nevera

Petr zeptal se před 1 rokem

Jsem student Vysoké školy, přítelkyně – Lucka je moje druhá sexuální partnerka, ona přede mnou s nikým jiným nespala. Ve vztahu jsme měli poslední dobou trochu problémy. Jeden večer šla ven s kamarádkou – Petrou na víno. Petra venku potkala známého – Jakub, který se k nim přidal. Jakub je dost bohatý, jedná se o majitele jedné stavební firmy, kterou zdědil po svém otci, má již dvě malé děti a manželku, která je s nimi doma. Když se všichni rozloučili, tak Jakub doprovodil moji přítelkyni domů (již byli bez Petry). Před domem, ale začal Jakub mou přítelkyni líbat a po chvíli si sedli na nedalekou lavičku. Na lavičce se začali osahávat, on ji šahal na prsa a mezi nohy a ona mu šahala na penis. Po chvíli Jakub navrhl, že půjdou na hotel. Přítelkyně se ho zeptala jestli má kondom, on ale řekl, že nemá, a tak odešla domů. S tímhle vším se mi přítelkyně po několika dnech svěřila, že to nemůže vydržet, jelikož má špatné svědomí. Kdyby mi to neřekla, tak bych se to nejspíš nikdy nedozvěděl. Tu noc se vrátila hodně pozdě, až někdy mezi 3 a 4 ráno. Myslíte, že je pravda, že se nic víc nestalo nebo s ním i spala? Co byste dělali na mojem místě?

6 Odpovědi
Nejlepší odpověď
sangre odpověděl před 1 rokem

Když už ji lákal na hotel a ona se zeptala, jestli má kondom, evidentně už plánovali sex. A po zamítavé odpovědi šla domů? To se tedy venku jenom muchlovali a nebyla jim zima? Kondom se dá koupit i na veřejných záchodcích, možná i v té restauraci. Takže tohle bych nebral. Možná to chtělo hned po příchodu orální sex

Fanyn odpověděl před 1 rokem

Tak na jednu stranu je dobře, že pod vlivem hryzání špatného svědomí se ti přiznala, asi tě má ráda. Kdyby tak moc neměla, neřekla by ti to. OK. Ale nad dvěma věcmi se zamysli: 
1 – to je tak slabá ve vůli, že neodolá ženáčovi od dětí? Chlapovi, kterého viděla prvně v životě?  Uvědomuješ si, že kdyby kondomy měl, šli by na ten hotel šukat?! Tudíž jen její obava z nákazy i nechtěného početí pomohla.
Už to, že se nechá od chlapa se kterým nechodí a jehož vidí poprvé v životě se nechá osahávat na prsou a kundě a bere mu ocas do ruky…
2 – Je otázka, zda ti nezamlela celou pravdu. Nevykouřila mu ho? Nenasedla si na té lavičce na jeho ocas či neohnul ji přes lavičku?
To se nedozvíš. I když se s ním nikdy nesetká, co když tvá holka zase někam půjde a zase někomu podlehne… Jestli na ni stačí trochu vína, aby se jí rozvolnily mravy a rozevíraly nohy před každým, kdo vypadá trochu k světu. Když nešukali, to v noci v zimě seděli na lavičce do tří do rána a jen se otlapkávali??? To ať vypráví babičce.
To jí není blbé vůči jeho ženě? Co kdyby jste byli manželé, měli jste dvě děti a uděl jsi to samé ty jí a pak se jí přiznal? Jak by jí bylo?
Je to podle mě husička, která si nechá snadno vyklovat díru do hlavy, bez pevné vůle, bez zásad, která je snadno zmanipulovatelná, tak pak upřímnou soustrast.

Jan odpověděl před 1 rokem

S tou budou problémy. Určitě bych si s ní neporizoval děti. Musíš ji brát jako milenku. Užívej si, ale moc jí nevěř.
Myslím že s ním spala a tobě řekla tohle aby ulevila svědomí.

Petr odpověděl před 1 rokem

Tak tohle je asi úplně jasné. Podle mě normálně mrdali venku, co by tam jinak tak dlouho dělali, když už mu honila ptáka a on jí prstil + cucal kozy? Teď jenom otázka, jestli to do ní i pustil, tipnul bych že ano, když to byla taková lehká oběť. Tohle chlap vycítí, že nemá žádnou vůli, naleje do ní trošku chlastu a i když se bude ze začátku cukat, omrdá ji jako couru. 

Fanyn odpověděl před 1 rokem

A jak to s ní teď budeš řešit?? Žít s holkou k níž nemám důvěru a o které vím, čeho je schopna třeba jindy, co teď?  To záleží na tobě, ale jak řekl Jan, děti si nepořizujte a setsakramentsky si rozmysli, zda se k ní chceš citově připoutat. Já mohu říci sám za sebe, že bych se s ní hned rozešel !

sangre odpověděl před 1 rokem

Když chceš najít holku, která je hezká, věrná, temperamentní a také k práci, může to trvavat delší dobu. Já bych se s touhle nerozešel hned, ale až najdu něco lepšího. A samozřejmě bedlivě sledoval její chování.

Vaše odpověď

8 + 6 =