Nevěra u mladých holek

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNevěra u mladých holek
eldon zeptal se před 4 roky

Zdravím Vás tady všechny.
Docela by mě zajímalo, protože se s tím dost setkávám, proč jsou mladé holky tak u vytržení ze ženatých chlapů okolo 40ti nebo 50ti let co mají děti a manželku? Jestli jim imponuje co už v životě dokázali, nebo jejich povaha, nebo to, že jsou zabezpečení. Nechápu to úplně ani z druhé strany. Jestli ti chlapi touží po povyražení, po něčem novým, nepoznaným. Že chytli druhou mízu a láká je se cítit znovu žádanými a chtěnými. Kolem mě se takových případů teď vyrojilo víc a vím, že víc lidi okolo řešilo tento typ problému. Většinou je to mladý pár, kterému to šlape jak má, ale najednou bum a přijde se na to, že se holka spustila se starším kolegou nebo šéfem. Průběh to má podobný a to ten, že dojde na sex, chvilkové opojení a zájem a potom konec.
Proč k tomuhle vlastně dochází? Je to naivitou těch holek? Mládím? Chutí si vyzkoušet zakázaný ovoce? Nebo se nechají zmanipulovat řečičkama zkušených ostřílených chlapů? Protože z mého pohledu to nemá co se týče nějaké budoucí perspektivy žádný smysl. Ale tento model ,,vztahových úletů\\\“ bývá docela častý. Myslíte si i vy, že je to spíš na škodu, nebo tam dokážete najít i nějaké pozitivum. Podělte se se mnou o Vaše názory prosím. Budu rád za obsáhlou diskusi Vás starších a zkušených vlků. ( Je mi 26 let, jen tak pro forma)

41 Odpovědi
Nejlepší odpověď
Fanyn odpověděl před 4 roky

Eldone:  Udělala ti to jednou, tys odpustil, tak věř, že se to bude opět za čas opakovat. Prošlo jí to. U mě by ta důvěra byla už pryč a bez důvěry se spolužít nedá. už bych jí nevěřil. Za mne se nepromlčují a neodpouští dvě věci: vražda a nevěra.U mne 1x a konec. Jsi příliš velkorysý, ale aby tě ta velkorysost nemrzela. to že ti byla nevěrná a tys to přesto objevil přes soc. sítě, to svědčí, promiň mi to, o její inteligenci a naivitě. A že dala šéfovi, jistě to nebylo zadarmo. vyšší plat, prémie, lepší pozice?
To aby změnila zaměstnání je logické. Miluje-li tě, tak by to měla chápat, že jsi jak na trní. To že si to spolu vyřešili, to mohou být je uklidňující řeči. Teď mohou být opatrnější.
Pokud mu šlo jen o to ošukat ji a je to ženáč, tak se bude mít na pozoru, ale jednadvacetiletá holčina si ještě nic neužila, ta si může myslet, že jí něco utíká a třeba to může chtít dohnat. Tady nevíš na čem jsi. Proto já byl v tvém věku raději na starší, ty už věděli co chtějí resp. co jim schází.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak některé přitahují asi ty zkušenosti, jiné zase postavení, majetek a to, že ti starší chlapi jsou zabezpečení.
Některé holky říkají, že mladí kluci jsou Janci, jsou nevyrovnaní, nevědí co chtějí, zatímco ti zkušení už mají představy o životě uspořádané. Mladí kluci chtějí žít, užít, nevázat se, všechno a kteroukoliv zkusit. Je to asi tím, že dívky vyspívají v tomto směru dříve než mládenci.
 
Některým mladým slečnám nevadí, že je to ženáč a otec od rodiny. Bohužel si neuvědomují, že třeba i ony budou jednou vdané matky od rodin a že jim samotným pak bude vadit, kdyby se dozvěděly, že ten jejich starý se zblbl do mladé holky. Možná že je vzrušuje, že dokáží zblbnout ženatého fotra od rodiny, třeba si tím něco dokazují, nevím. Na to by musely odpovídat ony samy, protože do ženských hlav nevidíš a jejich myšlenkové pochody jsou jiné než-li naše.
U zralého chlapa to je tím, že si dokazují, že ještě nepatří do starého železa, že na to ještě mají a mladou holkou jsou snadněji zblbnutelní, než-li mladí. U herců, zpěváků, politiků a muzikantů je to asi věc prestiže mít po boku mladou a sexy kočku. Mají prachy na to, aby si ji vydržovali a viagru, aby jim stál i v 70 letech.
Ale ber to tak… Já když měl jako ty, tak jsem byl pořád svobodný a také mne zajímaly více vdané třicátnice než-li třeba 19 leté holky. jednak uměly lepší šukat a pak, protože měly manžela, jsem do nich mohl na ostro. A ano, bylo to v jistém smyslu zakázané ovoce, adrenalin.
Ne, nelíbí se mi to, ale co s tím naděláme. Ano, mladé ženy do třiceti i z funkčím manželem nebo partnerem si začnou nevěru se starým pardálem a ženské po třicítce si zase začínají nevěru s mladým výkonným skokanem (ve druhém případě jde hlavně o ten sex).

Hunter odpověděl před 4 roky

Eldone, super otázka. Niečo tu načrtol Fanyn. Ja to však vidím už trošku skôr. Tie baby to majú z rodiny, v ktorej vyrastali. Mali tam nejaký vzor. A ten bol ich otec. Takýto vzor potom neskôr aj hľadajú v živote. Keďže ženáči sú skúsení v tom, ako zalichotiť babe, aby ju dostal do postele, aby ju oblbol, tak je to potom jednoduché. Tiež, keď som mal toľko rokov čo Ty, som si dával niekoľkokrát túto istú otázku. Je tam nejaké fluidum ženáča, chémia, afrodiziakum, čo mladé baby priťahuje na starších skúsenejších chlapoch. A veľa krát ženáč zasunie po pár hodinách, čo mladú žubrienku spozná. To poznám na vlastnej koži. Baby to strašne priťahuje aspoň raz za život si to vyskúšať. Keby Ti Tvoja baba povedala/priznala sa, na čo všetko myslí. o čom sníva, o čom snívala, tak by Ti padla sánka. (Medzi dobrými kamoškami si to povedia.) Niektoré to v živote vedia dotiahnuť aj do reálu. Hlavne, keď dostanú takúto príležitosť, možnosť, žúrku, mejdan, podnikový večierok, alkohol… bez blízkosti partnera. Horšie je potom, keď to niektorý z dvojice nezoberie len ako dobrodružstvo, ako len sex a začne si nárokovať viac. Alebo sa zamiluje. To je potom katastrofa na svete.

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, Huntere, ale je řada mladých žen, co vyrostly v rozvedeném manželství a bez otce třeba od 5 let, navíc na ně otec třeba kálel, tak ty ten vzor neměly. myslíš, že ty to mají zase tak, že hledají ve starším chlapovi toho otce? Já myslím, že né. Prostě to je v nich. Některá ráda vrstevníky, jiná starší a zkušené chlapy a další mladší. Znám takové, kterým je 28-30 a žijí s 20-21 letým. Ale že to třeba chtějí zkusit, protože to slyšely u kamarádek a nebo pak v tom jsou jiné věci, inteligence, rozhled, charisma, znalosti jak se v tomto světě otáčet a uplatnit.

