Přítelkyni vzrušuje sex se 2 cizími chlapi

PoradnaKategorie dotazu: SexPřítelkyni vzrušuje sex se 2 cizími chlapi
Rich P. zeptal se před 5 roky

Ahoj, mám takový problém, nad kterým poslední dobou často přemýšlím. Jsme s přítelkyní 5 let a v sexu nám to klape, souložíme skoro každý den, někdy i několikrát. Já jsem sem chtěl vždy zkusit sex se dvěmai holkami, ale když jsem to řekl přítelkyni, řekla mi, že by se nedokázala koukat na to, jak mi to dělá jiná ženská a dokonce nechtěla ani jít na společnou erotickou masáž. Docela mě to mrzelo, protože vím, že se dříve líbala a osahávala s kamarádkou, takže vím, že k ženám není úplně chladná, ale zkusit to ve třech nechce… Jednou mě napadlo vyzkoušet, jak to má ona se 2 chlapama. Když jsme večer leželi v posteli, vyprável jsem ji, že se mi na dnešek zdál erotický sen (což jsem vymyslel), kde byla se dvěma velkýma svalnatýma chlapama, kdy ho jednomu kouřila a druhý, který ho měl hrozně velkýho, jí to dělal tvrdě zezadu. Přítelkyni celou dobu ani nedutala a nic mi to na to neřekla, takže jsem jí sám pod peřinou vyhrnul košilku a zkusil zajet rukou na mušličku. Dostalo mě, jak mi byla neuvěřitelně vlhká, tekla doslova jako řeka,takhle hodně vrušenou už jsí jí dlouho neviděl… Když jsem se trochu překvapeně zeptal, jesli se jí to líbí, nic neřekla, jen mi stáhla trenky a když viděla, že mi stojí, začla mi ho honit tak rychle a intezivně, že jsem se během pár desítek vteřin stříkal. Pak se mi zeptala, jestli by se mi líbilo se dívat, jak jí to dělají dva jiní chlapi, což mně dost zaskočilo… Myslel jsem, že se jí bude třeba líbit trojka se mnou a někým, ale že jí vzrušeje představa, kde jí to dělají jen 2 cizí chlapi a já se jen dívám, se mi úplně nezamlouvá. Neřekl jsem to tedy nic a zahrál to do autu, ale často nad tím přemýšlím. Myslíte, že se vzrušila jen v danou chvílu nebo by něco takového skutečně chtěla zažít?

8 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Ójé, ta tvoje už to má v hlavě a té myšlenky se jen tak nepustí. Počítej, že buď tě k tomu začně zpracovávat a přemlouvat, nebo se tě nebude ptát s nějakými dvěma borci ti zahne. Buď ve střehu a nepodceňuj to. Kolik vám dvěma je?

Jakub odpověděl před 5 roky

Hodně záleží asi na její osobě. Ikdyž ji to může vzrušovat sebevíc a ty bys nesvolil, může to akceptovat, jelikož sama ví, že ona ti taky tu radost nechtěla dopřát. To by asi udělala v případě, že se umí ovládat a záleží jí na tobě. Pokud toto neumí, je riziko, že si tento plán bude skládat dohromady bez tebe.

marbi odpověděl před 5 roky

dopřej jí to ..i klidně s pěti, je to úžasný 

Mevrik odpověděl před 5 roky

Mám doma stejnou situaci s mojí 28r přítelkyní s tím rozdílem, že vím jak moc jí ta představa divokého sexu se dvěma borci najednou vzrušuje. Jen nevím jestli je to jen představa při které masturbuje, nebo by šla i do reálu.

Rich P. odpověděl před 5 roky

Fanyn: Mně je 28 a přítelkyni 30. Že by něco dělala za mými zády to určitě ne, spíš mě zlobí s těmi představami při sexu a sleduje moji reakci 

Rich P. odpověděl před 5 roky

Mevrik: to ja taky nevím. Protože jsme o tom normálně nemluvili. Vždy s tím přijde při nějakých sexuálních hrátkách nebo když se ke mně večer tuli v krátké noční košilce bez kalhotek. Minule mi zase rikala, ze si představuje, jak mi ho kouří a kouká se mi do očí, když ji při tom nějaký druhý chlap s velkým pérem zezadu tvrdě šuká. Při tom mi ho začne honit a protože jsem z toho vždycky rozhozenej, možná proti své vůli i dost vzrusenej, během pár chvilek se udělám a ona na mě tak sibalsky kouká… Vůbec netuším, jestli jí to baví jen jako naše sexuální hry nebo to chce fakt zažít… 
 

Jojo odpověděl před 5 roky

Zeptej se jestli ví o někom s kým by to chtěla zkusit. Tak poznáš jestli je to jen fantazie nebo plánuje realitu.

Android odpověděl před 5 roky

Jak to dopadlo?

Vaše odpověď

4 + 9 =