělocvikář, myslím, že tvoje žena nebyla jediná jeho kolegyně, kterou protáhl. Každopádně on coby tělocvikář vyučuje z domova podstatně méně hodin než-li ona. Nevím co učí? Nebo není snad tvoje žena také i tělocvikářka. na II. stupni přece osmáky a deváťáky učí kluky učitel a holky učitelka. Pokud to tělocvikář byl a ona je tělocvikářka, tak je jasné, že ti dva to spolu nedělali poprvé. Tělocvikáři mají kabinet. A i mezi vámi muselo být něco špatně, aniž bys to viděl a uvědomoval si to. Zní to dost krutě a neúprosně, ale Hunter má v mnohém pravdu. Napiš, co ty na to.

Pavel odpověděl před 3 roky

Manželka celou věc vyřešila sama. Když jsem ráno přijel do bytu, tak už tsm nebyla. Vzala věci a odstěhovala se. Napsala mi, že se mnou rozvede. Furt to nechápu, ještě před 2 dny jsem  byl její miláček. A teď se chová, jako bych já byl nevěrný. 
Oba učí angličtinu + další jazyk.

Hunter odpověděl před 3 roky

Najjednoduchšia vec pre ňu je rozvod. Otrasie sa a je v poho. Nič nestratí, len získa. To je najväčia chyba mužov, keď nevernú babu kopnú do zadku a riešia to iba rozvodom. A ako víťaz je ona a Ty ostaneš ako korunovaný parohatý blb. Ona sa zachovala ako sviňa, tak Ty musíš byť väčšia. Zničiť ju spoločensky a ekonomicky. Nech si uvedomí, že podvádzať a klamať sa nemá. Keď z nej spravíš rečami v jej pracovnom a rodinnom kruhu kurvu!!!, to určite nedá žiadna žena na svete. Kľudne si aj navymýšľaj, preháňaj a roztrúb rôzne perverznosti, čo robí v intímnom živote. Nech to vie čo najviac jej blízkych ľudí. Z (Tvojho) klamstva sa ťažko vyhovorí. Keď sa Ti bude zdať, že Ti radím pomstu, nie je to tak. Ja Ti radím trest. Za každý prehrešok, priestupok, nekonečné klamstvo, podvod, musí byť trest. To je správne riešenie Tvojho problému. Nech si na ňu ľudia na ulici a v škole ukazujú prstom, že to je tá kurva….(a nie na Teba: To je ten paroháč.) Držím palce.
PS: Kolegyne v robote určite niečo tušili alebo vedia svoje. Tie keď ju odvrhnú, máš vyhrané. To sa s ňou bude ťahať hodne rokov…

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pavle, je mi tě líto, ale alespoň vidíš, že já i kolega Hunter jsme měli pravdu. Mezi ní a tím kolegou muselo být něco více už delší dobu, určitě ještě z doby, kdy se do školy chodilo a ve škole učilo. Jsou mezi nimi city, chemie a jakési okouzlení. Oba k sobě jako angličtináři měli blízko a určitě se ti už kurvila s ním za tvými zády dříve. Zde Hunter správně odhadl, že vaše manželství byl z její strany jen velký podvod, ale ty jsi to neviděl. Nejsou stejně staří? Nestudovala s ním náhodou? Tvá žena to tak vyřešila pro tebe nejlépe. Jednak má máslo na hlavě a jedna je jí on milejší než ty. nebuď trouba a nepřemlouvej ji k návratu. Nemělo by to smysl a byl bys jen za slabocha a hlupáka. Buď rád, že nemáte děti. Byt je asi tvůj, když ona vypadla, co? A ten učitelký bude svobodný. Ne, ty jsi jí nevěrný nebyl, takže si nic nevyčítej. Vezmi to tak, že lepší, když se záporně tvá nevěrnice projevila nyní než-li kdyby se to stalo, až by jste měli děcko. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. A nesnaž se ani pochopit proč, neboť do ženských hlav a jejich rozumových pochodů nevidíme.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Prosím tě, kolik vám je a jak dlouho jste manželé?