Hunter odpověděl před 4 roky

Určite v tom nie je len jedna rysa, ale viac dohromady, čo v konečnom dôsledku mladý muž nemá. Voláme to fluidum, ale je to súbor viacerých vecí. Nie jednej. A tento súbor potom zneguje u baby aj také niečo, ako napríklad pivné bruško staršieho chlapa. Alebo nie moc vyšportovanú postavu oproti mladíkovi. Nesúhlasím s Tebou Fanyne, že to majú v sebe. Keď dospievajúca baba nemala otca ako vzor, tak ho videla u kamošiek. Tam je ten základ, ten chrobák v hlave mladej baby. Niektoré to vedia potlačiť do úzadia a niektoré to chcú vyskúšať. Alebo to pri nejakej príležitosti vypláva na povrch z úzadia. Alkohol pri takej príležitosti je hodne silný stimul na toto. „In vino veritas“
Eldone, keď si túto tému nakusol, hoď zopár prípadov z Tvojho okolia. Ja ich mám tiež veľa a tiež som ich veľa aj videl. Alebo sa kamoši pochválili. Pýtal si sa na pozitívum. Každý prípad je iný a na každom sa dá nájsť pozitívum aj negatívum. Záleží len na uhle pohľadu aktérov takejto nevery. To, čo je pozitívum pre jedného, pre druhého je negatívum. Napríklad, keď som vymákol frajerku, ako sa na žúrke pri asi 2 promile alkoholu v krvi oblizuje so starším kolegom z práce. Pozitívum pre mňa bolo to, že som si uvedomil, že ju nemôžem púšťať samú na takéto akcie a musím si ju strážiť. A kolega z práce, otec dvoch detí a sporiadaného manželstva, mal potom strach, nech si nepustím hubu na špacír pred jeho manželkou. Dokonca mi bol vďačný za to, že som mlčal. Mal som ho v hrsti a vedel som, že sa už o také niečo ani nepokúsi a mojej frajerke sa vyhýbal na sto honov. Ale keby som nebol účastníkom ich podnikovej žúrky…? Vtedy som mal o niečo menej rokov, ako Ty. A tiež som si kládol túto Tvoju vyššie položenú otázku: „Čo na ňom vidí? Čo ju k tomu viedlo? Prečo to spravila?“ Nebolo to iba tým alkoholom. On bol len spúšťač toho ich neuváženého konania, za ktoré sa potom obaja hanbili.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ano, alkohol rozvolňuje zažitá a z výchovy vštěpovaná tabu, vytlačuje naopak pudy do popředí. mnohé ženy zapomenou, že jsou vdané, že nemají  po ruce svého partnera a ztratí zábrany. Vždyť tu není, nic se nedozví. Pominu nyní ty vyčůrané, co šukají s movitým seladonem pro peníze, dárky, placené nájemné bytu apod. nebo se šéfem pro lepší pozici a vyšší plat. Na emiminu jsem četl několik příběhů žen, co měly staršího partnera. když se s nimi daly dohromady, tak je okouzlil tím charisma, tím rozhledem a zkušeností popř. i zabezpečeností. Těm ženám bylo třeba 20-23 a těm chlapům 38-41. Zprvu to byla velká láska a žůžo život. pak přišlo jedno nebo dvě děti a dotyčný seladon, který měl najednou 45-50 už nefingoval jako dříve, zlenivěl, chtěl svůj klid a i v sexu to už pak čím dál více stálo za kulové. No a některé tyto ženy přes třicet se nakonec rozvedly nebo si našly mladšího milence na lepší šukání. Většina z nich varovala ty mladé a v tomto směru ještě nezkušené dívky, které se ptaly na vztah mladá žena – starší muž, aby si to rozmysleli, že zprvu to jsou růžové brýle, ale ty brzy spadnou a zvláště když přijdou děti, dotyčný zfotrovatí a stane se z něho třeba nerudný, nervózní a blblající starý chlap. Navíc, pokud má už děti z prvního manželství, ani se mu do těch dětí s mladicí moc nechce. Prostě která si nenabije sama čenich, tak neuvěří.

Hunter odpověděl před 4 roky

Eldone, máš partnerku alebo manželku? Máš osobnú skúsenosť s týmto? Alebo sa chceš len dopredu informovať…? Alebo chceš pochopiť, čo sa okolo Teba deje a nečakať na odpoveď dvadsať rokov? 

anonym odpověděl před 4 roky

Tak to se mi fakt líbí jak chlapi píšou za ženský….proč se  těm svým drahým polovičkám  radši nevěnujete, než tady psát místo žen.By mě zajímalo kolik Vás mužů tady mělo reálně nějakou mladou roštěnku.

PT odpověděl před 4 roky

Jedna se o přirozenou věc. Starší samci již dokázali nejen založit rodinu, ale take jí zabezpečit. Proto jsou v kurzu vic než mladý nezkušený samec. Proto nemůžeme chtít od ženy  věrnost, stale hledají silnějšího samce. 

love odpověděl před 4 roky

Každá chce být princeznou, nestojí o sice milého a pozorného chlapce, co je možná v posteli aktivnější a vynalézavější, možná i s výdrží je na tom lépe než muž který už má své nevybouřené období za sebou.A pokud žena není zrovna ta co chce každý večer trávit s bandou kamarádů……věřte mi i v komorní společnosti se starším mužem může být mnohem větší zábava než s bandou zajíčků . Takový muž je gentleman, dokáže si vážit toho že se žena pro něj upraví a nevidí v tom provokaci pro jiné jako ti mladší co si s sebou nejsou jisti a ruku na srdce……chlap který není zrovna pohledný a má ve svém věku po boku krasavici která je zvyklá se o sebe starat většinou začne žárlit protože ikdyž je žena jen přirozeně krásná muž na ni žárlí protože vidí že když s ní někam jde tak po ni muži pokukují, za nim se ovšem ženy neotáčejí…to je většinou velký problém, protože málo který chlap tohle ustojí asi stejně to jako když žena začne vydělávat víc než muž.Místo aby byl hrdý na to že má takovou kost po boku dělá jí scény, starší muž ocení a právem je hrdý na takovou ženu po boku a dává jí to náležitě na vědomí.A to že se za jeho ženou jiný otočí…na jeho hrdost je to balzám. Muž 40 plus už má za sebou vetšinou děti a nějaké zkušenosti oproti chlapečkům kteří se v dospěláckým životě teprve rozkoukávají a jediné co maj tak možná velký sebevědomí a možná vymyšlený velký ramena a hubu. Starší muž si chce vychutnat přítomnost ženy, rád více mluví, ne nemluví ale hovoří.naslouchá a reaguje, je pozorný a nemyslí jen na sebe protože ví že za úspěšným mužem stojí silná žena.A sílu většinou mají mladé holky co ještě nemají děti.mají čas pro sebe….zajít si zacvičit,pečovat o sebe. to se ženám co už mají rodinu moc nepodaří pokud nemají po boku muže co se k rodině a dětem postaví tak že jsou i jeho a že má i on nějaké povinnosti né jen práci.Takže osobně….kdyby jste vy muži dali svým ženám určitý prostor pro sebe, tak jako vy si prostě zajedete na fotba, do hospody na pivo nebo na motorku…..tak samo ma i žena narok na to neztratit samu sebe jen proto že má děti…..a to že pak večer ulehne a nemá na Vás partnery chuť.No jo……Starší muž to chápe a když už si žena lehne namasíruje jí nohy otevře víno a klidně si k ní jen lehne a užívá si její přítomnost.Mladý je jak děcko co si myslí že teď přece přišla řada na něj …když děti spí tak teď se věnuj mě a hlavně mi plň moje fantazie…….no jo…….kolikrát stačí ženě 20 minutová masáž a rázem má i chuť se oddávat radovánkám, ale to ti mladí ještě neví. 
Já se upřímně dnešním holkám ani nedivím, že chcou staršího …..ten pracuje rukama nebo hlavou, má zázemí a už vážně ví co od života chce a hlavně je zabezpečený. a pocit zabezpečenosti je pro ženu důležitá priorita..dnešní mladíci mají tak akorát velké ego možná z toho že jsou to nagelovaní vyšamponovaní pajduláčci…
 
