Nevěrná na vánočním večírku

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNevěrná na vánočním večírku
Nikdo zeptal se před 6 roky

Přítelkyně se mi přiznala, že mi byla nevěrná. No přiznala. Musel jsem s tím začít já, že vím, že se něco stalo. Neudržela se, rozplakala se a vyklopila i to, co jsem nevěděl. Je nám 23 a 25 let a ona pracuje v jedné spediční firmě jako asistentka. Takže kolem samí chlapi. Často mi vyprávěla, jak s ní flirtují a tak ale nebral jsem to jako něco co by ohrožovalo náš vztah. A teď taková rána.
Pořád mi říkala že byla opilá, že ujea, že mně miluje a tak ale já jí nevěřím, mám zlomené srdce. Nevím jestli dokážu čekat na to, až se vrátí z práce a vědět že tam sedí s tím kolegou se kterým mi byla nevěrná.
Jsme spolu tři roky a věřil jsem ji. Nikdy mi nevěrná nebyla a prý to bylo naposledy ale jak to můžu vědět, že mi zase nebude nevěrná když se někde opije? 
Odpustili byste nevěru? Nebo si mám dát nějakou podmínku?

6 Odpovědi
Milan odpověděl před 6 roky

Já bych odpustil. Jednou se to dá pochopit, nikdo není svatý. Otázka je, jestli to dokážeš uvnitř v sobě. Jestli se ti to nebude pořád vracet a nebudeš to neustále předhazovat. Pokud odpustíš, musíš opravdu a zcela, nikdy o tom nejlépe už nemluvit. Zvládneš to?

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Já tedy neodpustil! Ať čtu ty stesky kdekoliv, všude se slečny nebo paničky vymlouvají na alkohol. To není omluva. Když vědí, že to nezvládají, že pak za sebe neručí, nemají chlastat. Jsem ženatý 31 let. Já byl její první. I ona dělala sekretářku kdysi ve Strojimportu (kdysi podnik zahraničního obchodu) Také s ní flirtovali, také jí nadbíhali, protože to bývala hezká baba. Všechno mi o tom ale vždycky povídala. Alkohol zásadně nepila, na různé večírky odmítala chodit a když byl jeden neodbytný, takový inženýrek a pan neodolatelný, dostal ode mne po držce rovnou ve vestibulu budovy. Bylo z toho haló. Jemu, místnímu casanovovi se ostatní pak za zády smály, žena získala respekt a měla klid. Hele, když ženská nechce a má zásady, tak to nikdy neudělá. Nepodváděla ona mne a já nepodvedl nikdy ji. Vše jsme si říkali. Vybouřil jsem se jako svobodný a to bylo do mých 28 let. Pak už jsem sekal latinu, ale totéž jsem vyžadoval od manželky. Kdyby mne totiž podvedla, což považuji za absolutní neomluvitelnou zradu, tak i když by mne to bolelo,  dostala by bodlo a už by byl konec. Za vola bych nikdy nebyl. Ale to je věc každého z vás.

Karel odpověděl před 6 roky

No nevi proč jsi teda tady. Většina zdejších na něco takové čeká a v hlouby duše čekají na to až se ta naše někde opilá spustí.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Karle, jestli jsi si nevšiml, tak toto není kandaulismus.cz, kde se v tom že vám stará zahýbá bahníte, toto je poradna a svo stezky sem nedávají paroháči, kteří si zoufají že ten jejich partner jim nechce být nevěrný, nýbrž naopak… Sem chodí ti, kteří si zoufají, že jsou podváděni a nevědí co s tím. Tady nejde o kanda povídky, ale o normální lidské problémy!

Nikdo odpověděl před 6 roky

Tak jes tli jsem špatně tak se omlouvám našel jsem na netu poradna o nevěře tak jsem si nemyslel že se tady dávají rady jak nevěry dosáhnout ale naopak. Nějak ten svět nechápu asi ale mi nevěra vadí. Jsem takový exot?

Gorin odpověděl před 6 roky

Vyšukej ji prdel a pak ji zpráskej pindu, že si na ní tejden nesednej. Tím se jí utvoří v tom slepičím mozečku spoj a už si dá pozor. . A pokud by se to opakovalo, je to kurva, a pak  šlus, konec finito, sbal si krámy holčičko a vypadni. A tím bych to považoval za vyřízený.

Vaše odpověď

17 + 10 =