Nevěra bez lásky aneb jsem nevěrná/ý, ale manžela/manželku miluji…

PoradnaKategorie dotazu: SexNevěra bez lásky aneb jsem nevěrná/ý, ale manžela/manželku miluji…
Anna zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsem 25 let šťastně vdaná, manžel byl můj první. Asi před půl rokem nastoupil k nám do práce dvacetiletý kluk, jmenuje se Dan a pořád po mě pokukoval. Asi před 14 dny jsme měli v práci posezení a Dan se nabídl, že mě odveze domů, pozvala jsem ho na kávu, manžel nebyl doma, Dan se mi svěřil, že ho moc přitahuju a políbil mě. Z prvu jsem byla překvapená, ale pak jsem mu polibek opetovala. Nakonec jsme spolu v ložnici třikrát souložili. Nevím co mám dělat, manžela miluju, ale sex s Danem byl tak nádherný, že po něm zase toužím. Poraďte co mám dělat? 

25 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 2 roky

Tak stará stodola dobře hoří, co? Manžela máš ráda, ale nemiluješ. kdybys opravdu milovala, nikdy bys to neudělala. jenže  tobě je asi tak 45+ že?  Chceš ještě zažít nějaké vzrůšo a zvláště když je k dispozici mladé maso… Za 25 let je manžel asi už jen pro tebe kamarád, starý nábytek na který jsi zvyklá, který máš ráda, ale už nemiluješ, už je okoukaný, to si nenamlouvej. To si musíš sama srovnat se svým svědomím, ale řeknu to takto… Jak by jsi se tvářila, kdyby jsi se dozvěděla, že tvůj muž měl sex s dvacetiletou holkou z práce? Asi by jsi z toho nadšená nebyla. Jasně, můžeš si říkat, že manžel o tom neví a co oko nevidí, to srdce neslyší. jenže jeden neví… C když se to manžel dozví? Jsi si jista, že je to papučář a trouba, který ti to pro své pohodlí odpustí a nebo vypění a dá ti bodlo??? Jo děvče, chodíš po tenkém ledě.
Co dělat, myslet hlavou a né rozkrokem, nejsi už puberťačka. Asi máš už velké děti, možná ve věku toho 20 letého koley, co by tomu řekly, že se mamka zbláznila?

Helenka odpověděl před 2 roky

Já naopak říkám holka užívej. Sama to dělám už pár let a cítím se o mnoho let mladší. A i manžel je od té doby šťastnější. Protože jsem doma usměvavá a mám mnohem větší chuť na sex 🙂 není nad to nechat do sebe vstoupit mladí;)

Fanyn odpověděl před 2 roky

Ale jen do té doby než to praskne, protože každý chlap to neskousne. To pak může být fičák a 25 let v pr..li Ono tahle, pokud je chlap zpohodlnělý ignorant, tak si ničeho nevšimne, jsou i tací, že o tom vědí, ale dělají jako že nevědí.

Helenka odpověděl před 2 roky

Můj asi ví, ale neřeší 😉 je spokojený že jsem šťastná a že miluji jeho. Zajíček je jen na zábavu 

Anna odpověděl před 2 roky

Sex s manželem je taková rutina jednou za 14 dní. Sex s Danem je vášnivý a hlavně on se mne nemůže nabažit. Jen pro informaci, je mi 47 a mám s manželem dceru, které je 25, takže je opravdu starší než můj milenec. 

Fanyn odpověděl před 2 roky

Anno:  Já vím, je to Takové to poslední zvonění. Jde o to, jak by se na to tvářil manžel a jak dcera.. Pro zajdu jsi jen povyražení a nemusí si ve tvém věku dávat pozor. Ale co kdybys zjistila, že manžel má také milenku?
Helenko, není tvůj manžel náhodou kandaulista a nebo je ten papučář, kterému stačí že má doma navařeno, vypráno a uklizeno?

Anna odpověděl před 2 roky

Manžel má rád svůj klid, rybaří a není žárlivý. To, že mám milence mu samozřejmě říkat nebudu, popravdě si vůbec nedovedu představit, že by on měl milenku. To, že mě má Dan jen na sex moc dobře vím, já jeho taky. 