 

eldon odpověděl před 4 roky

Tak upřímně jo, moje mladá přítelkyně měla pletky s jejím 41 letým šéfem a dopadlo to, tak že ji svedl a vyspali se spolu. Všechno se to stal před naším společným stěhováním a já to upřímně nečekal. Potom co jsem to odhalil přes její sociální sítě, tak se přiznala a řešili jsme co dál s naším vztahem. No zůstali jsme spolu a přestěhovali jsme se. Aktuálně spolu žijeme a daří se nám. Ale problematické to bylo dost, neboť jsem zjistil,že to nebylo jen o sexu a byly tam i city( ženské prostě, u těch to bez citů prostě nejde, ale i tak mě to dostalo). Ona tu práci má ráda, jde jí to a baví jí to. S ním si to vyřešila a on sám ví co riskoval. Vím to na něj a ví, že bych mu mohl zavařit. Ona mi řekla, že si to vyřešili a ona sama ví,že k němu nic víc už necítí,že je jen kolega. Často mě to,ale hlodá a do budoucna chci,aby odešla a změnila práci. Myslíte si,že je to v pohodě žádost? Že je dobré to chtít? Jak byste to řešili vy? V posteli ji umím dostatečně uspokojit a vím,že to není špatné. Myslím,že je dostatečně spokojená a co se týče komunikace,tak to teď taky šlape. Ale je jí 21 let a člověk nikdy neví. Vždycky jsem byl na mladší holky a většinou vždycky štírky, a často to byla katastrofa a nervy…ale miluju ji a chci s ní být, ale zajímá mě co na to vy…

eldon odpověděl před 4 roky

Snažím se tu důvěru znova získat. Vím, že se snaží a vím, že dělá vše proto, aby to odčinila. Stalo se to údajně po našich neshodách a po tom, jak jsem se choval v tom vztahu a co jsem přehlížel. A ona o tom nedokázala mluvit a probrat to se mnou a stalo se tady toto. Jako kromě toho, že došlo na fyzický kontakt, mě spíš zamrzely ty city a tady tyhle věci okolo. Vím, že sama není hloupá a ví, jakou situaci má on a že by z toho stejně nic víc nešlo. Taky ví, že když by se něco dělo, tak se toho domáknu a myslím, že podle toho jak se chovala, když se to snažila tajit, tak že jí samotné se ulevilo, když jsem to zjistil. Vím, že to není ten typ ženské, že by si to užívala a hrála to ráda na více stran. To by s jejím svědomím dlouhodobě nezvládala. Ale nevěra je nevěra a dít by se to nemělo prostě. Každopádně se snažíme to zvládnout a dostat se za to. Jestli se to podaří, tak to je ve hvězdách. 

PT odpověděl před 4 roky

Eldo polož si ještě jednu otázku. Pokud by to bylo obráceně, dokázala by ti tvá přítelkyně odpustit nevěru a zároveň tolerovat setrvání v práci?
Pokud ANO, tak na to zapomeň. Ale občas jí projdi mobil, PC. Ať máš jistotu.
Pokud NE, tak je mi líto. Nemáte rovné postavení ve vztahu. Tedy pravděpodobnost opakování nevěry je vysoké. Pokud nový milenec bude mít potenciál na vztah, tak dostaneš kopačky. Osobně jsem druhou variantu prožil, takže rychle utíkej. Dokud v tom nebudou děti.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Souhlasím s PT. Eldone, ta důvěra se navrací velmi velmi pomalu a dlouho. To že teď má tvá přítelkyně máslo na hlavě, tak se snaží. OK, ze šéfa již řekněme vystřízlivěla, jenže ať jsi se choval jakkoli, ať jsi ji nějak nebo v něčem přehlížel měla ti to říci. Nejsi jasnovidec. Pokud mlčela, nakrkla se na tebe a pak hned skončila v posteli se ženatým chlapem, co může být její fotr, to se na mne nezlob, to až se zase na tebe kvůli něčemu naštve, tak ti zahne znovu. A jak říká PT. Až ti zahne s někým, kdo to s ní bude myslet i přes city a navíc se tam vyskytne ta chemie, odkopne tě a budeš nahraný..Příště to nemusí být 41 letý ženáč, ale třeba 30-33 letý svobodný chlap s bytem nebo domem a jsi v zadeli. i s tím projetím mobilu či PC souhlasím. Důvěřuj, ale prověřuj, ať nejsi za vola.

LUMP odpověděl před 4 roky

Eldone, jdi od toho. Ještě před pár lety bych ti radil, aby ses to pokoušel přejít a dát ten vztah dohromady. Je to zráta času.
 
Věř Fanynovi. Je to ostřílený mazák, kterému jsem taky nikdy nevěřil, ale život mě utvrdil v tom, že má pravdu, myslí racionálně a nemá potřebu ti něco nalhávat, jako ta tvoje prospěchářská kurva, kterou máš doma. Jsem na tom stejně. Zradila mě jednou, zradila podruhé, potřetí… Až jsem si začal připadat jako kokot a i když se mi líbí, začalo mi to vadit. Je to prostě vada osobnosti. Někdo si nese v sobě vychování, morálku, svědomí. Někdo je zmrd, psychopat, bez emocí, bez svědomí. Třeba jako babiš. Jenom zmrd. S každým vyjebat. A takovou holku máš doma.
 
Neohlíží se nikdy na to, co její jednání způsobí jiným, jde jí jenom o sebe. Může tě těšit jedna věc. Takoví lidé nejsou šťastní a zůstávají sami. Úplně. Jsou s nimi jenom ti, kteří si myslí, že s nimi mohou nějak vyjebat, získat na nich něco. Většinou si takové holky najdou ještě většího zmrda, než jsou ony samy, ten s nimi vyjebává, využívá je a ony jsou šťastné, protože jsou tak zamilované a hloupé, že si to vyjebávání s nimi neuvědomují. Pak přijde procitnutí, konfrontace s realitou a zase hledání nového přístavu a opět zklamání atd.
 
