Nevěra a vydírání

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNevěra a vydírání
Chris zeptal se před 5 roky

Dva roky se schazim s holkou z naseho mesta. Ona bydli na druhem konci. Vzdy to klapalo, ona je zadana aten jeji to nevi. Je to vzdalena kamaradka moji manzelky, poznali jsme se na jedne akci, ja jsem si potom vzal na ni cislo a zacali jsme si psat. Slibili jsme si ze se to nikdo nedozvi, ale posledni dobou zacala delat problemy. Vi ze je manzelka doma, stejne mi porad vola a pise. Rikal jsem ji, aby toho nechala, ze se ozvu sam, kdyz budu mit cas, ale udelala mi hysterickou scenu ze ji mam jenom na sex, ze se mnou chce byt i jindy nez kdyz mam chut si vrznout a tak. 
Pohadali jsme se, ale slibil jsem potom ze se s tim pokusim neco udelat abychom spolu mohli byt casteji. No to jste nevideli. Ona druhy den prijela k nam domu ze ji nefunguje auto jestli bych ji pomohl (mam servis). Kdyz mi manzelka rekla ze prijela xy tak si neumite predstavit ten pocit, myslel jsem si, ze prijela zalovat.
Rikal jsem co dela, jestli neni na hlavu jezdit ke me domu a ona jecela ze ona dela neco pro to abychom mohli byt spolu. Autu samozrejme nic nebylo, v servise chtela sex. 
Nevim co mam delat, jak se ji zbavit, kdyz reknu ze koncim tak nevim jak to dopadne. Ona nema co ztratit, ten jeji je zarlivy magor a asi s nim moc nechce byt. Navic nejsou ani svoji a nemaji deti. Chtela dokonce abychom to spolu delali bez ochrany – asi to chtela potom hodit na pritele. 
Nejaky tip jak se zbavit nechtene milenky? 🙂 

11 Odpovědi
Zapa odpověděl před 5 roky

Zkusil bych se jí nějak zošklivit. Začni se třeba  chovat podobně jako ten její pŕítel. Pokud není diskrétní a nechceš si zadělat na rozvod zkus ji prostě nějak odradit.  Navhni jí tŕeba praktiky, který neskousne a vytrvej na nich. 

Radek odpověděl před 5 roky

To co ti radí zapa je jediná šance. Znám to a dnes bych to tak udělal. Stalo se mi něco podobného, ale nebyl jsem ženatý. Nechtěl jsem se rozejít, milenecký vztah mi vyhovoval a i když jsme si to na začátku slíbili, ona chtěla víc a víc. Nakonec si našla číslo na moji přítelkyni a začala posílat moje fotky. No blázinec. Ženské jsou strašné mrchy jak není po jejich.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Ženské jsou v tomto větší mrchy než chlapi a hlavně jsou vynalézavé. Máte si, hoši, začít s vdanou, co má dvě děti. Ta nepříjemnosti doma chtít mít nebude. Ale ke tvému případu. Zapa radí dobře. Nakecej ji, že tě vzrušuje, když by ses mohl dívat, jak ji šuká jiný chlap. Když tě odkáže s tímto jako prasárnou na tvou ženu, řekni, že jsi jí to navrhoval, ale že nechce. V nejhorším případě jí řekni: Tak hele, děvenko, jasně, manželství mi rozesrat můžeš, ale ty si myslíš, že s tebou pak budu? Tak na to zapomeň a tomu tvému to také řeknu. Budeš sama, protože tebe bych si nevzal, ani kdybys byla na světě jediná. Jsi jen hloupá kráva. 

zapa@zapa.cz odpověděl před 5 roky

Je to o citu. Podobý histerie jsem zažíval s děvčaty už ve 12.letech. Nejdřív mě nechtěla žádná a pak se o mě servaly jak koně. Nakonec se spolčili a nemluvila se mnou ani jedna. A to byly ve hře jen polibky a držení za ruce. Tady to chce delikátní přístup pánové. Podle mě Chris nemá odhad na lidi. Pokud podniká, tak to musí být dost nevýhoda. 

zapa@zapa.cz odpověděl před 5 roky

Je to o citu. Podobý histerie jsem zažíval s děvčaty už ve 12.letech. Nejdřív mě nechtěla žádná a pak se o mě servaly jak koně. Nakonec se spolčili a nemluvila se mnou ani jedna. A to byly ve hře jen polibky a držení za ruce. Tady to chce delikátní přístup pánové. Podle mě Chris nemá odhad na lidi. Pokud podniká, tak to musí být dost nevýhoda. 

povlado odpověděl před 5 roky

kamarát máš problém, ja som si cez to prešiel, je to divočina,Musíš používať presne také isté zbrane ako ona,nie je problém sa k ním pozvať na kávu, no keď sa rozhodla, že to so svojím partnerom zabalila, tak jediný spôsob ako jej zobrať možnosť vydierať je to doma priznať, tým  pádom ťa už nemá ako ani čím, len to musíš urobiť rýchlo, ja som to odkladal a teraz žijem sám, bez ženy, bez deti a samozrejme aj bez milenky, a neviem či toto je to, čo som chcel!!!

Radek odpověděl před 5 roky

To je docela dobrá metoda, přejít do útoku. Svěřit se manželce, že se ona platonicky zamilovala a začala mě uhánět a vydírat, že se chová jako blázen. Tím převezmeš nad situací kontrolu.
Pokud ale má nějaké společné fotky, které tě kompromitují, tak se to nedá použít, protože ona může svá tvrzení doložit. Potom je možnost se jí zprotivit, nebo pokud tě začne vydírat, tak si najít taky nějakou páku. Nemusí jít jen o jejího přítele, kterého už stejně nechce, podle toho co píšeš. Máte nějaké společné, nahé fotky? Pokud ne, můžeš si je dodatečně pořídit 🙂 Určitě má někoho, komu by je nerada ukazovala. Kamarády, rodiče, apod. Ty zase nechceš, aby ukazovala Vaše fotky tvé manželce. Dohodněte se. Ale musíš mít něco v ruce, abys mohl vyjednávat.

Fanyn odpověděl před 5 roky

No, jenže né každá manželka to skousne a uvěří jeho verzi, když pak zase uslyší od ní její verzi. Bylo by to tvrzení proti tvrzení a teď babo raď.

dancinghorse odpověděl před 5 roky

Vždy sa dá, pokúsiť sa to uhrať na dysfunkciu.

Nevím odpověděl před 5 roky

Mentální? :-)))) 

Brak odpověděl před 5 roky

Co kdybys poslal anonym tomu jejimu.

Vaše odpověď

13 + 18 =