Podvadi mě s bývalou

PoradnaKategorie dotazu: VztahyPodvadi mě s bývalou
Liduš zeptal se před 5 roky

Můj kluk 20 let si píše s bývalou pořád. Neuvěřitelné mě to vytáčí a on se mi směje že jsem žárlivá. Vadilo by vám to nebo jsem žárlivá?

8 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Nejsi. Vadilo by mi to. Víš, já tohle nechápu. Když se s někým rozejdu, můžeme zůstat přátelé, ale to není důvod si s ním (s ní) denně psát. To jsme se pak nemuseli rozcházet.

Lidka odpověděl před 5 roky

Ja sem mu to říkala ale on mi řekl že jsem žárliva p*č. Jak měl vypite. Pak se mi omluvil ale stejně si s ní piše dál. Miluju ho a je skvělý ale bojim se že bude podvádět. Nevím co mám dělat.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Bůh ví proč se rozešli? Řekl ti to? Určitě tvrdí, že se s ní rozešel on, co. Jenže to by za ní nedolejzal a nepsal si. Promiň, ale mám dojem, že tě má jen jako nouzovku na přechodné období a snaží se s bejvalkou obnovit vztahy. Pokud si s ním ona píše, pak asi mezi nimi žádná citová propast a nesmiřitelnost není. Pokud se dají zase spolu dohromady, tebe odstaví a pošle do oběhu, pokud se mu to nepodaří, pak má tebe. On ví, že ho miluješ a má tě jistou, ale i když tě raním, on tě až zase tolik nemiluje. Já říct v době, když jsem s manželkou ještě chodil, že je žárlivá pí.a, tak by mne kopla do zadele a měl bych u ní po pí.i já. Jsi mladá, vykašli se na něj. Takový vztah pro tebe nemá budoucnost a jen s ním ztrácíš čas. Víš co si myslím. Že kdybys ho poslala k vodě a on se dal dohromady s tou bejvalkou, tak by si při ní zase klíďo psal s těbou.
 
 
 

Android odpověděl před 5 roky

To jsou silná slova, že tě podvádí. Dokud se s ní nevyspal, nepodvádí tě. Určitě to není správné, psát si s bývalkou a vysmívat se ti, na druhou stranu, možná se chováš hodně žárlivě i když on ví, že nemáš důvod a tak tě schválně provokuje. Mladí kluci jsou pitomí. Neukazuj mu, jak tě to se*e, když si bude psát s bývalou, ignoruj to, jdi někam ať tě vidí, ale nemůže se dívat co děláš a začni si taky klidně jenom jako s někým psát. Uvidíš reakci 🙂 Hlavně nesmí zjistit, že to jen hraješ. Když se tě bude ptát, řekni že píšeš kamarádce. Pořád se u toho směj, uvidíš, že ho to začne dráždit. Minimálně si uvědomí, že to co dělá ti není příjemné.

Market odpověděl před 5 roky

Nakopala bych ho, kdyby mi rekl ze jsem p* tak uz by nebylo o cem. To svedci jaky je to clovek.

Liduš odpověděl před 5 roky

On mi to řekl jenom jednou. A měl vypite. Když ma vypite tak se chova hnusně. Pak se mi omlouval. Byvala ho podvaděla, odešla mu s kamošem tak s toho byl špatný asi rok a pak jsme se seznamili. Vim že na ni nadával pořád jaká je to ku a tak. Nevím jestli by s ni něco měl ale vadi mi to. Miluji ho a vim že nic neudělal ale vadi mi jak si s ní pořád piše.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Já nevím, mne kdyby podváděla holka a ještě k tomu s mým kámošem, tak bych se na ni vybodl a ani ji a ani kámoše už bych nechtěl vidět. Pak tedy nechápu, co ho vede k tomu psát si s kur.ou která ho podváděla, fakt mi to rozum nebere. A pozor, jsi do něj zamilovaná, ale jestli chlastá a když se ožere nebo je jen v náladě a pak je sprostý, jedovatý, rýpavý, lepší to nebude, ty ho jak je vidět nepředěláš. Kdyby tě miloval, ovládne se a to pití potlačí, to také o něčem svědčí. A víš, jsem chlap, ale někoho urážet a pak e mu omlouvat, pak zase urážet a zase se omlouvat… Takového pošli do oběhu, pokud s ním budeš, budeš jenom nešťastná a podvádět tě bude dříve nebo později.

Pics odpověděl před 5 roky

Holky, holky vy jste ale blbé. Říct skoro v jedné větě, že ti řekl, že jsi p*ča a zároveň, že je skvělý, to je prostě paráda. A vždy se mi líbí to vaše omlouvání… on to řekl jen jednou… byl napitý… Ha ha ha, tak si to užij

Vaše odpověď

8 + 9 =