Přistihl jsem přítelkyni s jiným

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiPřistihl jsem přítelkyni s jiným
Lol 22 zeptal se před 7 roky

Ahoj je mi 23 let a už dva roky bydlím se svojí přítelkyni v pronajatém bytě Já pracuji ona je doma Většinou když se vracím z práce tak volám že už jedu domů a že se na ní těším Dneska jsem skončil o dvě hodiny dříve a když jsem přijel domů načapal jsem jí tam s nějakým klukem v naší posteli nedělali teda zrovna nic ale byli nazí a leželi v posteli Vůbec nevím co mám dělat Prasknul jsem s dveřmi a odešel jsem teď sedím v autě a píšu tuto zpověď Prosím poraďte mi. Mám ji vyhodit? Miluju ji. Nespali spolu jen leželi v posteli. Možná jsem prisel moc brzy nebo pozdě.  Nevím a celý se z toho třesu a je mi na zvracení 

25 Odpovědi
Gorin odpověděl před 7 roky

Vošukej ji zadek a pak jí ho pořádně sešlehej až bude brečet. A pokud by se to opakovalo tak přitvrď.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Jo, jen leželi v posteli nazí a povídali si. tak ty makáš, platíš všechno a ona se ti za zády kurví a bůh ví jak už dlouho. Jsi mladý, takových holek najdeš. Já bych se vrátil, udělal bouřku (bez řevu, bez facek – nač bavit sousedy) a pak jsou dvě možnosti: buď se sesype a vše přizná nebo bude zatloukat. Mám-li být nebývale mírný, tak dojde-li na první případ,pokud ti řekne kdo to je, co je, odkud jej zná a jak dlouho to trvá, lze ji odpustit, ovšem klaď si podmínky- Pokud na ně nebude chtít přistoupit, ukaž na dvěře a řekni: Vypadni!!!
Ve druhém případě, bude-li zatloukat, vyraž ji hned. ta láska tě přebolí a najdeš si jinou.

LOL odpověděl před 7 roky

Nemůžu ji vyrazit, nejde to, jen tak to nepůjde, je hodně věcí, které jsme si řekli, ona o mě ví věci, za které bych mohl jít sedět. Když jsem byl mladší, dělali jsme s kámošema trochu bordel a ona byla v naší partě. Svěřil jsem se jí protože jsme si maximálně věřili. Kdyby s tím začla na poldy tak jsem v hajzlu. Ona to ví. Takže ukázat na dveře nemůžu, to by byla kravina. Navíc jsem je nepřistihl. Jsem pořád venku, klepu se jak osika a sedím v autě a čumím z lesa na dolinu. Mám chuť se rozjet a… seru na to, to bych neudělal. Ale nedokážu přijít domů. Zbortil se mi svět, ona mi ho zbortila. Totálka. Přitom třeba o nic nejde, to si vždycky začnu opakovat když je mi nejhůř a vidím mlhavě. Píše mi SMS a volá, típu to. Omloouvala se a že to není jak to vypadá. Kurva já nevím jak to vypadá, vypadá to dost na hovno co myslite když přijdete z práce a holka se válí v posteli jak nějaká kurva
Přesně tak makám jak debil abysme mohli koupit vlastní byt a založit rodinu a tohle je její vděk? Fuck off, to hajzlu, jsem nasranej, totálně

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Hele, dřív nebo později domů stejně půjdeš. Ona už je asi vynervačená, vycukaná. Předpokládám, že tamten naháč už z vašeho bytu dávno vypadl. Když ji nemůžeš vykopnout, tak buď chlap, seber se a jdi domů a hele víš co? Mlč. Prostě dělej, že se nic nestalo, žes nic jakože neviděl. Nemluv o tom a uvidíš, jak bude z toho ve stresu. Bude jí to vrtat hlavou. Na jedněch ženskejch stránkách tohle psala baba, co ji manžel doma přistihl s milencem a mlčky odešel. také mlčel a vydržel mlčet více jak půl roku. Ta ti z toho byla na nervy. Pořád čekala, co ten její má za lubem, co na ni chystá a tak a o furt nic. Ten ji panečku vytrestal. baba se rozešla s milencem na to tata a jak sekala dobrotu a toho svého si předcházela.
Nebo máš druhou možnost, udělat brajgl a spát v obýváku a chtít, aby také šla makat, že vola dělat nebudeš. vyčti jí, že ty makáš a ona se ti odvděčuje tím kurvením. Hraj zlého psa. Hlavně nevěř báchorkám, že si jen povídali a přito museli být nazí. Aha, to si asi vzájemně počítali pihy nebo se učili anatomii. To ať ta tvoje říká babičce…
 

