Rajcuje mě tchýně

PoradnaKategorie dotazu: SexRajcuje mě tchýně
Nick zeptal se před 4 roky

Ahooj kamarádi,potřeboval bych poradit.Jsem z přitelkyni pres 9 let,vztah nám funguje,všechno jak má byt ale již delší dobu myslím na sex z tchýní.Na svuj věk je celkem pěkný kus žensky,je vdova.Chtěl sem jenom poprosit o rady jestli to zkusit/nezkusit.Jsem z toho nesvuj,za odpovědi moc děkuji 

13 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Kolik tchýni je? 

Oem odpověděl před 4 roky

Popiš nám ji.

nick odpověděl před 4 roky

51let,kozy 3ky,pěknej zadek,ukazkova Milfka

Čistá Pravda odpověděl před 4 roky

To ale hovadina. Máš přítelkyni a k tomu tchýni? A co na to říka manželka? Další honimírův sen, že.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Vlastně pravda, tchýně je jen v případě manželky. Ale to je detail, jasně matka tvé přítelkyně. Takže starší kniha dobré počtení, že? Ale také vyklepaná kukuřice za zenitem i když má figuru. To se ti přítelkyně už zajídá? To záleží na tobě.

KarelB odpověděl před 4 roky

Co je v domě, není pro mě.
Staré a velmi moudré pořekadlo. 

Moudry muz odpověděl před 4 roky

Čistá pravda: kámo ty si dement. Takže když jsi s ženskou 10 let a nehodláš si ji vzít a sedíte s kámošema na pivě tak jak to řekneš? Byli jsme na obědě u matky mé přítelkyně? Hej když mi bylo 18 tak jsem matce mojí přítelkyně se kterou jsem byl měsíc taky říkal tchýně. Jestli on je kvůli tomu honimír tak ty jsi nějaký přechytralý pičus co tady opravuje v každé povídce pravopis a počítá kolik hodin je to z ostravy do prahy a jak dlouhou knížku stihneš za tu dobu přečíst že? Radši si vyhoň a pusť si koledy, peace 🙂

Moudrý muž odpověděl před 4 roky

No a 51 let je fakt hodně, do toho bych nešel. Ale jestli je to kunda, proč ne. Ukaž fotku posoudíme 🙂 Ale určitě bych to nezkoušel. Nevím jak. Kdyby ona začala a vyjela po tobě tak asi jo. Ale přijít za ní a říct hele, chci tě, tak máš 90% šanci že to řekne dceři a budeš si moct představovat nejenom sex s tchýni ale už i s přítelkyní 🙂
Ale taky jsem měl tchýni která stála za hřích. Ale to mi bylo 18 a jí mohlo být 40? V 51 letech už málo která vypadá dobře.

Oem odpověděl před 4 roky

Vztah pěkný a vše funguje tak proč bys ho riskoval kvůli něčemu co na 99% nedopadne? Nedělal bych to.

Pepa odpověděl před 4 roky

51 roků vůbec nemusí být špatná, to bývají někdy lepší MILFky jak mladé dvacítky. Horší je to s tím, že málo která udělá něco takového svojí dceři. To asi neklapne. Jak ti radí ostatní, vykašlal bych se na to a dál bych snil. Můžeš zkusit sehnat kontakt a třeba jí napsat email nebo SMS nebo tak. Ona nemusí vědět kdo jsi. A zjistíš jestli by si dala mladšího atd. Ale opatrně, jak se to dozví tvoje, bude konec.

cuckold-zivotopis odpověděl před 4 roky

Nechápu jak si někdo může říkat moudrý muž a přitom napsat, že žena které je 51 už je moc. Chápu 20 panic honič, to asi tak vidět může, ale v 50ti opravdu život ani ten sexuální nekončí.
A jinak k otázce. Asi bych do toho nešel. Určitě bych do toho nešel, pokud ti záleží na vztahu s přítelkyní. Toto jsou spíše povídkové fantazie, ale v reálu to asi nepůjde.

Renda odpověděl před 2 měsíce

Zdravím, taky bych rád přefikl mojí tchýni 
Taky mě moc rajcuje ten zadek  
Ma130kg ale je strašně sexy 
Když prcam manželku tak myslím na tchýni jak ji prcam ze zadu 
Vždy si honím na její kalhotky a udělám se do nich a vrátím je do šupliku spět 

Q odpověděl před 2 měsíce

Rendo, si hrozná piča … 

Vaše odpověď

0 + 10 =