neverna manzelka chci ji to oplatit

PoradnaKategorie dotazu: Zpovědineverna manzelka chci ji to oplatit
fafo zeptal se před 5 roky

ok tak ja se taky vyzpovidam. moje manzelka mi byla je to asi 5 let neverna. prisel jsem na to, dlouhou dobu jsme to resili, nakonec jsme tu krizi ustali ja jem ji to odpustil ale porad to mam v hlave. neverim ji, kdykoliv jde nekam s kamaradkami tak overuji jestli tam je a tak. podvadela me totiz s „kamaradkou“. chodily spolu na kaficka a ritom byla z milencem.
jsem v takove zvlastni pozici ted. zacal jsem si hledat na internetu lehci holku. mam chut mit svoje tajemstvi. kdyz ona mohla proc ne ja? nechci jednou zestarnout s pocitem ze ona mi byla neverna a ja jsem byl jenom naivni hlupak. mame deti, dum, hypoteku, nechci to vse zahodit. chci si jednou za cas uzit s nejakou naivni hloupouckou holkou a pak se zase vratit domu a delat ze je vse v poradku.
co si o tom mysite?

7 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Byl-li jsi podveden, tak důvěra je v zadeli, to je holý fakt. Chápu, že jí už nevěříš. Podvedla jednou, viděla, že jsi to skousl i když se skřípěním zubů, tak jakmile ji otrnulo, může to kdykoliv zovakovat. Proto jsem zásady, že jednou a dost! Ale pokud myslíš, že když jí to oplatíš svou nevěrou a pokud na to ona přijde, řekne ti, že ty jí odpustil, tak jaký pak revanš? Teď už to nezachráníš, vaše manželství je už jen slepené jak rozbitý šálek. 

Oem odpověděl před 5 roky

Fanyne ale to asi slyšet nechtěl, sám píše, že důvěra je v tahu ale nechce rozbít rodinu. Já mu to schvaluji. Žijeme jen jednou, nic dalšího už nebude. Proč by měl být ze zásady věrný když ona se zachovala jako…

Fanyn odpověděl před 5 roky

Oem:  Protože jestli to bylo před 5 lety a on jí to odpustil, tak bez ohledu na to, že jí už nedůvěřuje to ona bere jako vyřízenou věc. Už jsem četl pár obdobných případů, kdy ženská podvedla, manžel odpustil a za pár let si také vyhodil z kopýtka. Jenže když to prasklo, špatný byl on a ona se s ním dala hned rozvést, zatím co on to nechápal a čučel jak to péro z gauče. Víš, pokud jí to chtěl oplatit, měl to udělat hned nebo řekněme do půl roku.
To samé jako když chlap zjistil, že mu byla manželka před deseti lety nevěrná s kamarádem. Ona také nechápala, proč se sní dává rozvést. Brala to už jako promlčené. A propos, to zda žijeme jen jednou, to je na dlouhou debatu, která sem ale nepatří.

Jojo odpověděl před 5 roky

Souhlasím, někomu něco odpustit a potom si léčit zhrzené ego nějakou šlapkou, to není moc gentlemanský přístup. Na jednu stranu poukazuješ na to, jak tě ona zradila, jak se ona zachovala amorálně, na druhou stranu teď hodláš klesnout na její úroveň? Jestli chceš avantýry a své manželky už si nevážíš, tak buď chlap a oznam jí to. Třeba se dohodnete na otevřeném vztahu a ona si taky nepromarní svůj „jediný“ život se slibotechnou co neumí odpouštět 🙂

Zapa odpověděl před 5 roky

Pokud tomu to má být odplata, měla by se to dozvědět. Nech si na to v bordelu vystavit paragon a ukaž jí to. Pozor na pohlavní choroby. Dělám si legraci. Tohle je těžký. Ale asi bych to zatím nechal plavat. Zachráníš rodinu a dům. Více bych se jí taky věnoval.

Oem odpověděl před 5 roky

@zopa : to jsi mě teď rozsekal prý paragon 😀 😀 

odpověděl před 5 roky

Nech si to na chvíli, až ti selže mozek, ale nevyhledávej to… Neuleví se ti, když to oplatíš. Spíš se zaměř na to to dát s manželkou dohromady.

Vaše odpověď

20 + 16 =