Fanyn odpověděl před 3 roky

A ještě jednu takovou praktickou radu… Máte-li společné konto, vyber ho. Máš-li své vlastní konto a tvá žena má na něj dispoziční právo, tak ji to dispoziční právo zablokuj, ať ti ještě nevycucne peníze.. Dokud jste manželé tak se to u rozvodu řešit nebude.

Hunter odpověděl před 3 roky

Najjednoduchšia vec pre ňu je rozvod. Otrasie sa a je v poho. Nič nestratí, len získa. To je najväčia chyba mužov, keď nevernú babu kopnú do zadku a riešia to iba rozvodom. A ako víťaz je ona a Ty ostaneš ako korunovaný parohatý blb. Ona sa zachovala ako sviňa, tak Ty musíš byť väčšia. Zničiť ju spoločensky a ekonomicky. Nech si uvedomí, že podvádzať a klamať sa nemá. Keď z nej spravíš rečami v jej pracovnom a rodinnom kruhu kurvu!!!, to určite nedá žiadna žena na svete. Kľudne si aj navymýšľaj, preháňaj a roztrúb rôzne perverznosti, čo robí v intímnom živote. Nech to vie čo najviac jej blízkych ľudí. Z (Tvojho) klamstva sa ťažko vyhovorí. Keď sa Ti bude zdať, že Ti radím pomstu, nie je to tak. Ja Ti radím trest. Za každý prehrešok, priestupok, nekonečné klamstvo, podvod, musí byť trest. To je správne riešenie Tvojho problému. Nech si na ňu ľudia na ulici a v škole ukazujú prstom, že to je tá kurva….(a nie na Teba: To je ten paroháč.) Držím palce. PS: Kolegyne v robote určite niečo tušili alebo vedia svoje. Tie keď ju odvrhnú, máš vyhrané. To sa s ňou bude ťahať hodne rokov…

Pavel odpověděl před 3 roky

Chci rychlý rozvod a už jí nikdy nevidět. Vytrubovat její nevěru nebudu, na to stačí bohatě naše maloměsto. Byly jsem spolu 7 let, z toho 2 roky manželé. Naštěstí byt je můj a tak i většina majetku. Jediná věc co mě asi čeká je předvolání na Policii. Ten její totiž má zlomený nos a je v pracovní neschopnosti. Pracuju v kanclu, ale pravidelně posiluju. Takže sílu mám a jeho zlomený nos mě upřímně mrzí.  Jejího kolegu znám, protože jeho bratr dělal u mně ve firmě. Do školy nastoupil před rokem a moje mi o něm mluvila, jaký má přehled atd. Hold jsem vůl. Snažil jsem pro ní dělal všechno možné, ale stejně toho bylo asi málo. Doufám, že bude nyní spokojená. Ale oba střídají holky jako ponožky, takže možná za pár měsíců se bude chtít vrátit. Ale to má holka smůlu.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pavle, neboj on život je bumerang a jestli on je mladý kluk, těch nějakých 25 a tvoje žena asi těch 30 či 31, tak oni se dali dohromady už v té škole. Jemu asi dělalo dobře oblbovat mladou paničku o pár let starší, jenže teď, když to prasklo a ona bude rozvedená, už pro něj nebude tak zajímavá a asi s ní nebude chtít dlouho být, zvláště jestli neudrží ocas v kalhotech a je přelétavý. To bys byl vůl, kdybys ženu vzal zpět. A hele, jestli u toho tvá žena nebyla, když jsi mu jí natáhl, tak řekni, že tě třeba v předsíni napadl a tys ho jen jednou ranou umravnil. Taky bych si teď vyměnil zámek od bytu. Kam se odstěhovala, k němu? Ono jej to brzy omrzí. Víš ono pro tyhle proutníky je to bezva moci si občas zašukat s paničkou, ale mít ji doma, to už se moc nelíbí. Ona se do něj možná zaláskovala, jen holka nechápe, že on do ní zase tolik ne. No ale stejně budeš muset třeba rodičům, sourozencům a známým říci pravdu jak to bylo, až jim řekneš, že se rozvádíte. A ruku na srdce, asi se při tobě měla dobře, ale zase až tak tě nemilovala a tys to neviděl. To je prostě ten 7. krizový rok.
Ale  líbí se mi tvá nekompromisnost.

