Nevěra manželky

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNevěra manželky
Tony zeptal se před 2 roky

Ahoj, jsem 6 let ženatý a s manželkou jsme se dlouho snažili o miminko. Asi před měsícem přišla žena s radostnou novinkou, že je v tom. Měl jsem strašnou radost. Ale asi před týdnem jsem se dověděl, že mi byla manželka nevěrná zhruba v dobu, kdy došlo k početí. Teď nevím co mám dělat. 

10 Odpovědi
Nejlepší odpověď
Fanyn odpověděl před 2 roky

mike:   Chceš říci, že když mám nějaký názor a nějaké morální zásady, nemohu psát povídky o nevěře? Proč ne? Chceš říci, že všichni ti autoři kriminálních bestselerů, jejich romány byly zfilmovány a jde tam o násilníky, vrahy, sériové sadistické vrahy apod., jsou sami úchylové a psychopati???  Také řada žen sní o znásilnění, ale skutečně v reálu by ho chtěla zažít tak 1 z 1000. Že by také rozdvojení osobnosti? Řada chlapů sní o tom, jak ta jejich šuká s někým jiným, ale naprostá většina by to nechtěla. Rozdvojení osobnosti??? A máš plnou pravdu, že nevěra není jen o chtění a cíleném podvádění, ale i o selhání, ale to je mi fuk, chtění či selhání tedy nezvládnutí chlastu či podlehnutí kouzlu někoho, to je jedno, to je nevěra. 1x nebo 100x, prostě nevěra a šmitec!
Pokud chce někdo být za vola a odpouštět nevěru, je to jeho věc. Pokud chce dělat někdo ze sebe rohožku, také jeho věc. Já nikomu nic nevnucuji, já jen vyjadřuji svůj pohled na věc, když se tu někdo zeptá. A neboj se, rozdvojenou osobnost a la Hyde a Jackyle nemám.
Ale k těm povídkám, jestli jsi si všiml, některé ty povídky končí tak, že podvedený se s nevěrnicí rozvede a nebo ji vykopne… A další věc, už sem ty povídky nepíši a víš proč? Admin tu asi umřel, takže buď nové povídky na sklo nedává a nebo je sem už nikdo neposílá, což je škoda.
 

Fanyn odpověděl před 2 roky

Co by, udeřit na ni a říci jí, že po narození dítěte si dáš udělat test DNA. Buď se přizná a budete to řešit, nebo nepřizná a za 9 měsíců se uvidí. Nejdříve si test za peníze dáš udělat soukromě a až budeš mít jistotu, že to tvoje není, požádáš o rozvod, po rozvodu popřeš soudně otcovství a vymalováno, jaképak ciráty. Pokud ale chceš žít dál s nevěrnicí a být za pitomce, tak proti gustu žádný dišputát.

Fanyn odpověděl před 2 roky

Toto napsala žena-psycholožka pracující v manželské poradně…
Po 20 letech práce v manželské poradně mě nepřestává fascinovat, jak si lidi pořád myslí, že tam umí zázraky. Poradna může pomoci lidem, kteří se mají v hloubi duše rádi, chtějí spolu být, neubližují si, jen mají momentálně menší krizi. Funguje jako nestranný posluchač, občas nasměruje. Poradna ale nikdy nepomůže lidem, co si jsou nevěrní, kteří se dopouštějí násilí, alkoholikům, manipulátorům, prostě patologickým jevům.
Já naopak doporučuji po první nevěře balit kufry. Je úplně jedno, jak moc nebo málo v tom necháš nevěrníka vykoupat. I kdyby trpěl jako pes, pokud mu odpustíš, udělá to znovu. přežil to jednou, přežije podruhé. Pokaždé. Nikdy se mi nestalo, že by to nevěrník, kterému bylo odpuštěno, neudělal znovu. plus žádný z párů, který spolu zůstal kvůli dětem, nebyl následně šťastný, většinou oba litovali.
Občas se mi stalo, že to dopadlo dobře, nevěrník se polepšil, ale vždycky to bylo po tom, co se s ním ten druhý partner plně rozvedl a byli chvíli sami. Prostě se nevěrníkovi ukázalo, že to ten podváděný umí, opustit a být sám. A Nejlépe vždy dopadli ti podvádění, kteří ze vztahu odešli. Neznám jediného, který litoval a někteří byli výrazně šťastnější, než před tím.

Tony odpověděl před 2 roky

Uhodil jsem na ni a přiznala se, byly s kolegyněma z práce tehdy na rozlučce se svobodou a pak šly s nějakýma klukama pařit domů. Co jsem z toho pochopil, tak si je tam prostřídali všechny. Oznámil jsem jí, že podávám žádost o rozvod a pokud se ukáže, že to děcko bude moje, tak budu platit alimenty. Pokud to moje nebude, tak má holka smůlu, protože asi neví s kým všechno na ty party mrdala. 

Zdeňa odpověděl před 2 roky

Ta je dobrá, hlavně je paráda že si od všech nechala vystříkat pičku. Ono je pro holku bezpečnejší používat gumu. Protože kdyby mi ženská kterou už nejspíš nikdy neuvidím někde na rozlučce řekla že ho musím vytáhnou páč nic nebere tak o to bych ji vystříkal s větší chutí. A ještě kdybych věděl že má doma manžela a nejspíš mu zadělávám na kukačku, tak bych měl péro v blažené slasti. No doufám že si to kluci aspoň užili podle mých představ. 

mike odpověděl před 2 roky

fanyn ..už to neber, robi ti to zle …alebo si otvor poradnu pre parohacov..budeš uspešny urcite … psychologicka napisala :)))) iba tak v tvojich snoch kde beries spravodlivost do svojich ruk. Nevera nemusi byt len o chceni podvadzat, uzivat si. Moze to byt zlyhanie, množstvo okolnosti. A už vobec nechapem na čo to vypisujes tu …ked 90% podnetov je z inych dovodov. Vypisuj to na modreho konika tam ti to budu žrať.  Tony …prvy prispevok vyzeral ako fakt otazka..druhy ….na rozlucke si ich prestredali vsetky ? naostro ?:))))) nepozeraj tolko porna. Zeny maju uplne ine myslenie chlapci. Pravdepodobnosť že na nejake diskoteke si chlapci narazili zopar vydatych zien a vsetky si prestriedali je asi taka akoze zajtra padne loto pre mna …pekny den….

mike odpověděl před 2 roky

fanyn ..teraz pozeram a ty pises vzrusujuce poviedky o nevere ? :))))))))   tak to je riadna schizofrenia …  akože hnusia sa mi gayovia a budem pisať poviedky ako sa nakladaju dvaja chlapi ..kokos 🙂

Oem odpověděl před 2 roky

Pokud by se prokázalo že dítě je moje, asi bych jí to odpustil. Stane se. Přece kvůli jednoho úletu nezahodím rodinu. Pokud se k tobě jinak chová hezky, proč se hned rozvádět?

Oem odpověděl před 2 roky

Pokud by se prokázalo že dítě je moje, asi bych jí to odpustil. Stane se. Přece kvůli jednoho úletu nezahodím rodinu. Pokud se k tobě jinak chová hezky, proč se hned rozvádět?

Fanyn odpověděl před 2 roky

Oem.  Já tě chápu, rozumím, ale já už bych ji nevěřil. Odpustíš, ona si bude sypat popel na hlavu, pak se situace zklidní, otrne jí a selže po nějaké době znovu a navíc si bude říkat: Však ten můj trouba mi to zase odpustí. Proto zastávám názor, že jednou a dost.

Vaše odpověď

13 + 12 =