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Napiš, jak jsi se rozhodl a jak jsi pochodil…

Karlos odpověděl před 7 roky

No zdar hochu čau Fando tos napsal hezky takže drž se zpátky to abys neudělal nějakou kravinu a nešel sedět jo venku je tak hezky víš onehdá jsem seděl počítám bylo tak 3 hodiny k ránu na kuchyňské lince, tehdá ještě moje manželka příšla z pichu a já si hrál s nožem tak měla oči na vrch hlavy co se bude dít věděla že když mám v ruce nůž…………………… no jak jsem byl v ráži z čepele jsem udělal vývrtku a se slovy „pokuk se ti tu nelíbí jdi do prdele ! jsem ji vyrazil a kudlu hodil do koše takže poku si myslíš že by mohla šlapat podle tebe budeš jí must kontrolovat zapomeň na volání dopředu jo a připrav si „nějaký vodítko “ aby nemohla cuknout a když tak……………………………… no mysli je to na tobě

LOL_22 odpověděl před 7 roky

Šel jsem domů, pak do hospody a vrátil jsem se jak už spala. Dneska ráno mě překvapila ona, protože já jsem si pospal a jak jsem se vzbudil, ona byla pryč. Nevím kde je a zjišťovat to nebudu, ale ten nápad s tím mlčením je dobrý. Zkusím to tak. Budu dělat že nic a na případné otázky kolem toho nebudu reagovat.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Přesně tak. Prostě se chovej, jako by jsi nic neviděl. A pokud by začala ona třeba asi takto: „Promiň mi to. Hele, proč mi k tomu nic neřekneš? Nebo tobě to jako nevadí? Tak řekni něco.
Odpověz: „A co ti mám na to říct? Víš, seděl jsem dole v autě a přemýšlel, že půjdu nahoru, vezmu kudlu a oba vás zabiju a pak i sebe, protože jsi absolutně všechno zničila, všechno pošlapala a hrozně si v mejch očích klesla. Ale neudělal sem to, protože mi za to ani jeden nestojíte! Rozmysli si, jaký jsou tvý priority, jestli vztah se mnou jako s partnerem, nebo zda si myslíš, že já budu makat, všechno financovat platit, zajišťovat ti servis, zatím co ty, slečna znuděná se mi míníš kurvit? Tak to prrr, holčičko! Nejsem blbec! A holek jako si ty je fůra.“
Nevím, co na tebe ví, ale kdyby vyhrožovala, jednak už od té doby třeba uplynul delší čas a pak, vědět a neoznámit hned, to je u soudu spoluvina, to krytí trestného činu. Navíc, ona toho nebyla zúčastněná?

Maxim odpověděl před 7 roky

Vzbudil jsi se, a ona tam nebyla. Kam, nebo spíš za kým šla, to si není složité domyslet.
Mlčení je dobrý, ale ne mlčení jako ze se nic nestalo. Protože se právě stalo. Ty vis co a nehodláš to prejit a udělat ze sebe vola. Mlč jestli udělá první krok, když ne musíš ho udělat ty. Ze sla za nim ti musí byt jasný. S toho i vyplývá jak na tom si, komu dává přednost. Podle toho se k tomu musíš postavit.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Hlavně teď nevolej ty ji a vyčkej, až příjde, jestli tedy příjde. Já chápu, že to čekání je o nervy, ale hele, kamaráde, chlast nic neřeší. Jen jsi jí nahrál na smeč. Pokud šla za ním, tak je jasné, že na tebe sere a měla tě jen jako domácího, co jí zajišťuje servis. Až se vrátí, mlč, dokud nezačne sama. Já osobně bych jí dal najevo své pohrdání. Navíc ti dala do ruky mocnou zbraň pomsty. Ty jí můžeš klidně teď zahnout a ona bude muset držet tlamu.Pokud se rozhodne sama odejít, nebraň jí, taková za to fakt nestojí, věř mi.

