Povinnost cuckolda

PoradnaPovinnost cuckolda
Take cuckold zeptal se před 5 roky

Má cuckold povinnost umožnit své bohyni sex s kým bude chtít? Musí se přání své bohyně správný cuckold bezpodmínečně podřídit? Jaké povinnosti má ve vztahu cuckold?

11 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Cuckold znamená paroháč. Já myslím pokud nejsi Ultimate cuckold, tak ne. Jde o to, že ona šuká s jiným, ale ty bys jí ho měl buď sám najít, nebo spolu s ní vybrat a nebo, pokud si ho vybere sama, tak schválit. Bezpedmínečné podřizování se a la otrok, slouha a poslušný trouba, to jen Ultimate cuckold.

cuckold odpověděl před 5 roky

Každý to má jinak. Záleží na tom jak si to domluvíte, jaká máte pravidla. U někoho to třeba bude tak, že cuckold bude mluvit do výběru a jinde tak, že je to věc jen bohyně a cuckold nemá právo do toho mluvit. Důležité, ale je nikdy dohodnutá pravidla neporušit.

muf odpověděl před 5 roky

Nemyslím, že je to univerzální. Záleží, jak to oběma vyhovuje. Já třeba si neumím představit, že bych do toho své ženě mluvil. Ona si rozhoduje s kým chce šukat a já to respektuju. Také si rozhoduje, zda chce s dotyčným šukat o samotě nebo v mé přítomnosti. Taktéž pokud si přeje, abych se toho účastnil, tak si netroufnu odmítnout. 

Sky odpověděl před 5 roky

Cuckold by měl být podřízený. Myslím že si nemůže, nebo neměl by si dovolit zakazovat něco své bohyni. Když se hotwife rozhodne mít sex s milencem, měl by to tiše akceptovat.

fest odpověděl před 4 roky

U nás je to tak, že žena si je vybírá sama. Moc milence nestřídá a toho posledního už máme hodně dlouho, ale myslím, že určitá míra schválení v určitých vztazích je možná, ale z podstaty věci by to rozhodující slovo měla mít žena. Já bych ji do toho nemluvil a myslím, že kdybych to zkusil, tak bych ji ještě více utvrdil v tom, že si vybere právě toho odmítaného. 

Oem odpověděl před 4 roky

Souhlasím s festem. A jinak k cuckoldovi. Myslím že pokud se jednou dohodli, tak ano, měl by ženě umožnit vybrat si koho chce. A podřídit se? To záleží, jestli je submisivní, nebo jak to mají nastaveno. Většina cuckold párů to má tak, že se cuckold maximálně podřizuje.

Oem odpověděl před 4 roky

Psal jsem to na mobilu, takže trochu zmateně. Chtěl jsem říct, že jde hlavně o to, jak si to ti dva nastaví. Pokud mají rovnocenný vztah, kde si občas přizvou milence pro zpestření, tak se na tom asi mají podílet oba. Ale já takový vztah, respp. muže v něm nevnímám jako cuckolda. Pro mě je cuckold chlap, který se podřizuje ženě zejména v tom, že mu může být nevěrná. Není to klasická trojka, nebo zpestření, je to životní styl, kdy žena – hotwife, je nad mužem cuckoldem a obrazně řečeno si dělá co chce. V takovém vztahu si myslím, že je hloupost, aby cuckold o něčem rozhodoval, o to větší hloupost je, aby ženě – hotwife, vybíral milence. Cuckold může ženě vybírat prádlo, lakovat nehty, krémovat tělo, obdivovat ji a starat se o ni. Ale po sexuální a intimní stránce by hotwife měla mít naprosto volnou ruku a o uspokojování jejich tělesných potřeb by se měl starat milenec, neboli BULL (divné slovo). Snad jsem tím odpověděl na otázku. Pokud vnímáš cuckolda jako já, potom ano, měl by se ve všem podřídit a měl by ženě zajistit maximální pohodlí a podporu v jejich nevěrách.
Samozřejmě je důležité si uvědomit, že ne každý, kdo občas půjčí manželku kamarádovi musí být nutně cuckold. Spousta lidí to bere jako zpestření a jejich role ve vztahu pak zůstává stejná. Ale pokud vím, tak cuckold má největší potěšení právě z té ztráty rovnocenného postavení ve vztahu se svou milovanou ženou. Ten sex s milencem je takový bonus.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Pěkně napsáno. Já teda s manželkou více méně rovnocenný vztah mám, ale jen v otázkách běžného života. Jakmile se jedná o sex, misky vah se okamžitě převažují na její stranu a náš vztah se stává naprosto nerovnocenným. 
Ačkoliv nevím, zda jsme klasický cuckold pár, protože u nás jde hodně i o submisivitu a dominanci. Má žena je submisivní vůči silnému samci, ale o to více se u ni projevuje následně dominance vůči samci slabému, z nějž ona nevnímá dominanci. Takže spousta věcí se u nás děje v rámci tohoto a není to jen o tom, že mi může beztrestně zahýbat, jak se ji zachce.

Oem odpověděl před 4 roky

Zeptal bych se, co všechno ti může dělat a dělá, ale počkám si na povídku o Vašem vztahu, kterou jsi ve vedlejším tématu avizoval. Docela se těším.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Trochu zchladím tvé nadšení. Ta povídka ještě nebude o mém současném vztahu, ale pokud mohu trochu předestřít, tak o tom, co bylo úplně na začátku.  😉

Oem odpověděl před 4 roky

Nevadí, i tak se těším, jsi určitě zajímavý člověk.

Vaše odpověď

11 + 14 =