Fanyn odpověděl před 2 roky

Jako neumíš si manžela představit s milenkou, že ti to na něj nesedí nebo že by tě tím nakakal? Pozor i tichá voda břehy mele. nedávno na emiminu si jedna žena stěžovala, že po 30 letech manželství zjistila, že manžel má milenku, o dost mladší a táhne to s ní 7 let. ona potrefená žena také říkala, že by to do něho nikdy neřekla, že se choval naprosto stejně a měla ho za zpohodlnělého starého fotra…

Fanyn odpověděl před 2 roky

Ještě mě napsala taková věc…  U vás v práci nehrozí, že se to provalí? Co když se bude hošan chlubit?  Navíc mezi námi, teď to řeknu s pozice chlapa, 20 letý kluk, co jde se 47 letou je u mě už docela zoufalec. Nakonec se dívím, proč s touto  otázkou jsi se šla svěřit zrovinka sem…, na erotický web a né na nějaký  ženský, kde se tyto problémy řeší. Na takovém emiminu by tě 90% žen chválilo, že dobře děláš, že žít a užít si apod. A víš proč je pan manžel tak klidný a blahosklonný? On totiž ví, že mu už ve svém věku žádnou kukačku domů nepřineseš a tak si asi říká: Ženská…, nojo ženská, ale takovej kapřík či štika na háčku, to je pravé pošušńáníčko.

Wuua odpověděl před 2 roky

Anno, Fanyna moc neres on je starej zaprdlej odpurce nevery. Heled to je na kazdym jednotlivci jak ma nastaveny zebricek hodnot. Za me jestli se ti libi jak te mladej mrda a nebojis se ze na to starej prijde respektive jsi presvedcena ze to pripadne zkousne tak si uzivej. Samozrejme je tu urcity riziko ze to praskne starej bude chtit rozvod a ty zkoncis s nahym zadkem. Ale to proste tak v zivote je kazda picovina ma svoji cenu. Jestli chces fundovanou odpoved sepis si plusy a minusy na kus papiru a rozhodni se proste sama.

Wuua odpověděl před 2 roky

Anno, Fanyna moc neres on je starej zaprdlej odpurce nevery. Heled to je na kazdym jednotlivci jak ma nastaveny zebricek hodnot. Za me jestli se ti libi jak te mladej mrda a nebojis se ze na to starej prijde respektive jsi presvedcena ze to pripadne zkousne tak si uzivej. Samozrejme je tu urcity riziko ze to praskne starej bude chtit rozvod a ty zkoncis s nahym zadkem. Ale to proste tak v zivote je kazda picovina ma svoji cenu. Jestli chces fundovanou odpoved sepis si plusy a minusy na kus papiru a rozhodni se proste sama.

Fanyn odpověděl před 2 roky

Wuua: Že ty jsi zarytý kanda, co miluje svou kurvící se ženu a ještě z ní děláš bohyni? To pak není co dodat. To přesně tací jako ty a tobě podobní kurvícím se ženám tleskají a jim fandí. Pochopitelně, že Anna riskuje. Pokud její manžel není jen zpohodlnělý ignorant a nebo v něm také nedříme skrytý kanda, může po čase z toho ignorování vystřízlivět a také může vyměnit starou za novou. Ono v 47 letech začínat znovu…? A navíc si může proti sobě svým konáním znepřátelit dceru. Dcery spíše tíhnou k otci, o to víc pokud je otec postižen nevěrou ze strany její mámy. Jde o to zda stojí riskovat 25 manželského života (tedy pokud se ti manžel neprotiví) kvůii občasnému povyražení. To už je na tobě.
Ale správně navrhuješ, aby si napsala plusy a mínusy a zvážila, zda jí to riziko ztráty dobrého bydla stojí za to.

Anna odpověděl před 2 roky

Ptala jsem se proto, že jsem chtěla znát zkušenosti lidi, kteří se dostali do stejné situace. Jinak můj muž není žárlivý, spíš je pyšný, když se po mě otáčejí muži. Ale jak by zareagoval, když by se dozvěděl, že prcám s mladším kolegou, tak to opravdu nevím. Ale já si prostě nemůžu pomoci, potřebuji sex a kor teď, když jsem zažila to co s mojim manželem nikdy. 

