Pohádali jsme se a manžel šel do hospody, prý za děvkama

PoradnaKategorie dotazu: VztahyPohádali jsme se a manžel šel do hospody, prý za děvkama
Jana zeptal se před 6 roky

Ahoj, dlouho sem chodím a čtu si povídky, no netušila jsem, že sem někdy budu psát o svém trápení. S manželem jsme se dneska poštěkali, hodil na zem hrnek, zakřičel, že jde za ku-vama, práskl dveřma a odešel.
Jsem z toho dost smutná protože byl připitý a už kdysi něco takového udělal. Byl to jenom úlet, ale přesto, odpustila jsem mu, ale nezapomněla. Taky jsem naštvaná, taky se mi zvedl tlak, ale copak je to normální chování dospěléhpo člověka? Posledního půl roku mi občas napíše bývalý, že by zašel na kafe a tak. Mám chuť mu napsat a strávit s ním dnešního silvestra. Přece nebudu sedět doma a čekat na toho zmetka, až se vrátí. A co pak? Zjistím, že se zase někde ku-vil? Raději mu budu nevěrná jako první, už toho mám dost!!!!!!!!!!!
Co byste dělali na mém místě? Sešli byste se s bývalým? A kam až to mám nechat zajít? Mám chuť se na všechno vysrat a dneska si jenom užívat, nehledět na budoucnost, když to může dělat ten můj tak proč já ne?

9 Odpovědi
ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

No, nenapsala jsi, kolik ti je let a kolik jemu, zda jste manželé nebo jen ve vztahu přítel-přítelkyně a zda máte děti. Nevím ani, zda se už třeba nehádáte delší dobu apod. Pokud se tohle ale opakuje, tak já bych doma neseděl a s tím tvým bývalým (nevím proč jste se tedy rozešli) si vyrazil a tomutvému současnému třeba klidně…Ale to už je na tobě.

Jana odpověděl před 6 roky

Je to hajzl a kurevnik. Poslal mi zpravu ze jsem mu volna ze ma holky na baru. Jedu za ex uz jsem mu psala. Nenecham si delat na hlavu

Jana odpověděl před 6 roky

Stejne sedim doma. Jsem takova kráva. Ale nevim proc bych se kurvila. Poslu ho do hajzlu.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Tak co, poslala jsi ho do hajzlu?

Jana odpověděl před 6 roky

Ne. Jsem měkká 

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Takže upřímnou soustrast, to zůstáváš tou hlupačkou, co jen bude doma čekat na toho svého o němž budeš vědět, že se někde kurvil. Kde není rady, tam není pomoci.

Karlos odpověděl před 6 roky

Cau Jani tak jak to dopadlo už vychladnul a nebo od kuješ pomstu s bývalým bych to nehrotil ale nebu´d měkká  dej vědět je třeba něco vymyslet

Gorin odpověděl před 6 roky

Zašukej si dokud je o tebe zájem. Kačena není z vosku tak nikomu neubude. Ale nech si to pro sebe. 
 
Přeji tvrdý šuk.

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

jeee tak to je krasa…..nekdy on chodi za kurvama tak ja budu chodit za ex., hele ex je z nejakyho duvodu, najdi si radsi neco novyho nepoznanyho, kdyz uz se chces kurvit tak at to ma ty nepoznany grady ktery s ex nezazijes,tam uz vis do ceho jdes . ja tohle udelat tak si najdu nekoho noveho, koho budu moc objevovat a poznavat, kdo o me nebude moc vedet a budu ho mit jen na sex.je otazka zda s manzelem co ti chodi za kurvama a jeste ti to predem oznami ma smysl zustavat. to musis vedet ty.ale ano nekomu to tak vyhovuje, pokud si ale nadavate a mate k sobe odpor a nejste s tim vnitrne srovnani…nema smysl v tom setrvavat, semele vas to oba.budete akorat frustrovani a podeziravi z toho s kym si to ten druhej uzil.myslim ze sama v sobe citis jestli je tohle ten zivot ve kterym si stastna anebo jestli ti to ublizuje a chovas se nejak jen proto aby ses manzelovi pomstila ale v konecny fazi ublizujes jen sama sobe.

Vaše odpověď

13 + 4 =