Paroháč panic

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiParoháč panic
panic zeptal se před 5 roky

Jsem panic a k tomu paroháč. Chodili jsme spolu půl roku a v sobotu jsem zjistil od kámošů na disko že mě povádí celou dobu s bývalým :((((((((((((((((((((((((( nenávidím ji, nenávidím…. jak si mám teď najít holku?

15 Odpovědi
Mirek odpověděl před 5 roky

Tvoje věděla že jsi panic? Jestli ne, mohla nabýt dojmu, že se k ničemu nemáš. Chodit s holkou půl roku už je dostatečná doba na to, abyste se spolu vyspali. Nepíšeš kolik vám oběma je.

Čistá Pravda odpověděl před 5 roky

Na prvním rande se většinou šukat nemusí a není to divný. Ale když ji neošukáš ani na třetím rande, už to divný začne být. Prostě si ženská najde sex jinde a ty budeš dobrý kamarád.

Panic odpověděl před 5 roky

Čekal jsem na impuls od ní. Nechtěl jsem nic uspěchat to mi radí každý. A tak to dopadlo. Já 20 ona 22.

Rey odpověděl před 5 roky

A víš to jistě? Řešil jsi to s ní? Je taky možné, že tě nějaký kámoš chce podělat. Kámoši z diska jsou dost do větru.

Panic odpověděl před 5 roky

Ona s ním opravdu na disko chodila když jsem měl noční a nemohl jsem jít. Ale říkala mi že sou jen kámoši. A kámoši na disko mi říkali že je viděli jak se vykusujou :-(((((((((((((((( To asi s kamarádem nedělá :-(((((((((((((((((

Rey odpověděl před 5 roky

Tak třeba se jen opila a vykousli se, to není zase nic tak hrozného. Hlavní je za kým se chce vracet domů a čí péro chce. Vykousnutí v opilosti je v podstatě nic. Jo, sere to, ale je to hovno. Zkus si to víc proklepnout. Co všechno se doopravdy stalo mezi nima. Můžeš jí zkusit sledovat někdy. Že třeba máš noční, ale místo toho čekneš, jestli nejde její bajvealj k vám domů, nebo ona k němu. Nebo jestli jdou z diska někam spolu..

Panic odpověděl před 5 roky

řek jsem jí že je kur…….. :-((((((((((( naštvala se a odešla práskla dveřmi

Rey odpověděl před 5 roky

To nevim jestli bylo úplně chytré no. Nikdy přesně nevíš kde je pravda, když to nemáš sám ověřené. 

Panic odpověděl před 5 roky

Včera jsem napsal sms že se moc omlouvám a prosím aby mi dala šanci. Prý sem ubožák :-((((((((((( teď nevím co je ještě horší. Myslel sem si že je ona ku……. ale teď mám nervy že sem si to podělal sám a mám výčitky jaky sem hlupak. Nevím co mám dělat, jestli mám za ni zajet? Prosim poraďte mi já už nevim.

Panic odpověděl před 5 roky

Je to holka mojeho života, těšil jsem se že bude moje první, nikdy sem nikoho tak nemiloval a teď je všechno zničené a ještě si za to asi mužu sám já tady fakt brečim :-((((((((((( není to fér, co jsem udělal špatně? Proč se mi to děje když najdu takovou dokonalou holku tak to musí dopadnout úplně špatně :-(((((((((((((

Fanyn odpověděl před 5 roky

No, posral neposral, pravda zda je kur.a či není… To už teď není podstatné. Jestli brečíš a ona na tebe se.e, protože ti jen řekla, že jsi ubožák tak věř, že ona určitě kvůli tobě nebrečí, takže tě má více méně na háku. Víš, dolézat, loudit, sypat si popel na hlavu, to budeš v jejích očích jen slaboch a trouba, se kterým si může zahrávat. Buď chlap. Jsi mladý, najdeš si jinou, spolehlivější. Nebo chceš být její rohožka???

Panic odpověděl před 5 roky

Rohožka rozhodně nechci být. Ale dali jste mi do hlavy brouka s tou disko a kamarády. Já nevím jestli nelžou :-((((((

Fanyn odpověděl před 5 roky

Víš, pokud by tě milovala a ty jsi byl na noční, tak by nikam nechodila. Jenže ona je taková ta holka do světa, co se ráda baví a asi ani žádnými zábranami či výčitkami vůči tobě netrpí, takže tě nemiluje. Možná tě má ráda, ale nemiluje. Pro ni jsi jen jeden z několika dalších.
Netrap se, holek je25. Možná že si naběhne někdo jiný a až uslyšíš, jak mu zahýbá, budeš si blahořečit, že jsi ji nazval kurvou a nechal jít.

Max odpověděl před 5 roky

Posral jsi to a je zbytečné slepovat takový vztah. Pokud ji chceš ošukat. Nekomunikuj s ní 3 až 6 měsíců, pak ji napiš jestli si nechce pokecat a čem ji na večeři a bude s tebe na měkko…. neváhejmten správnýnčas je vždycky. Má to jednu slabinu, že si mezitím najde někoho jiného… ale jestli podvedla tebe tak podvede i jeho. Holek je spousta a ty rozhodně nevíš jaká je ta pravá. Moc se tím netrap a jdi dál.  Pokud teda nejsi opravdu ubožák. 

Nejdřív číst pak odesílat... odpověděl před 5 roky

Sorry za ty chyby. Jsem nemocný…

Vaše odpověď

1 + 6 =