Nevěrná švagrová

PoradnaKategorie dotazu: VztahyNevěrná švagrová
Svagr zeptal se před 5 roky

Švagrová podvádí svého chlapa. Zjistil jsem to když mi dala na opravu počítač. Dostal jsem se do systému a přihlásily se messengery a začaly tam naskakovat zprávy od jejího milence. Jsem z toho v šoku. Co byste udělali? Říct to někomu? Je to fakt kočka a není zlá ženská ale tohle by asi položilo jejich vztah. Zase je mi proti srsti vědět to a dělat že nic.

11 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

No, říká se, že když se tě to netýká, nic ti do toho není. Na druhou stranu, pokud jste se švagrem dobří kámoši, rozumíte si.., tak bych mu to nějak šikovně sdělil. Né přímo, ale tak ho nějak popostrčit, aby na to jako přišel sám. Pokud mu to na něj vybalíš bez obalu, nasere se, udělá doma peklo, zároveň bude nasraný i na tebe, že jsi jej vytrhl z poklidu manželského nevědomí. Také tvá žena, předpokládám sestra švagrové, by na tebe byla nasraná a o švagrové ani nemluvě. Musíš to navléknout tak, aby jsi byl z obliga. Třeba někoho požádej, ať mu pošle SMS, aby to nešlo z tvého telefonu, nebo ať mu anonymně zavolá, že je paroháč. Neboj, však on se začne zajímat. Chytrému napověz a hloupého popostrč. Pokud ale se švagrem jste ve stavu nemusení se, tak se na to vybodni. Tvé ženě jsi to, doufám, neřekl, co jsi objevil? Je jasné, že ta by sestru hned varovala.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Ještě takový dovětek… Kdyby byl švagrové nevěrný švagr a tvá žena ho třeba někde s nějakou kočkou viděla, třeba jak se líbají nebo vedou za ruce, co myslíš, řekla by o tom své sestře? Já jsem přesvědčen, že by jí to hned za čerstva volala. Tak se podle toho zařiď.

Švagr odpověděl před 5 roky

Chtěl jsem to říct manželce. Nechci rozbít rodinu ale nechci ani aby ho podváděla.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Jak jsem ti řekl. Ptal jsem se své ženy, co by v takové situaci dělala, kdyby se jednalo o manžela její ségry. Bez mrknutí oka mi řekla, že by jí hned zavolala a řekla jí to. Tak vidíš, ty si lámeš hlavu, abys jim nerozbil manželství a ženské přemýšlejí jinak. Jak říkám, jde o to, jak jsi na tom ve vztahu ke švagrovi. Já osobně bych to řešil tak, jak jsem uvedl. Víš, teď si představ, že by na to švagr přišel sám a třeba nějak zjistil, že tys to věděl a neřekl mu nic. Myslíš že by tě chválil? Vzhledem k tomu, že jsem radikálně proti nevěře, tak bych to řekl, ale tak, jak jsem popsal. Říkat to manželce způsobí jen to, že tě ona bude nabádat, aby sis to nechal pro sebe a svou sestru hned bude varovat. Vlastně budeš spoluviník té nevěry. Za nevěru má přijít trest.  Nebo tobě by se líbilo, kdyby ti žena zanášela a tvůj švagr, který by ro věděl by ti to neřekl? Co to je za rodinu, když ona ho podvádí? To je asi mezi nimi láska jako řemen. Takže chudáka švagra necháš žít v klamu? Když dokážou ženské být při nevěrách navzájem solidární a poskytují si alibi, proč bychom my chlapi neměli být vůči sobě solidární takto?

Martin odpověděl před 5 roky

Neříkal bych nic. Je to jejich věc. Kdybys neměl její počítač, nikdy by ses to nedozvěděl. Nechej to být, uděláš jenom zle.

Fanyn odpověděl před 5 roky

A našli by se i tací, že kdyby to o švagrové zjistili, tak by ji pak vydírali, že buď dá občas i jemu, nebo to na ni shodí.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Tak co švagře, jsme zvědaví jak jsi se rozhodl…

Oem odpověděl před 5 roky

To by byl dobrý námět na povídku. To vydírání.

dancinghorse odpověděl před 5 roky

Každý vzťahový psychológ ti povie, že to nie je tvoja vec. Ak sa zachováš ako filcka a budeš kecať, znenávidia ťa, pravdepodobne, všetci.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Vztahoví psychouši toho nakecaj… Třeba, že nevěra není nic proti vztahu, že se má odpouštět a jiné blá blá blá. Mě, kdyby řekl švagr na co přišel ohledně mé ženy (to co našel pisatel), dám mu pusu, ožeru se s ním a pak se v klidu rozvedu. Když někdo krade a ty to vydíš a mlčíš, je to spoluvina. Když někdo podvádí a ty to víš a mlčíš, je to spoluvina To je můj názor.

KaralB odpověděl před 5 roky

Nemontuj se do toho. Jinak to nakonec odskaces ty. Pokud ti to ale nedá, tak to udelej anonymně. 

Vaše odpověď

12 + 10 =