Funguje to dokud je ta holka mladá a hezká. Ale přijde čtyřicítka, vrásky a první srážka s nezájmem od chlapa. Chlapi ji začínají mít u prdele, protože všude kolem je spousta mladších a hezčích modelů, co taky touží po starším a taková namyšlená ludra najednou zjistí, že poptávka klesá a ten, o kterého nestála už má jinou, takovou, co si ho dokáže vážit a po zkušenosti s povrchní, nevěrnou kurvou už nemůže takové typy ani cítit. Takže mu sice začne vypisovat, že se chce vrátit, začne mu roztahovat nohy, ale pokud je jen trochu při smyslech, pošle ji s grácií do prdele a svoji novou, která nemusí trávit celé dny před zrcadlem, ale zajímá se o něj a jeho touhy, stejně tak o dění kolem sebe, tak prostě takovou nepodvede kvůli nějaké kurvy, která se umí nalíčit a umí hrát nedostupnou. A protože nepodvedl nikdy žádnou, jednoduše si na věrnosti zakládá. To je něco, co ta kurva, která pochlebuje každému, na kom by mohla vyloudit nějaký prospěch nemůže pochopit, protože k tomu buď nebyla vychována, nebo neví, co je to opravdu někoho milovat.

LUMP odpověděl před 4 roky

A ještě jedna věc, projíždět a mobil PC není doporučení, to by měla být samozřejmost. Když je ženská kurva a zradí tě, musíš si ji prověřovat. Musíš. Jinak jsi debil, to se na mě nezlob. A věř mi, že když žiješ s kurvou, nebo lhářkou, časem se budeš divit. Mohl bych ti vyprávět. Začni se v tom hovně rýpat a ucítíš ten smrad, kamaráde. To se budeš divit, co si píše se šéfem, kterého nesnáší, co si píše s kamarády, se kterými by nikdy nic mít nemohla atd. A hlavně, co vykládá o tobě. Věř mi, jestli nemáš sílu tu kurvu nakopat do prdele, tak jakmile začneš sledovat co si s kým píše, uděláš to s chutí 🙂
 
A jestli spolu nemáte děti, buď rád. Hlavně se nesnaž lepit ten vztah dětmi. To fakt nepomáhá. Protože děti to pak celé jenom odnesou. Sice zplodíš děti s geneticky zajímavou samicí, ale ten život bude poznamenaný tím, že ona si tě neváží. A člověk, který si tě neváží, s tebou nebude chtít mít nic společného. Názory, záliby, místa, výchovu. Nic. Prostě člověk, který je ti nepříjemný, tomu se automaticky budeš ve všem stavět do opozice. A to je pro výchovu dětí tragédie. Protože místo abyste žili a něco budovali, budeš neustále přemýšlet nad tím, jak sis posral život a jestli vlastně o cokoliv co uděláš tvůj partner stojí. Jsi sám, úplně sám i když žiješ s někým. Je to na palici. S cizími lidmi si popovídáš lépe než s někým o kom víš, že ti jenom lže. Tak se přestaneš ptát, přestaneš si povídat. Přestaneš žít. Fuj, raději nemyslet. Fakt, dokud jsi mladý, vyser se na ni a najdi si nějakou normální, slušnou, věrnou holku.
 
Napiš nám, proč s ní vlastně jsi, co se ti na ní tak líbí, že ti stojí za to odpustít jí nevěru. Zajímá mně to i skrze mě… Jestli to máme nějak podobně.

LUMP odpověděl před 4 roky

Love : nevím kolik ti je ale docela jsi mě pobavila. Už když mi bylo 20 a to je pěkných pár let, tak moje kamarádky měly všechny staršího milence. Je roztomilé, jak jsi naivní. Přijde mi, že ti nebude víc jako těch 20. Protože zralá ženská už ví a dokáže prokouknout chlapům ty jejich taktiky. Ale mladé holky jsou naivní, hloupé, stačí pár videí na YouTube, trocha praxe, nějaké sebevědomí a je to. Chlap co nemá moc charakter a nevadí mu lhát, dostane potom každou mladou nánu. Však jsi to sama napsala. Stačí masáž, hovořit, naslouchat a přijet autem mladším 15 let a je ruka v rukávu 🙂 realita vypluje na povrch až po čase, ale to už je stejně čas změnit model a je zašukáno. Takhle to funguje po staletí. To opravdu není volba „dnešních“ mladých holek 🙂 to jen dnešní mladé holky se s tím mají kde chlubit a společnost je k tomu více pozitivní. Kdysi by to byla kurva, dnes je to holka hodna závisti. Asi proto, že má zadarmo wellness a hotel. Bohužel ty holky si neuvědomují, že kdyby tu kurvu dělaly za peníze, přišly by si na slušný balík. To ti starší pánové umí počítat a tak se jenom smějí, kolik ušetřili 😀

Hunter odpověděl před 4 roky

Lumpe, 100 bodov za odpoveď Love. Áno, chýba tu názor žien. Ale dať priestor vydatej žene s deťmi (aj slobodnej) je taká naivita, až to bolí. Niekoľko báb, aj vydatých, som takto dostal, že dostali „priestor“ od svojho moulu. Tak Eldone, daj tej Tvojej priestor a ďalšie parohy Ťa neminú. A to už nerozchodíš, keď sa to náhodou dozvieš. Alebo si zober z toho pozitívum, ako som to urobil ja. Stráž si ju a nedávaj jej príležitosť. Dôvera je pekná vec, ale odtiaľ potiaľ. A už teraz vieš, že dôvera je dosť naivná. Keď tam popisuješ, že bez citu to nejde, nemáš pravdu. Vo väčšine prípadov ide o dobrodružstvo, na chvíľu byť princezná, vyskúšať si niečo nové, čo jej v minulosti (v puberte) hlodalo v hlavičke. Keď do toho dávala city, bolo to dlhodobejšie. Nie len úlet. Otázka je teraz taká: Má Ťa rada? Áno. Je do Teba zamilovaná? Nie. Keď Ti tvrdí opak, je to len divadielko, aby nestratila tvár. Pred Tebou a pred okolím. Vrátila sa k Tebe iba z vypočítateľnosti. V čom si lepší, ako ten jej bývalý amant, to Ti už asi povedala. Neradím Ti, aby si ju kopol do riti, len sa pouč z vlastných chýb. A nebuď naiva, ako pred časom Mr. Hm, ktorý pustil priateľku na dovolenku do Grécka s kamoškou a tá sa mu za to „odmenila“ kapitálnymi parohami roka. Keď si myslíš, že Ti všetko povedala, priznala sa, nie je to pravda. Stále podstatné veci pred Tebou zamlčuje. Či sa s tým dokážeš zmieriť, že nie je úplne vo všetkom úprimná, je len na Tebe. A keď si myslíš, že toho chrobáka dostaneš z hlavy, tak odpoveď je: Do konca života nie, ale možno sa s ním naučíš žiť. 
PS: Eldone, vycítil som z Tvojho dotazu, že sa nepýtaš na ľudí okolo Teba, ale že je to o Tebe. Musel som Ťa vyprovokovať, aby si kápl božkou. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

