Přítelkyně si pořád s někým píše

PoradnaKategorie dotazu: VztahyPřítelkyně si pořád s někým píše
Marek zeptal se před 7 roky

Nevím jestli jsem tu správně, narazil jsem na to náhodou ale vidím že se tady řeší problémy s nevěrou. Už si nevím rady přítelkyně si pořád s někým píše na mobilu. Má hodně kamarádů a kamarádek a je oblíbená ale připadá mi že to už přejání. Píše si třeba i v posteli. Jdeme spát a pořád pípá ten její mobil. Někdy i o půlnoci z ničeho nic to pípne a zpráva. Nejsem žárlivý ale vytáčí mě to. Nevadí mi když si zajde s kamarádkou na víno nebo s kámošem třeba do hospody s bandou ale co je moc to je moc. Víte co je nejhorší? Jí to připadá normální. Pohádali jsme se kvůli tomu už mockrát a stejně si pořád píše a neřekne mi komu, nic. Mobil má na heslo a když se podívám přes rameno tak šíleně křičí nebo mi i liskne. Připadám si jak idiot. Miluju ji a jsem s ní jinak moc šťastný ale copajk se dá takhle žít? Neustále v nejistotě a navíc víte jak je to šílené když jsme někde s kámošema a ona si pořád vypisuje a mě přehlíží? Vypadám jako nějaký idiot. Mám chuť se s ní rozejít ale nedokážu to. Říkal jsem ji, že jestli to neomezí tak se rozejdeme a ona mě seřvala že jsem žárlivý idiot a jestli to nezvládám tak ať vypadnu. Prý si píše s kamarádkama ale vím že jsou to chlapi, protože jsem občas něco zahlédl když jsem se díval přes rameno. Jsem žárlivec nebo mám právo se na ni zlobit a neměla by to dělat?

7 Odpovědi
ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Důvěra a tolerance je sice fajn věc, ale abys měl jistotu, že nejsi (a nebo bohužel jsi) hodný vůl, nic jí neříkej, kup si nějaký sledovací program do mobilu a budeš vědět na čem jsi. Nemusíš se ani zmocňovat jejího telefonu a nahrávat to do něj z PC. Jsou programy, jako virus resp. troják. Prostě jí pošleš SMS s nějakou fotkou v příloze s v ní bude ten program. Hups a aniž by cokoliv zjistila, bude ho tam mít. Tak budeš mít pod kontrolou výpis jejích hovorů, budeš se moc připojit na odposlech hovoru, budeš moci kontrolovat obsah těch chatů či SMS, protože vše půjde i k tobě.. Dokonce je možné zapojit odposlech jejího mikrofonu v telefonu, takže kdyby s někým měla techtle mechtle třeba v autě nebo na pokoji hotelu, uslyšíš vše. Ceny jsou různé a programů je habaděj. Rozmysli si, zda investovat a vědět pravdu či škudlit a být parohatý trouba… Je to na tobě.

Marek odpověděl před 7 roky

Děkuji, zkusím se na něco takového podívat.

Hodnej_Honza odpověděl před 7 roky

Je vhodne pripomenout, ze pouzivani sledovaciho softwaru bez souhlasu sledovaneho je protizakonne.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

To máš pravdu, ale když Marek nic neprozradí, když nedá najevo, že něco díky tomu ví, ona to nebude vůbec vědět. Ofiko to sice v těch programech je připsáno, že se to nesmí, že prý ty programy jsou určeny hlavně pro zaměstnavatele, aby je umístili do služebních telefonů svých zaměstnanců, ale znáš to… Není-li žalobce, není ani soudce.

Sub40 odpověděl před 7 roky

Na to se vykašli co je zákonné a nezákonné. Spravedlnost musíš najít sám ve svém srdci.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Souhlasím se Sub40.

fram odpověděl před 7 roky

Nějaké sledovací zařízení to je už prasárna… do toho bych teda nešel 🙂  Jestli si ji ale dal najevo, že se rozejdeš jestli s tím nepřestane a ona tě ještě seřvala tak to mi nepřijde normální. Buďto si myslí, že to s tím rozchodem nemyslíš vážně, nebo je jí to jedno. Třeba by se něco změnilo kdyby skutečně viděla že o tebe může přijít. Pokud by to s ní ale ani nehlo, pak bude podle mě lepší se jí zbavit a to rychle…..

Vaše odpověď

11 + 7 =