Nádherný muž plný pravdy odpověděl před 7 roky

Dej na mě a společně nakonec budete cestovat do krásných krajů plných lásky a štěstí. 

karlos odpověděl před 7 roky

Tak co pistolníku jak to vypadá?

Gorin odpověděl před 7 roky

Jó tady pomůže jenom tvrdá ruka. A hlavně musí mít holčička vysoko do žlabu a ruce ve dřezu. 

DobrýRada odpověděl před 7 roky

Myslím, že bys měl pracovat víc a nechodit domů neohlášeně. Je slušnost, dopředu napsat, nebo zavolat, když se chystáš přijít dříve. Proč jsi vůbec končil dříve? Dostal jsi to proplaceno?! Měl by ses jí omluvit. Kytka, nebo nějaký šperk to jistě napraví.

Lol22 odpověděl před 7 roky

Tak už pár dnů kolem toho chodíme jako kolem horké kaše. Ona se normálně vrátila a jako by nic. Já jsem taky nic nezačínal. Jenom v posteli je to divné, ona se otočí na bok a já taky. Nějak spolu nemáme sex ani dotyky ani se nelíbáme. Jinak jako by se nic nestalo. Nedokážu na ni sahat. Hnusí se mi, když nevím jestli mi byla nevěrná

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Vydrž to, protože to dříve či později nevydrží ona a začne opatrně sondovat. Chodí někam nebo je doma? Ty si více všímej, kam jde, třeba si i trochu zahraj na detektiva, ale nenápadně. Máš nějaké kamarády nebo kamarádky, kteří by mohli mít nějaké info jestli ti s někým za zády nechodila nebo nechodí? Snaž se jí kouknout do mobilu, nejlépe v noci. Hele, kámo, já vím, že tě mnozí budou od toho zrazovat, ale chceš přeci vědět, jak se věci mají a jak na tom jsi? Mne, kdybych makal, vydělával, platil, zabezpečoval a měl doma přítelkyni, která by mne tímto způsobem podváděla, tak bych byl také nasraný. Vztek a emoce však mohou být na škodu a proto klídek, tvař se stále přívětivě, ale neutrálně. Ona to nevydrží. A nebo se nasere a odejde ti, ale pak buď rád, co s takovou mrchou?

Lol22 odpověděl před 7 roky

Pozoruju a zatim jsem na nic moc neprisel. Ona statecne drzi bobrika mlceni. Zacinam mit dojem ze slo fakt o neco nevinneho. Ale uvidime treba neco zjistim.

Rey odpověděl před 7 roky

O co nevinného? Vždyt si je načapal normálně nahý v posteli, co tam asi tak mohli dělat. Měla tě už dávno prosit na kolenou a omlouvat se. To že se tak nestalo neznamená, že šlo o něco nevinného, ale že má ještě tlustší hroší kůži než by člověk řekl a když ty nic neříkáš, tak z toho chce normálně vybruslit. Být tebou buďto pověřim nějaký kámoše, kterým opravdu věříš at něco zjistit, nebo ty sám jí jdi šmírovat až někdy někam pude když by neměla. Nebo jí nahraje nějaký Spy malware do mobilu. A nebo jí prostě už konfrontuj pokud nic z toho udělat nechceš.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Pokud oba mlčíte, vydrž to ještě tak týden a bude-li ona stále mlčet, sedněte si a zeptej se jí bez obalu, zda ti náhodou nechce něco vysvětlit. Když ti třeba odsekne, že chtěla ten den, kdys je přistihl, ale tys jí to vymačkával, tak řekni: A ty se divíš? Já tebe a toho pro mě cizího frajera přistihnu ve svém bytě a v naší posteli oba nahé, tak co si o tom mám jako myslet? Tak mi teda řekni, jak bys reagovala ty, kdyby to bylo naopak a přistihla bys mě s nějakou holkou, jak jsme nazí v posteli.
Nechtěj mi namluvit, že jste si spolu jen tak v leže a nazí povídali, to bys mě tedy nasrala. Zeptej se, kdo to je ten kluk a co s ním má. Ale jak říkám, já bych pátral. Chtěl bych vědět co nejvíc dříve, než-li bych s ní dal vážnou řeč. Alespoň bych viděl, až bych se jí ptal na to, co vím, jak mi bude lhát. Musíš mít v ruce nějaké trumfy. Jinak asi, když takhle zase někdy přijdeš dříve domů, měj v ruce mobil připravený na focení a hned si je vyblejskni.

