Nevěrná manželka – kdy to skončí?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNevěrná manželka – kdy to skončí?
Zahradnik zeptal se před 6 roky

Moje manželka je mi už dva roky nevěrná s jedním ženáčem. Nikdy se nerozvede, je pro něj jenom bokovka a povyražení. Manželka je zamilovaná. Já jsem se to naučil snášet a žít s tím. Jednou za měsíc prostě jde s holkama na pokec a nákupy a já taktně mlčím a vím, že se vrátí pozdě. Pořád doufám, že se nějak odmiluje, nabaží se a přestane to. Máte někdo zkušenost s něvěrnou manželkou? Za jak dlouho to skončilo? Nebo není šance? Rozvod mi prosím neraďte, nad tím jsem přemýšlel už dávno a dávno jsem to zamítl. Raději budu do smrti paroháčem.

18 Odpovědi
Čistá pravda odpověděl před 6 roky

Nevěrná žena potřebuje důvod s nevěrou přestat. U tebe důvod nemá. Takže i kdyby její bokovka skončila, najde si jiného. A ty zůstaneš paroháčem, kterým být chceš, Přesně, jak sám píšeš.

Rey odpověděl před 6 roky

Stačí aby jsi byl zase chlap, když bude vidět, že o tebe mají jiné ženy zájem a že jsi samec a nějakou pěknou si i nabrnkneš na čas a ona to zjistí, tak začne přehodnocovat. Uvědomí si, že by tě mohla ztratit a že má konkurenci.
 
To je jediná možnost pokud se nechceš rozvést.

Zahradnik odpověděl před 6 roky

Ale já se bojím, že na jinou nemám. Jedině, že bych si zaplatil společnici a ukázal bych se s ní někde, kde nás uvidí třeba její kamarádky.

Tibs odpověděl před 6 roky

A ja sa bojím priateľu že možno zas až tak veľmi ani nechceš aby s tým prestala… Len rozmýšľam že prečo? Obávam sa že tu nepomôže ani žiadne nariekanie ani prosby! Ona vie čo robí, ty vieš čo robí a keď napriek tomu s tým dokážeš žiť a nemienis za žiadnu cenu opustiť.. Neviem ja za seba NECHÁPEM ale veď ty vieš aký je vôbec váš život keď o tom vieš  mate ešte aj nejaký intímny život? Veľa šťastia prečo a dokedy chceš toľko trpieť??? 
 

Tibs odpověděl před 6 roky

A ja sa bojím priateľu že možno zas až tak veľmi ani nechceš aby s tým prestala… Len rozmýšľam že prečo? Obávam sa že tu nepomôže ani žiadne nariekanie ani prosby! Ona vie čo robí, ty vieš čo robí a keď napriek tomu s tým dokážeš žiť a nemienis za žiadnu cenu opustiť.. Neviem ja za seba NECHÁPEM ale veď ty vieš aký je vôbec váš život keď o tom vieš  mate ešte aj nejaký intímny život? Veľa šťastia prečo a dokedy chceš toľko trpieť??? 
 

Rey odpověděl před 6 roky

Tak se nelituj a jdi sakra do sebe chlape. Chvíli se o ní nestarej a začni cvičit. Když koupíš testák a stan, tak tě to dost zrychlí progress, samozřejmě musíš pořádně makat, ale za půl roku můžeš vypadat úplně jinak. Kup si nějaký dobrý věci na sebe až se tě ta postava trochu vyformuje, zajdi k holiči, napumpuj peněženku než vyrazíš do města a zaručuju tě, že o tebe určitě nějaká mít zájem bude 😉

Zabivako odpověděl před 6 roky

Boha vedet ze ma zenska systematicky podvadza .. tak si naplanujem systematicky rozvod .. a naplanuju to tak ze v momente rozvodu neni ani co delit … su cesty … druha vec je ze tu brnkack .. nejaku by si mal najst, nemusi to byt modelka .. ale aspon taku na zasukani aby si sa uvolnil prist domov s prazdnymi gulami a hodit na zenu ten pohlad .. ze mas v pici .. ze neni jedina na svete .. a ze mas cenu .. bud viac chlap .. zisti si vysku alimentov .. daj jej vediet ze deti ti stacia kazdy druhy vykend .. ze aspon budes mat cas na seba a na kamosov/kamosky … 

Zabivako odpověděl před 6 roky

Ked uz nic .. tak ako si spomunal spolecnici .. premyslal som nad tym .. zaplat si normalne nejaku mladu kurvicku .. len tak na vysukanie .. stoja u nas par euro a aj pekne su tam .. na sr je na to treba zafo.sk uvidos aspon si dvihnes trocha sebavedomie .. nemusia ta s nou ani vidiet .. zeny vycitia ze ti bolo fajn ..