Oem odpověděl před 3 roky

Poslal bych ji do prdele, letěla by hned. Pro tebe poučení, další už si neber. Kdybyste měli děti, o problém víc. Ženské jsou kurvy a bude to jenom horší.

Hunter odpověděl před 3 roky

Najhoršie na celom Tvojom prípade je, že si sa „ráno“ zobudil a uvedomil si si, že toho človeka, čo vedľa Teba ležal v manželskej posteli, vôbec, ale vôbec nepoznáš. Ženské sú v tomto smere super herečky a mnohí chlapi to ich divadielko nevidia a končia ako Ty. Zase robíš zásadnú chybu, že klopíš hlavu a vôbec to neriešiš. Každá vražda, každá krádež, každý podvod, každý prehrešok musí byť potrestaný, lebo inak páchateľ sa nepoučí a bude to robiť naďalej. Z Tvojho terajšieho konania vidím, že Tebe je to úplne u riti, že Ti niekto zabil lásku, ukradol ženu, podviedol Ťa, nekonečne Ti klamal, porušil manželský sľub… Z tohoto uhlu sa na to musíš pozerať. Ona je usvedčený páchateľ a Ty poškodený. Nie pomsta, ale trest musí nastúpiť. Uvedom si len jednu vec. Ona mrdala s Vami dvoma niekoľko mesiacov na striedačku a oboch Vás ťahala za nos a „podvádzala“. Uf, takéto baby majú akýsi priliehavý prívlastok, že…? Najhorší trest na svete pre hociktorú ženu je, že si na ňu okolie začne ukazovať prstom: To je tá kurva, to je tá podvodníčka, to je tá zlodejka, to je tá klamárka…. A keď sa Ti podarí presvedčiť o tomto jej najbližšie okolie a jej rodinu, to je adekvátny trest pre ňu a uvidíš, že sa Ti bude večer aj lepšie „zaspávať“. Keďže je učiteľka, v spoločnosti „seriózna“ osoba, budeš to mať o to ľahšie. Veď ktorý rodič by chcel, aby jeho deti učila kurva, podvodníčka, klamárka. Spoločnosť ju musí odsúdiť, spoločnosť ju musí potrestať, od okolia to musí pocítiť, čo urobila!
S tým zranením jej amanta: asi si Ťa predvolajú na miestny úrad na priestupkové oddelenie a tam dostaneš pokutu alebo to bude riešiť polícia ako ťažké ublíženie na zdraví. Vo svojej výpovedi pred úradmi stále operuj s tým, že oni dvaja sú v prvom rade páchatelia, čo porušili právne normy. Ona ako učiteľka súložila cez pracovnú dobu (o čom by mal byť upovedomený jej zamestnávateľ) a on porušil zákaz vychádzania, mohol rozširovať nákazlivú chorobu Covid a chodil Ti mrdať ženu. Tiež cez jeho pracovnú dobu. Už tu na týchto úradoch môžeš zahájiť trest pre svoju „milovanú“ a neboj sa „pustiť“ na ňu aj malé klamstvá z jej intímneho životu (mimo úradný zápis). Takéto pikošky sa šíria rýchlosťou blesku a obaja budú predvolaní ako svedkovia a poškodený k výsluchu. A celý miestny úrad bude o tom klebetiť. Tí úradníci majú určite školopovinné deti…. 
Ešte Ti poradím sociálne siete. To je tiež silná možnosť trestu, keď sa dozvie, čo o nej lieta po internete a ľudia tam určite popridávajú ďalšie zaručené „veci“ a usvedčia ju z dvojitého života. 
Držím Ti palce, nech sa Ti to podarí a nezaradíš sa medzi totálnych parohatých nečinných blbov. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pavle, na ty vypuštění klevet bych se vybodl, abys neměl ještě nějaké popotahovačky, ale s tím porušením zákazu vycházení měl hunter svatou pravdu. Proto mají přece ti učitelé distanční vyučování z domova, aby se nesetkávali mezi sebou a s dětmi ve škole. Také bych ředitele školy informoval o tom porušení pracovní doby. heleď, znám kluka SŠ, který to také tak má a když ho to nebaví, tak zatelefonuje učiteli, že mu spadl internet. Totéž mohla udělat ona nebo on, kdyby i kdyby jeden z nich měl právě volné hodiny. A pak, zní to jistě komicky, ale jak to, že když ti dva souložili, neměli roušky? nejsou přece osoby blízké (manžel, děti, sourozenci, rodiče) Boreček by mohl ještě zaplatit pokutu. Navíc, pokud by chtěl po tobě zaplatit ušlou mzdu (typický slabošský zmrd), tak kdyby jsi si nechal vydesinfikovat kvůli němu byt, mohl bys to po něm chtít uhradit. (cizí osoba, neměl roušku). Každopádně veškeré kroky prober s právníkem a nedělej sám žádnou partyzánštinu.

