Pritel mi rekl ze by se mu libilo kdybych byla vetdi mrcha

PoradnaKategorie dotazu: VztahyPritel mi rekl ze by se mu libilo kdybych byla vetdi mrcha
Mabejt zeptal se před 6 roky

Pry sem moc hodna a jemu by se libilo kdybych byla vetsi mrcha. Jsem se ptala co znamena mrcha pry bych si mohka s nekym neco zacit a tak. Poradite mi co mam delat abych byla mrcha a neztratila ho?

8 Odpovědi
Hanka odpověděl před 6 roky

Ahoj, Hanka mám to doma trochu podobně, nechceš si o tom někde pokecat v soukromí zpráv?

Hanka odpověděl před 6 roky

Můj email je qestin1 na gmail-com, pokud budeš chtít napiš tam.

Jojo odpověděl před 6 roky

Tak to by sis asi měla s někým začít 🙂 Ne, vážně. Možná se mu zdá, že jsi moc domácí puťka. Zkus ho jen tak zlobit. Začni si s někým psát, posílat fotky, chodit častěji ven. Třeba mu to bude stačit.

sunar odpověděl před 6 roky

Můžeš si třeba začít psát se mnou

Mabejt odpověděl před 6 roky

Tak psát bych si s někým mohla že. Ale co z toho bude mít? Proč bych to měla dělat? Fakt to nechápu, vysvětlí mi to někdo?

sunar odpověděl před 6 roky

Tvůj přítel je kandaulista, to znamená, že ho vzrušuje, když se jeho partnerka s někým píše, schází….Ty mu pak o tom vyprávíš.

Honza odpověděl před 6 roky

Zkus to na něj opatrně, ať se nevyplaší. Občas koukni po jiným chlapovi tak, aby to viděl a sleduj reakci. Když dobrý, přitlač, třeba že takovýho si dovedeš představit v trojce s přítelem. A hlavně furt sleduj jeho vzrušení. Když se na to nebude tvářit nijak v tu chvíli, uhoď na něj v posteli. Když je hodně vzrušenej, než se udělá, zastav a zeptej se ho, jestli by se mu to taky líbilo. Ale jakmile se udělá, bacha, to už nemá ten přetlak a uvažuje víc rozumně 😉

kzuzana183 odpověděl před 5 roky

Mam doma ,,dominantniho,,  kandaulistu, taky jsem se ze zacatku divila co po me chce, ted  uz mame spolecneho kamarada na sex, 2x za mesic si dame trojku, anebo prvni ja s milencem potom s manzelem a je to fajn ?
I sex doma je potom lepsi

Vaše odpověď

15 + 9 =