love: Sice s tebou v řadě věcí souhlasím, ale rád bych ti připomenul, že řada žen začala zahýbat svému manželovi (a jedno zda stejně starému, o něco staršímu či o hodně staršímu) často už když jsou matkami 1-2 dětí i přesto, že jejich manžel je hodný, příčinlivý, starající se a věnující se dětem, který není alkoholik, gambler, despota a násilník, který je naopak tolerantní a myslící i na ženu, takže ji umožňuje srazy s kamarádkami, fítko či aerobní cvičení popř. studium nebo sport. Takové hodného chlapa si nevážící ženy jakoby jej měly za troubu a vrhají se do náruče lehkovážných, nezajištěných, sebestředných a arogantních grázlů s bohémskými sklony s nimiž by těžko získaly tu jistotu a zajištěnost. Často jsou to týpci, co mají pověst bezskrupulózních děvkařů. Chápu, ta reklama láká, ta pověst, že je v posteli borec a jak ho má velkého a proto riskují perspektivní vztah??? To totiž ve značné míře není v souladu s tím, co píšeš. 
Vem si takového nebožtíka bohéma Hapku… 6 dětí se šesti ženami, s každou vydržel rok dva a šel za jinou? To si ta řekněme 4., 5. nebo 6. neuvědomovaly, co je zač? A přesto mu i ta 4., 5. a 6. ty nohy roztahovaly… Nechápu.
Víš jaké kokotiny ti starší chlapi těm mladým holkám říkají a ony na ně slyší? Jaké šrouby jim valí do hlavy? Nad tím často zůstává rozum stát, na co se ty mladé slepičky dají uhnat. Ti zralí chlapi si tím jen utvrzují své ego. V otázce eldona ale stálo, proč se dají oblbnout i ženáči, u kterých je jasné, že svou rodinu kvůli mladé husičce rozbít nebudou chtít. Chápal bych, když mladá holka vzplane pro postaršího, svobodného, rozvedeného nebo obdovělého zajištěného seladona. Ale že se nechají utáhnout na vařené nudli od ženatého? Ten pro husičku perspektivní není… 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Huntere: s tím dáním prostoru je to asi jako že podáš prst a ona si vezme celou ruku. V podstatě tím dáním prostoru uvádíš dotyčnou v pokušení. Udělej čertu dobře a on se ti peklem odmění. Kdo si zahrává s ohněm, spálí se. A dávat velký prostor k seberealizaci, to je to zahrávání si s ohněm.
Love: Pravdu máš v tom, že mladí kluci jsou ještě nevyzrálí Janci, kteří se ve světě teprve rozkoukávají. Vše si představují jak Hurvínek válku, přitom by se stále chtěli bavit (kamarádi, hospoda, bary, motorky, fotbal či hokej, pařby) a nejsou tak zodpovědní. Nic není problém, všechno je brnkačka. Netvrdím, že všichni, ale většina ano. 

eldon odpověděl před 4 roky

Mam docela dost zmaknutou emocni inteligenci a umim docela cist v lidech. Nemyslim si,ze by byla prospecharska kurva,ktere to dela dobre, nekoho vodit za nos. Spis bych rekl,ze jeste neni uplne zivotem zkusena a to co se ji stalo,bylo klopytnuti,ktere se stane hodne zenskym v jejim veku.Rekl bych, ze je to jakasi zkusenost dosti otevirajici oci a pohled na tyto typy zaletu a romanku. Vim, ze delala vs proto, abych se to nedozvedel. Hlavne z duvodu,ze me chtela chranit a neprenaset na me svoji vinu. Jinak z tohohle pohledu si nemame co vycitat. Tu chybu jsem v tom tezkym obdobi udelal taky. Ano, taky jsem ji zahnul a dal jsem ji to sam vedet. Chtel jsem,aby si uvedomila,ze nejsem nejaka jeji jistota a ze se mnou nemuze smykat,tak jak by se ji libilo. Uz od sameho zacatku se chovam sporadane, hezky, jsem gentleman a davam do toho kus sebe. Vzdycky jsem to tak delal a delam to i ted. Asi to brala jako neco co jeste nezazila a ze s ni takhle hezky nikdo jeste nezachazel a zacala to brat jako nejakou garanci v nasem vztahu. Asi jsem byl proste moc trumbera a nechal jsem si od ni srat na hlavu. Ne jako podpantoflak,ale spis skrz teb muj pristup. Moc jsem ji uprednostnoval pred sebe a sve potreby. Ale to se po tomhle vsem zmenilo a jak uz jsem psal vys, cely tenhle  vztah se posunul na uplne jinou uroven. Clovek nemuze vedet, co a jak se stane. Jen vim,ze se muj pristup zmenil a ona to vidi. Stejne jako ona me nebere jako 100%oporu a vi ze se musi sama snazit. 

LUMP odpověděl před 4 roky

Krásný vztah, kde jste se oba navzájem podvedli. Už chybí jen dítě, svatba a hypotéka, aby sis jednou, až dojde na naše slova, mohl pogratulovat, jak sis posral život, protože jsi věřil na nějaké svoje nadpřirozené schopnosti 🙂 

Hunter odpověděl před 4 roky

Eldone, bože, čo to tu trepeš za nezmysly. Uvedom si, že to máš len babu na vyprázdnenie vajec. Nič viac. Ona Ťa chcela chrániť pred jej neverou? Podrazila Ťa, podviedla Ťa, klamala Ťa, nemilovala Ťa, spravila z Teba najväčšieho moulu na svete….. A či to bolo so starším, nie je podstatné. Ona by to spravila aj s mladším, slobodným, krajším…..!!! To bola len výhovorka z jej strany. Takto sa normálna milujúca baba nespráva. Máš doma lacnú kurvu, tak Ti držím palce, aby Ti tam ostala čo najdlhšie. Keď Ti pri tom aj opere, navarí, uprace, je to super. A že vieš čítať v ľuďoch, to si len nahováraš. Nevieš. Absolútne nevieš, čo tej Tvojej šrotuje v hlavičke. To si len namýšľaš a veríš jej rečičkám a klamstvám. To je realita Tvojho vzťahu.  

Fanyn odpověděl před 4 roky

Eldone: Ale to jsi nám neřekl, až nyní. Z tebe to teď leze jako z chlupaté deky. A kdo komu byl nevěrný dříve? Ty jí, aby si nemyslela, že tě má jistého, nebo ona tobě a tys jí to jen vrátil. aj tak zo seba vyrazila taký hekavý vzdych. Tibor na nič nečakal a začal moju ženu jebať ako nevybúrení zajac. Vy jste jeden za 18 a druhý 20-2. mylý zlatý, věř mě, jako zkušenému 63 letému chlapovi co je v 35 letém manželství. Zopakuji to znovu. Ženy jsou jiné než my chlapi a to nejen pohlavím, ale i myšlením a emocemi. Myšlenkové pochody žen moc nepochopíš. A kdo tvrdí, že ženy zná a že jim rozumí, kecá! U ženy si jistý nebudeš nikdy. Také jsem si myslel za mlada, když mi tohle říkali starší pardálové-kolegové, ať si ty řeči nechají na koledu, ale nyní už delší dobu vím, že měli pravdu.
Hýčkat si partnerku, to ano. Nic proti tomu, ale nic se nesmí přehánět, všeho moc škodí. Ono ocamcať pocamcať. Už jsi to poznal sám.
Jak jsem psal, holka ve 20 nebo 21 letech je nezkušená, nevybouřená, vše by chtěla zkusit. To, že se chováš spořádaně je chválihodné, být gentleman je také OK, ale i v těch nejlepších vztazích, kde zamilovanost se změní v lásku a kde vzácnost se stane stereotypní všedností dochází k takovým věcem jako je nevěra. tys jí zahnul a možná jsi ji to demonstrativně sdělil. Jaká pitomost! Ona ti to ale na revanš nesdělila a tutlala to. Psal jsi, že u ní v tom byly city. No on by se kvůli ní asi nerozvedl, ale kdybys na to nepřišel, jak dlouho by tě s ním za tvými zády podváděla??? A co by bylo, zblbla by a odešla od tebe i kdyby si pak narazila čumák? Tohle si srovnej! Ty jsi jí to možná udělal z trucu a na oplátku, ale ona proč? Přitom ti neřekla, co jí na tobě štve. Neřekla a řešila to nevěrou?
Souhlas s PT i Lumpem. Pusť ji k vodě. Nebo hodláš pár let čekat na další ránu od ní? Nejhorší je, že to už nám sem nenapíšeš, že jsi nás měl poslechnout.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Omluva: To s tím Tiborem tam nepatří, to mi tam přeskočilo z jedné slovenské erotické povídky, ani nevím jak se to tam dostalo. poslední dobou mi při psaní občas přeskočí kurzor a když mám otevřené dvě věci, tak z jedné na druhou. Sorry.