Sub40 odpověděl před 7 roky

Tak jak to vypadá chlapče? Došlo k nějakému objevu nebo pokroku? 

puvabna_mrcha odpověděl před 7 roky

no to ti holcicka zacala pekne brzy nasazovat parohy…jasne ze vedle sebe jen lezeli, ono je to totiz normalni s nekym jen tak lezet nahej v posteli…..jestli chces ve tvem pripade vedomě patrit mezi parohace, tak si ji nechej a delej ze sebe vola, myslim ze si te prestane vazit , ikdyz mozna si te uz ani nevazi kdyz ti dokazala takhle mlada neco takovyho udelat.jeste ve vasi posteli, takze nahodnej zkrat a poblouzneni asi muzeme vynechat, tohle vypada na predem promyslenou akcicku……myslim si ze ikdyz jsi zamilovanej tohle mezi partnery  nepatri, kor ve vasem mladem veku,(pokud jste se tedy na tom nedomluvili , nebo nejsi kandaulista, nebo i presto ze jste partneri doprali jste si svobodu i pro jine, ale podle toho co pises si myslim ze do techto pripadu nepatrite)proto  nevim proc by sis mel nechat srat na hlavu a ztracel hrdost pred takovouhle potvurkou ale to zalezi na tobe co chces a co ne.evidentne spolu deti nemate asi ani majetek, ja bejt tebou necekam na nic a vyexpeduji ji a najdu si nekoho kdo me klidne muze po navratu cekat nahy v  posteli ale sam a natesenej na mě.
mimochodem gratuluji jak perfektne si tuto silne emocni situaci zvladl,mozna si mel ztropit scenu aby kocka byla hned na miste konfrontovana pred milencem a videl by si jestli mu rikala ze vam to neklape a ze te chce treba opustit.nebo jestli by se mladej treba omlouval ze nechce….to by ti hodne napovedelo v tom jak to ve skutecnosti mezi nimi je.ted jsem si vsimla ze uz je to par dni co jsi to sem psal……v mem dnesnim rozpolozeni ti preji at se ty mrchy zbavis a najdes zenu ktera te po prichodu z prace privita vrelym polibkem a teplou veceri. myslim ze by si mel kazdej clovek predevsim vazit sam sebe…….a nenechat si ublizovat.
 

gorin odpověděl před 6 roky

Čutni ji do mezinoží a neser se sní.

Tom odpověděl před 6 roky

Tak jak to dopadlo? Stalo se mi kdysi něco podobného. Akorát jsem je teda nepřistihl v osteli. Ale neměl jsem jasný důkaz nevěry a ona zapírala, zapírala, zapírala. No nakonec jsem odpustil a asi za půl roku mi dala kopačky, že celou dobu šukala s jiným. Byl jsem slepý a hloupý.

gadža odpověděl před 6 roky

Musíš ji pořádně vykartáčovat lauf. A nejlépe když nechce. Pak dá pokoj

Lol22 odpověděl před 6 roky

Bohužel jsme se rozešli. Ona se semnou rozešla. Jsem parohac.

Vaše odpověď

11 + 15 =