Hunter odpověděl před 3 roky

Niečo z mojej email komunikácie s kamošom na túto tému:
Chlap bude vtedy, keď urobí to, čo mu tam píšem ja. Zatiaľ ho vidím ako blba, čo dostal facku a je mu to u riti, že ho niekto bije. To u mňa nie je chlap. Z mojej minulosti Ti môžem potvrdiť, že keď som jednému maníkovi zlomil lícnu kosť, tak tá moja vtedajšia milovaná mi o niekoľko rokov neskôr už ako kamoška povedala: „Mal si mu naložiť viacej!“ (tiež to bol kurevník) Dodnes deň ma to hreje pri srdci, že som sa nezachoval ako blb, ale ako chlap. I keď vtedy som mal tiež úzku ritku, či ma neudá na Políciu. Z rozbehu som mu natankoval do tváre, v lufte ešte jednu a chlap letel 5 metrov dozadu a dopadol na chodník. Až som mal strach, že som ho prizabil a nepokračoval som v nakladačke. A Pavlovi je ľúto, že sa tak zachoval…!!! Mal aj jej pritankovať zopár, nech s monoklami učí dištančne detičky. To by bol pre ňu super trest, lebo každého by zaujímalo, ako k tomu prišla (aj deti, ktoré učí). Alebo zamestnávateľa, prečo má dvoch učiteľov na PN (a či svoje radovánky robili v minulosti aj v škole alebo to v budúcnosti tam budú robiť). Škodoradosť, žiarlivosť a pomstychtivosť kolegýň v skoro čisto ženskom prostredí školy je najlepší trest pre ňu. Určite sú tam seriózne staršie kolegyne pani učiteľky (moralistky), ktoré ich oboch vyštvú zo školy a zamestnávateľ to musí riešiť… Tú „nálepku“ na čele budú mať hodne dlho rokov. V súčasnosti sú oni dvaja víťazi a Pavel totálny slepý parohatý vúl. Veľkorysosť v jeho súčasnom postavení nie je na mieste. Ona mu zadupala do zeme jeho životný sen, a tak prečo by to nemal urobiť aj on jej? Myslím si, že jej životný sen je učiť detičky a pred okolím vystupovať ako seriózna pani učiteľka. Keď toto sa mu podarí znegovať, on bude „víťaz“ i keď s veľkou prehrou. 
 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pavle, na internet se vybodni, to by se mohlo obrátit proti tobě, ale měl bych jiný nápad… Každá škola má své webové stránky a v nich pod záložkou Zaměstnanci školy či Pedagogický sbor bývá jmenný seznam všech učitelů včetně jejich emailových adres.
Tam bych poslal na všechny ty emaily hromadnou správu s popisem toho, jak tvoje žena a její kolega u vás v ložnici využívali pracovní dobu s distanční výukou, zda je to správné se v době zákazu vycházení takhle stýkat, protože pak ta distanční výuka nemá smysl a aby všichni věděli, že ten kolega si ten nos nerozbil někde při pádu na schodech, ale že to je trest za jeho vlezlost.
Jakmile si to přečtou kolegyně tvé ženy, takové ty moralizující sovy, věř, že bode mít pěkné renomé a ony na ní nit nenechají suchou.

