Povinnost cuckolda

PoradnaPovinnost cuckolda
Take cuckold zeptal se před 2 měsíci
1+

Má cuckold povinnost umožnit své bohyni sex s kým bude chtít? Musí se přání své bohyně správný cuckold bezpodmínečně podřídit? Jaké povinnosti má ve vztahu cuckold?

1+
4 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 2 měsíci
1+

Cuckold znamená paroháč. Já myslím pokud nejsi Ultimate cuckold, tak ne. Jde o to, že ona šuká s jiným, ale ty bys jí ho měl buď sám najít, nebo spolu s ní vybrat a nebo, pokud si ho vybere sama, tak schválit. Bezpedmínečné podřizování se a la otrok, slouha a poslušný trouba, to jen Ultimate cuckold.

1+
cuckold odpověděl před 1 měsícem
0

Každý to má jinak. Záleží na tom jak si to domluvíte, jaká máte pravidla. U někoho to třeba bude tak, že cuckold bude mluvit do výběru a jinde tak, že je to věc jen bohyně a cuckold nemá právo do toho mluvit. Důležité, ale je nikdy dohodnutá pravidla neporušit.

0
muf odpověděl před 1 měsícem
0

Nemyslím, že je to univerzální. Záleží, jak to oběma vyhovuje. Já třeba si neumím představit, že bych do toho své ženě mluvil. Ona si rozhoduje s kým chce šukat a já to respektuju. Také si rozhoduje, zda chce s dotyčným šukat o samotě nebo v mé přítomnosti. Taktéž pokud si přeje, abych se toho účastnil, tak si netroufnu odmítnout. 

0
Sky odpověděl před 1 měsícem
0

Cuckold by měl být podřízený. Myslím že si nemůže, nebo neměl by si dovolit zakazovat něco své bohyni. Když se hotwife rozhodne mít sex s milencem, měl by to tiše akceptovat.

0
Vaše odpověď

2 + 14 =