Orální sex a polykání semene, je to vážně takový požitek?

PoradnaKategorie dotazu: SexOrální sex a polykání semene, je to vážně takový požitek?
puvabna_mrcha zeptal se před 6 roky

Zajímalo by mě místní paroháči jak to máte s orálním sexem, je to pro vás vážně v sexu to nejvíc? nebo orální sex předčí ještě stříkanec do pusinky vaší drahé polovičky? nebo je nějaká praktika která je pro vás nejvíce TOP?A je to pro chlapa velké zklamání když jeho drahá polovička odmítá kouřit a polykat semeno?
 
 

7 Odpovědi
Rey odpověděl před 6 roky

Polykání je dost sexy. Dává to pocit nadvlády, že ani jednu kapku nenechá přijít na zmar 😀 naopak kuřbu, třeba já osobně, nijak nevyžaduju. Málokterá jí umí opravdu tak, aby to bylo super.  Mnohem lepší je ten pocit když po delší době zasuneš do těsné teplé prcinky, která ještě není roztáhlá vzrušením, to je asi po orgasmu podle mě nejlepší.

Jojo odpověděl před 6 roky

Nejvíc to není ale zážitek je to příjemný 🙂 Zklamání? Asi ne, pokud jinak se sexem nemá problém.

Mrzák Oduševnělý odpověděl před 6 roky

Top zážitek je to pro někoho, kdo si orálu moc neužil. Prostě touha užít si nepoznané. Jinak je to běžná součást sexu, ať už v rámci předehry nebo třeba na závěr. Stejně tak polykání spermatu. K sexu to patří a není na tom nic odpoudivého. Vadilo by mi, kdyby se mě partnerka štítila a nepolykala.

Lofas odpověděl před 6 roky

Anooooo je to nádherný požitek když mě ženská řádně vypije!!:)

Karel odpověděl před 6 roky

mě se právě líbí že pusinku k výstřiku otevře jen milenci  

Jojo odpověděl před 6 roky

To je dost dobre. Kdyz s milencem dela neco co tibe nedovoli. Taky se mi to libi.

fest odpověděl před 4 roky

Líbí se mi, když vidím, jak do pusy, ale i kamkoliv jinam stříká milenec mé ženy. Když k tomu dodá poznámku, že jeho semeno a výstřik je mnohem kvalitnější, než můj, tak je to ještě lepší. V tomto směru je asi top, když se pak od toho semene nechá očistit nebo mě s pusou plnou semene políbí. 

Vaše odpověď

0 + 14 =