Oem odpověděl před 4 roky

Hunter to napsal hezky. Lacná kurva, která vaří a pere. Dokud to tak funguje, je to fér. Až začne zanedbávat sex, nebo úklid, zbav se jí. Ženských je spousta, určitě je lepší hledat mezi nimi tu, která má nějaké svědomí, než zůstávat ze zvyku s ženskou, která tě nikdy nemilovala. Protože já jsem miloval a miluju a vím, že bych nikdy milovaného člověka nebyl schopný podvést. Jednoduše proto, že by mi to nic nedávalo. 

love odpověděl před 4 roky

No nemuzu si pomoci ,ale jak vidno jsou tady tak tři pisálci , kteří si notují a přes to vlak prostě nejede. Zvláštní je jak je to zde zaměřené vůči ženám. To že máte vy trouby doma ženy ještě neznamená že jsou vašim majetkem.Projídět ji mobil a pc? to jako vážně? to jste slušní ubožáci , když musíte tohle dělat.Tohle dělejte svým dětem , ale ne ženám. Ale chápu podle toho co píšete, jste přesně ti týpci….co všechno ví všechno zažili a tak si tady notujete. No ne nadarmo jsou to stranky „parohaci“….takze zrejme místo určeno pro muže. Líbí se mi jak z žen děláte prospěchářské kurvy…..jen poznámka….aby žena zahla …musí k tomu mít většinou muže…a ten bývá také ženatý….ouvej že by jeden z vás? a co je muž? který zahne? a má doma ženu co se stará o domácnost o děti, pere , vaří, uklízí, učí se s dětmi  víte co vše za den udělá žena ? ale ne je to prospechářská kurva.no však jen ať jsou.Pokud jim v životě něco chybí tak jen ať hledaj, takby byste si mohli uvědomit sami u sebe jak jste se chovali kdyz jste slečnu lapali…kolik přetvářky a kolik planých slibů, kolik vědomých lží jen abyste vypadali lépe než ve skutečnosti jste. Neříkám že všichni……..ale jak to je….no víš. jsem ženatý ale žena si mě nevšímá  nespíme spolu ,zanedbává mě, nemá o mě zájem…….tohle slýcháme my ženy od vás……..kolik chlapů se tomu snažilo porozumět proč to tak třeba je? že ženě po určitých letech něco třeba chybí. né že se doma stará o děti a domácnost a chlap jezdí do práce a je to geroj a ona nicka protože je přeci doma. nevydělává. je to ubohost vás chlapů. ta žena před dětmi taky pracovala a vydělávala, ale teď je z ní matka, pro ženu jedna z nejdůležitějších a většinou nejkrásnějších rolí a vy? nejčastěji v tomto období podvádíte, protože jste odsunuti na vedlejší kolej? vážně? vážně jste? ne nejste ale odsunuli jste se vy. Chlap který nikdy nebude přemýšlet nad nevěrou je ten co se aktivně zapojí i po tom co přišel domů z práce. je to ten co má o rodinu zájem a je to ten co se dokáže o svou ženu postarat být ji oporou a nevyvádět proto že se zrovna vrtátil domů a doma je třeba řev. Chtěla bych Vás vidět vy hrdinové co se tady navážíte do žen které jednou ujely….že vy jste nikdy nezavdali své ženě sebemenší důvod o sobě pochybovat, že jste ji ani jednou neřekli něco co ji ranilo a že jste ji vždy byli oporou  a chovali se tak že jste vy ti jejich vysnění muži , které si jako holčičky sněly ,že si vás jednou vezmou. Je velice jednoduché soudit. ale u nevěry ať chcete nebo ne mají vinu oba ve vztahu a klidně mě ukamenujte.

Oem odpověděl před 4 roky

Souhlas. Za nevěru vždy nesou vinu dva. Žena a tchýně 🙂
 
Jinak fanyn doufám dámě love vysvětlí, kolik chlapů maká v práci, ve volném čase staví barák, aby se měli jako rodina dobře a kurva ho podvede proto, že se nudila a proto, že je sice hodný, ale něco ji chybělo. Sama přitom ani nedovede říct co.
 
Některé ženské jsou nevěrné už z principu svého bytí. Protože nemají žádný problém. A miluji dramata, tak si musí ty problémy vyrábět. Je o tom nejeden článek od psychologa. Ženy prostě potřebují ukojit svůj hlad po emocích. A i problémy jsou emoce. Dnes prostě nemají ženské žádnou práci, tak vymýšlí píčoviny. Všechno automatické, na elektriku, nebo jednorázové, tak mají domácnost zvládnutou za hodinu, to co jejich babičky dělaly celý den a pak mají čas rýpat se v prdeli a vymýšlet hlouposti. To je podle mého názoru příčinou většiny dnešní nevěry. Že lidé nemají žádné skutečné problémy, tak si neváží toho klidu.

Hunter odpověděl před 4 roky

Love, dosť feministický názor. Hádžeš všetkých mužov do jedného vreca. Ale stále neriešiš, že ho podviedla, klamala, okradla, podrazila, zranila, jeho milovaná baba. A teraz, keď sa k nemu vrátila, tak ako by si ju definovala, nazvala? Keď Ti neprichádza nič na rozum, tak choď sa opýtať hocikoho k nej do práce. Oni Ti ju nazvú pravým prívlastkom/menom a toho sa už do konca života nezbaví.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Milá love: Pokud sem jde o radu muž, snažíme se pomoci radami jemu. Když přijde žena, nevidím důvod, proč bych se měl zastávat hajzla. za 35 let, co jsem šťastně ženatý (a tvrdí to i má žena), jsem jí nebyl jedinkrát nevěrný a že příležitosti byly. Už jsem to tu na jiných vláknech napsal. Prostě než jsme se vzali, tak jsme si probrali, co oba od manželství očekáváme a také jsme jeden druhému jasně dali na srozuměnou, že 1 nevěra a rozvod bez pardonu. To jsem řekl já i ona.
A nyní, jak mi vysvětlíš, třeba na emiminu takových několik žen napsalo, že má toho nejlepšího chlapa, který slušně vydělává, je pohledný, dbalý o sebe, je dbalý i o ni, o děti, kterým se často věnuje a děti jej milují, nepije, nekouří, nekurví se, negambluje, je podnikavý aby nebyla doma nuda a přesto, přesto ty dotyčné přiznaly, že mu byly nevěrné, některé i dlouhodobě. Tak jak bys takovou ženu, milá Love, nazvala? Jiné ženské jí tam nadávali do hus a krav, co pálí dobré bydlo a že oproti tomu, co ony mají doma by po jejím manželovi hned hrábly.