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

No, kamaráde, neříkám to rád ale ty jsi slaboch jakožto chlap. Jsi na svou ženu citově fixovaný, zatímco ona na tebe ne. Tobě brání v rozvodu to, že s ní máš dvě děti a tak raději emocionálně i sexuálně strádáš, zatímco ona vesele roztahuje nohy jinému. jsou ta děcka vůbec tvoje? Nejsi náhodou kandaulista? No né, potom proti gustu žádná, ale pokud ne, tak jsi jen trouba, který jen bezmocně sleduje, jak se mu kurví žena. Tohle neskončí. Jí to tak vyhovuje a tím, že jí to trpís, jseš v jejích očích hňup, který ji v tom svým přístupem vlastně podporuje. Nesmíš být tak hodný! Jak bych jednal já? 1 – Vše bych jí řekl, svůj názor na věc a dal jí nůž na krk 2 – Zjistil si vše o tom jejím milenci, tj. kdo to je, co je, kde bydlí a telefon. Spojil bych se s jeho ženou a vše ji vpálil. Ať si doma hoch užije. 3 – připravil bych si rozvodové papíry a dal si udělat testy DNA, abych věděl, zda jsou děti moje nebo zda už vychovávám kukačku. 4 – Kdyby si nedala říci, tak bodlo a rozvod! Nebuď vůl. Život ti protéká mezi prsty a žiješ ho jen v trápení se, zatímco ona, rajda, si ho užívá.

Zahradnik odpověděl před 6 roky

Ne, rozhodně kandaulista nejsem. Pouze jsem se s tím naučil žít. Nevnímat to. Vytěsnit to. Řekl jsem si, že se to časem změní. Že se manželka zase odmiluje. No zatím to vypadá, že je zamilovaná čím dál víc. Dokonce bych řekl, že kdyby se on rozvedl, ona by šla za ním

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Tak vidíš, nemá cenu čekat. Najdi si nějakou nabíječku na sex, né na vážný vztah a žij, když ona žije po svém. Uvědom si ře život pádí a prchá jak splašená mrcha, tak když ona je taková, nenech si čekáním na něco nejistého, na zázrak, že se odmiluje. Jo odmiluje se až jí bude 48, resp. odmiluje se on, protože se z ní díky hormónům v přechodu stane buď spuchlina nebo uschlá větev a co s vyklepanou kukuřicí, že…? Vem rozum do hrsti a užíj si také. hele, třeba až zjistí, že i ty máš bokovku, tak jí to přejde. Víš, ony ženské jsou ješitné.

Zahradnik odpověděl před 6 roky

Nedokážu si najít jinou. Když odchází za kámoškama, vždycky cítím, jak moc ji miluji. Chtěl bych ji chytit za ruku a strhnout do postele. Vrhnout se na ni. Přitom mi srdce krvácí a mám chuť dát jí pár facek. Ale pak si říkám, vydrž to, ona se vrátí a bude zase jenom tvoje. Tak čekám. A čekám. A cítím se mizerně. Chci s tím skončit. Ale nejde to. Ona se vrátí a je veselá, hodná. Nepoznal bych to na ni. Je to šílené. A pak zase bum. Má kafíčko s holkama. A zase splín, vzrušení a čekání. A tak to jde pořád dokola. A nepřestává to. Myslel jsem, že to přestane, nebo že mi praští na stůl rozvodovými papíry. Ale ne. Jim to asi vyhovuje.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Je to ale smutné. Ty se chováš jako věrný pejsek, který čeká na svou paničku a těší se, až přijde. Tobě neva, že ji používá nějaký obšourník místo tebe? Nevadí ti, že jí jsi očividně buřt? Nevadí ti, že přichází naplněná semenem někoho jiného? Kdybys byl kandaudalista, tak bych to chápal, ale sám jsi napsal, že jím rozhodně nejsi. To já bych se už pídil po tom zmrdovi a vymýšlel na něho něco, na co by v životě nezapomněl a jeho manželství, pokud je ženatý, bych mu také pěkně rozhasil.
Nebuď apatický, odevzdaný a smířený s osudem paroháče.