Martin odpověděl před 3 roky

Pavle, držím palce. Podľa mňa treba vedieť prehrávať so zdvihnutou hlavou. Pomstou, ktorú ti radia majstri honiči, zo seba urobíš kreténa. Inak, zabezpečiť si svoju časť majetku je samozrejme v poriadku.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Martine, kdybych byl honič, tak bych ho spíš měl ponoukat, ať odpustí, ať milence své nevěrnici dovolí a kdesi cosi, jenže já jsem pro radikální řešení, tedy rozvod bez milosti za zradu a podvod. A na honiče jsem už trochu starý. Asi mne poměřuješ podle sebe, že? Podle sebe soudím tebe. 

Hunter odpověděl před 3 roky

Pavle, my tu ale nie sme na športovisku, kde máme vedieť prehrávať so vztýčenou hlavou. My sme v reál živote. A byť len obyčajný pouličný stĺp, ktorého oští každý pes, to je mi hodne proti srsti. 9 rokov si si niečo budoval, o niečom sníval, snažil si sa pre to urobiť všetko a niekto Ti to podlým/podpásovým spôsobom ukradne. Poruší všetky dohody, neskutočne klame a podvádza Teba a celé svoje okolie , tak to nie. V niektorých životných situáciách je lepšie, keď človek o tom pomlčí a nechá si to pre seba, ale toto absolútne nie je Tvoj prípad. Ja Ti radím odhaliť Dr.Jekylla a Mr. Hydea všetkým jej blízkym, ktorých klamala  a podvádzala. Nech vedia, s kým majú dočinenia, aké hrá divadielko na verejnosti a v práci a v budúcnosti nech sa jej vyhnúť. 
Apropó, ten predošlý príspevok je hoooodne mimo bránku…

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pavle, ještě bych podotkl, že co se týče tvé nyní už abonentky na ex, že je celkem rozdíl se tajně scházet s milencem a potom spolu začít žít, protože to se teprve odhalí, co je ten milenec zač.
Ona udělala závěr na základě úplného svého poblázění se do milence. Teď jsem jinde četl, co napsal jeden podobně podvedený jako ty…
To byla naprosto to samé, v práci si začala s kolegou tajné scházení a když se to provalilo tak mu před odchodem řekla, že je do něho úplný blázen a hrozně ho miluje, takže odešla k němu. No a za měsíc už u něj zvonila a prosila ho o to, aby se mohla vrátit, protože to prý není člověk se kterým se dá žít. Bylo ale pozdě, protože on ten podvedený už podal žádost o rozvod a když jí došel papír od soudu, tak u mě teď několikrát do týdne zvoní ona nebo její rodina a prosí o druhou šanci, ale na tu on nevěří. Chlap 31, ona 29.

Oem odpověděl před 3 roky

Já bych ji dal druhou šanci. Pod podmínkou, že se vzdá majetku při vypořádání. Pokud to myslí upřímně a chce se změnit, vsadí svou půlku majetku. Proč by měl chlap riskovat, když už ho jednou podvedla? Kdyby podvedla zase, odešla by s holou prdelí. To mi přijde fér, co myslíte?
 
Ale na to žádná taková kurva nevěrná nepřistoupí. Proč asi?