eldon odpověděl před 4 roky

Vím, že si s nikým nic závadnýho nepíše a to mám zmáknutý její soc.sítě.  Vím dokonce co, kdy a jak psala svým kamarádkám o mně a nic hroznýho a otřesnýho to nebylo. Jasně že jsem opatrnější od té doby co o tom vím a způsobem jakým jsem se toho dohmátl. Člověk se snaží tu důvěru získat zpátky i tady tímhle občasným zkontrolováním její virtuální aktivity. A to si řekněme narovinu- udělala by to většina lidí. Nechci jí do budoucna ty sítě kontrolovat, není to v pohodě a nelíbí se to ani mně samotnému. ( nedůvěra tam prostě ještě nějakou dobu bude) 
Vím, jaký máme s přítelkyní vztah a vím jak jsme si probrali to co se stalo. Celkově to bylo tak, že se to stalo jí a v opilosti a po trávě mě podvedla s jejím šéfem, který ji dostal tam kde potřeboval a šlo mu jen o to smočit ocas. Jenže to rozvířilo ještě víc problémů mezi námi. Protože ji to trápilo, ale je jasný, že nevěru prostě jen tak nepřiznáte. A kdo říká opak, tak je sobec co myslí na sebe a nedochází mu, že tímhle vším nejvíc zatíží partnera a přenese na něj část viny. Já zjišťoval v čem je problém a zajímal jsem se o to co je špatně. Jenže člověka to ničí, když ví, že je něco špatně, ale je mu řečeno, že se přece nic neděje. A vy jste z toho zoufalí a nevíte prostě co a jak. Já udělal tu chybu, že když jsem byl psychicky v háji a viděl jsem se s kamarádkou, tak došlo na to na co nemělo. Neomlouvá mě ani to, že nedošlo na všechno komplet. Prostě něco proběhlo, ale samotný sex neproběhl. Nebo aspoň ne tak, jak by si to většina z vás představila. Ale nevěra to byla. Nestalo se to jako nějaká odplata za to co udělala ona. Vůbec jsem to tak nebral a nemělo k tomu dojít. Když jsem se dozvěděl úplnou pravdu a to, že s ním spala. Že nešlo původně jen o flirtování po síti, tak jsem jí sám odhalil co se stalo na mé straně a že jsem udělal chybu taky. Promluvili jsme si o všem co se stalo a rozebrali jsme si tu situaci. Nakonec jsme došli k tomu, že začínáme od společné tlusté čáry, kterou jsme za tím vším udělali. Možná jsme naivní, mladí a životem nezkušení lidé, kteří si nabijou hubu a nebo nám toto všechno pomůže ten vztah utužit a víc zocelit. To ale momentálně nemůže vědět nikdo z nás. Já jen vím, jak se k sobě chováme a v jakých ohledech nám tato negativní zkušenost pomohla a myslím si, že do budoucna to vypadá spíš nadějně než špatně.
Každopádně jsem rád, za vaše názory a vyjádření se ať už k tomuhle tématu, tak i k mému osobnímu problému. Cením si vašich životních zkušeností a postřehů. Vždycky to člověku něco dá a má možnost se zamyslet. Ale koneckonců si každý vytvoří svůj názor sám a rozhodne se podle sebe a podle toho co je pro daného člověka nejlepší.
Můj názor je ten, že záleží na okolnostech za jakých se nevěra stala, jestli to bylo jednorázové nebo jestli to nebyl paralelní vztah apod. Prostě je to velmi komplexní téma a nejde ho odsoudit okamžitě a hned. Je snadné vidět život černobíle a buď odsoudit nebo schválit. Ale podívat se na všechny informace a situace okolo nevěry a zhodnotit to z více úhlů pohledu. A ve finále se člověk může spálit ačkoliv si myslí, že je vše ve vztahu nebo manželství v pohodě. Je kolem spousta proměnných, které tuhle záležitost ovlivňují. Aspoň já se na to takhle dívám. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Eldone: tak ať se daří a přeji ti, abych se s tím jednou podvedla zase podvede ve vašem případě mýlil a aby jsi nebyl ten, co by litoval.
Takže jako v té písničce: Jaký si to uděláš, takový to máš.

LUMP odpověděl před 4 roky

Zníš přesvědčivě a vzhledem k tomu, že máš pod palcem její soc sítě, tak se můžeš ujistit, jestli to byl opravdu jenom úlet. Já bych ještě ze zkušenosti doporučil, nikdy nedávej na to co říká, vždy se dívej a dobře pozoruj to, co dělá. Ženy jsou mistryně v tom, říkat A, myslet si B a dělat C. Mám s tím bohaté zkušenosti, mohl bych o tom napsat knihu.

Hunter odpověděl před 4 roky

Pridávam sa k Fanynovi a Lumpovi. Ja osobne by som neveru svojej milovanej nezniesol, lebo ja som bol vždy verný babe, ktorú som miloval. Len mi tam u Teba nesedí, že teraz tvrdíš, že to bol úlet a predtým, že v tom boli city. To je veeeeľký rozdiel. Akosi klameš sám seba. O úletoch by som vedel napísať hodne hrubú knižku z vlastných životných skúsenosti. Úlety nie sú výsadou mladých neskúsených báb, ako si sa pýtal v prvotnom dotaze. Mal som pod sebou aj slobodné, ktoré mali doma partnera, vydaté, aj mamičky. Skoro každá sa dá oblbnúť. Vvcítil som z Tvojho posledného príspevku, že si do nej hodne zamilovaný. Keď Ti môžem poradiť, stanov si pravidlá do budúcna, ako Fanyn. 
Apropó: Tie moje vyššie napísané slová neberiem späť. Na to mám hodne veľa životných skúseností… 

eldon odpověděl před 3 roky

Tak sem dávám menší update po třech měsících. Situace se dost uklidnila a řekl bych, že můžu prohlásit, že v některých momentech i cítím, že je ten vztah lepší než předtím. Asi tomu prospělo i to společný bydlení a vyjasnění si určitých věci co nám v našem vztahu drhly. Přítelkyně se chová hezky, stará se a já o ni. Mluvíme spolu o všem ,mnohem víc než předtím. Víc se mi dokázala otevřít a probírá se mnou více témat. Což je pozitivní. Každopádně si stále hlídám soc. sítě když by náhodou a jsem pozorný i přes to všechno. Myslím, že tahle oboustranná nevěra nám dala velkou lekci a dovedla nás k zamyšlení nad fungováním toho vztahu. Vyplatilo se to. Aspoň prozatím. Co se stane v budoucnosti nemůžeme nikdo vědět. I když vy jste tady měli spoustu odhadů skrz Vaše životní zkušenosti. Ale kolem a kolem, nemám teď důvod k tomu se strachovat. A já jí žádné záminky, aby se musela strachovat taky nedávám, protože mám čisté svědomí a zametené před vlastním prahem. Jinak jen otázka na Vás. Přemýšlím, jestli by bylo dobré když by přeci jen změnila tu práci, až to situace víc dovolí? Trvali byste na tom? Já jsem ohledně toho na vážkách. Nelíbí se mi, že by tam měla chodit skrz toho šéfa( nevěřím mu, když je to chlípník), ale vím, že to tam má ráda a ta práce jí jde. A já vím, že jí věřím. Každopádně není úplně ideální, aby byl ten člověk někde poblíž ní a tak často. Co si o tom myslíte vy? 