Wuua odpověděl před 2 roky

Fanyne ja nejsem zadnej kanda, ma draha by si minimalne par dni nesedla neb bych ji zmaloval prdelku do fialova, kdyby neco takoveho provedla… Ale tim si myslim bych takovy prohresek mel za vyrizeny pokud by se nerozhodla v tom pokracovat. Na druhou stranu jsem ovsem vstricny k ruznym resenim, nezname ani ja ani ty presny pomer v jejich vztahu a dokazi si predstavit ze Anicku svedi kunda jak zapalena pata, starej misto aby oral svou zahradku napichuje radeji zizaly na hacek a je mu fuk co Anicka se svym problemem udela… Takze to muze zkoncit tak ze si starej rekne ze radeji dal bude pichat zizaly a mit klid u vody, Anicku ten jeji dokonale vymrda a ona bude ve vztahu k rybari mnohem vstricnejsi. Pak budou spokojeni vsichni. Ne kazdej totiz postupuje radikalne.

Fanyn odpověděl před 2 roky

Pro Annu:  něco ti sem dám. je to z jiného vebu a i když si tam ještě nevrzli, ta situace je obdobná. Zkrátka stará stodola hoří nejlépe…
 
Ahoj, budu se snažit být maximálně stručná.
Pracuji jako státní zaměstnanec, vedoucí pozice na odboru, specialista, 20 let na stejném místě. „On“ je zde rok, nastoupil po smrti předchozího kolegy, vedoucí pozice jiného odboru. Jako vedoucí pracovníci musíme spolupracovat a denně se vídat. Oba 40-50 let, oba jiz dospělé děti mimo domov, dlouholeté vztahy. Jak on nevím, nemluví o tom nikdy, já s manželem spokojenost a hezký vztah, nikdy jsem mu nebyla nevěrná.
Přeskočila mezi námi jiskra a je to v platonické rovině. Oba to tak trochu cítíme od začátku, ale hodně jsme se krotili, poslední dobou se bavíme o všem možném, vzájemné pohledy, vyhledáváme navzájem přítomnost toho druhého, rozebíráme spolu pocity, dětství, minulost atd., zkrátka takové ty věci, o kterých se člověk běžně s nikým nebaví. Oba cítíme, že atmosféra je hustá a oba se ovládáme.
Ale mně štve už i tohle. Doma mám skvělého chlapa, kterého miluju a on mě. Nic mi nechybí, nedokážu se pochopit. Jak má tohle konkrétně on, nevím, rozebíráme všechny možné kostlivce ze skříně, ale tomuhle se oba záměrně vyhýbáme. Sexuální napětí by se dalo krájet, ale oba se fakt držíme.
Dá se něco dělat? Strašně ho chci i nechci zároveň. Je to začarovaný kruh, který nemá pro mě dobré řešení. Dá se to nějak vybalancovat, když z práce odejít neexistuje a s ním se prostě denně vídat musím?
Děkuji, že mě nesežerete.
 
Takže vidíš, nejsi jediná komu se v tomto věku zapalují lýtka. jen nechápu, že si žádná na chlapa vyloženě nestěžujete. prostě myslíte přirozením, rozum jde na procházku a slova o lásce k manželovi jsou jen kecy v kleci. 

fest odpověděl před 2 roky

Objevím se tu po takové době a co nevidím, ten samý nadpis, jako v okamžiku, kdy jsem odsud zmizel. Asi se ten svět nemění. A reakce, stejní lidé, stejné reakce. 
Fanyne, ty to nemyslíš zle, ale vidíš to vše strašně jednostranně. Život není tak černobílý. A láska a chtíč opravdu nejsou dvě neoddělitelné nádoby.

Fanyn odpověděl před 2 roky

feste: Já nikomu nic nevnucuji, já se jen snažím vžít do role jejího podváděného manžela. Ona to Anna možná vidí celkem jednostranně… Sice podvádí, ale manželovi je to fuk. Jako kdyby řekla: On je takovej hodnej trouba, ten to skousne. Ale aby se nedivila a na stará kolena nezůstala na ocet. Víš, pro mě nevěra ve 20 a ve 47 jedno jsou. Pro manžela snad jen v tom je to méně napjaté, že Anna mu vzhledem ke svému věku kukačku domů už nepřinese. Ale i tak je to od ní tanec na tenkém ledě. Ale pardon, třeba se mýlím a její muž je opravdu ignorant a flegoš, který je rád za domácí servis a klid na ryby… Lidé jsou různé.

fest odpověděl před 2 roky

Fanyne: Teď jsem ani tak nemyslel Annu, spíš to, co jsi tu dal z jiného webu a tvé konstatování o kecech v kleci. Láska není jen o chtíči a sexuální přitažlivosti, a to že se někomu začnou zapalovat lýtka po mnoha letech vztahu není nic tak divného. Najednou začne zažívat pocity, které už neznal/a a které jsou třeba fajn. Ale ona sama píše, že se to v ní rve a udělat to – zahnout – nechce. Tak proč by nemohla manžela milovat, i když ji svrbí z někoho jiného?  