Zahradnik odpověděl před 6 roky

Já jsem se ptal kdy to skončí. Nechtěl jsem abyste mě soudili. Mám k tomu svoje důvody, že to toleruji a tajně doma trpím. Kdybych si chtěl najít jinou, udělal bych to i bez vašich rad. To se dočtu všude, najdi si jinou. Ale já nechci. Chci počkat až to skončí. Až se jí to omrzí, nebo to nějak udělat aby se jí to omrzelo.

Rey odpověděl před 6 roky

Lol, jenže ono se jí to neomrzí s tímhle tvým přístupem, to se tě tu snažíme celou dobu vysvětlit. Naopak, tenhle životní styl a role, do které tě pašovala, se jí moc líbí a určitě se toho sama od sebe nevzdá, protože pro ní už nejsi alfachlap, ale jen táta jejích dětí. Samec už je někdo jinej…

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Souhlas s Reyem! Ty jsi jen ten trouba (promiň), co je doma a hlídá děcka. Ona tě má jen jako základnu, kam se vrací po zábavě s jiným. A kdy to skončí? Jo, skončí, skončí. Buď až jí bude hodně přes čtyřicet a přestane být žádoucí nebo až se jí ten příprcník nabaží. Jenže to už je očividně v ní a tak si najde náhradu a ty budeš pořád jen čekat. Ale čin jak myslíš, je to tvůj život. Chceš-li se stále jen trápit a doufat…? Komu není rady, tomu není pomoci.

Lukáš odpověděl před 6 roky

Já teda neporadim, ale víte co by mně chlapy zajímalo? Jak se tady tomu dá předejít. Aby se z chlapa nestal jenom hlídač děcek, táta a kamarád, ale aby byl pro ženskou pořád ten alfasamec? Dá se to vůbec? Nebo neexistuje recept a potká to časem každého chlapa co má rodinu a nechce být svině?

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Já se domnívám, že pokud chlap není impotent, měl by se věnovat manželce. Nemusí to být 3x denně, ani každý den, ale tak 3x do týdne určitě, protože ženská má své potřeby stejně jako chlap. Pokud je chlap normální manžel (partner), který nechodí jen chlastat s kámoši, který není notorický kurevník či Jája-ignorant, takže se věnuje dětem (ale nesmí to zase přehánět, to také není dobře), který ženu občas někam vezme na véču, do kina, za zábavou, na výlet k vodě nebo tak něco, neměla by mít roupy. Samozřejmě, že pokud s ní pro samou práci a následnou únavu nešuká, zadělává si na průser. Je zajímavé, co lidí, kteří se pustili svépomocí do stavby baráku skončilo u rozvodového řízení. Chlap maká na stavbě rodinného hnízda a ona se doma nudí, takže opět zaděláno na průser. Pokud máš za manželku nymfomanku či dvajku, která to má moc ráda, pak ji asi neuhlídáš i kdybys ji šukal denně a kdybys jí na frndě ruku držel, stejně by jí ho tam někdo naládoval mezi tvými prsty (obrazně řečeno). Ono je to o výchově a povaze té které ženské. Pokud bys měl podezření či indicie, že s někým něco má, nelze být pasivní jako Zahradník, ale je třeba situaci vzít do svých rukou. třeba už tím, že tomu milenci zavaříš, když z cizího telefonu zavoláš anonymně jeho ženě a naznačíš jí, jak jí ten její podvádí a s kým. Klidně můžeš mluvit o sobě v tom smyslu, jako že „ten blbec tý rajdy, co se s ní ten váš tahá o tom neví, a nebo něco tuší, ale neví, že milencem je ten váš“. On bude mít doma křížový výslech a jistě se zalekne a hodí zpátečku. Chlap, co má něčí manželku jen na šuk, a to má většina milenců, tak ten se rozvádět nebude chtít. Pro takového je lepší vrabec v hrsti než-li holub na střeše. Jistotu nebude měnit za nejistou budoucnost. Nebo jít a tomu milenci rozsekat tlamu, to je také možnost a té své prostě zamávat před nosem žádostí o rozvod (třeba jen demonstrativně). Lze cokoliv, ale nejhorší je pasivita. 

Vaše odpověď

7 + 19 =