Nevěrná manželka oplata?

PoradnaKategorie dotazu: OstatníNevěrná manželka oplata?
Kandaul zeptal se před 4 roky

Ahoj začnu od začátku. Nějakou dobu po svatbě jsem byl manželce nevěrný. Ona to zjistila,ale odpustila mi a vše bylo v pořádku. Ale pak to začlo. Začla si psát na internetu s klukama a nakonec mi řekla,že je pořád doma,nikam nechodí a že nemá žádné kamarády a kamarádky. Začla se scházet jednou za čas s kamarádama a já na oplátku jelikož jsem ji nevěřil také občas poznal nějakou holku a vyspal se s ní. Nějaká byla jen na jednorázovku a s nějakýma to bylo stálé. Jinak v posteli to mezi námi klapalo,měli jsme sex často…prostě jsem potřeboval občas sex jinde asi jsem ji nevěřil. Nebo mě lákalo to vzrušení nějakou poznat a vyspat se s ní to nevím. Manželka byla moje první a já byl také prý její první. Po nějakém čase me vzrušovalo když šla za kamarádem tak jsem navrhl trojku. Ona prvně o tom nechtěla ani slyšet a až jednou jsem ji řekl že jsem jednoho kluka pozval tak řekla že nic neslibuje. Byla z toho krásná trojka. Mě se to zalíbilo a začal jsem ji tahat kluky. No měli jsme jich opravdu hodně (kolem 30). Zkusili jsme i pár i holku do trojky ale to se ji nezamlouvalo. Jen trojka s jinym. Dokonce jsem ji parkrát pustil za kamarádem s tim at si uzije. Přišla domu a řekla že ji vystříkal a to mě vzrušilo že jsem si ji hned vzal taky. Jenže teď máme 2 děti a ona už trojku zas nechce. Celou dobu mi říkala jak mi byla věrná,že spala jen s těma o kterých jsem věděl. No pořád jsem na ni naléhal že vím že mi byla nevěrná až jednou mi řekla že ano. Řekla mi že měla 5 milencu. Z toho 3 byly jen jednorázovka a jeden byl asi 3x. Jen do toho jednoho byla zamilovaná když byla těhotná. Prý to s ním táhla přes pul roku a scházeli se 2x tydně. Těď mi ríká že to byly hormony a nechce o trojce ani slyšet. Prý nebyla vybouřená a teď už chce být hodná. Co si o tom myslíte???

5 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Že jste byli oba pěkná čísla, jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Vy dva si vůbec nemáte co vyčítat. A propos, jsou obě děti vůbec tvoje??? A že už trojku nechce? Už se vyblbla, užila si, vyzkoušela a už jí to prostě nebere, no. Lidi se mění v chování, náladách, touhách a názorech.

Oem odpověděl před 4 roky

Myslím že ti lhala jednou, bude ti lhát klidně zase. Ona ví, že jsi měl taky jinou?

Kandaul odpověděl před 4 roky

Jo ví že jsem jich pár měl. Mě vždy vzrušovalo když posílala své nahé fotky. Dokonce jsen ji i ukazoval na eroticke strance muzum.
 
 

CUCKOLD odpověděl před 4 roky

Líbilo se ti že jim posílá fotky které tobě neukáže? Mě to taky vzrušuje.

Kandaul odpověděl před 4 roky

Některé mi posílala některé ne.

Vaše odpověď

12 + 1 =