Oem odpověděl před 3 roky

Myslím tím, že bychom se rozvedli a zkusili to znovu, ale už ne jako manželé. Aby mě mohla podvést, ale už ne okrást. Já bych vsadil důvěru, ona svou půlku SJM.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Oem: On ale Pavel je vlastníkem toho bytu i většiny majetku, jak napsal, takže on toho nemá zapotřebí. Navíc když se chce rozvést a ji už nechce nikdy vidět a hned napsal, že jestli se bude k němu chtít ona po nějaké době vrátit, až z něho vystřízliví, neboť je to prý děvkař, tak že má holka smůlu, pak toto nehrozí. Teď už bude vůči ženským obezřetnější, až si najde nějakou náhradnici. Láska a důvěra je krásná věc, ale…!!!
Tak co Pavle, jak se to u tebe vyvíjí, co je nového?

Pavel odpověděl před 3 roky

Ta moje kurva si došla pro zbytek věcí. Spolu to táhnou od března minulého roku. Je prý ve všem lepší než já. Pozornější, vzdělanější, kultivovaný  atd. Je pravda, že mám jen vyucni list a maturitu. A spiš než kultura mě baví kovařina. Ale zas jsem založil firmu a ta funguje už 13 let. Mohla svou výplatu utratit za co chtěla. Zbytek jsem platil sám včetně dovolené atd. Věnoval jsem se jí, ale to jí bylo furt málo. 
Dneska jsem byl na Policii podat výpověď ohledně ublížení na zdraví. V této věci to vypadá dobře.
 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pavle, takže ona to celé za tvými zády dělala 8 měsíců? Pškná svině. A že jí nevadilo, že on je ve všem lepší. Věř mi, že kdybys je nepřistihl spolu v posteli, tak by ti třeba dál hrála divadlo a lhala a pak by ti jednoho krásného dne jako blesk z čistého nebe vrazila jako kudlu do srdce oznámení, že od tebe odchází a dává se rozvést. Jen by mne zajímalo, zda teď bude moci utrácet jen tak hala bala svůj plat. Ona má růžové brýle a je zaláskovaná, ale jestli je ten její milenec děvkař, tak to ona brzy pozná. Najdi si ženskou k sobě a prosím tě už né učitelku.
Pak se zase ozvi, jak se to s ní vyvíjí. Ono to tu pro mnohé alespoň slouží jako ponaučení a odstrašující příklad.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Ještě takovou doušku… Učitele na základce svým způsobem může dělat kde jaký blbec. kdejaký blbec také umí dnes anglicky a pokud se nejedná o matiku či chemii, většina učitelů jen stále dokola papouškuje to, co je v učebnicích, ale kovařinu nemůže dělat každý. Jestlipak on jí bude platit dovolené? Jestlipak ji bude živit a vše platit?

Hunter odpověděl před 3 roky

Dík, že si sa ozval. Čo na to jej rodičia, rodina, známi? Býva teraz u neho? Roztrúbil si to všetkým, že 8 mesiacov ste ju mrdali dvaja? Ty ju nenazveš kurvou pred okolím. To jej okolie si to uvedomí samo a tak jej dá nálepku na čelo.  Ako Fanyn hovorí, teraz je ťažko zaláskovaná a má ružové okuliare. Alebo si to aspoň myslí. I keď je to děvkař a tiež neskutočný klamár, to ona teraz nevidí. Tie moje predošlé rady uskutočni. Lebo teraz Ty si ten neschopný somár a ona svätica. A pán učiteľ najväčší borec na svete. 

fodel odpověděl před 3 roky

Tak inteligence a vzdělání je rozdíl ,znám paní ing .žije jak ty říkáš s maturantem a nevím o tom že by to byl někdy problém .
Měli jste to dobrý ,ty makáš a ona utrácí,teď už to asi tak supr nebude ,až se bude chtít vrátit tak jí doufám nevezmeš zpátky ? to by sis nasral do bot.