Oem odpověděl před 3 roky

Jsi tak roztomile naivní, až je mi z tebe smutno. Myslíš, že co? Že si bude se šéfem psát přes sítě a volat si? Že se k tobě bude chovat hnusně, abys měl podezření? Myslíš, že proto, že ti udělá večeři a přitulí se, tak nemůže mít čertvě vymrdanou kundu? Proč? ty jsi s ní byl v práci? Ty víš, co dělala? Ty jsi ji sledoval? Nevíš nic. Když nejsi s ní v práci, nevíš, co se tam děje. Může žít dva životy a ty víš hovno, protože pokud není úplně hloupá, zůstane to jen mezi ní a jejím šéfem a pokud bys mu neplánovaně nevrazil do kanceláře, nemáš šanci se to dozvědět. Dozvíš se to až tehdy, kdy si s tebou bude chtít promluvit a rozejít se. Věř mi, je mi dost roků a nějaké ty nevěry už jsem zažil. A ne, nikdy se žádná nechovala tak, aby se na to přišlo 🙂
 
Doporučuji jediné. Najdi si jinou. Zavčasu. A občas si s ní zapíchej. Sice ona nevěrná být nepřestane, ale až se to provalí, budeš mít tak nějak lepší vnitřní pocit, nebudeš úplně za vola.

Oem odpověděl před 3 roky

A já jí žádné záminky, aby se musela strachovat taky nedávám, protože mám čisté svědomí a zametené před vlastním prahem. 

 
Špatně. Víš, kdyby měla důvod o tobě pochybovat, možná by sama neměla na svoje pletky čas. V životě nic není fér a ve vztazích to platí dvojnásob. Vždycky ten, co miluje a je věrný, je nakonec ten, se kterým ten druhý vyjebává. Protože hodný = slabý, zranitelný. Neřeš co ta tvoje děvka kde a s kým dělá, zabývej se svým životem. Neupínej se na jednu ženskou. Diverzifikace je tajemství úspěchu. Když se upneš na jednu a ona tě zradí, srazí tě to psychicky na dno. Udržuj styky, sociální kontakty. Nebraň se pozornosti jiných žen. Jedině tak dokážeš překonat její další nevěru. Mávneš nad tím rukou, bude pro tebe už jenom milenka, dokud ji nevyhodíš z bytu, protože sis našel jinou, lepší.

eldon odpověděl před 10 měsíců

Zdravím vás.
Ozývám se vám tady po letech, abych vám aktualizoval situaci. Momentálně jsem už single. Je tomu asi měsíc a něco a už jsem relativně dost v pohodě. Protože to, co se z téhle holky vyklubalo to je masakr. Je to na dýl celé. Ale ve zkratce mě ta štětka celou dobu asi fakt podváděla s tím šéfem. Dozvěděl jsem se, že do něj byla zamilovaná. Asi se city k němu snažila překrýt vztahem se mnou nebo co. Od její bývalé kamarádky mám info, že jí říkala, že milovala mě i jeho no. Prostě jsme celou dobu v tom vztahu byli 3 no.  Každopádně jsem rád, že to celé skončilo. Klidně to s vámi rád rozeberu. 

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

Prosím, rozepiš to…  . A ona odešla za tím svým šéfíkem, nebo tys ji vykopl? Kdy jsi na to zase přišel a co jsi podnikl? No a co ona?
Však jsem ti psal, že podvede jednou, ty odpustíš, čímž projevíš jistou slabost, ona si posype hlavu popelem, nějaký  to vydrží, otrne jí a začne zase.. Nerad se kasám, že jsem děd Vševěd, ale to jsi už asi 7, který mi řekl, že mi předtím nevěřil a já fakt měl pravdu a rozsypal se mu vztah.

eldon odpověděl před 10 měsíců

Zdravím, pardon, vrátím se k tomu. No, spíš když se vrátím k průběhu toho vztahu, tak už tam dost hrála roli ta oboustranná nevěra, nedůvěra skrz mobilní telefony a tak. Já jsem se snažil, abychom se zbytečně nedohadovali a aby to bylo za námi. Jenže ona stále chodila do té práce ze které chtěla odejít dle jejích slov ,, až půjde na mateřskou\“. Prostě kvůli mně neodešla, což teď zpětně vidím, jako další nerespekt vůči mojí osobě.  Postupem času jsem jí víc a víc kontroloval telefon a dával jsem si pozor, co ten šéf. Nic závadného jsem tam nenacházel. Pravděpodobně to mazala no. V konverzacích řešili jen práci a kraviny okolo. Nikdy tam nebylo nic tak drsného, jako co jsem našel tehdy.Samozřejmě jsem, ale nemohl vědět všechno. Ve svojí podstatě s ním v práci trávila víc času než se mnou v celém vztahu. Já už ale ve své podstatě nežárlil tolik a vypadalo to, že se situace uklidnila. Tak to, ale nebylo vždycky. Střídaly se dost období, kdy to vypadalo ok, šťastně a zamilovaně a pak období, kdy jsme spolu méně spali a byla taková zvláštně odtažitá, unavená a prostě jak bez energie. Já jsem se snažil zjišťoval o co jde, zajímal jsem se o ní. Pečoval jsem o ni a prostě jsem chtěl, aby byla v pohodě. Ale zhoršovalo se to. Někdy skoro nechtěla ani vylézt z postele a normálně fungovat. Emoce nedávala vůbec najevo. Já chtěl problémy řešit a ona jen obcházet. Mluvení o důležitějších věcech prostě nešlo a vyhýbala se tomu. Přestávalo mě to bavit být v takovém koloběhu, ale byl jsem debil tak moc zamilovaný, až jsem vše špatné přehlížel a říkal jsem si, že se to změní…. No neměnilo se to. Ba naopak, zhoršovala se situace a ona vyhledala dokonce psychologickou pomoc.(Příšlo to i na moje doporučení, kdy jsem jí řekl, že tu jsem pro a rád ji vyslechnu, ale že s tímhle jí pomůže nejlíp odborník).Měla určité problémy už z rodiny a minulosti a ty začínaly více vyplouvat na povrch. Téma sexu bylo skoro na denním pořádku a já chápu, že jsem jí to sám znepříjemnil, ale nedokázala se k tomu kolikrát ani vyjádřit. Snažil jsem se hledat příčinu. Ani nevím jakým zázrakem to drželo. Bylo vidět, že už se delší dobu trápíme. Do toho mi řekla, že by brala svatbu a děti a měla období, kdy mě do toho chtěla fakt jako uvrtat. Nedal jsem se a vědě jsem, že se její ,,psychický stav\“ opravdu nezlepší tím, že budeme svoji. Čekal jsem, jak bude tyto svoje problémy řešit. Tohle je spíš tak jako ve zkratce zatím. Rozepíšu se i víc – ve zkratce = opravdu to byla neskutečná KURVA a dle mého trpí částečně i narcistickou poruchou osobnosti. 

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

To je zajímavé. A během vašeho vztahu ti připadala jako narcistka? Byla egoistická, sobecká jája ?  A jak to u ní pokračovalo s tím šéfem?Nechtěla tě uvrtat do svatby a dítěte, aby jí to dítě mohl udělat šéf a bylo to na tebe coby manžela? Popiš to, to je strašně zajímavé ten její vývoj. Píšeš neskutečná kurva… To se kurvila vedle šéfa i s jinými? Jak jsi to rozkryl?

Vaše odpověď

15 + 3 =