neverná ?

Filip zeptal se před 1 rokem

Kratce,
 
tyden jsem s mladou nespal
po tydnu jsem ji rekl ze si spolu uzijeme az se vrati z baru z prace
kdyz se vratil tak sla nejdriv na wc
kde mi prislo ze slysim stejne zvuky jako potom co se do ni udelam
a pak prisla ze ji boli hlava a ze nema chut ze mi to slibila
a kdyz jsem ji presvedcil mela kundicku totalne mokrou 
za 7 let nikdy pred sexem bez predehry nebyla tak mokra a nikdy se mi do ni nepovedlo proniknout jak byla sucha a jak jsem mel podezreni rovnou jsem do ni vklouznul az me to zarazilo tak mi z toho rovnou zvadnul
 
a od te doby mam pocit ze mi cely vztah byla a je neverna

2 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 1 rokem

Tak tomu WC bych podezření nepřikládal. Člověku se někdy chce když někde je a když příjde domů, hned maže na záchod si ulevit. Více podezřelé je, že bez předehry a dráždění byla mokrá a že ses do ní dostal jak po másle. Ne, celý vztah ti asi nevěrná nebyla, jen teď naposledy. To víš, barmanka a když je hezká, navíc všude kolem stále chlapi, mnozí tam chodí lovit a když je jí sympatický nějaký fešák, co se jí líbí, co si s ní zaflirtuje, je tam ta chemie, přeskočí jiskry, zaplatí jí nějakého panáka. Navíc jestli jste spolu už 7 let, tak ty jsi už okoukaný a už je to s tebou asi pro ni stereotyp, nevím… Ona ti nemusí být s někým nevěrná dlouhodobě, spíše mohlo jít o jednorázovku. I tak tak to je nevěra. Já se přikláním k tomu, že ti nevěrná byla.
 

sangre odpověděl před 1 rokem

Já bych to ještě nehrotil. I když nevěře vše nasvědčuje, může to být jen shoda okolností. A bylo by hloupé fungující vztah nabourat. Ale začal bych si jejího chování více všímat a občas i nenápadně zkontroloval.

Vaše odpověď

20 + 9 =