Fanyn odpověděl před 2 roky

Nechce, ale už zahnula. Pro někoho jsou možná citový vztah a sex dvě rozdílné věci, ale jak pro koho. To je otázka názoru a priorit. Já jen konstatuji, že pro mě to jsou spojené nádoby. neviděl bych důvod, proč do někoho, kdo tvrdí, že mě miluje a přitom šuká jinde bych měl investovat důvěru a city. Teď nemluvím o penězích. Jo, to by se líbilo nejedné mít doma moulu, co zajišťuje dobré bydlo a sama pak chodí šukat za jiným. To je u mě jako sedět na dvou židlích. Zkrátka zjistit to, raději bych byl sám a nebyl za vola. Proč se s někým o něco dělit, když neudrží nohy u sebe a podvádí mě. To by byla pro ni konečná a nejsem jediný chlap, který by to tak vyřešil.

Fanyn odpověděl před 2 roky

feste: jeden názor jiného muže z jiného webu s nickem Taky vodnář:

Zkušenost je taková, že odpouštění, pokusy o záchranu a jakékoliv jiné snahy jsou ztrátou drahocenného času, neb druhá strana má pocit, že si s vámi může vytírat pr*el pravidelně a vy to budete snášet poslušně dál. Od této zkušenosti jsem si začal sám sebe vážit a podvádějící hned nakopávám do pr**le bez jakýchkoliv keců. Ten kdo podvádí nemiluje, ale pouze zneužívá.
A já s ním souhlasím.

Fido odpověděl před 2 roky

Ahojte vospolok.
Mne moja zena tvrdi, ze sex pre nu co sa tyka vztahu nie je dolezity, ze su to ine veci, co su pre vztah dolezite. Toto povie zakazdym, ked riesime dost znacny nesulad medzi mojimi a jej poziadavkami, potrebami v intimnej oblasti v ramci nasho vztahu.
Zaroven vsak jednym dychom doda, ze by mi neodpustila, ak by som „ho vopchal do inej“ a ze do nej by som ho nasledne uz teda nevopchal nikdy.
Tak je ten sex vo vztahu dolezity alebo nie?
Su to spojene nadoby, ci nie?
Ci su spojene, ale holt je tam jednosmerny spatny ventil?
Ak je jeden z partnerov vo vztahu v podstate spokojny so vsetkym, okrem sexualnej oblasti, neradno sa cudovat, ze sa mu zapaluju lytka, ale nie srdiecko.
A berme tiez v uvahu, ako su ludia geneticky vybaveni. Monogamia az po dochodok je obojstranne vyhodna, dovody su jasne. Ale z hladiska genetickej diverzity je logicke, ze zeny podliehaju aj inym samcom a muzi inym samiciam…. tak sme naprogramovani od vyroby.
Potom sa casto stavaju veci veduce k dileme popisanej aj skrz toto vlakno.
Skor to vidim takto.
Ak si clovek zachova moralnu cistotu a nepodlahne pokuseniu, hoci svrbia dlane, je to super, je sanca, ze vydrzi nadosmrti viest verny a laskyplny zivot so svojim tiez vernym partnerom.
Ale ak raz podlahne a stane sa nevernikom, uz sa to neodstane a tuto stigmu si nesie po cely zvysok zivota. Zacne sa proces zlahcovania viny a vedie to soravidla k tomu, ze clovek podlahne skor ci neskor znova – uz som predaa nevernik, tak je to uz aj tak jedno….
Zdar!
Fido

Fanyn odpověděl před 2 roky

Fido: Dávám ti palec nahoru, Napsal jsi to přesně.

přání odpověděl před 2 roky

Hod kamenem kdo jsi bez viny.Každému se může něco podobného stát.

přání odpověděl před 2 roky

Hod kamenem kdo jsi bez viny.Každému se může něco podobného stát.

přání odpověděl před 2 roky

Hod kamenem kdo jsi bez viny.Každému se může něco podobného stát.

Vaše odpověď

11 + 15 =