Nevěrný na silvestra

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiNevěrný na silvestra
To je tajne zeptal se před 6 roky

Podvedl jsem svoji manželku. Byla doma s dětmi protože je nemocná a ja jsem dostal pozvání na silvestrovskou akci od kamaráda. Řekla mi sama ad jedu že nechce aď se se nudim. Tak jsem teda jel a seznámil jsem se tam s holkou co tam byla taky sama. Slovo dalo slovo a začali jsme řešit dost osobní věci pak jsme šli ven se projít a tam proběhla líbačka. No a pak jsme zkončili na pokoji u mně. Rano total kocovina jak z chlastu tak morální. Nevím co dělat  mam to říct přiznat se?

5 Odpovědi
ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Je to sice od tebe sprosté a nefér vůči tvé ženě, ale pokud to byla jednorázovka ve stylu jako by ses jen vyčůral, prostě jen ulevení žlázám, tak doma drž hubu! Proč způsobovat hodné manželce s níž máš děti psychickou bolest, proč otevírat rány, proč ohrožovat manželství? Jestli ta dotyčná pro tebe nic neznamenala, tak radím držet hubu a modlit se, aby tě tam ta třeba nezačala uhánět a aby někdo něco neviděl a ze zlomyslnosti nebonzoval.

To je tajne odpověděl před 6 roky

Abych pravdu řekl tak jsem se asi zamiloval. Ne zamiloval ale jsem nějaky poblazněny- z te holčiny. Nemám na ni ani číslo ale je to kámoška od maráda takže by se dalo sehnat. Mám chuť mu o to číslo napsat. Co myslíš? Tajit to doma a napsat?

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Musíš si kamaráde vybrat: Buď manželka a řádně fungující rodina, pak se musíš vzpamatovat, na tamtu nemyslet a držet jazyk za zuby, nebo být zamilovaný a všechno zbořit. Manželku zklameš, učiníš ji nešťastnou, možná se s tebou dá rozvést a ty budeš solit alimenty na děti. Mysli i na ty děti! Navíc kde máš jistotu, že se tamta holčina po pár měsících neodmiluje (pokud to vaše jednorázový zašukání nebrala jen jako krátkodobé dobrodružstvíčko) a nepošle tě k vodě. Pak budeš mít hov.. Ani manželku s rodinou, ani ji. Víš co se říká: Lepší vrabec v hrsti než-li holub na báni, tzn, lepší jistota rodiny, tedy žena a zázemí, které máš nebo nejistá budoucnost s onou slečnou. Pravda, také můžeš doma mlčet a mít slečnu za milenku na šukačku, ovšem věř, že dříve nebo později to praskne. Náhoda je blbec a lidé (i kamarádi) jsou zlomyslné svině. Važ si toho co máš, jinak to pro tebe může být docela drahá sranda (rozvod, dělba majetku, alimenty) Stojí ti to za to?
 

Karlos odpověděl před 6 roky

Čao no tys osel pěkný jestli ti vůbec dochází splátka na tenhle účet tak si dej za domovní dveře práh a tluč se sním do hlavy protož jsem za jedno s ex Fanoušem

Gorin odpověděl před 6 roky

Tak fajn. Vrznul jsi si do jiné kačeny. Doufej, že ta kočka bude držet zobák.
Ale pokud chceš mít milenku, navrhni manželce, že by jsi chtěl zkusit trojku. Uvidíš co ona na to.
Pak , ale asi budeš muset zkousnout fakt , že se taky třebá nechá někým obdělat.  l

Vaše odpověď

5 + 8 =