Nevěra manželky

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNevěra manželky
Tony zeptal se před 2 týdny

Ahoj, jsem 6 let ženatý a s manželkou jsme se dlouho snažili o miminko. Asi před měsícem přišla žena s radostnou novinkou, že je v tom. Měl jsem strašnou radost. Ale asi před týdnem jsem se dověděl, že mi byla manželka nevěrná zhruba v dobu, kdy došlo k početí. Teď nevím co mám dělat. 

3 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 2 týdny

Co by, udeřit na ni a říci jí, že po narození dítěte si dáš udělat test DNA. Buď se přizná a budete to řešit, nebo nepřizná a za 9 měsíců se uvidí. Nejdříve si test za peníze dáš udělat soukromě a až budeš mít jistotu, že to tvoje není, požádáš o rozvod, po rozvodu popřeš soudně otcovství a vymalováno, jaképak ciráty. Pokud ale chceš žít dál s nevěrnicí a být za pitomce, tak proti gustu žádný dišputát.

Fanyn odpověděl před 1 týdnem

Toto napsala žena-psycholožka pracující v manželské poradně…
Po 20 letech práce v manželské poradně mě nepřestává fascinovat, jak si lidi pořád myslí, že tam umí zázraky. Poradna může pomoci lidem, kteří se mají v hloubi duše rádi, chtějí spolu být, neubližují si, jen mají momentálně menší krizi. Funguje jako nestranný posluchač, občas nasměruje. Poradna ale nikdy nepomůže lidem, co si jsou nevěrní, kteří se dopouštějí násilí, alkoholikům, manipulátorům, prostě patologickým jevům.
Já naopak doporučuji po první nevěře balit kufry. Je úplně jedno, jak moc nebo málo v tom necháš nevěrníka vykoupat. I kdyby trpěl jako pes, pokud mu odpustíš, udělá to znovu. přežil to jednou, přežije podruhé. Pokaždé. Nikdy se mi nestalo, že by to nevěrník, kterému bylo odpuštěno, neudělal znovu. plus žádný z párů, který spolu zůstal kvůli dětem, nebyl následně šťastný, většinou oba litovali.
Občas se mi stalo, že to dopadlo dobře, nevěrník se polepšil, ale vždycky to bylo po tom, co se s ním ten druhý partner plně rozvedl a byli chvíli sami. Prostě se nevěrníkovi ukázalo, že to ten podváděný umí, opustit a být sám. A Nejlépe vždy dopadli ti podvádění, kteří ze vztahu odešli. Neznám jediného, který litoval a někteří byli výrazně šťastnější, než před tím.

Tony odpověděl před 1 týdnem

Uhodil jsem na ni a přiznala se, byly s kolegyněma z práce tehdy na rozlučce se svobodou a pak šly s nějakýma klukama pařit domů. Co jsem z toho pochopil, tak si je tam prostřídali všechny. Oznámil jsem jí, že podávám žádost o rozvod a pokud se ukáže, že to děcko bude moje, tak budu platit alimenty. Pokud to moje nebude, tak má holka smůlu, protože asi neví s kým všechno na ty party mrdala. 

Vaše odpověď

9 + 14 =