Pavel odpověděl před 3 roky

Mý rodiče jí nikdy moc nemuseli, takže vlastně byly rádi. Jenom mi mamka vyčetla zlomený nos. Táta (taky kovář) mi řekl, že jsem mu měl dát víc. Ale to bych si šel už sednout :).
Moje okolí nezná detaily a  ani je nechci uveřejňovat. Ať je to kurva, ale je to mezi námi. Hold jsem byl zaláskovaný a věřil jí. Problém byl asi v tom, že ona je hodně kulturně a duševně orientovaná. Já ať umělecký kovář, tak více táhnu k tomu hmotnému, než duševnímu. Jak mi řekla „Jsem duševní primitiv“. Jenom furt nechápu, že před pár měsíci jsme plánovali rodinu a teď je ze dne na den konec. Myslíte si, že je všechno v pořádku a náhle konec. Jak by to vypadalo, kdybych nezapomněl faktury doma?

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pavle, jak jsem už předtím napsal, kdybys je nepřistihl, tak by tě nejspíš dál podváděla, třeba ještě půlrok, možná rok, ale pokud do kolegy učitele byla zamilovaná, asi by tě stejně opustila. ty jsi to jen urychlil. Jen nechápu, když tě označila za toho duševního primitiva, že jí to nevadilo dříve? Asi né, protože tys jí vytvořil to dobré bydlo a ona ho ráda užívala, duševní primitiv neprimitiv. Tu rodinu už neřeš, je to pryč a ty si gratuluj, že tě prozřetelnost vedla nečekaně domů a ty rychle prozřel. Jak říkám, život je bumerang, ono se jí to vrátí. A hlavně že jsi s ní neměl dítě. Bůh ví, zda by bylo tvoje…

Fanyn odpověděl před 3 roky

Jo a ještě… Už ona podala tu žádost o rozvod? Jestli ne, udělej to urychleně ty, protože pokud by se dala od toho vola zbouchnout, abys s tím neměl ještě nepříjemnosti, že je to tvoje. Pak bys musel čekat na rozvod a teprve potom soudně popřít otcovství. Navíc, kdyby si ona teď vzala nějaký dluh a nesplácela, tak půjdou za tebou, protože jste stále manželé. Takže nečekej a když tak tu žádost podej ty!!!

Hunter odpověděl před 3 roky

Pavle, psychicky si teraz hodne na dne a stále hľadáš chybu/chyby v sebe. Nie, Ty si nikde neurobil chybu. To si musíš uvedomiť. Už som to tu v Poradni spomínal X krát. Každá baba od pubertálneho veku, keď si začína uvedomovať svoju sexualitu, má vysnívaného svojho princa. Dokonalý ideál. A takého princa aj v živote hľadá. (Otca svojich budúcich detí) A keď babe „skríži“ cestu nejaký chlap, tak buď sa s tým zmieri, že nikto nie je dokonalý ako princ a žijú spolu „kým nás smrť nerozdelí“. Alebo sa s tým nezmieri (aj nevedome) a stále takého princa hľadá a vedie to k neverám a rozchodom. Ešte jednu vec si uvedom. Ten hajzlík nie je lepší ako Ty. Keby bol taký ideál ako princ, tak by Ťa kopla už dávno do zadku. To, že ti utiekla a nakecala Ti, že ON je vo všetkom lepší, je zase neskutočné klamstvo, ktorým Ťa celý Váš vzťah kŕmila. Ďalšia podpásovka od nej. Stále Ťa zadupáva do zeme. Je to jej obrana pred jej svedomím a minulým konaním a hlavne, aby ju okolie nenazvalo KURVA.  Čo naozaj je. A nemysli si, že keď sa ona stretne s niekým a dostane otázku: „Prečo si sa s Pavlom rozišla?“, tak určite na Teba nakydá maximálny hnoj, ktorý sa bude len a len šíriť. Čiže ona to bude robiť naďalej. Klamať, klamať a klamať, aby si pred okolím zachovala svoj kredit. Tak už si pochopil, prečo Ti stále radím odhaliť Dr. Jekylla a Mr. Hydea? Predbehnúť ju v pravdivej info o Vašom rozchode a nepripustiť šíreniu ďalšieho a ďalšieho klamstva na Tvoju adresu. Okolie si urobí správny názor, ako to v skutočnosti je a kto je tu podvodník a klamár a urobí si správne závery na základe pravdivých info. A to, že to môže viesť až k ich vyhodeniu/zmene zamestnania, tak to už bude len ten trest pre ňu, čo tu stále omieľam dookola. Trest je jediné správne riešenie Tvojho (aj podobných) prípadu. Nebuť somár/osel a urob to, čo Ti radím od začiatku.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak co Pavle? Už ti nevěrná žena přinesla k podpisu žádost o rozvod, nebo jsi ji nakonec podal sám, když ona se k ničemu nemá? Víš, stav, kdy spolu manželé nežijí, kdy ona má někoho jiného, ale nejsou rozvedeni je ten nejhorší pro tebe. Jako kdybys neměl firmu a majetek, ale byl jsi jen takový nějaký lehkoživka v nájemním bytě a chtěl jsi se jí pomstít, tak bys nasekal dluhy, neplatil a exekutor by si došlápl na paní manželku a zabavoval i věci pana učitele, jenže to není tvůj případ a hrozí tady opak tak s tím neotálej.

Pavel odpověděl před 3 roky

Žádost o rozvod máme podanou a nyní jenom čekáme. Máme rozdělené SJM, takže to bude rychlé. Takže z tohoto pohledu je vše na dobré cestě, ale ve vnitřně to nemám ještě srovnané. Přes to všechno mi chybí a snad bych byl i ochoten vše zapomenout. Naštěstí se chová jako svině. Je mi z toho všeho zle, už se těším na konec. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Hlavně jak vás rozvedou začni nový život a ji vymaž zcela ze života. Tady vidíš, jak se dokázala přetvařovat, hrát před tebou divadlo jako milující ženuška a přitom ti vesele nasazovala parohy. Ponaučení do budoucna. 

Hunter odpověděl před 3 roky

Vnútorne sa s tým do konca života nevyrovnáš. Na každú babu v budúcnosti budeš už pozerať ako na podrazáčku, klamárku, herečku a potencionálnu nevernici. Toto bude pre Teba najväčší problém. Prekonať tú nedôveru k babám. Nenávratne si stratil/ukradli Ti ideály. Ale ver mi, časom sa nejaká nájde. A už budeš „múdrejší“. Už budeš vedieť, akú babu potrebuješ po svojom boku. To, že si nahováraš, že by si bol ochotný/schopný zabudnúť, je blbosť na entú. To neexistuje. Toto nezabudneš ani na smrteľnej posteli. Máš na viac, ako žiť s děvkou. Skôr či neskôr by Ti to urobila zase. Také baby to majú v sebe a nezmenia sa. Morálne zásady si vedia vždy prekrútiť vo svoj osobný prospech. Celý život je lotéria. Myslel si si, že si vyhral/vyhrávaš a poker blufom a poker face-om Ti celú výhru niekto ukradol. Čo by si robil, keby Ti niekto takto vybielil účet? Alebo by Ťa dostal o majetok, ktorý si doteraz nadobudol? Snažil by si sa o to, aby páchateľa chytili, odsúdili a nech ide do basy. Čiže potrestali za to, čo urobil. Nech má doživotne na čele nálepku kriminálnik (kurva). To je jediné správne riešenie Tvojho prípadu. Trest pre páchateľa.
PS: Kde teraz ona býva? Vie už konečne jej rodina, jej priatelia, jej kolegyne, že sa rozvádzate a ona je príčina rozvodu, lebo sa kurvila? A je to len obyčajná děvka? 
 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak co Pavle, kdy máte stáni u rozvodu? Jak to snášíš?  Tvá žena teď bydlí u něho? Doufám, že už jsi se z toho oklepal?

Vaše odpověď

16 + 5 =